نمایشگاه های نفت ، گاز و صنایع پتروشیمی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های نفت ، گاز و صنایع پتروشیمی در دنیا

نمایشگاه بین المللی شیمی، نفت و گاز CHEMISTRY. OIL & GAS 2019 بلاروس

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم  به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های نفت ، گاز و صنایع پتروشیمی در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه بین المللی تجهیزات و مواد پلیمری PLASTEC MINSK  بلاروس

 

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و مواد پلیمری PLASTEC MINSK 2019 بلاروس

 

نمایشگاه بین المللی تخصصی PLASTEC MINSK در زمینه مواد پلیمری، تجهیزات و فن آوری های صنعت پلاستیک که سالانه در شهر مینسْک پایتخت کشور اروپایی بلاروس برگزار میشود . این رویداد همزمان با ۲۰ نمایشگاه بین المللی TechInnoProm  در زمینه نمایشگاه های فناوری و نوآوری در صنعت برگزار می شود و از سال ۱۹۹۷ تحت حمایت دولت بلاروس سازماندهی شده است.هر ساله نمایشگاه TechInnoProm حدود ۳۰۰ نماینده و بیش از ۵۰۰۰ بازدید کننده را جمع می کند: سران شرکت ها، مهندسین، متخصصان و متخصصان شرکت های صنعتی. شرکت نمایشگاهی EXPOFORUM در سال ۱۹۹۴ تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین سازمان دهندگان نمایشگاه ها در بلاروس و بنیانگذار اتحادیه بین المللی نمایشگاه ها و نمایشگاه های بین المللی در این کشور است.

 

 

 

۲ – نمایشگاه صنعت گاز WORLD LP GAS FORUM  هلند

 

نمایشگاه صنعت گاز WORLD LP GAS FORUM 2019 هلند

 

نمایشگاه جهانی گاز LP، رویداد جهانی برتر برای صنعت گاز است. نمایشگاه WORLD LP GAS FORUM سالانه برگزار میشود و در سال ۲۰۱۹ میزبانی آنرا شهر آمستردام پایتخت و بزرگترین شهر کشور هلند بر عهده خواهد داشت . آژانس های کلیدی بین المللی، سیاست گذاران، رسانه ها و بالاترین سطوح رهبران صنعت گاز در نمایشگاه LP Gas حضور خواهند داشت .یسی و یکمین دوره نمایشگاه WORLD LP GAS FORUM که اولین و مهمترین رویداد جهانی برای صنعت LPG است توسط WLPGA برگزار می شود.  اگر فقط در یک رویداد در سال ۲۰۱۹ قرار است شرکت کنید، مطمئن باشید که این آن رویداد است. شانس خود را برای دیدار با تمام انواع ذینفعان صنعت گاز از دست ندهید. در کنار کنفرانس، نمایشگاه همه نمایندگان و بازدیدکنندگان را با امکان دیدن آخرین محصولات و خدمات موجود در اختیار شما قرار می دهد.

 

 

 

۳ – نمایشگاه بین المللی شیمی KHIMIA – CHEMISTRY  روسیه

 

نمایشگاه بین المللی شیمی KHIMIA - CHEMISTRY 2019 روسیه

 

نمایشگاه بین المللی شیمی مسکو با عنوان KHIMIA – CHEMISTRY سالانه برگزار میشود . نمایشگاه بین المللی Khimia برای اولین بار در سال ۱۹۶۵ در مسکو راه اندازی شد تا یکی از معتبر ترین نمایشگاه های شیمی و پتروشیمی باشد. بخش محصولات نمایشگاه KHIMIA – CHEMISTRY تمام بخش های صنایع شیمی را پوشش می دهد و تصویری کاملی از دستاوردهای فعلی علوم شیمی مورد استفاده در صنایع مختلف را ارائه می دهد. موضوعات اصلی نمایشگاه شامل : صنایع پتروشیمی ، مواد شیمیایی و پتروشیمی، مواد جانبی برای صنایع شیمیایی و سایر صنایع تخصصی و مواد شیمیایی اولیه است . تجهیزات آزمایشگاهی و مبلمان آزمایشگاهی و ظروف، معرفهای شیمیایی ،مهندسی شیمی، پمپ ها ، شیمی سبز پردازش شیمیایی محیط زیست، بیوتکنولوژی صنعتی ، تصفیه آب و ایمنی شیمیایی ،صنعت پلاستیک  . مواد اولیه و تجهیزات برای تولید و پردازش پلیمرها و پلاستیک ها، بازیافت پلاستیک ، کنفرانس در موضوعات فن آوری ها، تجهیزات و مواد برای جلوگیری از خوردگی .

 

 

 

۴ – نمایشگاه بین المللی شیمی، نفت و گاز CHEMISTRY. OIL & GAS  بلاروس

 

نمایشگاه بین المللی شیمی، نفت و گاز CHEMISTRY. OIL & GAS 2019 بلاروس

 

نمایشگاه بین المللی CHEMISTRY. OIL & GAS با تحت پوشش دادن موضوعات شیمی و پتروشیمی، نفت و گاز. فن آوری ها، تجهیزات، مواد اولیه و تولید، حمل و نقل و ذخیره سازی نفت، محصولات نفتی و گازی هر دو سال فقط یکبار برگزار می گردد . میزبان این رویداد در سال ۲۰۱۹ شهر مینسْک پایتخت کشور بلاروس است. شرکت نمایشگاهی EXPOFORUM برگزار کننده این رویداد در سال ۱۹۹۴ تاسیس شده است و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین سازمان دهندگان نمایشگاه های بلاروس و بنیانگذار اتحادیه بین المللی نمایشگاه ها و نمایشگاه های بین المللی این کشور است. نمایشگاه بین المللی تخصصی شیمی، نفت و گاز مینسک از سال ۱۹۹۴ برگزار شده است. هدف از آن اطلاع رسانی به متخصصان در مورد وضعیت کنونی بازار تکنولوژی مواد شیمیایی و همچنین ارتقای توسعه چشم انداز نوآوری های علمی و فناوری در شیمی، محیط زیست ، استخراج نفت و گاز، صنعت پردازش و حمل و نقل می باشد.

 

 

 

۵ – نمایشگاه نفت و گاز دریایی SPE OFFSHORE EUROPE  اسکاتلند

 

نمایشگاه نفت و گاز دریایی SPE OFFSHORE EUROPE 2019 اسکاتلند

 

نمایشگاه بین المللی نفت و گاز دریایی اروپا دو سالی یکبار برگزار می گردد .میزبان نمایشگاه SPE OFFSHORE EUROPE در سال ۲۰۱۹ شهر اَبِردین سومین شهر بزرگ اسکاتلند و بیست و نهمین شهر بزرگ پادشاهی متحد بریتانیا است. SPE اروپا توسط سازمان حرفه ای Offshore E & P به عنوان رویداد E & P پیشرو در اروپا شناخته شده است. حضور در این امر اطمینان حاصل خواهد کرد که شما با مهمترین فن آوری های روز آشنا می شوید و می توانید با یک شبکه جهانی با ۳۶۰۰۰ شرکت کننده ارتباط برقرار کنید. به طور مستقیم با کارشناسان فنی بیش از ۹۰۰+ تامین کننده در سطح نمایشگاه، از رهبران بازار بین المللی ، شرکت های فن آوری های نوین جدید تا منابع و مقایسه راه حل های موثر بپیوندید. گسترش دانش فنی خود را با بینش استثنایی و بهترین تمرین در بزرگترین کنفرانس رایگان برای حضور در صنعت امتحان کنید.

 

 

 

۶ – نمایشگاه و کنفرانس صنعت نفت OIL SANDS  کانادا 

 

نمایشگاه و کنفرانس صنعت نفت OIL SANDS 2019 کانادا

 

نمایشگاه و کنفرانس صنایع نفت OIL SANDS رویدادی که سالانه برگزار میشود . محل برگزاری نمایشگاه سال ۲۰۱۹ در فورت مک‌موری یک ناحیه خدماتی شهری در منطقه شهرداری وود بوفالو در استان آلبرتا در کشور کانادا می‌باشد. OIL SANDS بزرگترین محل اجتماع حرفه ای های صنعت نفت در جهان است . نمایشگاه و کنفرانس تجاری نفت که در آن با تصمیم گیرندگان و نفوذگران در بخش هاس صنعت نفت آشنا خواهید شد.در سال ۲۰۱۹ موارد جدیدی نیز وجود دارد از جمله: کارمندان شرکت های عامل، دسترسی به اطلاعات فنی و تجاری رایگان، یادگیری در مورد فن آوری ها، محصولات و خدمات موجود در زنجیره تامین را دریافت می کنند . تولید کنندگان نفت کانادا به دنبال راه حلی برای کاهش هزینه های عملیاتی خود و بهبود کارایی هستند تا اطمینان حاصل شود که کسب و کارشان برای نسل های آینده پایدار است.OIL SANDS همچنان یک نیروی محرکه اقتصاد در کانادا است که میلیاردها دلار و هزاران شغل را تولید می کند. اپراتورها به دنبال فناوری های جدید، نوآوری ها و بهبود کارآیی کسب و کار هستند تا سازمان های خود را پیش ببرند.

 

 

۷ – کنفرانس شیمی CHEM 2D MAT  آلمان

 

کنفرانس شیمی CHEM 2D MAT 2019 آلمان

 

رویداد مهم CHEM 2D MAT در عرصه شیمی ،که کنفرانس اروپایی در زمینه شیمی مواد دو بعدی است .این کنفرانس بین المللی در سال ۲۰۱۹ در کشور آلمان برگزار خواهد شد. در طول سال های اخیر، شیمی گرافن نقش مهمی در تولیدات بزرگ، کارکرد سازی و پردازش شیمیایی و همچنین کاربرد های متعددی از این مواد داشته است و به مواد مختلف غیر آلی و آلی ۲D جدید گسترش یافته است. این کنفرانس با هدف ارائه انجمنی برای این جامعه به سرعت در حال رشد از دانشمندان به دست آوردن روش های شیمیایی مواد ۲D به منظور ساخت سیستم ها و دستگاه های نمایش عملکرد قابل تنظیم است. رویکرد شیمیایی کنترل مطلوب بر ساختار مواد ۲D را در سطح اتمی یا مولکولی ارائه می دهد و به همین دلیل به عنوان استراتژی توانمند برای ایجاد سیستم های چند منظوره بی سابقه ای از پیچیدگی های مختلف، دارای ویژگی های فیزیکی و شیمیایی استثنایی با کنترل کامل بر همبستگی بین ساختار و عملکرد خواهد بود .

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، ویزای تجاری، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشورها می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

چهارده − 2 =