نمایشگاه های هنر و عتیقه در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های هنر و عتیقه در دنیا

نمایشگاه عتیقه جات و هنر معاصر ANTIBES ART FAIR (SALON D'ANTIBES) 2019 فرانسه

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های هنر و عتیقه در دنیا بپردازیم .

 

۱ – نمایشگاه عتیقه جات PORDENONE ANTIQUARIA  ایتالیا

 

نمایشگاه عتیقه جات PORDENONE ANTIQUARIA 2021 ایتالیا

 

نمایشگاه ملی عتیقه جات ایتالیا که سالانه با نام PORDENONE ANTIQUARIA در شهر کوچک پوردنونه با جمعیت ۵۰٬۸۵۱ نفر در ناحیه فریولی ونتزیا جولیابرگزار میشود . در Pordenone Fiere دو قرار مهم برای طرفداران عتیقه برنامه ریزی شده است شامل نمایشگاه بازار مبلمان ، نقاشی ها و مصنوعات دوره ای.

ویترین بهترین پیشنهادات مبلمان ، نقاشی ها و اشیا از ۱۵۰۰ تا اوایل دهه ۱۹۰۰ (دوره دکو) به ویژه: مبلمان ، از جمله برای استفاده در فضای باز ، ظروف نقره ، سنگ مرمر ، مجسمه های چوبی ، نقاشی ها ، هنرهای مقدس ، ظروف چینی ، فرش های شرقی ، ماژولیکا ، الماس ، جواهرات.

 

 

 

۲ – نمایشگاه هنر LONDON ART FAIR  انگلستان

 

نمایشگاه هنر LONDON ART FAIR 2021 انگلستان

 

نمایشگاه هنر لندن LONDON ART FAIR نمایشگاه برتر هنر مدرن بریتانیا در انگلستان است. نمایشگاه LONDON ART FAIR سالانه برگزار می گردد البته به دلیل ویروس کرونا امسال برگزار نخواهد شد .LONDON ART FAIR از سال ۱۹۸۹ توسط مرکز طراحی کسب و کار لندن در ایسلینگتون جایی که امروز نیز نمایشگاه برگزار می شود تأسیس شد تا با ایجاد فضایی برای به نمایش گذاشتن برجسته ترین آثار هنر مدرن و معاصر محلی برای کشف و خرید باشد . در روز نخست فقط با ۳۶ گالری انگلستان (برخی از آنها امروز نیز در نمایشگاه حضور دارند) نمایشگاه راه اندازی شد و طی سالهای بعد رشد مداوم داشت و در آخرین نسخه خود در ژانویه ۲۰۲۰ ،  ۱۲۹ گالری از ۱۴ کشور مختلف و بیش از ۲۳۰۰۰ شرکت کننده از آن استقبال کردند 

از سال ۲۰۱۴ ، ما همچنین یک شریک موزه منطقه ای برای کار هر ساله انتخاب کرده ایم که یک نمایشگاه منحصر به فرد ایجاد می کند که بازدید کنندگان ما را قادر می سازد میراث ، کیفیت و اهمیت مجموعه های منطقه را تجربه کنند. برای نمایشگاه ۲۰۲۰ ، ما با گالری هنری ساوتهمپتون سیتی مستقر در جنوب انگلیس همکاری کردیم. این گالری مجموعه ای برجسته از هنرهای مدرن بریتانیایی و معاصر است که از بهترین آنها در بریتانیا در خارج از لندن محسوب می شود. 

 

 

 

۳ – نمایشگاه عتیقه جات و هنر ALMONEDA  اسپانیا

 

نمایشگاه عتیقه جات و هنر ALMONEDA 2020 اسپانیا

 

نمایشگاه عتیقه جات و گالری های و کالاهای جمع آوری شده هنری Antik Passion ALMONEDA ، این نمایشگاه ویترین هزاران اشیا و آثار هنری از قرن هجدهم تا دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی است ، مجموعه های کلکسیون داران ، قطعات مربوط به دوره آرت دکو و باستان شناسی ، وسائل نقره ، مبلمان اداری و باغی ، جواهرات ، ساعت ، شیشه ، عروسک ، لباس ، لوازم جانبی ، جواهرات ، شال ، کتاب ، عصا ، فرش ، لامپ ، نقشه ، وسائل حکاکی شده و … قطعات بی نظیر از زمان های دیگر ، پر از تاریخ ، خاطرات و تضادها ، که یک پیشنهاد نقاشی عالی را نیز به آنها اضافه می شود همچنین مجسمه سازی توسط هنرمندان فعلی.

نمایشگاه ANTIK PASSION Almoneda چیست؟ نمایشگاه
Antik Passion ALMONEDA ، نسخه بهاری است با گردآورندگان و دوستداران هنر و تزئینات با بیشترین سنت در کشور ما.در ماه مه سال ۲۰۲۰ ما سی امین سالگرد این نمایشگاه را جشن می گیریم که سبک ها و دوره های مختلف را در یک فضای آرام دور هم جمع می کند ، جایی که جستجوی قطعات اصلی ، خاص ، تزئینی … عتیقه های بسیار موضوعی غالب است.Antik Passion ALMONEDA نمایشگاه کریسمس ، عتیقه جات ، گالری های هنری و وسائل گردآوری شده است که توسط IFEMA برگزار میشود ، نسخه بعدی خود را از ۹ تا ۱۳ دسامبر سال ۲۰۲۰ در Feria de Madrid جشن می گیرد و خود را به عنوان بهترین ویترین تجاری برای عتیقه جات در اسپانیا نشان می دهد.
۴ –  نمایشگاه هنر و صنایع دستی ARTI & MESTIERI EXPO  ایتالیا
نمایشگاه هنر و صنایع دستی ARTI & MESTIERI EXPO 2020 ایتالیا
نمایشگاه هنر و صنایع دستی ARTI & MESTIERI EXPO سالانه در شهر رم برگزار میشود . Arti e Mestieri اتفاقی است که در رم فضای مهمی را برای ارتقا صنعت کار و محصولات کار آن ایجاد می کند. توجهی که سری چهاردهم این نمایشگاه به صنایع دستی اختصاص می دهد این امکان را فراهم می کند تا پیشنهادات خود را در راستای ایده های هدیه های کار خاص ، وسائل گرانبها ، معتبر و اصلی گسترش دهد و به مکانی برای اشیا ، غذا و هدایا تبدیل شود. این رویداد از ۱۲ تا ۱۵ دسامبر برای عموم آزاد است ، تا به ارائه راه حل و پاسخ به درخواست بازدیدکنندگانی که به دنبال ایده برای هدایای منحصر به فرد و مقرون به صرفه در ایتالیا هستند کمک کند .Arti e Mestieri یک ویترین و بازار است ، مکانی مناسب برای گردهم آوردن تولیدکنندگان و مصرف کنندگانو همچنین زمان ایده آل برای خرید ۱۰۰٪ هدایای کریسمس دست ساز. نمایشگاه Arti e Mestieri به عنوان فرصتی برای شرکت ها جهت دیدار با بازار برنامه ریزی شده است ، در این بازار محصولات خود را به مخاطبان گسترده ای متشکل از خریداران بالقوه ارائه خواهید داد و می فروشید. نمایشگاه صنایع دستی ایتالیا ARTI & MESTIERI EXPO به مأموریت اصلی خود پاسخ می دهد: ایجاد شرایطی برای صنعتگران برای ایجاد روابط تجاری جدید و پایه ریزی برای انجام تجارت با تجربه شبکه های جدید روابط.
۵ – نمایشگاه آثار هنری و عتیقه جات THE ART & ANTIQUES FAIR OLYMPIA  انگلستان
نمایشگاه آثار هنری و عتیقه جات THE ART & ANTIQUES FAIR OLYMPIA 2020 انگلستان
نمایشگاه بین المللی آثار هنری و عتیقه المپا THE ART & ANTIQUES FAIR OLYMPIA که سالانه در شهر لندن برگزار می گردد .  ART & ANTIQUES OLYMPIA نمایشگاه هنر و عتیقه فصل زمستان است که در سال ۲۰۲۰ نیز اجرا میشود . پیش نمایش خصوصی در ۲ نوامبر ۲۰۲۰ برگزار میشود و بازدید آزاد عموم از ۳ – ۸ نوامبر ۲۰۲۰ خواهد بود . در نمایشگاه THE ART & ANTIQUES FAIR OLYMPIA  آخرین آثار مهم هنری و عتیقه های لندن قبل از کریسمس نمایش داده میشود و هزاران کلکسیونر دار ، عتیقه شناس ، طراح داخلی و خریداران کریسمس را به خود جذب می کند. بیش از ۲۰،۰۰۰ اشیاء با کیفیت عالی وجود دارد و شب های زمستان جلوه فصلی و فضای مجلل را به این رویداد می دهد. بیش از ۷۰ نمایندگی برتر عتیقه در انگلستان که همه چیز را از الماس گرفته تا میزهای ناهار خوری و اشیاء تزئینی تا سرامیک را می فروشند در ان حضور دارند .
۶ –  نمایشگاه عتیقه جات و کارهای هنری ANTICA NAMUR  بلژیک
نمایشگاه عتیقه جات و کارهای هنری ANTICA NAMUR 2020 بلژیک

ANTICA NAMUR عنوان یک نمایشگاه سالانه در شهر نمور در منطقه والونی در کشور بلژیک است. موضوع نمایشگاه ANTICA NAMUR بلژیک هنرهای زیبا و عتیقه جات است. در نمایشگاه  ANTICA NAMUR  فروشندگان عتیقه بلژیکی و خارج از این کشور گرد هم جمع میشوند و جمعیت زیادی از متخصصین ، کلکسیونرداران ، طراحان و عاشقان هنر را از سراسر اروپا به خود جلب می کند. نمایشگاه آنتیکا نمور ، محل ملاقات دوستداران هنر و آثار باستانی است که پاییز امسال از ۱۴ تا ۲۲ نوامبر در پایتخت والون برمی گردد. امسال مجدداً در انتخاب گالری ها و فروشندگان عتیقه توجه ویژه داده ایم که از این میان می توانیم از قبل اعلام کنیم: گالری پاتر ایندیو ، گالری بلژیک ، گالری Ming’k-I و گالری هنر NF و نام های زیاد دیگری در این نمایشگاه حضور دارند. 

نمایشگاه ANTICA NAMUR بیش از ۱۳۵ غرفه دار دارد که به مدت ۱۰ روز گرد هم می آیند .کیفیت ، سنت ها و نشاط در کنار هم قرار گرفته است تا نمایشگاه ANTICA NAMUR برای حضور شما به رویدادی خاص تبدیل شود . غرفه داران غرفه ها را زیبا تزئین می کنند . ۹،۰۰۰ متر مربع برای گشت و گذار وجود دارد . آنتیکا نامور به دلیل حضور متخصصان شرکت کننده در این رویداد مشهور است.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای بلژیک با دعوتنامه ، ویزای توریستی کشورها ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

15 − 13 =