نمایشگاه های پزشکی آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های پزشکی آلمان

نمایشگاه و کنگره بیمارستان MEDCARE LEIPZIG 2019 آلمان

همراه با شمیران گشت باشید تا به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه ها و رویداد های تجهیزات پزشکی کشور آلمان بپردازیم  .

 

۱-  نمایشگاه تجهیزات پزشکی COMPAMED  آلمان

 

نمایشگاهی تجهیزات پزشکی COMPAMED 2019 آلمان

 

COMPAMEDبه عنوان یک رویداد بین المللی پیشرو در زمینه تأمین کنندگان صنعت پزشکی تثبیت شده است. البته مهمترین گروه هدف تولید کنندگان فناوری پزشکی MEDICA است که بسیاری از آنها به دنبال راه حل هایی در COMPAMED هستند. هدف مشخص است: برای این که شما از همان ابتدا مسابقه خوبی را رقم بزنید ، ما می خواهیم بازی تیمی بین تأمین کنندگان و تولید کنندگان MEDICA را در سال ۲۰۱۹ تقویت کنیم. تکنولوژی کوانتومی ،دستگاه های پزشکی ،بسته بندی پزشکی ، محصولات فن آوری پزشکی از جمله موارد نمایشگاه COMPAMED می باشند .

 

 

 

۲-  نمایشگاه و کنفرانس دامپزشکی LEIPZIG VETERINARY CONGRESS  آلمان

 

نمایشگاهی و کنفرانس دامپزشکی LEIPZIG VETERINARY CONGRESS 2020 آلمان

 

کنگره دامپزشکی شهر LEIPZIG هر دو سال یکبار برگزار میشود . لایپزیگ با حدود جمعیت ۵۰۰ هزار نفر از شهرهای بزرگ و مهم شرق آلمان است. کنگره دامپزشکی LEIPZIG VETERINARY CONGRESS لایپزیگ با هدف پزشکان شاغل در زمینه حیوانات مزرعه و حیوانات اهلی و خانگی و همچنین در خدمات دامپزشکی عمومی و کسانی که در این دنیای علم و صنعت فعالیت می کنند برگزار میشود . کنگره دامپزشکی لایپزیگ به پر بازدیدترین کنگره آلمان برای دامپزشکان تبدیل شده است. این کنگره با بیش از ۳۵۰ سخنران ، سمینار ، کارگاه و دوره های آموزشی برگزار می شود و متخصصانی که در زمینه حیوانات مزرعه و حیوانات اهلی خانگی و همچنین در خدمات دامپزشکی عمومی فعال هستند در آن شرکت می کنند . زبان رسمی کنگره آلمانی است .

 

۳- نمایشگاه دندانپزشکی FACHDENTAL SÜDWEST  آلمان

 

نمایشگاه دندانپزشکی FACHDENTAL SÜDWEST 2019 آلمان

 

نمایشگاه جراحی و آزمایشگاهی دندانپزشکی سالانه تحت عنوان FACHDENTAL SÜDWEST در کشور آلمان برگزار میشود. FACHDENTAL Südwest  اشتوتگارت مهمترین نمایشگاه تجاری دندانپزشکی در جنوب غرب آلمان است. تعداد زیادی از غرفه داران محصولات و خدمات خود را در زمینه تکنولوژی و آزمایشگاه دندانپزشکی و همچنین دندانپزشکی ارائه می دهند. ترکیبی از اطلاعات، شبکه سازی و آموزش برای دندانپزشکان، تکنسین های دندانپزشکی، متخصصین دندانپزشکی و دانشجویان .

.Fachdental Südwest یکی از مهمترین نمایشگاه های تجاری دندانپزشکی در آلمان است. بسیاری از دندانپزشکان، تکنسینهای دندانپزشکی، دندانپزشکان و دانش جویان دندانپزشکی هر ساله به اشتوتگارت میروند تا محصولات و تحولات جدید را مشاهده کنند و آموزش های جدید را در کنفرانس آموزشی یاد بگیرند .

 

۴- نمایشگاه و کنگره بیمارستان MEDCARE LEIPZIG  آلمان

 

نمایشگاه و کنگره بیمارستان MEDCARE LEIPZIG 2019 آلمان

نمایشگاه و کنگره با موضوع بیمارستان و بیماران بالینی دو سالی یکبار در شهر لایپزیگ از شهرهای بزرگ و مهم شرق آلمان تحت عنوان MEDCARE LEIPZIG برگزار میشود . جالب است بدانید گوته شاعر آلمانی این شهر را پاریس کوچک لقب داده‌است. ویداد MEDCARE LEIPZIG تمرکز بر روی درمان هایی مانند مراقبت زخم پیشرفته، تغذیه پزشکی، بی اختیاری و مراقبت های استومی و مدیریت روابط بهینه شده بین مناطق مختلف خدمات درمانی است. محصولات و راه حل های جدید برای مراقبت از درمان در اینجا ارائه شده است. علاوه بر این، Medcare تنها رویداد در آلمان است که ارائه آموزش مداوم برای مراکز پرستاری و متخصصان در مراقبت از درمان می باشد.

 

۵- نمایشگاه بین المللی دارو EXPOPHARM  آلمان

 

نمایشگاه بین المللی دارو EXPOPHARM '2019 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی داروها Expopharm ، Expopharm بازار دارویی است، بازدید کنندگان در این نمایشگاه تجاری می توانند جدیدترین نوآوری ها و دستاوردها را در زمینه دارویی از سراسر جهان مشاهده کنند .نمایشگاه Expopharm رویدادی سالانه  می باشد و در سال ۲۰۱۹ در شهر مونیخ برگزار میشود .Expopharm بین المللی مهمترین مکان برای غرفه داران خارجی و خدمات و محصولات آنهاست. واردکنندگان و صادرکنندگان یک پلت فرم کامل برای انجام کسب و کار و ایجاد ارتباطات را پیدا خواهند کرد. Expopharm مهمترین نمایشگاه داروسازی در اروپا است .

 

۶- نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی ID INFOTAGE DENTAL MÜNCHEN  آلمان

 

نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی ID INFOTAGE DENTAL MÜNCHEN 2019 آلمان

 

نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی ID INFOTAGE DENTAL MÜNCHEN سالانه در شهر مونیخ کشور آلمان برگزار میشود. مشاوره، نوآوری، آموزش و اطلاعات دندانپزشکی ، موضوعات کنفرانس دندانپزشکی برای کل صنعت دندانپزشکی در بایرن و مناطق همسایه آن است. حدود ۲۰۰ غرفه دار تجاری، صنعتی و خدماتی ارائه طیف گسترده ای از خدمات خود را در عرصه تجهیزات و آزمایشگاه ارائه می دهند.

 

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی آلمان می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۴.۴ / ۵. تعداد آرا: ۵

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

بیست − پانزده =