نمایشگاه های پزشکی و تجهیزات پزشکی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های پزشکی و تجهیزات پزشکی در دنیا

نمایشگاه محصولات پزشکی و تجهیزات بیمارستان HEALTH EXPO ISTANBUL 2019 ترکیه

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم بهترین و مشهورترین نمایشگاه های پزشکی و تجهیزات پزشکی در دنیا را معرفی نماییم .

 

 

۱ – نمایشگاه تجهیزات پزشکی و بیمارستان EXPOSANITA  ایتالیا

 

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و بیمارستان EXPOSANITA 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه بین المللی خدمات درمانی EXPOSANITA دو سالی یکبار برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه EXPOSANITA ایتالیا شهر بولونیا بزرگترین شهر و مرکز ناحیه امیلیا رومانیا و نیز استان بولونیا در شمال ایتالیا است. رویداد EXPOSANITA یک نمایشگاه برای نوآوری در سیستم مراقبت های بهداشتی است . نمایشگاه EXPOSANITA فرصتی برای تجارت ، دانش و رشد حرفه ای است . رویدادی که آخرین نسل خدمات ، محصولات و راه حلهایی را ارائه می دهد که شرکت ها و اپراتورها در مطالعه بخش ها، هر روز برنامه ریزی و نوآوری آنها را می کنند تا مدیریت سیستم بهداشتی کارآمدتر و مسیر مراقبت شخصی بیشتر مؤثر باشد.در آوریل ۲۰۲۰ Exposanità یک مرور کلی از محصولات و خدمات بیمارستان ها ، تشخیصی ، مراقبت های دیجیتال ، ارتوپدی ، توانبخشی ، معلولیت و کمک به همراه پروژه ها و راه حل های فناوری برای کیفیت خدمات درمانی انجام میشود .

 

 

 

۲– نمایشگاه تکنولوژی تجهیزات پزشکی COMPAMED  آلمان

 

نمایشگاه تکنولوژی تجهیزات پزشکی COMPAMED 2020 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی صنایع تولید کننده لوازم پزشکی و توسعه محصولات پزشکی COMPAMED . در نمایشگاه سالانه COMPAMED انواع قطعات و مواد برای صنعت پزشکی  ارائه میشود . محل برگزاری نمایشگاه COMPAMED شهر دوسلدورف در آلمان است. نمایشگاه COMPAMED جایی است که سازندگان کالا و تأمین کنندگان کل صنعت پزشکی با هم ملاقات می کنند . در این نمایشگاه غرفه داران MEDICA و COMPAMED و بازدید کنندگانی از سراسر دنیا حضور خواهند داشت . افرادی که از فناوری پزشکی استفاده می کنند چه کسانی هستند؟ در شانزدهم تا نوزدهم نوامبر ۲۰۲۰ می توانید آنها را در COMPAMED در دوسلدورف ملاقات کنید. بازدید از بازارهای بین المللی پیشرو در صنعت تهیه دارو و توسعه محصول !  این نمایشگاه برای نوآوری ها و روندها ، کارگاه آینده و یک مکان اصلی برای کل صنعت ، در سطح ملی و بین المللی است. Compamed از سال ۱۹۹۲ و همزمان با بزرگترین نمایشگاه پزشکی Medica در جهان برگزار می شود. به همین دلیل کل زنجیره فرآیند فن آوری های پزشکی و تجهیزات دارویی و تشخیصی به بازدید کنندگان ارائه می شود. با توجه به تأثیرات هم افزایی با بزرگترین نمایشگاه پزشکی Medica در جهان ، نمایشگاه Compamed مکانی ایده آل برای تعامل کامل و همزمان بین تولید کنندگان پیشرو ، تأمین کنندگان و شرکای سیستم است.

 

 

 

۳ – نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی BELARUSIAN MEDICAL FORUM  بلاروس

 

نمایشگاه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی BELARUSIAN MEDICAL FORUM 2020 بلاروس

 

انجمن و نمایشگاه تجهیزات کلینیک پزشکی و آزمایشگاهی بلاروس ، رویدادی که سالانه با عنوان BELARUSIAN MEDICAL FORUM در شهر مینسْک پایتخت کشور بلاروس برگزار میشود .  رویداد BELARUSIAN MEDICAL FORUM درباره تکنیک های پزشکی ، تجهیزات ، کالاها و خدمات ، محصولات دارویی. تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیصی ، اپتیک پزشکی و … می باشد . Belarus Medica بزرگترین نمایشگاه پزشکی در بلاروس است که تمام شاخه های اصلی پزشکی و دارو را در خود جای داده است. اهداف اصلی این نمایشگاه نشان دادن آخرین دستاوردهای تولید کنندگان برجسته خارجی و داخلی از آماده سازی های پزشکی ، آرایشی و بهداشتی ، اپتیک ، آزمایشگاه و تجهیزات تشخیصی ، سخت افزار دندانپزشکی ، مواد یکبار مصرف و محصولات است. نمایه این نمایشگاه شامل داروها ، داروهای بدون نسخه ، تجهیزات و مواد اولیه برای صنایع داروسازی ، مواد افزودنی بیولوژیکی فعال ، رژیم غذایی و غذاهای خاص ، فیتوتراپی ، بسته بندی دارویی و پزشکی ، دامپزشکی ، تجهیزات پزشکی ، ساخت و تجهیزات پزشکی ، تجهیزات و فناوری های آزمایشگاهی و تشخیصی ، جراحی و تجهیزات می باشد . BELARUS MEDICA از سال ۱۹۹۴ شروع به کار کرد و امروزه هر ساله تکرار می شود. ساختار برنامه این رویداد شامل فناوری پزشکی ، فناوری دندانپزشکی ، تجهیزات درمانی ، پزشکی و فناوری آزمایشگاهی است. 

 

 

۴ – نمایشگاه دندانپزشکی DENTAL-UKRAINE  اوکراین

 

نمایشگاه دندانپزشکی DENTAL-UKRAINE 2020 اوکراین

 

نمایشگاه دندانپزشکی اوکراین ، رویدادی که با نام DENTAL-UKRAINE دوبار در سال در کشور اوکراین برگزار می گردد . تجهیزات و ابزارهای دندانپزشکی. مسکن های دندانپزشکی و داروها. فن آوری های نوین در دندانپزشکی در نمایشگاه DENTAL-UKRAINE اوکراین به نمایش در آورده میشوند . محل برگزاری نمایشگاه DENTAL-UKRAINE شهر لویو در غرب اوکراین است. لویو یکی از مراکز فرهنگی اوکراین است. مخاطبان هدفمند در نمایشگاه DENTAL-UKRAINE : دندانپزشکان ، تکنسین های دندانپزشکی ، روسای کلینیک های دندانپزشکی خصوصی و دولتی ، بخش های سرپایی ، نمایندگان بازرگانان شرکتی در زمینه تجهیزات و مواد دندانپزشکی ، دانشجویان رشته های تخصصی مربوطه ، متخصصان مراقبت های بهداشت عمومی. 

 

 

 

۵ – نمایشگاه و کنگره پرستاری و مراقبت از بیمار ALTENPFLEGE HANNOVER  آلمان

 

نمایشگاه و کنگره پرستاری و مراقبت از بیمار ALTENPFLEGE HANNOVER 2020 آلمان

 

کنفرانس پرستاری و مراقبت از بیماران هانوفر آلمان ، رویدادی سالانه در این شهر می باشد که با نام ALTENPFLEGE HANNOVER برگزار میشود و به موضوعات پرستاری ، درمان ، مراقبت ، مراقبت حرفه ای از بیماران می پردازد . نمایشگاه و کنفرانس سالانه ALTENPFLEGE HANNOVER  هانوفر از ۲۴ تا ۲۶ مارس ۲۰۲۰ درمرکز نمایشگاهی هانوفر برگزار میشود و به مرکز صنعت مراقبت ها و مهمترین نقطه ملاقات مدیران ، ارائه دهندگان خدمات منزل به بیماران تبدیل خواهد شد. حدود ۷۰۰ غرفه دار آخرین تحولات ، محصولات و خدمات مربوط به مراقبت های سرپایی را در ALTENPFLEGE ارائه می دهند. ALTENPFLEGE شامل زمینه های مراقبت و درمانی ، شغل و آموزش ، IT و مدیریت ، تغذیه و خانه داری ، نساجی و بهداشت و همچنین فضا و فناوری است.

 

 

 

۶ – نمایشگاه عینک و اپتیک OPTI  آلمان

 

نمایشگاه عینک و اپتیک OPTI 2020 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی تجاری OPTI که رویدادی سالانه می باشد که به صنعت اپتیک اختصاص یافته است .اپتیک در واقع همان نورشناسی می باشد و این صنعت حوزه های مختلفی دارد از جمله موارد مربوط به عینک ها در این دسته قرار می گیرند . نمایشگاه اپتیک آلمان در سال ۲۰۲۰ در شهر مونیخ برگزار خواهد شد . به Opti 2020 خوش آمدید! در هر ژانویه ، کارشناسان و متخصصان خلاق جدیدترین محصولات خود را در مرکز نمایشگاه مونیخ ارائه می دهند. به عنوان یک نمایشگاه بین المللی و تجاری در طراحی اپتیک طیف کاملی از محصولات طیف نوری را نشان خواهیم داد . Opti بستر معرفی محصولات برتر توسط رهبران بازارهای بین المللی و مبتدیان است، در اینجا تمام ایده ها ، گرایش ها و نوآوری ها را در زمینه اپتیک چشم مشاهده خواهید کرد! در نمایشگاه OPTI از برند های معتبر بین المللی و مارک های معروف تا برند های مستقل و تازه وارد این عرصه شده را پیدا خواهید کرد.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزا نمايشگاه کشورها ، تور نمايشگاه کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری کشورها ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشورها مي باشد . 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

16 − 8 =