نمایشگاه های نساجی ، منسوجات خانگی و پارچه در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های نساجی ، منسوجات خانگی و پارچه در دنیا

نمایشگاه نساجی FABRICS & MORE 2019 هلند

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین و معروفترین نمایشگاه های نساجی ، منسوجات خانگی و پارچه در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه ماشین آلات پوشاک ، گلدوزی و صنایع جانبی CLOTHING MACHINERY ترکیه

 

نمایشگاه ماشین آلات پوشاک ، گلدوزی و صنایع جانبی CLOTHING MACHINERY 2020 ترکیه

 

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ساخت پوشاک ، ماشین آلات گلدوزی ، صنایع جانبی پوشاک و لوازم جانبی CLOTHING MACHINERY دو سالی یکبار در کشور ترکیه برگزار میشود و در سال ۲۰۲۰ استانبول محل برگزاری نمایشگاه ماشین آلات صنعت نساجی ترکیه می باشد . نمایشگاه ماشین آلات پوشاک CLOTHING MACHINERY برای بیست و هفتمین بار در سال ۲۰۲۰  در تاریخ ۱۷ الی ۲۰ سپتامبر برگزار می شود.  CLOTHING MACHINERY بزرگترین نمایشگاه در جهان بوده است که با موضوع ماشین آلات پوشاک در سال ۲۰۱۶ برگزار شده است. این نمایشگاه در یک منطقه نمایشگاهی با وسعت ۹۸۰۰۰ متر مربع با حضور همه تولید کنندگان جهانی و ترکیه ای که در زمینه خیاطی ، گلدوزی ، ماشین های برش ،و ….  فعالیت دارند برگزار شد.  با حضور ۳۶،۰۰۰+ بازدید کننده در این نمایشگاه که آخرین نوآوری ها در آن به نمایش گذاشته شده بود ، شرکت کنندگان هیجان زده شدند. هزاران بازدید کننده از ۸۷ کشور در سراسر جهان که خریدهای قابل توجهی انجام داده اند.

 

 

 

۲ – نمایشگاه صنایع دستی SALON DES MÉTIERS D’ART DU QUÉBEC  کانادا

 

نمایشگاه صنایع دستی SALON DES MÉTIERS D'ART DU QUÉBEC 2020 کانادا

 

نمایشگاه صنایع دستی QUEBEC کانادا سالانه در این کشور برگزار می گردد . نمایشگاه صنایع دستی DES MÉTIERS D’ART DU QUÉBEC در شهر مونترآل بزرگترین شهر استان کبک در کانادا و دومین شهر بزرگ این کشور و پانزدهمین شهر بزرگ آمریکای شمالی برگزار خواهد شد . این نمایشگاه یک نمایشگاه در فضای باز است که در آن انواع صنایع دستی از جمله وسائل سرامیکی ، شیشه ای ، منسوجات ، جواهرات و موارد دیگر را مشاهده خواهید کرد.
Conseil des métiers d’art du Québec تنها انجمنی است که ۳۰ سال تمام متخصصان جامعه هنرها و صنایع دستی در شهر کبک را گرد هم آورده و نمایندگی می کند ، مفتخر است که شما را در میان اعضای خود به حساب آورد. CMAQ با احترام به وظیفه خود می خواهد منافع اعضای خود و جامعه را به طور كلی نشان دهد و خدمات و فعالیت هایی را برای همه گروه های عضو توسعه دهد.ما از شما دعوت می کنیم نگاهی دوباره به کلیه خدمات و مزایای در نظر گرفته شده برای شما و همچنین فعالیت های ذکر شده در دستور کار CMAQ در سال ۲۰۲۰ ، سال صنایع دستی خوب در کانادا بیندازید. نیازها ، علایق ، پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید تا طیف وسیعی از فعالیت ها و خدماتی که می خواهیم به شما ارائه دهیم نیازهای جامعه را برآورده می کند. به ۱۳۰۰ عضو ما بپیوندید تا از امتیازات انحصاری بهره مند شوید. CMAQ بدون شک یک بازیگر اصلی در توسعه و رشد صنایع دستی در شهر کبک است.
۳ –  نمایشگاه پارچه و صنعت نساجی PREMIUM SOURCING  فرانسه
نمایشگاه پارچه و صنعت نساجی PREMIUM SOURCING 2020 فرانسه
PREMIUM SOURCING عنوان رویدادی با محتوای جلسات محصولات تبلیغاتی ، هدیه های تجاری و صنعت نساجی می باشد . رویداد PREMIUM SOURCING هر ساله یک دوره مهم برای متخصصان در زمینه های تبلیغاتی و منسوجات است. Premium Sourcing رویدادی است که به شما امکان می دهد که برای ماههای آخر سال ۲۰۲۰ آماده شوید و با کشف مجموعه های تبلیغاتی جدید از منسوجات و آخرین موارد تبلیغاتی ، ۲۰۲۱ را پیش بینی کنید. نمایشگاه تبلیغاتی منسوجات و پارچه Sourcing Premium هفتمین نسخه آن در ۶ و ۷ سپتامبر ۲۰۱۷ در “Les Docks – Cité de la Mode et du Design” در پاریس برگزار شد. این نمایشگاه تجاری به طور مشترک توسط دو شرکت ارائه دهنده خدمات صنعت فرانسه برگزار می شود. (CTCO) و European Sourcing در پایتخت فرانسه آنرا ارائه می دهند. توزیع کنندگان محصولات تبلیغاتی منحصرا مجاز به بازدید از نمایشگاه هستند. براساس آمارهای گذشته حدود ۱۲۰ تهیه کننده کالاها و خدمات خود را در مرکز ارائه میدهند که اکثر آنها به طور معمول شرکت ها و برندهای بین المللی هستند. نمایشگاه Premium Sourcing Paris مساوی است با کسب یک هیجان حرفه ای.
Sourcing Premium نمایشگاه هدایای تجاری ، اشیا و پارچه های تبلیغاتی است.
۴ –  نمایشگاه پارچه و پوشاک FABRICS & MORE  هلند
نمایشگاه پارچه و پوشاک FABRICS & MORE 2020 هلند
نمایشگاه پارچه ها و موارد دیگر ، نمایشگاه FABRICS & MORE رویدادی سالانه می باشد که به موضوع پارچه ها اختصاص داده شده است . نمایشگاه پارچه FABRICS & MORE در سال ۲۰۲۰ در شهر  اُوترخت یکی از شهرهای هلند و نیز مرکز و پرجمعیت‌ترین شهر استان اوترخت برگزار خواهد شد . نمایشگاه تجاری پارچه و مواد مرتبط FABRICS & MORE یک بستر حرفه ای برای کارآفرینانی که به دنبال تأمین کنندگان ، عمده فروشان ، تولید کنندگان مد و پارچه های مختلف هستند . در سیزدهم و چهاردهم سپتامبر سال ۲۰۲۰ ، ASWS برای هفتمین بار ، نمایشگاه تجاری پارچه ها و موارد دیگر را در محلی زیبا در هلند Expo Houten (در نزدیکی اوترخت) برگزار کرد. Fabrics & More یک نمایشگاه تجاری است که با غرفه داران پارچه ها ، مد ، دکوراسیون منزل و پشم و دکمه ها و …. پر است.

در سال ۱۹۹۴ الی وان استوجنبرگ و روود والدبور ASWS را به عنوان سازمان دهنده در نمایشگاه های تجاری و ناشر در مجلات آغاز کردند. این روزها ، دنی رامبوتس به تیم مدیریت اضافه مشده و ASWS با چندین ترکیب جدید در نمایشگاه های تجاری و کنگره ها در حال رشد است.

 

 

 

۵ – نمایشگاه لوازم منزل MAISON & OBJET  فرانسه

 

نمایشگاهی لوازم منزل MAISON & OBJET 2020 فرانسه

 

نمایشگاه MAISON & OBJET دوبار در سال در شهر پاریس برگزار میشود نمایشگاهی جامع که انواع وسائل را شامل میشود ، به طور کلی موضوع نمایشگاه بین المللی MAISON & OBJET فرانسه دکوراسیون منزل ، وسایل هدیه و وسائل آشپزخانه و ظروف می باشد . حضور ۳۰۰۰ برند شامل ۶۰۰ برند جدید برای هر سری نمایشگاه خود گویای ابعاد و سعت آن است . نمایشگاه MAISON & OBJET جز خلاق ترین نمایشگاه های فرانسوی و بین المللی در صنایع دستی و لوازم منزل است . MAISON & OBJET یک رویداد مهم برای حرفه ای هایی است که در همه هنرها دستی دارند . نمایشگاه شیوه زندگی ، محصولات ۳۶۰ درجه ای را به شما ارائه می دهد. دکوراسیون ، طراحی ، مبلمان ، لوازم جانبی ، منسوجات ، عطرها ، دنیای کودکان ، ظروف آشپزخانه و ..… . این تنوع فوق العاده مطابق با انتظارات متنوع بازارهای جهانی است.  MAISON & OBJET چهارراه چند فرهنگی زندگی معاصر است. همچنین مکانی برای جلسات و مبادلات نیز می باشد .هر ساله در این نمایشگاه از طراحان سال و استعدادها تجلیل می شود. MAISON & OBJET از طریق مجموعه سخنرانی های خود در زمینه موضوعات اصلی که توسط کارشناسان بین المللی کاوش شده است ، منبعی از اطلاعات اختصاصی و آینده نگری را برای کمک به درک و پیش بینی روند بازار فراهم می کند.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزا ی کشورها شینگن تضمینی و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاه کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، ویزای بلند مدت کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای کشورها تضمینی، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

16 − چهارده =