نمایشگاه های هنر و عتیقه در ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های هنر و عتیقه در ایتالیا

نمایشگاه عتیقه جات و هنر معاصر ANTIBES ART FAIR (SALON D'ANTIBES) 2019 فرانسه

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین و معروفترین نمایشگاه های هنر و عتیقه در ایتالیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه هنر و صنایع دستی KREATIV  ایتالیا 

 

نمایشگاه هنر و صنایع دستی KREATIV 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه صنایع دستی KREATIV یک نمایشگاه خلاق در زمینه دکوراسیون ، هنر و صنایع دستی می باشد که سالانه برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه KREATIV در سال ۲۰۲۰ شهر بولتسانو یا بولزانو در شمال کشور ایتالیا است. در نمایشگاه KREATIV تکنیک های جدید را بیاموزید ، طیف گسترده ای از محصولات را کشف کنید و لذت ببرید! نمایشگاه KREATIV مخصوص افرادی است که عاشق خلاقیت های هنری ، دکوراسیون اند . مهم نیست که شرکت شما در نمایشگاه یک سرگرمی است یا یک حرفه واقعی ، نکته مهم این است که احساسات خود را آزمایش و رها کنید! از آنجا که این نمایشگاه فقط یک نمایشگاه نیست ، Kreativ تخیل شما را درگیر می کند ، فضایی برای دیدار و مقایسه ایجاد می دهد … اجازه دهید خودتان الهام بگیرید! مسابقه برای مدارس ابتدایی ، متوسطه و دبیرستان نیز وجود دارد . هدف از ایجاد رقابت ، کمک به برقراری ارتباط پایدار در زندگی روزمره است. هدف از این مسابقه کمک به دانش آموزان برای به دست آوردن مهارت های خاص خود و گذراندن آنها می باشد.
۲ – نمایشگاه هنر و عتیقه جات MERCANTEINFIERA AUTUNNO  ایتالیا
نمایشگاه هنر وعتیقه جات MERCANTEINFIERA AUTUNNO 2020 ایتالیا

MERCANTEINFIERA AUTUMN عنوان نمایشگاه بین المللی تجاری ای با موضوعات مدرنیسم ، عتیقه فروشی ، هنر و طراحی است که سالانه در فصل پاییز برگزار میشود . محل برگزاری نمایشگاه MERCANTEINFIERA AUTUNNO شهر پارما در شمال کشور ایتالیا در ناحیه امیلیا رومانا است .
. نمایشگاه
Mercanteinfiera پاییز ۲۰۲۰ از ۳ تا ۱۱ اکتبر (۱-۲ روز برای اپراتورها) در انتظار شما است. رویداد Fiere di Parma به آثار عتیقه ، عتیقه فروشی های مدرن و گردآورندگان آنها ، ابتکار عمل را در پیش گرفته و برای ۵۰۰۰ خریدار از سراسر جهان آن را به Mercanteinfiera آنلاین تبدیل می کند. با توجه به موفقیت فوق العاده ، نسخه آنلاین Mercanteinfiera تا ۳۰ آوریل تمدید می شود. در حال حاضر ده ها هزار قطعه دارد (به ۱۹ دسته محصول) تقسیم شده است. نمایشگاهی که باید بیست و ششمین دوره آن برگزار میشد .

با مراجعه به ویترین آنلاین ، بازدید کننده می تواند با بیان تنظیمات برگزیده محصولات خود (عتیقه ، سرامیک ، قاب ، نقاشی ، جواهرات و ساعت و … بهترین پیشنهادات را مشاهده کند. ما مطمئن هستیم که از کارهای فوق العاده ای که در این دوره در اینترنت انجام شده است قدردانی می شود. ما از شما دعوت می کنیم  وب سایت ما www.mercanteinfiera.it و کانالهای اجتماعی مرتبط با آن را مشاهده کنید . این یک رویداد منحصر به فرد است ، یکی از مهمترین رویدادهای این بخش در مقیاس اروپا: بیش از هزار اپراتور آثار خود را از آثار باستانی و عتیقه فروشی ها و کلکسیونرهای کشف شده ارائه می دهند. هزاران پیشنهاد گرانبها بلکه برای کنجکاوی یا فقط “کشف گذشته ” است.

 

 

 

۳ – نمایشگاه هنر معاصر ARTE FIERA  ایتالیا

 

نمایشگاه هنر معاصرARTE FIERA 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه بین المللی هنر معاصر که سالانه تحت عنوان ARTE FIERA برگزار میشود .محل برگزاری نمایشگاه ARTE FIERA  بولونیا بزرگترین شهر و مرکز ناحیه امیلیا رومانیا و نیز استان بولونیا در شمال ایتالیا است. بیست و چهارمین نسخه Arte Fiera از ۲۴ تا ۲۶ ژانویه ۲۰۲۰ برگزار می شود . Arte Fiera اشتیاق خود را برای ارائه پروژه های جدید و کیفیت بالا تأیید می کند ، همانطور که توسط برخی از ویژگی های مهم نسخه بعدی نشان داده شده است: علاوه بر بخش اصلی ، سه بخش با دعوت تشکیل هسته نمایشگاه و تمرکز بر روی موارد جدید خواهد بود. نسخه ۲۰۲۰ همچنین اولین بخش جدیدی را خواهد داشت که به هنرهای ۱۹۰۰ تا ۱۹۵۰ اختصاص داده شده است . یکی دیگر از ویژگی های جدید این نمایشگاه ، یک نوآوری واقعی برای رویدادهای بازار هنر (نه تنها در ایتالیا) ، پیتورا بیست و یکم خواهد بود ، بخشی که به نقاشی قرن بیست و یکم اختصاص یافته است. برای اولین بار ، آرته فیرا روی سنتی ترین – و بحث برانگیزترین – شکل هنر معاصر تمرکز خواهد کرد ، و یک پانوراما از هنرمندان در حال ظهور و متوسط ​​کار از ایتالیا و خارج از کشور ارائه می دهد. این بخش توسط داوید فری منتقد و مجری مستقل تهیه و تنظیم می شود. بارزترین ویژگی جدید معیار بی سابقه ای برای مشارکت بوده است. از گالری ها برای ارائه انتخاب محدودی از هنرمندان دعوت شده است: بیش از سه مورد برای غرفه های کوچکتر و حداکثر شش مورد برای غرفه های بزرگتر. غرفه های مونوگرافی نیز به شدت رشد دارند.

 

 

 

۴ – نمایشگاه عتیقه جات MODENANTIQUARIA  ایتالیا

 

نمایشگاهی عتیقه جات MODENANTIQUARIA 2020 ایتالیا

 

نمایشگاه آثار عتیقه MODENANTIQUARIA سالانه برگزار میشود . مودنا یکی از شهرهای منطقهٔ امیلیا-رومانیا و مرکز استان مودنا در شمال ایتالیا سالانه محل برگزاری این نمایشگاه می باشد .امروزه نمایشگاه Modenantiquaria یک نمایش بزرگ و لوکس از مجموعه داران هنر عتیقه جات شده است و علاقه مندان ، طراحان داخلی و متخصصان را برای مجموعه های بزرگ بین المللی و مشهورترین موزه های دنیا را به خود جلب کرده است . گالری های معتبری زیادی وجود دارند؛ از جمله Altomani  Fondantico ،  Bottegantica تا Cesare Lampronti ،  Art Studio 800 ، Argo Fine Art ،  Longari Arte ، Galleria Quadrifoglio ،  Galleria Arte Cesaro ، Cantore Galleria Antiquaria و Galleria Romigioli ، مائوریزیو Nobile ، Robilantattaaa و Roberta ، هنرهای زیبا Studiolo و Verdini C. Antichità.

 

 

 

۵ – نمایشگاه بین المللی عتیقه جات MERCANTEINFIERA AUTUNNO  ایتالیا

 

نمایشگاه بین المللی عتیقه جات MERCANTEINFIERA AUTUNNO 2019 ایتالیا

 

نسخه پاییزی نمایشگاه بین المللی مدرنیسم، عتیقه جات، هنر و طراحی که تحت عنوان MERCANTEINFIERA AUTUNNO در ایتالیا برگزار میشود دو نمایشگاه مهم در فصول بهار و پاییز، اینبار در پارما در قلب امیلیا و کشور ایتالیا، به منظور انتخاب بین هزاران سبک مختلف، بررسی گرایش های بازار، کشف مناطق جدید  ، کسب و کار conciliated کسب و کار با pleasantstay در پایتخت غذا، بلکه از موسیقی و هنر شهر شخصیاتهای وردی و توسکانینی، شهر پارمیجیانیوینو و کورژژو. نمایشگاه Mercanteinfiera یک شهر عتیقه واقعی است که در آن بیش از ۱۰۰۰ غرفه دار از آثار مهم اروپایی برای نشان دادن جوایز خود، اکتشافات خود به هزاران نفر از بازدید کنندگان جمع میشوند، چه آنها حرفه ای باشند یا یک خریدار ساده. این فراتر از ایده بازار بورس و تبدیل شدن به یک بازار شگفت انگیز برای علاقه مندان است. Premio Mercanteinfiera – در حال حاضر در نسخه چهارمش از این ایده الهام گرفته که هنر و فرهنگ نه تنها با نام های بزرگ و چهره ها شناخته شده، بلکه با افرادمتفاوت با اشتیاق و تعهد در ایتالیایی و اروپایی بودن فرهنگ در ۲۰-۳۰ سال گذشته میشود شناخت . 

 

 

 

۶ – نمایشگاه تمبر ،سکه ، مدال ، کارت پستال VERONAFIL  ایتالیا

 

نمایشگاه تمبر ،سکه ، مدال ، کارت پستال VERONAFIL 2018 ایتالیا

 

نمایشگاه VERONAFIL در سال دو مرتبه در شهر ورونا که در شمال ایتالیا است برگزار می گردد . یک نمایشگاه با حال و هوایی خاص که در آن افراد مواردی خاص و قدیمی از سکه و مدال تا کارت پستال و تمبر را در آن می فروشند .این نمایشگاه نشان دهنده یک تغییر تجاری مهم در معامله گران و گردآورنده ها با این موضوعات در یک محیط است که توسط رویدادهای مختلف فرهنگی و جشن نیز تکمیل شده است.

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت  ایتالیا ، ويزاي نمايشگاهي ، تور نمايشگاهی کشور ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و لیست نمایشگاه های ایتالیا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

ده + 14 =