نمایشگاه های چوب ، کاغذ و صنایع وابسته در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های چوب ، کاغذ و صنایع وابسته در دنیا

نمایشگاه بین المللی چوب و بیوانرژی WOOD AND BIOENERGY 2019 فنلاند

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم به معرفی برترین و مشهورترین نمایشگاه های چوب ، کاغذ و صنایع وابسته در دنیا میپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه تجهیزات و فناوری صنعت چوب SIBWOODEXPO  روسیه

 

نمایشگاه تجهیزات و فناوری صنعت چوب SIBWOODEXPO 2020 روسیه

 

نمایشگاه بین المللی تجهیزات ، فناوری ها ، مواد و تولید صنعت چوب ، صنعت مبلمان و صنعت خانه سازی چوبی SIBWOODEXPO که سالانه برگزار می گردد . نمایشگاه SIBWOODEXPO در سال ۲۰۲۰ با میزبانی شهر ایرکوتْسْک یکی از بزرگ‌ترین شهرهای سیبری و مرکز استان ایرکوتسک روسیه‌ برگزار خواهد شد . در سال ۲۰۲۰ نمایشگاه SibWoodExpo در براتسک برگزار می شود. شهر براتسک مرکز صنعت چوب درختان منطقه ایرکوتسک است. تنها دانشکده صنعت چوب در منطقه ایرکوتسک وجود دارد که بخشی از دانشگاه ایالتی براتسک است. بزرگترین شرکت های چوب و نجاری در آنجا مستقر هستند. در نمایشگاه SIBWOODEXPO بزرگترین شرکت های چوب و نجاری علاقه مند به سرمایه گذاری های اضافی و معرفی فناوری ها و تجهیزات جدید در شرکت های خود حضور دارند .منطقه ایرکوتسک از نظر برداشت چوب رهبر در بین مناطق روسیه است. سالانه بیش از ۳۵ میلیون متر مکعب چوب در جنگلهای منطقه ایرکوتسک برداشت می شود.  برگزار کننده نمایشگاه: Sibexpocentre OJSC می باشد که عضو اتحادیه نمایشگاه های روسیه و پیشرو در نمایشگاه های منطقه بایکال است . دولت منطقه Irkutsk ، وزارت جنگلداری منطقه Irkutsk ، اداره شهر Bratsk ، انجمن چوب و صادر کنندگان منطقه Irkutsk ، اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان چوب منطقه Irkutsk ، انجمن ملی RUSSIAN FOREST از تولید کنندگان الوار ، اتاق تجارت و صنعت فدراسیون روسیه ، اتاق تجارت و صنعت شرقی-سیبری ، اتاق تجارت و صنعت برتسک ، دانشگاه ایالتی برتسک ، “مشارکت تولید کنندگان و کارآفرینان” انجمن منطقه ای کارکوتسک ، کارفرمایان ، انجمن شرکتهای مبلمان و نجاری روسیه ، اتاق بازرگانی روسیه و آلمان از حمایت کنندگان این رویداد هستند .
۲ – نمایشگاه ماشین آلات و ابزار صنایع چوب و مبلمان DREMA  لهستان
نمایشگاه ماشین آلات و ابزار صنایع چوب و مبلمان DREMA 2020 لهستان
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و ابزارآلات صنایع چوب و مبلمان DREMA که سالانه برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه DREMA در سال ۲۰۲۰ شهر پوزنان کشور لهستان می باشد. مکانی است که ما بطور جامع به چالش های فعلی که صنعت با آن روبرو است پاسخ می دهیم ، در حالی که در عین حال دستاوردها را نیز تبلیغ می کنیم . نمایشگاه تجاری DREMA یکی از بزرگترین رویدادهای جهان برای بخش ماشین آلات و ابزارآلات نجاری و همچنین مؤلفه هایی برای صنعت مبلمان است. یک نمایشگاه جامع با ماشین آلات در حال بهره برداری ، نمایشی از راه حل های پیشرفته فن آوری و فنی ، فراوانی رویدادها و همچنین نمایشگاه های یکپارچه Furnica و Sofab  که قدرت DREMA 2020 را تعریف می کند.  نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ، ابزار و قطعات برای صنایع چوب و مبلمان DREMA پیش بینی شده ترین جلسه برای صنایع چوب و مبلمان در لهستان و در عین حال بزرگترین مرکز عرضه برای تولید کنندگان مبلمان در اروپای مرکزی و شرقی است.
۳ – نمایشگاه ماشین آلات نجاری FIMMA-MADERALIA  اسپانیا
نمایشگاه ماشین آلات نجاری FIMMA-MADERALIA 2020 اسپانیا
نمایشگاه FIMMA-MADERALIA نمایشگاهی بین المللی با موضوع ماشین آلات نجاری می باشد . محل برگزاری این رویداد در سال ۲۰۲۰ شهر والنسیا یا بالنسیا مرکز بخش خودمختار والنسیا سومین شهر بزرگ اسپانیا پس از مادرید و بارسلونا است. FIMMA – Maderalia نمایشگاه بین المللی فناوری ، مواد و قطعات ، قرارداد برای پروژه های داخلی و … برای صنعت نجاری می باشد . در بخش  FIMMA  به ماشین آلات پردازش ، ابزار آلات ، تجهیزات حفاظت از محیط زیست ، تولید انرژی ، مهندسی توجه شده است و در بخش  MADERALIA به ذوب آهن و قفل سازي؛ چوب ، ورق ، تخته ، کاغذ؛ نجاری ساختمانی؛ productos químicos y acabados de superficies: محصولات نیمه تمام / صنایع کمکی؛ مواد جدید (رزین ، پی وی سی ، آلومینیوم ، فولاد ، شیشه ، متاکریلات). نرم افزار توجه شده است .نمایشگاه سالانه FIMMA Maderalia در والنسیا یک نمایشگاه مشترک تجاری است که با ایجاد فضایی فراگیر برای ارتقاء متقابل و به اشتراک گذاری تخصص ، خدمات معماری ، ساختمان و صنایع دکوری را ارائه می دهد. همچنین این اولین منبع برای اخبار بازار در مورد عرضه و تقاضا ، نوآوری در مواد و فناوری و روند طراحی است.
۴ – نمایشگاه چوب و تجهیزات نجاری + TIMBA اتریش
نمایشگاه چوب و تجهیزات نجاری TIMBA+ 2020 اتریش
TIMBA + 2020 عنوان نمایشگاه بین المللی تجاری برای پردازش چوب ، اتصالات ، تجهیزات نجاری ، ملزومات کارخانه ای صنایع چوب می باشد . نمایشگاه بین المللی تجاری TIMBA + 2020  ابزارآلات ، تجهیزات چوبی دو سالی یکبار برگزار می گردد و سال ۲۰۲۰  زالتسبورگ چهارمین شهر بزرگ اتریش و مرکز ایالت زالتسبورگ در غرب اتریش برگزاری آنرا بر عهده دارد . چوب احساسات را برمی انگیزد ، سنت را با کیفیت زندگی مدرن تلفیق می کند ، راحتی را انتقال می دهد و ارزش و پایداری خود را حفظ می کند. به همین دلیل صنعت چوب به یک بستر قوی نیاز دارد که به طور خاص روی چوب به عنوان یک ماده ، صنایع دستی و تجارت متمرکز شود. در این ارتباط چوب پیوندی است که چارچوب TIMBA + را تشکیل می دهد ، اما همچنین باعث تنوع مواد در ترکیب می شود ، به عنوان مثال هنگام استفاده از پلاستیک ، شیشه و فلز در فرآیند تولید مبلمان. علاوه بر ابزار و سرمایه باید توجه خوبی به مواد و فرآورده های فرعی انجام شود .
۵ – نمایشگاه تجهیزات و فن آوری های صنعت چوب WOODWORKING  بلاروس
نمایشگاه تجهیزات و فن آوری های صنعت چوب WOODWORKING 2019 بلاروس

نمایشگاه تجهیزات و فن آوری های تولید مبلمان و چوب ، ماشین آلات و تجهیزات ، وسائل چوبی، خانه های چوبی که به نام WOODWORKING در سال ۲۰۱۹ در مینسک کشور بلاروش برگزار خواهد شد . سالن تخصصی “BIOENERGETICS”در ۲۲-۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میزبان این رویداد می باشد . برگزار کننده رویداد: CJSC Minskexpo
با حمایت های : وزارت صنعت جمهوری بلاروس؛وزارت جنگلداری جمهوری بلاروس؛صنایع چوب،صنایع کاغذ (Bellesbumprom)؛ انجمن سازندگان تجهیزات نجاری آلمان در اتحادیه مهندسی آلمان VDMA؛ انجمن ایتالیایی ماشین آلات و تجهیزات تولید نجاری ACIMALL.

 

 

۶ – نمایشگاه صنایع چوب HOLZ  سوئیس

 

نمایشگاه چوب HOLZ 2019 سوئیس

 

نمایشگاه HOLZ فقط هر سه سال یکبار برگزار میشود . در سال ۲۰۱۹ بازل سومین شهر پرجمعیت کشور سوئیس میزبانی این رویداد را بر عهده دارد . موضوعات نمایشگاه HOLZ شامل نجاری ، وسائل چوبی و تجهیزات نجاری و صنایع چوبی است  . در واقع نمایشگاه HOLZ نمایشگاه چوب است . رویدادی با مشخصات کسب و کارب با حضور بیش از ۳۵ هزار نجار، سازندگان و نمایندگان تجاری چوب و صنایع آن، توزیع کنندگان، شرکت های ماشین آلات، ابزار، مواد و لوازم جانبی و …. . در نمایشگاه چوب سوئیس آخرین روند ها و فن آوری های جدید برای صنایع چوبی نیز مورد بررسی قرار میگیرد . نمایشگاه چوب HOLZ از سال ۱۹۵۷ برگزار میشود و قدیمی ترین نمایشگاه تجاری در سوئیس در صنعت چوب است. همچنین نمایشگاه HOLZ بزرگترین و مهمترین رویداد صنعتی چوب برای متخصصان صنایع چوب در سوئیس و کشورهای همسایه است. همچنین در نمایشگاه مسابقه ای تحت عنوان نوآوری در صنعت چوب برگزار میشود که طرفداران خاص خود را دارد .

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ،اخذ ویزای نمایشگاهی کشورها ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشورها می باشد .

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

4 × 2 =