نمایشگاه های کامپیوتر و شبکه در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های کامپیوتر و شبکه در دنیا

نمایشگاه تجهیزات رادیویی ، الکترونیک و کامپیوتر RADIOAMATORE 2 2018 ایتالیا

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و مشهورترین نمایشگاه های کامپیوتر و شبکه در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه اتوماسیون های هوشمند و دیجیتال SPS / IPC / DRIVES  آلمان

 

ویزا تجاری نمایشگاه اتوماسیون های هوشمند و دیجیتال SPS / IPC / DRIVES 2019 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی اتوماسیون های هوشمند و دیجیتال سالانه با نام SPS / IPC / DRIVES برگزار می گردد . SPS – Smart Production Solutions یکی از بزرگترین نمایشگاههای بین المللی فناوری اتوماسیون است. این نمایشگاه ویژه نه تنها تمام مؤلفه ها بلکه سیستم ها را نیز در بر می گیرد. بدین ترتیب یکی از معدود نمایشگاه هایی است که راه حل های اتوماسیون یکپارچه را ارائه می دهد. SPS با مفهوم منحصر به فرد خود ، طیف وسیعی از اتوماسیون هوشمند و دیجیتال را پوشش می دهد ،از حسگرهای ساده گرفته تا راه حلهای هوشمند ، از آنچه امروزه عملی است تا چشم انداز آینده صنایع دیجیتالی . تمرکز بیشتر روی راه حل های عملی برای حوزه تجاری خاص شما است. پاسخ به نیازهای فعلی خود و همچنین راه حل های ممکن برای چالش های فردا را در نمایشگاه SPS بیابید. با مشارکت غرفه داران و بازدید کنندگان بسیار ماهر ، مبادلات با شرایط مساوی تسهیل می شود که یک بازدید ارزشمند و موفق را تضمین می کند. SPS – Smart Production Solutions در طی ۳ روز از سه شنبه ، ۲۶ نوامبر تا پنجشنبه ۲۸ نوامبر ۲۰۱۹ در نورنبرگ آلمان برگزار می شود.

 

 

 

۲ – نمایشگاه فناوری های هوشمند ILLUMINOTRONICA  ایتالیا

 

نمایشگاه فناوری های هوشمند

 

اگر جز فعالان و دست اندر کاران تجهیزات و فناوری های هوشمند و جدید هستید می توانید شرکت در نمایشگاه  ILLUMINOTRONICA در شهر بولونیا ایتالیا را مد نظر داشته باشید . ILLUMINOTRONICA  نمایشگاه تجهیزات و فناوری که سالانه برگزار می گردد . LUMI EXPO 2019 رویدادی که با فن آوری ها محیط را شخصی سازی می کنند. تنها رویداد برای متخصصان در زنجیره تأمین هوشمند ، از ساختمان تا شهر هوشمند.  نمایشگاه LUMI نمایشگاهی است که فناوری هایی را برای بهبود زندگی انسان در فضاهای هوشمند ، ساختمانهای هوشمند و شهرهای هوشمند گرد هم آورده است. LUMI Expo با برگزاری کارگاه ها ، کنفرانس ها ، آموزش از زمینه های مختلف کاربرد نوآوری های فناوری برای محیط استقبال کرده و به بررسی آنها می پردازد و پتانسیل رشد و توسعه آن ها را برجسته می کند. LUMI Expo با داشتن فضاهای نمایشگاهی ، مناطق نمایشی و کنفرانسها ، به تفسیر روندهای جدید و فرصتهای توسعه بازار ، به نفع فرصتهای تجاری در کل زنجیره تأمین کمک می کند.

 

 

 

۳ – نمایشگاه بین المللی روباتیک ROBOTICS  اسلوونی

 

نمایشگاه بین المللی روباتیک ROBOTICS 2019 اسلوونی

 

نمایشگاه بین المللی روباتیک ROBOTICS 2019 اسلوونی در شهر لیوبلیانا پایتخت کشور اسلوونی و بزرگ‌ترین شهر این کشور  برگزار میشود . جالب است بدانید نام این شهر به زبان اسلوونیایی Ljubljana، به آلمانی Laibach، به ایتالیایی Lubiana، و به لاتین Labacum یا Aemona است. روباتیک یک نمایشگاه بین المللی است که به رباتیک صنعتی و سیستم های بدون سرنشین اختصاص دارد. شرکت های رباتیک طیف وسیعی از تکنولوژی های ربات را در هر دو بخش ربات های صنعتی و خدماتی ارائه می دهد .ICM LTD یک شرکت مدیریت رویداد های بین المللی و عضو UFI و CEFA است که در این نمایشگاه ها تخصص دارد جز برگزار کنندگان این رویداد است .

 

 

 

۴ – نمایشگاه و کنفرانس شبکه و امنیت CYBER SECURITY EXPO  انگلستان

 

نمایشگاه و کنفرانس شبکه و امنیت CYBER SECURITY EXPO 2019 انگلستان

 

نمایشگاه و کنفرانس اختصاص داده شده به اینترنت و شبکه و امنیت( سایبری ) با نام CYBER SECURITY EXPO سالانه برگزار می گردد . نمایشگاه CYBER SECURITY EXPO در سال ۲۰۱۹ در شهر لندن برگزار خواهد شد . روابط اجتماعی و مصرف کنندگان اینترنت ، پیشگیری از تهدیدهای سایبری، ورود داده ها و تجزیه و تحلیل پیشرفته، مدیریت هویت و دسترسی، حفظ حریم خصوصی و حفاظت از داده ها، مدیریت امنیت ابری و مدیریت تلفن های همراه از موضوعات این رویداد می باشند. در DIGITAL TRANSFORMATION EXPO EUROPE رهبران IT، متخصصان امنیتی و متخصصان داده  با راه حل ها و خدمات مرتبط و برنامه های تحول دیجیتال خود تکامل می یابند . تقاطع IT، امنیت سایبری و AI را در رویداد CYBER SECURITY EXPO بررسی کنید . این خطوط به طور فزاینده ای بین این سه بخش ادغام شده است. DIGITAL TRANSFORMATION EXPO EUROPE افراد متخصص این عرصه را برای دو روز یادگیری، تکنیک ها، دوره های آموزشی و نمایشگاه محصولات و راه حل های نسل بعدی، به هم پیوند می دهد.

 

 

 

۵ – نمایشگاه محصولات الکترونیکی EXPO ELETTRONICA – MODENA  ایتالیا

 

نمایشگاه محصولات الکترونیکی EXPO ELETTRONICA - MODENA 2019 ایتالیا

 

نمایشگاه سالانه EXPO ELETTRONICA – MODENA شهر مودنا ایتالیا ، نمایشگاه Modena هر ساله با نمایشگاه Elettronica که نمایشگاه بزرگ تجاری اختصاص داده شده به لوازم الکترونیکی حرفه ای و مصرفی هست باز می شود. این یکی از مهمترین رویدادها در سطح ملی ایتالیا است که در آن شما می توانید هزاران وسائل IT، تلفن، لوازم خانگی، لوازم جانبی کنسول و بازی های ویدئویی، دستگاه های صوتی، لوازم کوچک، روشنایی، قطعات یدکی و محصولات برای سرگرمی و DIY را در آن پیدا کنید . نقطه قوت بازار این نمایشگاه قیمت هایی است که به لطف محصولات وارداتی مستقیم یا مازاد می تواند به میزان ۸۰ درصد قیمت نسبت به قیمت توزیع سنتی کاهش یابد.

 

 

 

۶ – نمایشگاه اتوماسیون ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG  آلمان

 

نمایشگاه اتوماسیون ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2019 آلمان

 

نمایشگاه سالانه اتوماسیون ها در شهر هامبورگ که تحت نام  ALL ABOUT AUTOMATION  سالانه در هامبورگ آلمان برگزار میشود . در این نمایشگاه شما همه چیز در مورد اتوماسیون ها را یاد خواهید گرفت . تهیه کنندگان، تامین کنندگان و توزیع کنندگان فن آوری های اتوماسیون های صنعتی از همه ی امکانات این نمایشگاه اتوماسیون استفاده می کنند تا به سرعت و به شدت با بازدید کنندگان تجاری تبادل نظر کنند .

 

 

 

۷ -نمایشگاه بین المللی تکنولوژی چاپ INPRINT ITALY  ایتالیا

 

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی چاپ INPRINT ITALY 2018 ایتالیا

 

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی های چاپ INPRINT ITALY 2018 ایتالیا که در سال ۲۰۱۸ در شهر میلان برگزار خواهد شد . نمایشگاه پیشرو فناوری های چاپ صنعتی، InPrint، که رویداد مهمی برای بخش صنعت چاپ است. این نمایشگاه صنعتی برای متخصصین حرفه ای می باشد و در آن تکنولوژی های پیشرفته، راه اندازی محصولات و راهکارهای متعدد چاپ صنعتی ارائه شده است.شامل طیف گسترده ای از عملکردهای صنعتی و تزئینی چاپ روی صفحه نمایش شامل تکنولوژی های ویژه، صفحه نمایش، دیجیتال، جوهر افشان و ۳D است. در این نمایشگاه جدیدترین و بهترین های بخش چاپ صنعتی در سه دسته : کاربردی، تزئینی و بسته بندی ارائه خواهد شد. در اولین نمایشگاه InPrint ایتالیا در سال ۲۰۱۶، ۲۹۰۰ بازدید کننده به میلان آمدند تا از ۱۱۸غرفه دار از ۱۳ کشور بازدید کنند. از این بازدیدکنندگان، ۶۹ درصد از ایتالیا و ۳۱ درصد از ۵۶ کشور دیگر به ویژه آلمان، سوئیس، انگلستان، فرانسه و اسپانیا بودند. نمایشگاه سه روزه توسط یک برنامه سمینار و کنفرانس گسترده در حدود ۶۰ جلسه حمایت شده است.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزاي کشورها  و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها، ويزاي نمايشگاهي کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

14 + 3 =