نمایشگاه های نان و شیرینی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های نان و شیرینی در دنیا

نمایشگاه نان و شیرینی SÜDBACK 2019 آلمان

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های نان و شیرینی در دنیا بپردازیم .

 

۱ – نمایشگاه شکلات CHOCOLAT ET GOURMANDISES EN BRETAGNE  فرانسه

 

نمایشگاه شکلات CHOCOLAT ET GOURMANDISES EN BRETAGNE 2020 فرانسه

 

در کشور فرانسه سالانه نمایشگاهی مختلف و زیادی در باطه با موضوع شکلات برگزار می گردد . یکی از این نمایشگاه های سالانه شکلات فرانسه نمایشگاه CHOCOLAT ET GOURMANDISES EN BRETAGNE است .محل برگزاری ونس در فرانسه است که در Arrondissement of Vannes واقع شده‌است. شما با عناوین مختلف شغلی از جمله صنعتگر ، سازنده شکلات ، سر آشپز شیرینی ، نانوا  و … که علاقه مند به موضوعات شیرینی ، کارامل ، میوه خشک ، عسل ، مربا ، خمیر میوه ، نان ، ادویه جات ، ترشی جات ، قهوه ، چای و غیره هستید می توانید در این نمایشگاه حضور یابید .

شما می توانید در نمایشگاه CHOCOLAT ET GOURMANDISES EN BRETAGNE فرانسه دانش ، عشق ، علاقه ، تجربه خود  را به نمایش بگذارید ، این نمایشگاه برای شما مناسب است.

 

 

 

۲ – نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی INTERSICOP  اسپانیا

 

نمایشگاه نان ، شیرینی و بستنی INTERSICOP 2021 اسپانیا

 

نمایشگاه INTERSICOP با موضوعات نان و نانوایی ، شیرینی و صنایع وابسته دوسالی یکبار برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه INTERSICOP در سال ۲۰۲۰ شهر مادرید کشور اسپانیا خواهد بود . نمایشگاه INTERSICOP رویدادی بین المللی در زمینه صنایع نانوایی ، شیرینی ،کافه و تجهیزات می باشد . کامل ترین و سودآورترین سرمایه گذاری برای دستیابی مستقیم به بیش از ۳۰،۰۰۰ متخصص در صنعت نانوایی ، شیرینی ، توزیع کنندگان و میهمان داری که تنها در ۴ روز برگزار میشود  InterSICOP رویدادی در خدمت تولید و بازاریابی بخش نانوایی ، شیرینی و قهوه و هتل داری است . نقطه ملاقات تجاری برای کل انجمن های حرفه ای در حوزه اروپا است.

InterSICOP21 با هدف تسریع در فرآیندهای فروش و نوسازی تجهیزات ، نسخه ویژه ای برای بخش تجهیزات ، ماشین آلات و فناوری خواهد بود و به لطف پیشنهادات و راه حلهای جدید از کارآیی و رقابت بیشتر در فرآیندهای تولید و ساخت خود ارائه می دهد.  این نمایشگاه با یک برنامه مونوگرافی کنفرانس های فنی (FORUM TECSICOP که آخرین اخبار و روندها در این بخش با صنعت به اشتراک گذاشته می شود) غنی می شود ، و همچنین یک B2B خاص که فرصت های تجاری شرکت های شرکت کننده را با خریداران و توزیع کنندگان تقویت می کند.

 

 

 

۳ – نمایشگاه محصولات غذایی WORLDFOOD ISTANBUL  ترکیه

 

 

نمایشگاه بین المللی محصولات و پردازش محصولات غذایی استانبول ترکیه ، نمایشگاه WORLDFOOD ISTANBUL با عنوان اصلی نمایشگاه بین المللی مواد غذایی استانبول ، با برقراری تماس مستقیم با تعداد زیادی از نمایندگان زنجیره های خرده فروشی و مشاغل عمده فروشی علاقه مند به خرید محصولات غذایی ، ابزاری مؤثر برای افزایش فروش ، ترویج محصولات و جذب مشتریان جدید است.به مدت ۲۷ سال ، WorldFood استانبول محل ملاقات با تولید کنندگان بین المللی مواد غذایی و نوشیدنی و خریداران اصلی ترکیه بوده است. این نمایشگاه مکان ایده آل برای شرکت های خارجی برای کشف بخش مواد غذایی ترکیه ، دیدار با چهره های مهم این صنعت و خریداران و تبلیغ محصولات خود در یک بازار جدید هیجان انگیز است. به عنوان یک رویداد B2B بستر مناسبی برای رشد فروش و جذب مشتری جدید در بخش واردات مواد غذایی است. طی دهه گذشته واردات در ترکیه به طور پیوسته در حال افزایش است. روندهای جدید اجتماعی مانند سبک زندگی شلوغ ، شهرنشینی و درآمد متوسط ​​بالاتر ، در حال تغییر شیوه خرید و خوردن مواد غذایی و آشامیدنی ترک ها و افزایش فرصت های صادراتی برای شرکت های خارجی است.با داشتن مخاطبان بزرگ و حرفه ای خرده فروشان ، عمده فروشان ، واردکنندگان اختصاصی و بسیاری دیگر از بازیکنان مواد غذایی و نوشیدنی ، WorldFood استانبول محل نهایی معاملات B2B است.

 

 

 

۴ – نمایشگاه شکلات و شیرینی SALON CHOCOLAT ET GOURMANDISES EN PICARDIE  فرانسه

 

نمایشگاه شکلات و شیرینی SALON CHOCOLAT ET GOURMANDISES EN PICARDIE 2020 فرانسه

 

نمایشگاه شکلات و شیرینی CHOCOLAT ET GOURMANDISES EN PICARDIE سالانه در فرانسه برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه شکلات فرانسه در سال ۲۰۲۰ شهر آمیَن [amjɛ̃] که نام شهر و بخشی‌است در شمال فرانسه و در ۱۲۰ کیلومتری شمال پاریس جای‌دارد می باشد.

طبق آخرین اطلاع به دلیل ویروس کرونا  برگزار کننده نمایشگاه یعنی MÉGACITÉ AMIENS ،اطلاع داده نمایشگاه شکلات و ظرافت ها و جشنواره À toi de jeu که در ابتدا برای ۱۳ تا ۱۵ مارس تعیین شده به ۲ الی ۴ اکتبر ۲۰۲۰ در Mégacité Amiens به تعویق می افتند.

نمایشگاه Chocolat & Gourmandises  نمایشگاه تخصصی و تجاری شکلات می باشد . IREAM ، Lycées La Hotoie و سنت مارتین در سراسر نمایشگاه در فضاهای مربوطه محصولات خود را ارئه میدهند . چالش ، آموزش و رقابت در نمایشگاه برگزار می شود. سه رژه در روز به شما امکان می دهد شکلات را در بستری غیر از آنچه فکر می کردید کشف کنید. البته Chocolat & Gourmandises همچنین یک نمایشگاه تجاری است که به شما امکان می دهد انواع شکلات ها را به طور عمده از تولید کننده ها خریداری کنید .

 

 

۵ – نمایشگاه فناوری تولید نان ، شیرینی و مواد غذایی FITHEP LATAM  آرژانتین

 

نمایشگاه فناوری تولید نان ، شیرینی و مواد غذایی FITHEP LATAM 2020 آرژانتین

 

نمایشگاه بین المللی نانوایی : این بخش به طور کلی در خدمت یکی از قوی ترین بخش های FITHEP یعنی نانوایی ها است. سطح مشارکت این بخش در سالهای اخیر به همراه نیاز به تحولات فناوری و تجاری سازی به شدت افزایش یافته است. شرکت های نمایشگاه ملی با کسانی که از خارج از کشور می آیند مشارکت می کنند.

 

 

 

۶ – نمایشگاه بین المللی غذا SALIMA  جمهوری چک

 

نمایشگاه بین المللی غذا SALIMA 2020 جمهوری چک

 

نمایشگاه بین المللی غذا سالیما دو سالی یکبار برگزار میشود . نمایشگاه SALIMA در سال ۲۰۲۰ در شهر برنو دومین شهر بزرگ کشور جمهوری چک و مرکز استان موراویایی جنوبی میزبانی خواهد شد . نمایشگاه بین المللی غذا SALIMA / VINEX به طور کامل در مورد تهیه مواد غذایی ، مواد تشکیل دهنده ، نوشابه ، شیرینی ، قهوه ، چای و غذاهای چکی و خارج از چک ارائه می شود. محصولات جدید و محصولات ویژه در اختیار بازرگانان قرار می گیرد . نمایشگاه SALIMA / VINEX برای هر دو بازدید کننده B2B و B2C برگزار می شود و در یک دوره دو ساله برگزار می شود. SALIMA، SALIMA TECHNOLOGY، MBK، INTECO، VINEX که ارائه جامع از مواد غذایی و نوشیدنی ها ، محصولات جدید غذایی برای خرده فروش ها و عمده فروش ها است و همچنین شامل نمایشگاه فناوری های پیشرفته نیز می باشد . در سال ۲۰۱۸ برای اولین بار ، نمایشگاه فناوری SALIMA و جشنواره Tastes با هم برگزار شد و همه دوستداران غذای خوب و نوشیدنی ها را مخاطب قرار داد .  در مجموع چهار سالن نمایشگاه (A1 ، A2 ، V و C) مشغول به کار بودند. در نمایشگاه های امسال ۸۸۹ شرکت نماینده و نماینده شرکت کرده اند که نسبت به سال های گذشته افزایش قابل توجهی داشت و در بین آنها ۴۸ درصد شرکتهای خارجی بودند. ۴۷۱ برند ارائه شد.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، اخذ ويزای نمايشگاه کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تورهاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه کشورها مي باشد .

 

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

3 × 2 =