نمایشگاه های نانو تکنولوژی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های نانو تکنولوژی در دنیا

نمایشگاه تجهیزات و تکنولوژی جوشکاری PROWELD 2019 بلاروس

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم بهترین و معروفترین نمایشگاه های نانو تکنولوژی در دنیا را معرفی نماییم . 

 

 

۱ – کنفرانس بین المللی فناوری نانو TNT – TRENDS IN NANOTECHNOLOGY  اسپانیا

 

کنفرانس بین المللی فناوری نانو TNT - TRENDS IN NANOTECHNOLOGY 2019 اسپانیا

 

کنفرانس بین المللی با موضوع ترویج فناوری های نانو TNT – TRENDS IN NANOTECHNOLOGY در سال ۲۰۱۹ در شهر سن سباستین مرکز استان گوئیپوسکوای اسپانیا که در فاصله حدوداً صد کیلومتری شهر بیلبائو قرار گرفته و صاحب یکی از معروفترین ساحل‌های اروپاست برگزار خواهد شد . این جلسه علمی دارای سطح بالایی با هدف ارائه طیف گسترده ای از تحقیقات فعلی در زمینه علوم نانو و فناوری نانو و همچنین سیاست های مرتبط با آن و سایر اقدامات می باشد . یکی از اهداف اصلی کنفرانس بین المللی کنفرانس «روند نانو تکنولوژی» و ارائه یک پلت فرم است که در آن محققان جوان می توانند آخرین کار های خود را ارائه دهند و همچنین با دانشمندان سطح بالا ارتباط برقرار کنند. برای این منظور، کمیته سازماندهی سالانه حدود ۶۰/۷۰ کمک هزینه سفر برای دانش آموزان ارائه می دهد. علاوه بر این، بیش از ۲۰ جایزه به دانشجویان دکترای جوان برای کمک های خود در TNT ارائه شده است. بیش از ۶۰ دانشمند ارشد در روند انتخاب شرکت دارند. کمک های مالی و جوایز توسط سازمان TNT با همکاری چندین موسسه دولتی یا پژوهشی تامین می شود. بنابراین این مجموعه مباحث علمی سطح بالا هدف از ارائه تحقیقات فعلی در زمینه فناوری نانو در سراسر جهان و نیز سیاست های مربوطه (کمیسیون اروپایی و غیره) و ابتکارات (iNANO، IEEE، GDR-E، FinNano و غیره) است . حوادث TNT نشان داده است که آنها در انتقال اطلاعات و برقراری ارتباط میان دست اندرکاران در این زمینه موثر هستند. دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای حضور در چنین رویدادهایی به  اهمیت آنها در نتیجه تحقیقات آینده خود مطمئن هستند . سری ۲۰ از کنفرانس بین المللی فناوری نانو (TNT2019) در کشور اسپانیا برگزار خواهد شد .

 

 

 

۲ – نمایشگاه نانو تکنولوژی NANOTEXNOLOGY  یونان

 

نمایشگاه نانو تکنولوژی NANOTEXNOLOGY 2020 یونان

 

NANOTEXNOLOGY عنوان نمایشگاه تخصصی و بین المللی و همایش های علوم نانو می باشد که سالانه برگزار می گردد . نمایشگاه NANOTEXNOLOGY در سال ۲۰۲۰ با میزبانی شهر سالونیک یا تِسالونیکی‏ دومین شهر بزرگ در کشور یونان و مرکز مقدونیهٔ یونان برگزار خواهد شد .

فرصت های موجود در زمینه های نوظهور فناوری نانو ، الکترونیک و چاپ و نانو پزشکی را بررسی می کند. NANOTEXNOLOGY بیش از ۲،۰۰۰ محقق ، دانشمند ، مهندس ، حرفه ای در زمینه تجارت ، فنی و سیاسی را برای ارتقاء تحقیقات و همکاری های صنعتی ، شناسایی اولویت ها و تقویت اکوسیستم نوآوری گرد هم آورده است.

NANOTEXNOLOGY رویداد مطابقت (B2B) توسط شبکه PRAXI (عضو Enterprise Europe Network) و NANOTEXNOLOGY 2020 به منظور فراهم آوردن فرصتی برای فناوری فراملی ، مشاغل تجاری و تحقیقاتی در زمینه های نوظهور فناوری نانو ، الکترونیک ارگانیک و نانومادیسین برگزار می شود. این رویداد در تاریخ ۸ ژوئیه ۲۰۲۰ در تسالونیکی یونان برگزار می شود. هدف از این رویداد مطابقت ، تشویق جلسات تجاری و همکاری بین توسعه دهندگان فناوری و کاربران فناوری به منظور تقویت همکاری های فنی و کارآفرینی در زمینه های فناوری نانو ، الکترونیک ارگانیک و نانو پزشکی است.

این رویداد با هدف ارائه فرصتی منحصر به فرد برای سازمان های شرکت کننده زیر می باشد :

دانش و فن آوری های نوآورانه خود را ارائه دهید . راه حل های جدید فن آوری را پیدا کنید . با شرکای تجاری بالقوه ملاقات کنید .  شرکای پروژه های مشترک تحقیق و توسعه اروپا را پیدا کنید . ملاقات و برقراری تماسهای برون مرزی .

 

 

 

۳ – رویداد بین المللی علوم زیستی BIOFIT  فرانسه

 

رویداد بین المللی علوم زیستی BIOFIT 2018 فرانسه

 

رویداد سالانه و بین المللی علوم زیستی BIOFIT 2018 که در دسامبر ۲۰۱۸ در شهر لیل که از شهرهای شمالی در ناحیه نور-پا-دو-کاله کشور فرانسه و چهارمین منطقه شهری در فرانسه پس از پاریس، لیون، و مارسی می‌باشد و در بستر رودخانه دئول شکل گرفته‌است و در مرز فرانسه و بلژیک قرار دارد برگزار میشود . Biofit یک رویداد بین المللی جدید است که هدف آن تحریک و تسهیل انتقال فن آوری و پروژه های همکاری در بخش علوم زیستی بین دانشگاهیان و صنعت است. با بالاترین میزان حضور دانشگاهیان، TTO ها و مؤسسات پژوهشی، نمایشگاه BioFIT جایی است که همکاری های دانشگاهی و صنعتی آغاز می شود. BioFIT یک بعد کاملا جدید را به عنوان نقطه دیدی در اروپا برای انتقال فن آوری و برای نوآوری های اولیه در مرحله ای که از موسسات تحقیقاتی عمومی، شرکت های دانشگاهی و شرکت های زیست فناوری در حال ظهور است ایجاد کرده است. BioFIT همراه با شرکت های بزرگ داروسازی، بیوتکنولوژی و تشخیصی، به عنوان یک بستر برای ایجاد مشارکت برای همه بازیگران دولتی و خصوصی عمل می کند.

 

 

 

۴ – کنفرانس بین المللی تکنولوژی نانو و محیط زیست NINE ایتالیا

 

کنفرانس بین المللی فناوری نانو برای محیط زیست NINE 2019 ایتالیا

 

کنفرانس بین المللی فناوری نانو برای محیط زیست NINE هر دو سال یکبار برگزار می گردد در سال ۲۰۱۹ این رویداد مهم در عرصه نانو در شهر ناپل سومین شهر بزرگ ایتالیا برگزار خواهد شد . به دنبال موفقیت اولین سری های NINE در سالهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷، کنفرانس بین المللی NINE کاربرد نانو تکنولوژی مبتنی بر محیط زیست را  در سال ۲۰۱۹ ارائه خواهد کرد. نمایشگاه و کنفرانس NINE 2019 با هدف ارائه پیشرفت های علمی و فنی اخیر در زمینه کاربرد فناوری نانو به حفاظت از محیط زیست و تولید انرژی پایدار، از جمله مشخص کردن، نظارت، تصفیه و دفع منابع آلوده آب، فاضلاب و پس مانده ها است. کنفرانس توسط انجمن صنایع شیمیایی ایتالیا (AIDIC) در همکاری با دانشگاه ناپلز فدریکو دوم و دانشگاه سلرنو در تاریخ ۱۴ تا ۱۷ آوریل ۲۰۱۹ در ناپل ایتالیا برگزار می شود.

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها  ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ،ویزای فرهنگی کشورها، ویزای فوری کشورها،  رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشورها می باشد .

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

5 + 2 =