نمایشگاه های پزشکی و تجهیزات پزشکی در انگلستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های پزشکی و تجهیزات پزشکی در انگلستان

نمایشگاه و کنگره دندانپزشکی CEDE 2019 لهستان

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های پزشکی و تجهیزات پزشکی در انگلستان بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه و کنفرانس سرطان WAR ON CANCER – MIDDLE EAST  انگلستان

 

کنفرانس سرطان WAR ON CANCER - MIDDLE EAST 2019 انگلستان

 

مبارزه با سرطان در کنفرانس سالانه WAR ON CANCER – MIDDLE EAST ،کنفرانس بین المللی سرطان متخصصان دارویی ، بهداشتی و درمانی ، علمی و دولتی جهان را به خود دعوت می کند و تأثیرگذارترین رهبران انکولوژی از سراسر اروپا را به منظور کشف و شکل دادن به گفتگو در مورد سرطان در یکجا جمع می کند. War on Cancer Europe 2019 در تاریخ ۲۶ نوامبر ۲۰۱۹ در لندن برگزار می شود. در طی دو سال از شروع کنفرانس «جنگ علیه سرطان» ، بحث های ما را به جایی خوش بینی و محتاطانه درباره آینده سوق داده است. ما چگونگی پیشرفت ها در تشخیصها را بررسی کرده ایم که درمان و فناوری اطلاعات پتانسیل را برای تغییر چشم انداز افراد مبتلا به سرطان را دارد. در همین زمان ، ما از ساختار سیستم های مراقبت های بهداشتی خود بازجویی کرده ایم و اینکه چگونه اقتصاد مراقبت های بهداشتی ، مشوق ها و سیاست های آن می تواند به عنوان مانعی برای مراقبت بهینه عمل کند. در طی چهار سال گذشته ، مجموعه های اجلاس سرطانی اکونومیست در اروپا ، چالش ها و فرصت های مربوط به بهبود کنترل سرطان را بیان کرده است. هنوز هم نیاز بیمار و جامعه ای برآورده نشده قابل ملاحظه ای وجود دارد. کنترل و آمادگی سرطان در بین کشورها متفاوت است و سیستم های سرمایه گذاری و بهداشتی به طور کلی از پیشرفت های فناوری و خدمات در دسترس برای مقابله با سرطان عقب مانده اند. راه پیش رو می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد.

 

 

 

۲ – نمایشگاه نوری و اپتیک ۱۰۰% OPTICAL  انگلستان

 

نمایشگاه نوری و اپتیک 100% OPTICAL 2020 انگلستان

 

نمایشگاه OPTICAL 100% یک نمایشگاه بزرگ و رویداد تجاری برای متخصصان نوری در کشور انگلستان است .نمایشگاه OPTICAL 100% برای بینایی سنج ها ، متخصصان عینک ها و متخصصان چشم طراحی شده است . رویدادی سالامه که در ExCeL لندن برگزار میشود . سری هفتم این نمایشگاه برند های بین المللی بیشتری را در موضوعات عینک ، تجهیزات ، لنزها ، خدمات تجاری و شنوایی شناسی ارائه می دهد. ۹۱۱۵ متخصص برای یادگیری ، شبکه سازی و کشف جدیدترین محصولات ، فناوری ها و راه حل ها در یک نمایشگاه بین المللی جمع می شوند . از زمان راه اندازی رویداد در سال ۲۰۱۴ ، نمایشگاه OPTICAL 100% به سرعت خود را به عنوان بزرگترین رویداد نوری در انگلستان معرفی کرده است و در سری ۲۰۱۹ نمایش ۹۱۱۵ بازدید کننده از انگلیس و  کشورهای دنیا و بیش از ۲۰۰ غرفه دار را به خود جلب کرده است. این نمایشگاه که با همکاری انجمن (Optometrists (AOP برگزار می شود .

 

 

 

۳ – کنفرانس بین المللی زیست پزشکی BIOMEDICAL SCIENCE CONGRESS  انگلستان

 

کنفرانس بین المللی زیست پزشکی BIOMEDICAL SCIENCE CONGRESS 2019 انگلستان

 

کنگره علوم زیست پزشکی تحت عنوان BIOMEDICAL SCIENCE CONGRESS که اختصاص به رشته زیست پزشکی دارد . این رشته در کشور ما نیز ایجاد شده است و برای متخصصین این رشته فرصت مناسبی است که با شرکت در کنفرانس BIOMEDICAL SCIENCE CONGRESS تجربه ای جهانی را در شغل و رشته خود بدست آورند . کنگره بین المللی علوم زیست پزشکی دوسالی یکبار برگزار میشود و در سال ۲۰۱۹ در شهر بیرمینگهام انگلستان برگزار خواهد شد . نمایشگاه و کنگره ترکیبی از تجارت، شبکه و تبادل اجتماعی است و نمایندگان را قادر می سازد که تجهیزات و محصولات جدید را ببینند، آگاهی عمومی از تکنیک ها و فن آوری ها را گسترش داده و با نمایندگان شرکت های نمایشگاه ارتباط برقرار کنند. در این رویداد رایگان، سخنرانان از طیف وسیعی از موضوعات زیست پزشکی پوشش گسترده ای از این دانش و شغل، امنیت استخدام و آزمایشگاه در علوم زیست پزشکی را ارائه می کنند . این رویداد از ساعت ۱ بعد از ظهر آغاز می شود ، بزرگترین نمایشگاه علمی پزشکی در  زمینه زیست پزشکی در بریتانیا که شامل بسیاری از شرکت های برجسته و سازمان هایی هستند که تجهیزات و  خدمات حرفه ای خود را از جمله مشاوره استخدام را ارائه می کنند.

 

 

 

۴ – نمایشگاه بهداشت و درمان NATIONAL HEALTHCARE EXPO  انگلستان

 

نمایشگاهی بهداشت و درمان NATIONAL HEALTHCARE EXPO 2019 انگلستان

 

نمایشگاه ملی بهداشت NATIONAL HEALTHCARE EXPO انگلیس سالانه برگزار میشود . محل برگزاری نمایشگاه بهداشت و سلامتی انگلستان میلتون کینز یک شهرک و planned community در بریتانیا است که در Borough of Milton Keynes واقع شده‌است. در نمایشگاه ملی بهداشت و درمان : مقامات نظارتی ، مدیران ارشد بیمارستانهای دولتی و خصوصی ، مدیران بهداشت و درمان ، مدیران داروسازی ، شرکتهای فناوری پزشکی ، پزشکان عمومی ، دندانپزشکان ، مدیران بهداشت روان ، محققان حضور خواهند داشت . نمایشگاه ملی بهداشت که در تاریخ ۲۶ نوامبر در Arena MK برگزار می شود ، ضمن ارائه مشاوره ، همچنین نمایش آخرین نوآوری ها و پیشرفت ها و راه حلهای فن آوری در دسترس افراد و سازمانهای بهداشت و درمان می باشد . نمایشگاه ملی بهداشت ، که شامل تعدادی از رویدادهای مکمل و هماهنگ است ، طیف کاملی از صنعت مراقبت های بهداشتی در انگلستان را در بر می گیرد. رویدادهای مشترک شامل:

– اجلاس ملی Medtech و زیست فناوری؛
– نمایشگاه ملی داروسازی و BioPharma؛
– آزمایشگاه و اتاق عمل.
– نمایشگاه ملی علوم زندگی.

 

 

 

۵ – کنفرانس بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE – MIDDLE EAST  انگلستان

 

کنفرانس بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE - MIDDLE EAST 2018 انگلستان

 

کنفرانس و سمینار بین المللی سرطان WAR ON CANCER CONFERENCE – MIDDLE EAST 2018 با میزبانی شهر لندن انگلیس . همه موارد در مورد سرطان از جمله سخنرانی ها، برنامه ها و حامیان .بعد از دو سال از اولین برگزاری این کنفرانس ما بررسی کرده ایم که پیشرفت های تشخیصی، درمان و فن آوری اطلاعات، توانایی تغییر چشم انداز افراد مبتلا به سرطان را دارد. در عین حال، ما ساختارهای سیستم مراقبت های بهداشتی ما را مورد بازنگری قرار داده ایم و این که چگونه اقتصاد مراقبت های بهداشتی، انگیزه های آن و سیاست های آن می تواند مانع مراقبت مطلوب شود. پس اهداف این کنفرانس جهانی بر علیه سرطان چیست؟ هدف ما، صرفا صرفا مبارزه علیه سرطان نیست بلکه بهبود مراقبت از بیماران سرطانی است. چه چیزی مراقبت مطلوب را در دوران مراقبت پیچیده می کند، جایی که سرطان ممکن است درمان شود یا تبدیل به یک بیماری مزمن شود؟ سرطان یک میراث برای بیماران، مراقبین و جامعه گسترده است: بیماری، ناتوانی، کیفیت زندگی، کنترل علائم، انگیزه، آسیب روانشناختی، بهره وری و از دست رفتن اشتغال می تواند تاثیر زیادی داشته باشد. نیازهای بیماران چیست؟ چقدر این ها ملاحظه می شوند؟ چگونه می توان این را بهبود بخشید؟ و مهمتر از همه، چه چیزی باعث پیشرفت بیماری بیمار، در حال حاضر و در آینده خواهد بود؟ و به بسیاری از موضوعات دیگر در این کنفرانس با حضور متخصصان جواب داده خواهد شد .

 

 

 

۶ – نمایشگاه بهداشت و درمان NATIONAL HEALTHCARE EXPO  انگلستان

 

نمایشگاه ملی بهداشت و درمان NATIONAL HEALTHCARE EXPO 2018 انگلستان

 

نمایشگاه و کنفرانس ملی بهداشت و درمان یک محل تجمع اصلی برای مقامات اداری، مدیران ارشد از بیمارستان های عمومی و خصوصی، مدیران بهداشت، مدیران داروسازی، شرکت های فن آوری پزشکی، پزشکان عمومی، دندانپزشکان، مدیران بهداشت روان، محققان، متخصصان پزشکی، سرپرست ها و غیره می باشد . ایجاد یک صنعت مراقبت های بهداشتی نوآورانه، کارآمد و پایدار از طریق به اشتراک گذاری دانش و همکاری. ۱۰۰+سخنران از مدیران ارشد و کارشناسان سراسر صنعت مراقبت های بهداشتی که مرزها را در بهبود راندمان و نوآوری در انگلستان و صنعت مراقبت های بهداشت جهانی به پیش می برند. علاوه بر یک کنفرانس برنامه ریزی شده بیش از ۶۰ غرفه در دست خواهد بود تا نمایندگان محصولات و خدمات خود را در زمینه تجهیزات پزشکی، فن آوری، دارو و خدمات معرفی کنند .

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای انگلستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت انگلستان، ويزاي نمايشگاهي انگلستان ، تور نمايشگاهي انگلستان  ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی انگلستان مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

سه × 3 =