نمایشگاه های نان و شیرینی در ایتالیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های نان و شیرینی در ایتالیا

نمایشگاه نان و شیرینی SÜDBACK 2019 آلمان

همراه با شمیران گشت باشید در این مطلب قصد داریم بهترین و معروفترین نمایشگاه های نان و شیرینی در ایتالیا را معرفی نماییم .

 

 

۱ – نمایشگاه بستنی و شیرینی SIGEP ایتالیا

 

نمایشگاه بستنی و شیرینی SIGEP 2020 ایتالیا

 

SIGEP عنوان نمایشگاه بین المللی با موضوع صنعت بستنی ، شیرینی ، شیرینی سازی و نانوایی می باشد که سالانه برگزار می گردد . نمایشگاه SIGEP را در سال ۲۰۲۰ شهر کوچک ریمینی در شمال شرقی ایتالیا میزبانی می کند . ۱۸-۲۲ ژانویه ۲۰۲۰ در مرکز نمایشگاه RIMINI ایتالیا این رویداد برگزار میشود . چهلمین نمایشگاه بین المللی و تجاری صنعت بستنی ، شیرینی ، نانوایی ، ویترینی با ارزش از بهترین و جدیدترین بازارهای جهانی Artisan Gelato ، شیرینی ، شکلات ، نانوایی و قهوه. پنج مسیر موضوعی برای هر بخش تجاری ، بهم پیوسته و یکپارچه در یک دید واحد. SIGEP در سطح کلاس جهانی است و فرمت های جدید را معرفی می کند ، شبکه جهانی را تقویت می کند و از مشاغل و متخصصان در هنگام رشد و گسترش پشتیبانی می کند. SIGEP تا کنون مهمترین نمایشگاه بین المللی در دنیای بستنی بوده است.SIGEP فقط نمایشگاهی برتر در ایتالیا نیست بلکه حضور آن در طول سالها در سراسر جهان رشد داشته است .

 

 

۲ – نمایشگاه بین المللی محصولات غذایی SOL & AGRIFOOD CLUB  ایتالیا

 

نمایشگاه مواد غذایی و صنایع غذایی ایتالیا با نام SOL & AGRIFOOD CLUB ، رویدادی است که سالانه برگزار میشود . ورونا در شمال ایتالیا شهر محل برگزاری نمایشگاه SOL & AGRIFOOD CLUB است .شهر ورونا در بین ایتالیایی ها به شهر عشق معروف است . رویداد بین المللی محصولات غذایی با کیفیت Sol & Agrifood با ایجاد تماس مستقیم بین تولیدکنندگان و بازرگانان تجاری ، خریداران و متخصصان غذا از ماکارونی گرفته تا گوشت ، شیرینی و قهوه را فراهم می کند . Sol & Agrifood مکانی است که ایجاد عرضه و تقاضا برای کلیه غذاهای با کیفیت مواد غذایی در آن در سه منطقه کلان توزیع می شود. با حضور در SOL & AGRIFOOD CLUB طی چهار روز نمایشگاه با محصولات و کشف مزه ها ، جلسات آموزشی و آشپزی مهمراه باشید . جایزه Golosario-Agrifood توسط VeronaFiere برای حمایت از بازاریابی توسط شرکت هایی برگزار می شود که سال به سال نام خود را در این نمایشگاه تجاری با محصولاتشان پر رنگ تر می کنند. محصولات در سه روز اول Sol & Agrifood توسط سه هیئت منصفه مختلف Golosario که به صورت متناوب و ناشناس کار می کنند برای انتخاب محصولات ، با تأکید ویژه بر پیشنهادهای نوآورانه ، شناسایی می شوند. 
۳ – نمایشگاه محصولات بدون گلوتن GLUTEN FREE EXPO  ایتالیا
نمایشگاهی محصولات بدون گلوتن GLUTEN FREE EXPO 2019 ایتالیا
نمایشگاه محصولات بدون گلوتن GLUTEN FREE EXPO سالانه برگزار میشود . گلوتن پروتئینی است که در مواد غذایی مثل گندم و .. وجود دارد ، برخی بیماری ها هستند که نیاز هست غذای بیماران بدون گلوتن باشد . به هر حال اگر شما جز فعالان عرصه مواد غذایی بدون گلوتن هستید می توانید شرکت در این نمایشگاه در سال ۲۰۱۹ در شهر ریمینی ایتالیا را در نظر بگیرید . نمایشگاه بدون گلوتن تنها نمایشگاه در ایتالیا است که شما فقط می توانید بهترین کارخانه موجود در جهان در زمینه محصولات بدون گلوتن را ببینید همچنین می توانید بحث کنید ، یاد بگیرید و امتحان کنید . در سالهای اخیر تغییر در عادتهای غذایی باعث ایجاد تقاضاهای جدید شده و رشد و نمو بازارهای جدیدی را به وجود می آورد. FoodNova شبکه ای است که تمام این نیازهای بهداشتی ، اخلاقی و فرهنگی جدید را در بر می گیرد.نمایشگاه بدون گلوتن در سال ۲۰۱۲ به عنوان نمایشگاه بین المللی که به بازار و محصولات بدون گلوتن اختصاص یافته است ، متولد شد. Gluten Free Expo به عنوان نقطه دیدار بازیکنان بازار بدون گلوتن شامل: شرکت ها ، مصرف کنندگان و بازدید کنندگان حرفه ای است.
۴– نمایشگاه بستنی MIG ایتالیا
تور نمایشگاهی بستنی MIG ایتالیا
نمایشگاه جذاب MIG – MOSTRA INTERNAZIONALE DEL GELATO ARTIGIANALE 2019 در واقع نمایشگاه Gelato ( بستنی به ایتالیایی ) است . پس اگر جز طرفداران بستنی ایتالیایی هستید یا فعال در عرصه بستنی سازی هستید می توانید شرکت در نمایشگاه سالانه بستنی ایتالیایی منطقه لونگارونه که یک کومونه در ایتالیا است و در استان بلونو قرار دارد را در برنامه خود قرار دهید . سی و ششمین نمایشگاه بین المللی ژلاتو از ۱ تا ۴ دسامبر ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد . MIG بستر مناسبی برای شرکت هایی است که محصولات نیمه تمام ، ماشین آلات ، تجهیزات و خدمات را در زمینه سالن های صنعت ژلاتو تولید می کنند. در دسامبر سال ۱۹۵۹ بود که اولین  “نمایشگاه ژلاتو” برگزار شد. همه ساله در آغاز زمستان این نمایشگاه بین المللی برگزار میشود .
۵ – نمایشگاه بدون گلوتن ( محصولات بدون گلوتن و یادگیری ) GLUTEN FREE EXPO  ایتالیا
نمایشگاه بدون گلوتن ( محصولات بدون گلوتن و یادگیری ) GLUTEN FREE EXPO 2018 ایتالیا
نمایشگاه عدم گلوتن GLUTEN FREE EXPO 2018 تنها نمایشگاه در ایتالیا است که در آن شما می توانید نه تنها بهترین کارخانه جهان در زمینه بدون گلوتن را مشاهده کنید، بلکه شما می توانید انواع محصولات طعم دار ،صحبت و بحث در این زمینه، یادگیری را داشته باشید . توضیح کوتاه اینکه گلوتن نوعی پروتئین هست اما برای برخی افراد مضر هست در نتیجه باید از غذاهایی استفاده کنند که بدون گلوتن باشند . بدون گلوتن تنها نمایشگاه با گواهینامه بین المللی است که به طور کامل اختصاص داده شده به محصولات فاقد گلوتن .این نمایشگاه گواهینامه ISO 25639 را از اداره Accredia دریافت کرده است.
۶ – نمایشگاه بین المللی محصولات آلی و طبیعی SANA  ایتالیا
نمایشگاه بین المللی محصولات آلی و طبیعی SANA 2019 ایتالیا

نمایشگاه بین المللی محصولات طبیعی ،تغذیه، بهداشت، محیط زیست که تحت عنوان SANA سالانه برگزار می گردد .در سال ۲۰۱۹ نمایشگاه SANA در بولونیا بزرگترین شهر و مرکز ناحیه امیلیا رومانیا و نیز استان بولونیا در شمال ایتالیا برگزار خواهد شد . جالب است بدانید قدیمی‌ترین دانشگاه جهان، دانشگاه بولونیا در این شهر قرار دارد.
SANA نمایشگاهی بین المللی و تجاری جهت عرضه محصولات آلی پیشرو در ایتالیا است. نمایشگاه ملی و بین المللی تولید ایتالیایی، SANA بازار ایده آل برای اپراتورهای حرفه ای است که در اینجا می توانند زمینه های مناسب برای شبکه های بازاری خود را بیابند، از اخبار بازار مطلع شوند و در جلسات حرفه ای در موضوعات اصلی و روند ها در این بخش شرکت کنند . رویداد SANA به موارد زیر تقسیم می شود:
مواد غذایی آلی و ارگانیک که نشان دهنده کل زنجیره غذایی است
محصولات مراقبت از بدن طبیعی و ارگانیک، اختصاص داده شده به سلامت و رفاه افراد است
شیوه زندگی سبز، با راه حل ها و محصولات طبیعی همراه با اوقات فراغت، خانه و زندگی

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای ایتالیا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت ایتالیا ، ويزای نمايشگاهی ایتالیا ، تور نمايشگاهی ایتالیا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ،ویزای تجاری،  رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی ایتالیا می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

نوزده − پنج =