نمایشگاه های هتل و هتلداری، تجهیزات رستوران و فروشگاه ها در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های هتل و هتلداری، تجهیزات رستوران و فروشگاه ها در دنیا

نمایشگاه نوآوری و فناوری هتل و اسپا HOTEL & SPA TECH LIVE 2019 انگلستان

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های هتل و هتلداری، تجهیزات رستوران و فروشگاه ها در دنیا بپردازیم .

 

۱ – نمایشگاه هتلداری و تجهیزات رستوران SALON EQUIP’HOTEL PARIS  فرانسه

 

نمایشگاه هتل ، هتلداری و تجهیزات رستوران SALON EQUIP'HOTEL PARIS 2020 فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی هتل ، رستوران ، کافه و صنایع پذیرایی SALON EQUIP’HOTEL PARIS دوسالی یکبار در شهر پاریس برگزار می گردد . نمایشگاه SALON EQUIP’HOTEL PARIS منبعی الهام بخش برای کل صنعت میهمان داری است. این نمایشگاه مهم تجاری و بین المللی برای بخش های مهمان داری و خدمات مواد غذایی است. ۱۱۳،۰۰۰ متخصص در طی ۵ روز برای توسعه مشاغل خود ، کشف آخرین روندها ، محصولات جدید و نوآوری ها در پروژه های مهمان داری و پیمانکاری در یک محیط جمع شده اند ، ضمن اینکه تجربه های جدیدی را بدست می آورند و هم صنفان خود را ملاقات می کنند.

حضور در EquipHotel به معنای حضور در مرکز رشد سریع بازار است. پروژه های قابل توجهی تا سال ۲۰۲۵ با ۸،۷۰۰ افتتاح هتل در سرتاسر جهان برنامه ریزی شده است ،  فرانسه همچنین با جام جهانی راگبی در سال ۲۰۲۳ و بازی های المپیک در سال ۲۰۲۴ از فرصت های عالی بهره خواهد برد. هتل ها علاوه بر تهیه غذا و محل اقامت ، به محلی برای تجربیات و زندگی تبدیل می شوند ، جایی که افراد می توانند از آن لذت ببرند ، با فرهنگ تر شوند ، یاد بگیرند ، کار کنند ، خرید کنند! رستوران های جدید با نام های بزرگ و سرآشپزهایی در صنعت در حال توسعه و همکاری هستند.
۲ –  نمایشگاه هتل ، پذیرایی و غذا SIRHA  فرانسه
نمایشگاه هتل ، پذیرایی و غذا SIRHA 2021 فرانسه
SIRHA عنوان نمایشگاه بین المللی هتل ، پذیرایی و غذا است که دو سالی یکبار برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه SIRHA شهر لیون فرانسه در این دوره خواهد بود . در Sirha شما در قلب بازار جهانی خدمات غذایی هستید.همه بخشهای خدمات غذایی آنجا هستند ، همه بازیکنان اصلی را در آنجا ملاقات می کنید ، مشتریان شما ، چشم انداز شما … هر ۲ سال یکبار در ماه ژانویه در شهر لیون فرانسه ، همه خدمات غذایی جهان در یک مکان جمع شده اند.۵ روز کاملاً اختصاص یافته به تجارت خود را از دست ندهید.
پویایی یک رویداد منحصر به فرد را با محتوای غنی و ارزش افزوده برای بازدیدکنندگان به اشتراک بگذاریدSirha تمام معاملات را با تمام شبکه ها و شرکت ها در اندازه های مختلف ، تولید کنندگان و توزیع کنندگان مرتبط می کند. در ۱۲ بخش Sirha غرفه ها و مارک های تجاری دارد و ۲۴ مسابقه برای همه معاملات و ۸ مرحله انیمیشن را گرد هم آورده است.
شبکه بین المللی Sirha ، سکوی پرشی برای تقویت فروش صادراتی شما است! تیم های ما می توانند در ۵ قاره در نمایشگاه های تجاری ، جشنواره ها ، مسابقات یا رویدادهای معتبر به شما کمک کنند ، همه آنها دارای Sirha برند هستند.
۳ –  نمایشگاه تجهیزات رستوران و هتل HOSTELCO  اسپانیا
نمایشگاه تجهیزات رستوران و هتل HOSTELCO 2020 اسپانیا

نمایشگاه HOSTELCO نمایشگاهی بین المللی با موضوعات مرتبط با رستوران ها و هتل ها و تجهیزات عمومی آنها می باشد که دو سالی یکبار  فقط برگزار می گردد و در سال۲۰۲۰ در شهر بارسلونا کشور اسپانیا برگزار خواهد شد .HOSTELCO کامل ترین پیشنهادات را در این بخش گرد هم آورده است  و همه چیز لازم را برای متخصصان برای رویارویی با پروژه های خود و پاسخ به چالش های جدید ناشی از تحول در صنعت در حال تغییر را ارائه می دهد. اتحاد موفق دو مرجع  HOSTELCO و Alimentaria  باعث شده است که هر دو نمایشگاه را در صدر قرار دهد و آنها را به بزرگترین سکوی بین المللی برای صنایع غذایی ،رستوران و صنعت تجهیزات هتل داری و مهمانسراها تبدیل کند. نمایشگاه HOSTELCO مجموعه ای کامل از فعالیت های تجربی و آموزشی را با نوآوری ها و روند زندگی در این بخش ارائه می دهد. به عنوان یک غرفه دار می توانید محصولات خود را در این مناطق گنجانده باشید تا عملکرد آنها را به صورت زنده نشان داده و بر متخصصان فراتر از موضع خود تأثیر بگذارید. به عنوان یک بازدید کننده فرصتی برای گرفتن نبض این بخش ، آموزش شما و کشف آخرین محصولات رستوران و هتل توسط کارشناسان خواهید بود.

 

 

 

۴ – نمایشگاه تجهیزات هتلداری و پذیرایی HORECA KRACOW  لهستان

 

نمایشگاه تجهیزات هتلداری و پذیرایی HORECA KRACOW 2020 لهستان

 

نمایشگاه بین المللی تجاری هتل و تجهیزات پذیرایی لهستان که سالانه با نام نمایشگاه HORECA KRACOW در کراکوف یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهرهای کشور لهستان برگزار میشود .با HORECA® نه تنها تأمین کنندگان جدید را بدست می آورید ، بلکه فرصتی برای یادگیری موارد عملی نیز پیدا می کنید. این جنبه آموزشی بسیار بسیار مهم است. HORECA® فرصتی را برای مشاهده آنچه که اتفاق می افتد به طور منظم در روندهای مربوط به غذا ، هتل ها و پذیرایی ارائه میدهد .

پروژه شبکه ای Enterprise Europe ،در اینجا غرفه داران زیادی وجود دارند ، بنابراین اگر کسی به دنبال چیز خاصی باشد ، قطعاً آن را پیدا خواهد کرد. خلاصه نمایشگاه HORECA® نمایشگاهی تجاری است که بیست و هفتمین دوره آن در سال ۲۰۱۹ نیز برگزار شده است . ۴۰۴ غرفه دار از ۲۲ کشور جهان ، ۱۵۴۴۲ بازدید کننده ، ۴۰ ساعت کارگاه آموزشی ، ۲۶ ساعت نمایش و ۳۴ متخصص: اینها آمار و ارقامی صرفا نیستند ، بلکه نشانه ای واضح اند که این نمایشگاه تجاری سال به سال در حال رشد است.  HORECA® هر ساله تبلیغات یشتری را به خود جلب می کند. پیدا کردن رویداد لهستانی دیگری که چنین ترکیبی از نمایشگاه های محصولات با برنامه ای غنی از نمایش ها و آموزش ها را ارائه دهد ، بسیار سخت است. 

 

 

 

۵ – نمایشگاه هتلداری و رستوران AGECOTEL  فرانسه

 

نمایشگاه هتلداری و رستوران AGECOTEL 2020 فرانسه

 

نمایشگاه حرفه ای AGECOTEL در حوزه مدیترانه  با موضوعات کافه ها ، هتل ها ، رستوران ها دوسالی یکبار  برگزار می گردد .  محل برگزاری نمایشگاه AGECOTEL در سال ۲۰۲۰ شهر ساحلی نیس فرانسه است . بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجاری حرفه ای AGECOTEL در بخش تدارکات و پذیرایی در  Palais des Expositions  از ۲ تا ۵ فوریه سال ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد . شما صاحب کدام شغل هستید ؟ رستوران ، هتل ، نانوایی ، قصابی ، تهیه کننده غذا و .. فرقی نمی کند در نمایشگاه AGECOTEL  راه حل ها ، نوآوری ها ، تجهیزات ، محصولات و خدمات مفید برای در زمینه تدارکات و پذیرایی را پیدا می کنید . بیش از ۱۷۰ غرفه دار به نمایندگی از ۲۶۰ برند تجاری در نمایشگاه AGECOTEL حضور دارند . علاوه بر طیف گسترده ای از محصولات ، تجهیزات و خدمات ، بازدید شما از AGECOTEL همچنین فرصتی برای آمدن و ترغیب کاندیداهای معتبر برای مسابقات و چالش های معتبر ، که طی ۴ روز برگزار می شود ، زیر نظر بسیاری از سرآشپزهای ستاره دار ، MOF و نامهای بزرگی در گاسترونیسم ، پذیرایی ، نانوایی ، شیرینی و شکلات …می باشد همچنین  از فضای دوستانه برای گپ زدن با این متخصصان عالی استفاده کنید.

 

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن در دنیا  و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت دنیا ، اخذ ويزای نمايشگاه دنیا ، تور نمايشگاه دنیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای کار دنیا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه دنیا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

یک + 2 =