نمایشگاه های موتور سیکلت و دوچرخه در آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های موتور سیکلت و دوچرخه در آلمان

نمایشگاه خودرو و موتورسیکلت BILSPORT PERFORMANCE 2019 سوئد

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و مشهورترین نمایشگاه های موتور سیکلت و دوچرخه در آلمان بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه موتور سیکلت MOTORRADWELT BODENSEE  آلمان

 

نمایشگاه موتور سیکلت MOTORRADWELT BODENSEE 2020 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی موتور سیکلت ، دوچرخه  آلمان که تحت عنوان MOTORRADWELT BODENSEE سالانه برگزار می گردد . در سال ۲۰۲۰ میزبانی رویداد MOTORRADWELT BODENSEE با شهر فریدریشسهافن در ایالت بادن-وورتمبرگ کشور آلمان است . نمایشگاه بین المللی موتور سیکلت از ۲۴ تا ۲۶ ژانویه ۲۰۲۰ با بیش از ۳۰۰ غرفه اغاز میشود ، طرفداران موتور سیکلت ها برای بیست و ششمین بار از نمایشگاه موتورMOTORRADWELT BODENSEE بازدید می کنند . علاوه بر حضور بیش از ۳۰۰ غرفه دار ، بازدید کنندگان می توانند دوره های آزمون برای مبتدیان و حرفه ای ها را بگذارند. “Motorradwelt Bodensee خود را به عنوان مهمترین نمایشگاه دوچرخه سواری نیز معرفی کرده است ، جایی که طرفداران موتورسواری از جنوب آلمان در آنجا جمع میشوند. علاوه بر موتورسیکلت و دوچرخه سایر وسائل مثل اسکوتر ، چهارچرخ و لوازم جانبی در نمایشگاه Motorradwelt Bodensee ارائه می شوند. موضوع جدید مشاغل آموزشی در سالن B5 جایگاه ویژه ای امسال خواهد داشت. Gewerbeschule Breisach به وضوح پروفایل های مختلف صنعت موتور سیکلت را در “کارگاه زندگی” ارائه می دهد.

 

 

 

۲ – نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک TECHNO CLASSICA ESSEN  آلمان

 

نمایشگاه اتومبیل های کلاسیک TECHNO CLASSICA ESSEN 2020 آلمان

 

اگر از دوستداران و فعالان عرصه ماشین های کلاسیک هستید می توانید شرکت در نمایشگاه  TECHNO CLASSICA ESSEN آلمان را در برنامه خود قرار دهید . نمایشگاه اتومبیل کلاسیک آلمان رویدادی سالانه است که در اسن برگزار می گردد . در نمایشگاه  بین المللی TECHNO CLASSICA ESSEN انواع اتومبیل های کلاسیک ، موتور سیکلت ، قطعات یدکی ارائه میشوند . نمایشگاه TECHNO CLASSICA ESSEN در تاریخ ۲۵ تا ۲۹ مارس ۲۰۲۰ در مرکز نمایشگاهی Vorschau با حضور بیش از ۱۲۵۰ غرفه دار از ۳۰ کشور و بیش از ۲۷۰۰ کلکیسون دار اتومبیل و بیش از ۱۹۰۰۰۰ بازدید کننده از ۴۶ کشور دنیا برگزار خواهد شد .  علاوه بر موقعیت خود نمایشگاه به عنوان مرکز تجاری پیشرو ، نمایشگاه جهانی خودرو کلاسیک با ۲۱ بخش نمایشگاهی چند وجهی ، همچنین سکوی ارتباطی برای صنعت خودرو ، تأمین کنندگان ، تعمیرات، انجمن های خودرو ، اتحادیه ها و ارائه دهندگان خدمات است. نمایشگاه خودرو کلاسیک آلمان برای ۳۰ امین بار برگزار می شود. اولین دوره آن در فوریه ۱۹۸۹ به عنوان اولین نمایشگاه بزرگ اتومبیل سازی آلمانی برای اتومبیل های لوکس سازماندهی شد.
۳ –  نمایشگاه خودروهای کلاسیک BREMEN CLASSIC MOTORSHOW  آلمان
نمایشگاه خودروهای کلاسیک BREMEN CLASSIC MOTORSHOW 2019 آلمان
نمایشگاه و بازار سالانه خودروهای کلاسیک برمنBREMEN CLASSIC MOTORSHOW ، که برمن یکی از شهرهای آلمان است. همچنین شهر برمن دارای یکی از زیباترین مجموعه‌های شهرسازی است. بازار شهرداری با ساختمان‌های سبک باروک و دورهٔ رنسانس، ادای دین به تاریخ پُرباری است که آغاز آن به سال ۸۸۸ و تصویب قانون تجارت شهری باز می‌گردد. برمن، دومین شهر پرجمعیت در شمال آلمان و دهمین شهر در کل آلمان می‌باشد. Bremen Classic Motorshow اولین نمایشگاه بزرگ اتومبیل های کلاسیک سالانه است. در اینجا شما می توانید تمام لوازم جانبی وسایل نقلیه کلاسیک را پیدا کنید:  خود اتومبیل های کلاسیک ، موتورسیکلت ها ، اتومبلی های کلاسیک سبک جوانانه، اتومبیل های مسابقه ای تاریخی و لوازم یدکی . حدود ۴۵،۰۰۰ بازدید کننده و ۶۵۰ غرفه دار از ۱۲ کشور در نمایشگاه Bremen  طبق پیش بینی ها حضور واهند داشت .
۴ –  نمایشگاه دوچرخه BIKE AKTIV  آلمان
نمایشگاه دوچرخه BIKE AKTIV 2019 آلمان

نمایشگاه دوچرخه BIKE AKTIV 2019 رویدادی سالانه است و امسال میزبان این نمایشگاه کشور آلمان و شهر فرایبورگ  در جنوب‌غرب این کشور است ، جالب است بدانید این شهر یکی از گرم‌ترین و پرآفتاب‌ترین شهرهای آلمان است. نمایشگاه BIKE AKTIV نمایشگاهی جذاب می باشد و اوقات فراغت خوبی را نیز برای بازدید کنندگان به همراه خواهد داشت . فعالیت های متنوع، هیجان انگیز، فوق العاده و نوآورانه برای تمام خانواده ها در این نمایشگاه وجود دارد . این که به تنهایی یا به همراه همسر خود یا دوستان و خانوادگی در اینجا  حضور یابید تفاوتی نمی کند، هر کسی می تواند در نمایشگاه BIKE AKTIV اطلاعات و محصولات خود را پیدا کند . با بسیاری برنامه ویژه freiburg که برای تمام خانواده ها به صورت رایگان ارائه میشود . فعالیت ها ، دوچرخه سواری ، ورزش های مختلف ، برنامه های هیجان انگیز به ویژه برای کودکان و جوانان از مزایای شرکت در این نمایشگاه مفرح می باشد .

 

 

 

۵ – نمایشگاه بین المللی خودرو و موتور سیکلت ESSEN MOTOR-SHOW  آلمان

 

نمایشگاه بین المللی خودرو و موتور سیکلت ESSEN MOTOR-SHOW 2018 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی سالانه خودرو و موتور سیکلت ESSEN MOTOR-SHOW 2018 آلمان ، این نمایشگاه همراه با مسابقات و برنامه های ورزشی خواهد بود . رتبه یک نمایشگاهی در جشنواره Essen که به عنوان نمایشگاه ویژه انتخاب شده است . نمایشگاه موتورسیکلت در اوایل دسامبر ۲۱۰۸ در Messe Essen در سالن سوم با بیش از ۱۵ خودروی کلاس بالا از ۶۰ سال گذشته ارائه خواهد شد. قدیمی ترین مدل در این نمایشگاه ویژه مرسدس بنز ۱۹۰ SL از سال ۱۹۵۶ و جدیدترین اتومبیل آخرین مدل شورلت کوروت با یک موتور ۱.۹ لیتری و۱۰۵ اسب بخار و سرعت بالای ۱۷۰ کیلومتر در ساعت می باشد.  SL 190 یکی از سریعترین خودروهای است که در آلمان خریداری میشده است. 

 

 

 

۶ – نمایشگاه ماشین و قطعات یدکی OLDTIMER- UND TEILEMARKT – MAGDEBURG  آلمان

 

نمایشگاه ماشین و قطعات یدکی OLDTIMER- UND TEILEMARKT - MAGDEBURG 2019 آلمان

 

نمایشگاه ماشین و قطعات یدکی OLDTIMER- UND TEILEMARKT – MAGDEBURG 2019 آلمان که هر دو سال یکبار در شهر ماگدبورگ که یکی از شهرهای آلمان و مرکز ایالت زاکسن-آنهالت این کشور است که بر کرانه رودخانهٔ البه جای دارد برگزار میشود . در بیش از ۱۰۰۰۰ مترمربع فضای داخلی و فضای باز، بزرگترین بخش قطعات خودروهای اسقاطی ارائه می شود. محلی برای طرفداران اتومبیل های کلاسیک، مسابقه ای و دوستداران این سرگرمی پرطرفدار جهان است. دو سالن نمایشگاه داخلی و فضای باز برای ۲۰۰ ایستگاه فراهم می شود. این نمایشگاه بازار داغ اتومبیل های قدیمی و جدید و قطعات یدکی است.

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصي درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد . 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

12 − یک =