نمایشگاه های نفت ، گاز و صنایع پتروشیمی در آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های نفت ، گاز و صنایع پتروشیمی در آلمان

نمایشگاه بین المللی شیمی، نفت و گاز CHEMISTRY. OIL & GAS 2019 بلاروس

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های نفت ، گاز و صنایع پتروشیمی در آلمان بپردازیم .

 

 

۱- نمایشگاه کنفرانس موتور کشتی ها MOTORSHIP PROPULSION & EMISSIONS  آلمان

 

کنفرانس موتور کشتی ها MOTORSHIP PROPULSION & EMISSIONS 2019 آلمان

 

همایش و کنفرانس با موضوع تخصصی موتور کشتی در محورهای تولید ، سوخت و سایر مسائل مرتبط ، کنفرانس MOTORSHIP PROPULSION & EMISSIONS سالانه برگزار می گردد . هامبورگ، دومین شهر بزرگ کشور آلمان میزبان این رویداد در سال ۲۰۱۹ می باشد . همایش سالانه MOTORSHIP PROPULSION & EMISSIONS هم اکنون به عنوان فنی ترین و آموزنده ترین و طولانی ترین سمینار تأسیس شده برای صنعت حمل و نقل کشتی رانی شناخته شده است. نسخه سال گذشته از ۱۴-۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ در هتل Empire Empire Riverside در هامبورگ آلمان انجام شد. با گرامیداشت ۴۰ امین سال از کنفرانس پیشرانه  Motorship ، و نزدیک به ۱۰ سال کنفرانس سوخت های کشتی ، سال ۲۰۱۸ شاهد راه اندازی یک رویداد بزرگ ، ترکیبی و پیشرفته متشکل از جلسات کامل و جریانهای جداگانه بود. در طول یک دهه گذشته ، کنفرانس کشتی با سوخت های گازی ، تکامل نه تنها LNG بلکه سایر سوخت های تمیز و کم فشار را مورد بررسی قرار داده است ، تا حدی که دیگر نمی توان آنها را از نظر انتخاب پیشرانه های اصلی در انزوا در نظر گرفت. کاهش تولید گازهای گلخانه ای نیز از موضوعات این کنفرانس می باشد .

 

 

 

۲ – نمایشگاه و کنفرانس لوله و شیرآلات VALVE WORLD  آلمان

 

نمایشگاه و کنفرانس لوله کشی و شیرآلات VALVE WORLD 2020 آلمان

 

VALVE WORLD عنوان کنفرانس و نمایشگاه حرفه ای با موضوع لوله و شیرآلات است که دوسالی یکبار برگزار میشود . میزبانی رویداد VALVE WORLD در سال ۲۰۲۰ شهر دوسلدورف در آلمان است.  Valve World 2018 مکانی برای حضور در کل بخش ها ، جهت آگاهی از این صنعت و دیدار با شرکای تجاری جدید و قدیمی بود. به بازدید کنندگان و غرفه داران یک راهنمای عملی برای بازدید خود در نمایشگاه تجاری ارائه می شود: Valve World Daily Expo News ، روزنامه مستقل ، ارائه یک مرور کلی و آگاهانه از روندها و موضوعات.
دریچه فناوری در VALVE WORLD EXPO در دوسلدورف کلیه صنایعی را که در آن از شیرآلات استفاده شده تحت پوشش قرار می دهد:
نفت ، گاز و پتروشیمی
صنعت فرآوری مواد غذایی
صنایع دریایی
مدیریت آب و فاضلاب
ساخت خودرو و ماشین سازی
صنایع داروسازی و پزشکی
تولید برقValve World یک رویداد پویا و تعاملی است که تمرکز زیادی بر تعامل شخصی دارد. این کنفرانس با کیفیت بالا تأکید بر اشتراک دانش عملی و کاربردی دارد. نه تنها دانش به دست می آورید و مهارت های خود را ارتقا می دهید ، بلکه شبکه حرفه ای خود را برای سالهای بعد نیز گسترش خواهید داد.کنفرانس Valve World هیچ مرز و حدی را نمی شناسد و از شرکت کنندگان در سراسر جهان استقبال می کند. به بحث و گفتگو بپیوندید ، دانش خود را به اشتراک بگذارید و امکانات بی پایان برای شبکه های تجاری را کشف کنید.کنفرانس ۲.۵ روزه:
ارائه دوره ای
کارگاههای آموزشی
جلسات فنی
موضوعات داغ: هیدروژن ،مدیریت زنجیره تأمین ، نگهداری و غیره
فرصت زیادی برای شبکه سازی وجود دارد.

 

 

 

۳ –  کنفرانس صنعت گاز EAGC – EUROPEAN AUTUMN GAS CONFERENCE  آلمان

 

نمایشگاه ماشین آلات صنعتی AMTEX 2021 هند

 

کنفرانس EAGC – EUROPEAN AUTUMN GAS CONFERENCE 2018 با سابقه ترین کنفرانس تجاری صنعت گاز در اروپا است که سالانه تشکیل می شود و میزبان این دوره در سال ۲۰۱۸ شهر برلین آلمان است. این کنفرانس به عنوان رویدادی برتر برای مدیران ارشد و تیم های مدیریت از بزرگترین شرکت های گاز و انرژی در جهان شناخته شده است . کنفرانس گاز پاییزه اروپا (EAGC) تنها کنفرانس رهبران انرژی است که سالانه در یک کشور اروپایی برگزار می شود. با ارائه اطلاعات بین المللی و تخصصی در زمینه کشور میزبان، رویداد سال ۲۰۱۸ فرصتی برای سرمایه گذاران انرژی اروپا برای سرمایه گذاری در دانش های منحصر به فرد، دسترسی و شبکه ای است که فقط می توانید در EAGC پیدا کنید. آلمان راه را برای دستیابی به اهداف بلند پروازانه در توافق پاریس رهبری می کند. این اهداف خود را در خصوص بهره وری انرژی،قیمت رقابتی و رفاه شهروندان تعیین شده است. انرژی های تجدید پذیر، گاز و ذغال سنگ یک مثلث رقابتی و همکاری در سراسر اروپا را تشکیل می دهند.

 

 

 

۴ – کنفرانس شیمی CHEM 2D MAT  آلمان

 

کنفرانس شیمی CHEM 2D MAT 2019 آلمان

 

رویداد مهم CHEM 2D MAT در عرصه شیمی ،که کنفرانس اروپایی در زمینه شیمی مواد دو بعدی است .این کنفرانس بین المللی در سال ۲۰۱۹ در کشور آلمان برگزار خواهد شد. در طول سال های اخیر، شیمی گرافن نقش مهمی در تولیدات بزرگ، کارکرد سازی و پردازش شیمیایی و همچنین کاربرد های متعددی از این مواد داشته است و به مواد مختلف غیر آلی و آلی ۲D جدید گسترش یافته است. این کنفرانس با هدف ارائه انجمنی برای این جامعه به سرعت در حال رشد از دانشمندان به دست آوردن روش های شیمیایی مواد ۲D به منظور ساخت سیستم ها و دستگاه های نمایش عملکرد قابل تنظیم است. رویکرد شیمیایی کنترل مطلوب بر ساختار مواد ۲D را در سطح اتمی یا مولکولی ارائه می دهد و به همین دلیل به عنوان استراتژی توانمند برای ایجاد سیستم های چند منظوره بی سابقه ای از پیچیدگی های مختلف، دارای ویژگی های فیزیکی و شیمیایی استثنایی با کنترل کامل بر همبستگی بین ساختار و عملکرد خواهد بود .

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، ویزای تجاری، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی آلمان می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

5 × پنج =