نمایشگاه های کتاب ، چاپ و نشر در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های کتاب ، چاپ و نشر در دنیا

نمایشگاه کتاب WARSAW BOOK SHOW 2019 لهستان

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم برترین و معروفترین نمایشگاه های کتاب ، چاپ و نشر در دنیا را معرفی نماییم .

 

۱ – نمایشگاه تمبر ، سکه ، کارت پستال ، سنگ ها SBERATEL/COLLECTOR  جمهوری چک

 

نمایشگاه تمبر ، سکه ، کارت پستال ، مواد معدنی SBERATEL/COLLECTOR 2020 جمهوری چک

 

نمایشگاه بین المللی تمبر ، سکه ، کارت پستال ، مواد معدنی و سنگ های قیمتی SBERATEL/COLLECTOR سالانه برگزار می گردد . نمایشگاه SBERATEL/COLLECTOR با میزبانی شهر زیبای پراگ در سال ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد . نمایشگاه SBERATEL/COLLECTOR بزرگترین گردهمایی کلکسیونرها از شرق و غرب می باشد . نمایشگاه بین المللی Sberatel / Collector بزرگترین گردهمایی کلکسیونرها در منطقه CEE است. Sberatel / Collector از بدو تأسیس در سال ۱۹۹۸ به دنبال برپایی رویداد گردآورنده در پراگ است که می تواند در مقایسه با نمایشگاه های مستقر در اروپای غربی ممتاز باشد. دایرکتوری گسترده کلکسیون ها شامل فیلاتل ، نویسماتیک ، مواد معدنی ، سنگهای قیمتی ، کارتها ، کارت پستالهای تاریخی ، پوسترها و سایر زمینه های مورد علاقه کلکسیونردار ها است. کارشناسان ، بازرگانان و بازدیدکنندگان از عموم مردم همه می توانند محصولات مورد نظر خود را در نمایشگاه SBERATEL/COLLECTOR پیدا کنند . بازدید کنندگان می توانند کالاهای جمع آوری شده خود را که توسط کارشناسان مستقل ارزیابی شده اند و یا مستقیماً به بازرگانان و خانه های حراج حاضر در نمایشگاه ارائه دهند. این رویداد هر ساله برنامه همراهی گسترده ای دارد و همچنین چندین رویداد موازی با موضوع مشابه برگزار می شود. 

 

 

۲ – نمایشگاه تبلیغات و فناوری های چاپ دیجیتال SIGN ISTANBUL ترکیه

 

نمایشگاه تبلیغات و فناوری های چاپ دیجیتال SIGN ISTANBUL 2020 ترکیه

 

نمایشگاه بین المللی صنایع تبلیغات و فناوری های چاپ دیجیتال استانبول  ، نمایشگاه چاپ و تبلیغات استانبول SIGN ISTANBUL سالانه در کشور ترکیه برگزار می گردد . محصولات نمایشگاه SIGN استانبول مانند ماشین های چاپ دیجیتال ، ماشین آلات چاپ نساجی ، ماشین آلات چاپ روی صفحه نمایش ، ماشین های لیزری ، روتر و برش CNC ، مواد تبلیغاتی و چاپی ، جوهر ، سیستم های Led ، محصولات تبلیغاتی صنعتی و محصولات ثبت و نمایش و موارد دیگر است .

 

 

۳ – نمایشگاه چاپ و تبلیغات REMADAYS WARSAW  لهستان

 

نمایشگاه چاپ و تبلیغات REMADAYS WARSAW 2020 لهستان

 

نمایشگاه تجاری چاپ و تبلیغات ورشو ، رویدادی که سالانه با نام REMADAYS WARSAW در شهر وَرشو پایتخت کشور لهستان برگزار می گردد . نمایشگاه REMADAYS WARSAW تبلیغات و چاپ ، مزایای تبلیغات مطبوعاتی و یک بانک اطلاعاتی مفید را در برمی گیرد. نمایشگاه ورشو برای شانزدهمین بار از ۱۲ تا ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ در محل نمایشگاهی EXPO Ptak Warsaw برقرار است . هر ساله تعداد بیشتری از غرفه داران و همچنین بازدید کنندگان به REMADAYS WARSAW می آیند. در حال حاضر ، RemaDays Warsaw پنجمین رویداد بزرگ نمایشگاهی در دنیا و دومین مورد در اروپا در صنعت چاپ و تبلیغات است. می توان انتظار داشت که حداقل ۸۰۰ غرفه دار آخرین دستاوردها را در زمینه مقالات و خدمات تبلیغاتی ارائه دهند. در RemaDays Warsaw در مورد آخرین فن آوری های تولید مربوط به تبلیغات گسترده بحث میشود. برای دومین بار شرکت کنندگان در نمایشگاه تجاری REMADAYS WARSAW فرصت بی نظیری خواهند داشت تا در نمایشگاه هدیه و منسوجات با پیشنهاد تولید کنندگان ، واردکنندگان و توزیع کنندگان تبلیغات در سبک های ورزشی ، پزشکی و … آشنا شوند.
۴ – نمایشگاه و کنفرانس چاپ الکترونیکی LOPE-C  آلمان
نمایشگاه و کنفرانس چاپ الکترونیکی LOPE-C 2020 آلمان
۵ – نمایشگاه تمبر INTERNATIONALE BRIEFMARKENBÖRSE  آلمان
نمایشگاهی تمبر INTERNATIONALE BRIEFMARKENBÖRSE 2019 آلمان
نمایشگاه بین المللی تمبر آلمان با نام INTERNATIONALE BRIEFMARKENBÖRSE سالانه در شهر زیندلفینگن در ایالت بادن-وورتمبرگ کشور آلمانبرگزار میشود .این نمایشگاه پیشرو در تقویم نمایشگاه های تجاری برای افراد متخصص آلمانی و همچنین در سطح بین المللی به عنوان کانون اصلی تمبر دنیا در نظر گرفته می شود. از ۲۴ تا ۲۶ اکتبر ۲۰۱۹ ، نمایشگاه بین المللی تمبر Sindelfingen مجدداً طیف گسترده ای از نامه ها ، کارت پستال ها و لوازم التحریر را برای بازدید کنندگان بسیار خود ارائه می دهد . بازرگانان داخلی و خارجی ، ادارات پستی ، ناشران ویژه ، خانه های حراج ،انجمن ها در این سه روز در نمایشگاه تجاری Sindelfingen به تعداد زیادی جمع می شوند تا گنج های مبهوت خود را به هزاران هوادار تمبر مشتاق ارائه دهند.
۶ – نمایشگاه بین المللی کتاب BUCHMESSE FRANKFURT  آلمان
نمایشگاه بین المللی کتاب BUCHMESSE FRANKFURT 2019 آلمان
نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت تحت عنوان نمایشگاه BUCHMESSE FRANKFURT سالانه در این شهر کشور آلمان برگزار می گردد . Frankfurter Buchmesse مهمترین بازار در سراسر دنیا برای محتوای های چاپی و دیجیتالی و یک رویداد بزرگ اجتماعی و فرهنگی است. در ماه اکتبر، انتشارات ، نویسندگان، کارشناسان و علاقه مندان به فرهنگ از سراسر جهان برای حضور در این نمایشگاه برای بحث، مذاکره، تصمیم گیری و جشن گرفتن با یکدیگر ملاقات خواهند کرد. فرانکفورت در ماه اکتبر مرکز توزیع رسانه ها و چاپخانه ها می شود و قراردادهای نو، فن آوری های نوآورانه و ادبیات جهان را شما می توانید در نمایشگاه Frankfurter Buchmesse 2019 لمس کنید.  Frankfurter Buchmesse یکی از مهمترین محل ها برای بحث های جاری در حوادث بین المللی و اجتماعی و سیاسی است.نمایشگاه کتاب را به عنوان یک پلت فرم برای به اشتراک گذاشتن شور و شوق برای داستان های خوب و تجربه خلاقیت در نظر گرفته ایم. این جایی است که طرفداران و دوستان نویسندگان مشهور میتوانند با الگوهای خود ملاقات کنند .
۷ – نمایشگاه کتاب BOEKENFESTIJNEN – BRUSSELS  بلژیک
نمایشگاه کتاب BOEKENFESTIJNEN - BRUSSELS 2019 بلژیک

جشنواره و نمایشگاه کتاب – بروکسل ۲۰۱۹ ، نمایشگاه کتاب بروکسل که در پایتخت کشور بلژیک برگزار می گردد. جالب است بدانید نام بروکسل از واژه هلندی Broekzele مشتق شده که به معنی «کلبهٔ مرداب» است. اگر از علاقه مندان و فعلان عرصه فرهنگی و کتاب هستید نمایشگاه BOEKENFESTIJNEN – BRUSSELS مخصوص شماست ! جشنواره کتاب یک نمایشگاه با جدیدترین کتاب ها ، سرگرمی ها و موارد دیگر در زیر یک مکان است.  جشنواره کتاب بیش از ۳۵ سال در مکانهایی در هلند و بلژیک برپا شده است. برای بازدید کنندگان وفادار جشنواره کتاب یک مفهوم آشنا است ، اما این مورد برای همه علاقه مندان به کتاب و سرگرمی صدق نمی کند. آیا فستیوال کتاب در منطقه شما وجود ندارد یا وقت بازدید ندارید؟ مشکلی نیست فروشگاه اینترنتی ما در حال توسعه است و بصورت آنلاین می توانید بخشی از مجموعه ما را نیز بدست آورید. جوایز کتاب AGENDA : هر ماه جشنواره کتاب در شهری متفاوت در هلند یا بلژیک برگزار می شود. اطلاعات بیشتر در مورد وبگاه و جشنواره کتاب رایگان را می توانید در فروشگاه اینترنتی نمایشگاعه مطالعه کنید .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها  ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشورها می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

بیست − 14 =