نمایشگاه های کشاورزی ، جنگلداری و شیلات در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های کشاورزی ، جنگلداری و شیلات در دنیا

نمایشگاه بین المللی کشاورزی AGRO-TECH MINIKOWO 2019 لهستان

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم برترین و مشهورترین نمایشگاه های کشاورزی ، جنگلداری و شیلات در دنیا را معرفی نماییم .

 

 

۱ – نمایشگاه کشاورزی ROLTECHNIKA  لهستان

 

نمایشگاه کشاورزی ROLTECHNIKA 2020 لهستان

 

نمایشگاه کشاورزی لهستان ، نمایشگاه ROLTECHNIKA رویدادی سالانه می باشد که با موضوع آن کشاورزی می باشد . محل برگزاری نمایشگاه ROLTECHNIKA در سال ۲۰۲۰ شهر ویلکوویتسه یک روستا در کشور لهستان است که در گمینا ویلکوویتسه واقع شده‌است. Roltechnika نمایشگاهی منحصر به فرد در کشوری است که مرکز کشاورزان اروپایی است. این مکان جایی است که غرفه داران ، فروشندگان ماشین ها و دستگاه ها ، ابزارها و محصولات مورد استفاده در  صنعت کشاورزی را می توانند مستقیماً خرید نمایند یا به مشتریان خود ارائه دهند . مؤسس و برگزار کننده اصلی نمایشگاه گروه نمایشگاه های بین المللی پوزنان است. این یکی از بزرگترین برندها در اروپا است که سالها است که از کشاورزی لهستان حمایت می کند ، همه ساله در Roltechnica ، جمعیت زیادی از بازدید کنندگان می توانند با محصولات جدید موجود در بازار آشنا شوند ، با غرفه داران در غرفه ها صحبت کنند ، از مشاوره آنها استفاده کنند تا مزرعه یا شرکت خود را برای فصل آینده بهینه و آماده کنند.
۲ –  نمایشگاه ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی AGROSALON  روسیه
نمایشگاه ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی AGROSALON 2020 روسیه

نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی AGROSALON ، نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات کشاورزی AGROSALON 2020 در تاریخ ۶ تا ۹ اکتبر در مسکو در مرکز نمایشگاه های بین المللی « Crocus» برگزار می شود ،

آیا شما در یک مجتمع کشاورزی و صنعتی کار می کنید؟
آیا می خواهید طیف وسیعی از ماشین آلات کشاورزی طراحی شده برای کارهای میدانی را ببینید؟
آیا قصد خرید تجهیزات کشاورزی برای مزرعه خود را دارید ، اما هنوز انتخاب خود را انجام نداده اید؟
آیا به تماس با ما مدیریت شرکتهایی که ماشین آلات کشاورزی تولید می کنند ، نیاز دارید؟
هنوز با جدیدترین فن آوری های صنعت کشاورزی آشنا نشده اید؟

در صورتی که حداقل به یکی از این سؤالات پاسخ بله می دهید ، پیشنهاد میشود از بزرگترین نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی AGROSALON 2020 که فرصتی برای دیدن همه تولیدات پیشرو در زمینه ماشین آلات کشاورزی و تجهیزات را میدهد دیدار کنید .

 

 

 

۳ – نمایشگاه میوه و تره بار MEDFEL  فرانسه

 

نمایشگاه میوه و تره بار MEDFEL 2020 فرانسه

 

نشست تجاری سالانه فعالان بازار میوه و تره بار ،رویداد MEDFEL در سال ۲۰۲۰ با میزبانی شهر پرپینیان در جنوب ایالت لانگدوک روسیون فرانسه برگزار میشود . رویداد بین المللی MEDFEL با موضوع بخش میوه و تره بار در فرانسه ، در تاریخ ۲۲ و ۲۳ آوریل ۲۰۲۰ در مرکز نمایشگاه های پرپین برگزار می شود. با حمایت مالی و پشتیبانی سازمان منطقه ای Occitanie / Pyrénées-Méditerranée و سازماندهی آژانس توسعه منطقه ای AD’OCC و سازمان SPAS ، نمایشگاه medFEL 2020 انتظار دارد که در طول این رویداد دو روزه میزبان ۲۵۰ غرفه دار و ۶۰۰۰ بازدید کننده باشد . medFEL 2020 تنها نمایشگاه در تقویم اروپا است که بستری را برای فعالان پیشرو در بازار میوه جات و سبزیجات ارائه می دهد که برای حل مطالبات جامعه از نظر حفاظت از محیط زیست ، کاهش زباله ،کاهش پلاستیک ، نزدیکی بازار ، CSR ، محصولات ارگانیک ،حفاظت از خاک و غیره اقدام به ارائه برنامه های مثبتی می کند. هدف نمایشگاه medFEL 2020 چیست؟ تمام مناطق فرانسه را گرد هم می آورد و به فعالان بازار فرصتی می دهد تا به روز شوند و از تجربیات خود در زمینه ابتکاراتی که انجام داده اند کمک کنند. اینها نکاتی است که باعث ایجاد تفاوت در خریداران فرانسوی و بین المللی خواهد شد. medFEL تنها ابزار اصلی منابع در فرانسه برای خریداران فرانسوی و بین المللی در رده میوه و سبزیجات است.

 

 

 

۴ – نمایشگاه محصولات ارگانیک BIOCULTURA BARCELONA  اسپانیا

 

نمایشگاه محصولات ارگانیک BIOCULTURA BARCELONA 2020 اسپانیا

 

نمایشگاه محصولات ارگانیک سالانه بارسلونا با نام BIOCULTURA BARCELONA در این شهر برگزار می گردد . نمایشگاه BICCULTURE BARCELONA رویدادی محیط زیستی فرهنگی است که در آن محصولات ارگانیک و سازگار با محیط زیست ارائه میشوند . سری بیست و هفتم نمایشگاه BIOCULTURA BARCELONA در سال ۲۰۲۰ در تاریخ های ۷ ، ۸ ، ۹ و ۱۰ ماه مه برگزار می گردد . BioCultura بزرگترین نمایشگاه محصولات ارگانیک و  در بارسلونا است. این مجموعه بیش از ۷۰۰ غرفه دار را به بخش های مواد غذایی بیولوژیک (با بیش از ۱۵۰۰۰ مرجع) ، لوازم آرایشی ارگانیک و گیاهی ، مد ، خانه سالم ، سلامتی ، سبک زندگی سازگار با محیط زیست ، گردشگری مسئول ، صنایع دستی و سازمان های غیر دولتی اختصاص می دهد. به موازات این نمایشگاه ، بیش از ۴۰۰ فعالیت برگزار می شود و انتظار می رود بیش از ۷۰ هزار بازدیدکننده داشته باشد. اگر از طرفداران محصولات سازگار با محیط زیست و ارگانیک هستید می توانید شرکت در نمایشگاه BIOCULTURA BARCELONA اسپانیا را در نظر بگیرید . 
۵ – نمایشگاه میوه و سبزیجات FRUCHTWELT BODENSEE  آلمان
نمایشگاه میوه و سبزیجات FRUCHTWELT BODENSEE 2020 آلمان
نمایشگاه بین المللی و تجاری میوه ، انواع توت ها و سبزیجات که فقط دو سالی یکبار در شهر فریدریشسهافن آلمان با نام FRUCHTWELT BODENSEE برگزار میشود . در نمایشگاه FRUCHTWELT BODENSEE از آخرین تحولات و محصولات در زمینه های کشت میوه ، تقطیر ، ماشین های برداشت ، محافظت از گیاهان ، نهالستان ها ، درختان و همچنین محصولات کشاورزی ، به کشاورزان و تولید کنندگان میوه اطلاع می یابید. طبق معمول ، این نمایشگاه نه تنها با سلیقه کشاورزان بلکه با میوه سازان با طیف گسترده ای از مباحث برخوردار است ، از بازار جهانی میوه و محصولات کشاورزی گرفته تا نبوغ صنعتی تا ارائه انواع جدید سیب در نمایشگاه FRUCHTWELT BODENSEE مورد توجه قرار گرفته است . نکات برجسته حرفه ای ، روزهای کشت میوه ، برنامه سخنرانی در مورد موضوعات فعلی این صنعت از بخش های دیگر این رویداد است. نمایشگاه بین المللی تولید میوه ، تقطیر  و فناوری کشاورزی ، بازدید کنندگان را از آخرین تحولات و محصولات در زمینه های کشت میوه ، تقطیر ، ماشین های برداشت ، محافظت از گیاهان ، نهالستان های درختی ، محصولات کشاورزی و ارائه پیشنهادات برای تولید کنندگان خانگی آگاه می کند. .
۶ –  نمایشگاه و کنفرانس خاک INTERSOIL  بلژیک
نمایشگاه و کنفرانس خاک INTERSOIL 2020 بلژیک
کنفرانس بین المللی خاک ، رسوبات و آب که سالانه با عنوان INTERSOIL برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه INTERSOIL بروکسل پایتخت کشور بلژیک است. مدیریت خاک اکنون یک چالش بزرگ اجتماعی است. یادآوری این نکته مفید است که خاک محیط مهمی است که اغلب فقط برای زراعت آن مورد توجه قرار می گیرد. اما خاک پایه تمام دارایی های زمین است. این می تواند یک عامل حمل و نقل و انتقال آلودگی نیز باشد. این یک محیط محافظ برای بسیاری از منابع آبرسانی (مصارف کشاورزی ، شهری ، صنعتی) است. لیست ویژگی های مختلف خاک طولانی است. به همین دلیل خاک باید مورد توجه باشد. به طور خلاصه INTERSOIL یک رویداد مهم برای این موضوع است . کنفرانس بین المللی خاک ، رسوبات و آب موضوعات اصلی مانند خاک به عنوان راه حلی برای سلامتی، خاک به عنوان یک راه حل برای کشاورزی و مواد غذایی ، خاک به عنوان راهکاری برای تنوع زیستی ، خاک یک منبع پایدار  و خاک به عنوان یک راه حل برای انرژی و آب و هوا را مورد بررسی قرار میدهد .
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزا شينگن کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، اخذ ويزای نمايشگاه کشورها ، تور نمايشگاه کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، تورهای نمایشگاه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

4 × 3 =