نمایشگاه های مواد غذایی و آشامیدنی ها در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های مواد غذایی و آشامیدنی ها در دنیا

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی WORLDFOOD ISTANBUL 2019 ترکیه

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین و معروفترین نمایشگاه های مواد غذایی و آشامیدنی ها در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه صنعت تولید مواد غذایی ELINTARVIKE TEOLLISUUS  فنلاند

 

نمایشگاه صنعت تولید مواد غذایی ELINTARVIKE TEOLLISUUS 2020 فنلاند

 

نمایشگاه صنعت تولید مواد غذایی ELINTARVIKE TEOLLISUUS فقط سه سالی یکبار برگزار می گردد .تامپره ‏نام شهری است در کشور فنلاندکه میزبان نمایشگاه ELINTARVIKE TEOLLISUUS در سال ۲۰۲۰ می باشد . نمایشگاه بین المللی تجاری صنایع غذایی و آشامیدنی تامپره ۲۰۲۰ ، این رویداد بین المللی نمایش گسترده ای از توسعه و مضامین موضعی در صنایع غذایی و بسته بندی و معرفی محصولات ، خدمات و نوآوری های جدید را ارائه می دهد. مجموعه ای از سه رویداد حرفه ای جدید در نمایشگاه و مرکز ورزشی تامپره ۹-۱۰ سپتامبر ۲۰۲۰ برگزار می شود. نمایشگاه صنایع غذایی و آشامیدنی برای متخصصان صنایع غذایی ، و نمایشگاه لجستیک برای متخصصان تدارکات با نمایشگاه تجاری بسته بندی Empack همراه خواهد بود.

 

 

 

۲ – نمایشگاه مواد غذایی WARSAW FOOD EXPO  لهستان

 

نمایشگاه مواد غذایی WARSAW FOOD EXPO 2020 لهستان

 

نمایشگاه مواد غذایی ورشو ، همان طور که از نام نمایشگاه مشخص است نمایشگاه در شهر WARSAW کشور لهستان برگزار میشود . رویداد WARSAW FOOD EXPO به صورت سالانه در شهر ورشو برگزار می گردد . نمایشگاه تجاری مواد غذایی ورشو مکانی برای ارتقاء کیفیت صنایع غذایی است. این رویداد در سطح بین المللی خواهد بود . نمایشگاه WARSAW FOOD EXPO یکی از دو رویداد مهم ویژه در این بخش در لهستان است که به بخش کشاورزی و مواد غذایی اختصاص یافته است. این رویداد تجاری و فضای مناسب آن محل مناسبی برای گفتگو بین تولید کنندگان مواد غذایی و توزیع کنندگان مواد غذایی است. شما می توانید از این طریق وارد روابط تجاری در داخل بازار داخلی لهستان و همچنین توسعه و افزایش صادرات محصولات شوید. نمایشگاه WARSAW FOOD EXPO همچنین مکانی برای ارائه اخبار و گفتگو درباره روند بازار مواد غذایی است.

 

 

 

۳ – نمایشگاه و کنفرانس فناوری روغن پالم PALMEX THAILAND  تایلند

 

نمایشگاه و کنفرانس فناوری روغن پالم PALMEX THAILAND 2020 تایلند

 

بزرگترین نمایشگاه و کنفرانس فناوری روغن پالم تایلند که سالانه در این کشور با عنوان نمایشگاه PALMEX THAILAND برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه پالم تایلند PALMEX THAILAND شهر ساحلی و کوچک پِتایا یا پاتایا است که در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار دارد. PALMEX Thailand 2020 تنها رویداد تخصصی روغن پالم Palm Oil در تایلند است که یک همایش بین المللی هم از شرکت های بالادست و هم پایین دست در زمینه روغن و همچنین صنایع پشتیبانی آن در جنوب تایلند می باشد که آخرین تحولات صنعت روغن پالم را توضیح می دهد . تایلند که در حال حاضر در رتبه سوم جهان برای CPO قرار دارد ، یک بازار بالقوه و پایدار برای شرکت های فن آوری روغن پالم است زیرا این صنعت در حال حاضر از فناوری ها و تجهیزات جدید روغن پالم استفاده می کند تا بتواند به تولید بیشتر آن دامن بزند! گروه رسانه های تجاری fairegame که رویدادهای موفقی در زمینه روغن نپالم مانند PALMEX اندونزی و PALMEX مالزی برگزار کرده اند برگزار کننده این رویداد اند که توسط انجمن های روغن پالم تایلند نیز پشتیبانی می شود.

 

 

 

۴ – نمایشگاه محصولات ارگانیک BIOCULTURA BARCELONA  اسپانیا

 

نمایشگاه محصولات ارگانیک BIOCULTURA BARCELONA 2020 اسپانیا

 

نمایشگاه محصولات ارگانیک سالانه بارسلونا با نام BIOCULTURA BARCELONA در این شهر برگزار می گردد . نمایشگاه BICCULTURE BARCELONA رویدادی محیط زیستی فرهنگی است که در آن محصولات ارگانیک و سازگار با محیط زیست ارائه میشوند . سری بیست و هفتم نمایشگاه BIOCULTURA BARCELONA در سال ۲۰۲۰ در تاریخ های ۷ ، ۸ ، ۹ و ۱۰ ماه مه برگزار می گردد . BioCultura بزرگترین نمایشگاه محصولات ارگانیک و  در بارسلونا است. این مجموعه بیش از ۷۰۰ غرفه دار را به بخش های مواد غذایی بیولوژیک (با بیش از ۱۵۰۰۰ مرجع) ، لوازم آرایشی ارگانیک و گیاهی ، مد ، خانه سالم ، سلامتی ، سبک زندگی سازگار با محیط زیست ، گردشگری مسئول ، صنایع دستی و سازمان های غیر دولتی اختصاص می دهد. به موازات این نمایشگاه ، بیش از ۴۰۰ فعالیت برگزار می شود و انتظار می رود بیش از ۷۰ هزار بازدیدکننده داشته باشد. اگر از طرفداران محصولات سازگار با محیط زیست و ارگانیک هستید می توانید شرکت در نمایشگاه BIOCULTURA BARCELONA اسپانیا را در نظر بگیرید . 
۵ – نمایشگاه فناوری تولید نان ، شیرینی و مواد غذایی FITHEP LATAM  آرژانتین
نمایشگاه فناوری تولید نان ، شیرینی و مواد غذایی FITHEP LATAM 2020 آرژانتین
۶ – نمایشگاه میوه و تره بار MEDFEL  فرانسه
نمایشگاه میوه و تره بار MEDFEL 2020 فرانسه
نشست تجاری سالانه فعالان بازار میوه و تره بار ،رویداد MEDFEL در سال ۲۰۲۰ با میزبانی شهر پرپینیان در جنوب ایالت لانگدوک روسیون فرانسه برگزار میشود . رویداد بین المللی MEDFEL با موضوع بخش میوه و تره بار در فرانسه ، در تاریخ ۲۲ و ۲۳ آوریل ۲۰۲۰ در مرکز نمایشگاه های پرپین برگزار می شود. با حمایت مالی و پشتیبانی سازمان منطقه ای Occitanie / Pyrénées-Méditerranée و سازماندهی آژانس توسعه منطقه ای AD’OCC و سازمان SPAS ، نمایشگاه medFEL 2020 انتظار دارد که در طول این رویداد دو روزه میزبان ۲۵۰ غرفه دار و ۶۰۰۰ بازدید کننده باشد . medFEL 2020 تنها نمایشگاه در تقویم اروپا است که بستری را برای فعالان پیشرو در بازار میوه جات و سبزیجات ارائه می دهد که برای حل مطالبات جامعه از نظر حفاظت از محیط زیست ، کاهش زباله ،کاهش پلاستیک ، نزدیکی بازار ، CSR ، محصولات ارگانیک ،حفاظت از خاک و غیره اقدام به ارائه برنامه های مثبتی می کند. هدف نمایشگاه medFEL 2020 چیست؟ تمام مناطق فرانسه را گرد هم می آورد و به فعالان بازار فرصتی می دهد تا به روز شوند و از تجربیات خود در زمینه ابتکاراتی که انجام داده اند کمک کنند.
۷ – نمایشگاه پنیر A FIERA DI U CASGIU  فرانسه
نمایشگاه پنیر A FIERA DI U CASGIU 2020 فرانسه
نمایشگاه جالب و جذاب پنیر فرانسه ! نمایشگاه A FIERA DI U CASGIU فرانسه در مورد انواع و اقسام پنیرها می باشد . نمایشگاه پنیر فرانسه فرصت خوبی برای فعالان عرصه صنعت تولید پنیر کشور و همچنین علاقه مندان به این صبحانه غذایی می باشد که طعم انواع پنیرها را تجربه کنند ! رویداد A FIERA DI U CASGIU در واقع فرصتی برای مسابقه و رقابت بین تولیدکنندگان پنیر در بین کشاورزان فرانسوی می باشد . در آخرین هفته ماه مه ، این دهکده کوچک به پایتخت پنیر تبدیل می شود. در اینجا بازدید کنندگان می توانند کار تولیدکنندگان پنیر مزرعه و سنت های به جا مانده از اجداد آنها را مشاهده کنند. انواع بسیار خوبی از پنیر را مزه کنند و از اجرای موسیقی محلی لذت ببرند. این جشنواره شما را به فضای محلی اصلی این روستای کوهستانی سوق می دهد. نمایشگاه Fiera غرفه داران خود را بر اساس منشور سختگیرانه ای که به عنوان بخشی از مشارکت خود با انجمن Casgiu Casanu ، انجمن منطقه ای پنیرهای مزرعه کورسیکا و FFRAAC ، فدراسیون نمایشگاه های کشاورزی روستایی و صنعتگر کرزیکا انتخاب می شود ، انتخاب می کند. مانند هر سال ، مسابقات منطقه ای پنیر مزرعه داران به طور انحصاری برای کشاورزانی که پنیر تولید می کنند ، باز است. شرکت در این مسابقه رایگان و کاملاً است Fiera di u Casgiu بیست و پنجمین سالگرد خود را در تاریخهای ۱ ، ۲ و ۳ ماه مه سال ۲۰۲۰ جشن خواهد گرفت.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای شينگن کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، ویزای کاری کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، دعوتنامه تجاری کشورها ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه کشورها مي باشد .

 

 

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

16 − پانزده =