نمایشگاه های پلاستیک و لاستیک در آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های پلاستیک و لاستیک در آلمان

نمایشگاه تایر و لاستیک CITEXPO 2019 چین

با شمیران گشت همراه باشید قصد داریم در این مطلب به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های پلاستیک و پلاستیک در آلمان بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک K  آلمان

 

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک K 2019 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک K 2019 فقط سه سالی یکبار برگزار میشود . بنابراین فرصت مناسبی برای فعلان این عرصه صنعتی می باشد که در سال ۲۰۱۹ در شهر دوسلدورف آلمان حضور یابند و در نمایشگاه K 2019 شرکت نمایند . K 2019 با طیف وسیعی از پیشنهادات، نمایشگاهی بین المللی برای صنعت پلاستیک می باشد .با بیش از ۳۰۰۰ غرفه دار از ۶۰ کشور، تمام سالن های نمایشگاه به طور کامل اشغال خواهند شد. از ۱ تا ۳ ژوئیه در پیش نمایش نمایشگاه K-Preview حدود ۸۰ خبرنگار از بیش از ۳۰ کشور به دوسلدورف سفر می کنند و در افتتاحیه نمایشگاه حضور می یابند . چالش ها و مباحث روز صنعت پلاستیک مورد بررسی قرار می گیرند و آخرین محصولات و نوآوری های این صنعت به عرصه نمایش خواهند آمد .

 

 

 

۲ – نمایشگاه فلزات و پلاستیک NORTEC آلمان

 

نمایشگاه فلزات و پلاستیک NORTEC 2020 آلمان

 

NORTEC عنوان نمایشگاهی تجاری با موضوع پردازش روی فلزات و پلاستیک است ، نمایشگاه NORTEC دو سالی یکبار برگزار میشود و در سال ۲۰۲۰ محل برگزاری آن شهر هامبورگ آلمان می باشد . در این دنیای در حال تغییر مدام بخش تولید ، NORTEC 2020 کمک می کند تا گام های درستی در صنایع فلزات و پلاستیک بردارید. این نمایشگاه درهای خود را از ۲۱ تا ۲۴ ژانویه سال ۲۰۲۰ در هامبورگ برای بیش از ۴۵۰ غرفه دار ملی و بین المللی و همچنین بیش از ۱۲،۰۰۰ بازدید کننده باز می کند. به ویژه برای شرکت های کوچک و متوسط ​​(SMEs) ، بازدید از NORTEC امری ضروری است تا بتوانند دسترسی به توسعه فناوری را پیدا کنند و همچنان در فضای رقابتی باقی بمانند. NORTEC پیشرفت را ملموس و قابل فهم می کند. یک ایده خلاقانه از نمایشگاه تجاری و دانشگاهی باعث می شود که بازدید از NORTEC 2020 یک سفر آموزشی باشد و هیچ سوالی در آن بی پاسخ باقی نماند. در اینجا تصمیم گیرندگان ، خریداران و کاربران با متخصصانی ملاقات می کنند که به زبان طبقه متوسط ​​صحبت می کنند. تمرکز نمایشگاه تجاری برای تولید جدیدترین فناوری ها ، سیستم ها و خدمات تولید و تولید فناوری و تبادل حرفه ای در سطح چشمگیر است. به عنوان اولین نمایشگاه تولیدی سال ، NORTEC یک نقطه شروع ملاقات صنعت و یک بستر فروش و شبکه انتخابی است. در سال ۲۰۱۸ شانزدهمین دوره آن برگزار گردیده است . این نمایشگاه شامل مهندسی تولید صنعتی و ماشین آلات و ابزارهای تولید فلز است . 

 

 

 

۳ – کنفرانس پودرهای جامد و گرانولی SOLIDS DORTMUND  آلمان

 

کنفرانس پودرهای جامد و گرانولی SOLIDS DORTMUND 2018 آلمان

 

SOLIDS DORTMUND 2018  کنفرانس و اجلاسی با موضوعات پودرهای گرانولی و مواد جامد هست . میزبان این رویداد بین المللی در سال ۲۰۱۸ شهر دورتمند آلمان می باشد. کنفرانسی با رویکرد صنعتی برای تامین کنندگان و خریداران صنایع تولید و پردازش پودر، گرانول و مواد جامد فشرده (از جمله تولید مواد غذایی و نوشیدنی، مواد شیمیایی، لوازم آرایشی، خوراک دام و  حیوانات خانگی). شامل مباحث مدیریتی، ذخیره سازی و تدارکات . این نمایشگاه تجاری با موضوع گرانول، فن آوری های پودر های جامد در محل های ۴، ۵، ۶ و ۷ سالن کنفرانس Messe Dortmund برگزار می شود و با RECYCLING-TECHNIK همکاری خواهد داشت. برنامه رویداد شامل آموزش مداوم، تبادل اطلاعات و ایجاد انگیزه های جدید در انجمن ها، کنگره ها، تورهای هدایت شده می باشد.

 

 

۴ – نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی AMBIENTE GERMANY  آلمان

 

نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی AMBIENTE GERMANY 2019 آلمان

 

نمایشگاه بین المللیAMBIENTE GERMANY که در زمینه کلیه کالاهای مصرفی خانوارها فعالیت دارد . یک نمایشگاه همه جانبه برای خرید خانواده ها . در دومین ماه سال ۲۰۱۹ شهر فرانکفورت آلمان که پنجمین شهر بزرگ کشور آلمان می‌باشد میزبان این رویداد می باشد . Ambiente جایی است که کسب و کار و خلاقیت در کنار هم قرار می گیرند  و جایی است که بازدیدکنندگان از غرفه های بین المللی سفارش های خود را می دهند. کشف آخرین روندها در این نمایشگاه به همراه سخنرانی ها و رویدادهای کارشناسان صنعت و طراحان معروف همراه است .Ambiente همچنین مرکز مهمی برای فعالیت های خاص از قبیل قرارداد های کسب و کار، HoReCa است ، همچنین بزرگترین پلت فرم خرید و فروش برای کسب و کار ها با حجم بالا است.

 

 

 

۵ – کنفرانس WATERPROOF MEMBRANES  آلمان

 

کنفرانس WATERPROOF MEMBRANES 2018 آلمان

 

WATERPROOF MEMBRANES 2018 کنفرانس اختصاص داده شده به روند و تحولات فنی در صنعت بین المللی غشای ضد آب ،برگزار کننده این رویداد تخصصی AMI  می باشد که پیشرو در ارائه اطلاعات، اطلاعات بازار و حوادث صنعت پلاستیک جهانی است.در این کنفرانس ۱۳۰۰ متخصص این صنعت حضور دارند و پیش بینی حضور ۸ هزار متخصص در این رویداد میشود . موقعیت ها و فرصت های شغلی ، اشنایی با جدیدترین تکنولوژِی و ابداعات در این زمینه از اهداف این کنفرانس می باشد . میزبان کنفرانس در سال ۲۰۱۸ شهر کلن آلمان می باشد .

 

 

 

۶ – نمایشگاه کمپوزیت COMPOSITES EUROPE  آلمان

 

نمایشگاه کمپوزیت COMPOSITES EUROPE 2018 آلمان

 

COMPOSITES EUROPE نمایشگاهی تجاری در اروپاست و انجمن کامپوزیت آنرا برگزار می کند . در این نمایشگاه و کنفرانس فناوری ها و برنامه های کاربردی در زمینه صنعت کمپوزیت ارائه می گردد. این رویداد سالانه را شهر اشتوتگرات آلمان در سال ۲۰۱۸ میزبانی می کند . COMPOSITES EUROPE به عنوان یک پلت فرم کسب و کار بین المللی برای صنعت کامپوزیت تاسیس شده است . همکاری با صنعت خودرو باعث رشد در صنعت کامپوزیت می شود . شرکت های بزرگ خودروسازی همکاری نزدیکی با شرکت های صنایع کامپوزیت برای همکاری در زمینه های جدید و نوآورانه دارند . برای چهارمین بار کنگره بین المللی کامپوزیت (ICC) به عنوان رویداد  COMPOSITES EUROPE برگزار می شود. در انجمن کامپوزیت شرکت کنندگان و همکاران سخنرانی های جالبی را در مورد آخرین موضوعات مربوط به زمینه ها، ارائه محصولات و نوآوری های این صنعت ارائه می کنند. تورهای هدایت شده ای نیز بر موضوعات خاص صنایع کامپوزیت متمرکز شده است.  بخش دیگر آشنایی با فرمت جدید فرایند ها، فرایندهای پردازش و تولید می باشد.

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و تعیین وقت سفارت آلمان ، ويزاي نمايشگاهي کشور آلمان ، تور نمايشگاهي کشور آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به شهر اشتوتگارت ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی المان مي باشد .

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

یک × چهار =