نمایشگاه های مواد غذایی و آشامیدنی در فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های مواد غذایی و آشامیدنی در فرانسه

نمایشگاه بین المللی مواد غذایی WORLDFOOD ISTANBUL 2019 ترکیه

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های مواد غذایی و آشامیدنی در فرانسه بپرداریم .

 

 

۱ – نمایشگاه میوه و تره بار MEDFEL  فرانسه

 

نمایشگاه میوه و تره بار MEDFEL 2020 فرانسه

 

نشست تجاری سالانه فعالان بازار میوه و تره بار ،رویداد MEDFEL در سال ۲۰۲۰ با میزبانی شهر پرپینیان در جنوب ایالت لانگدوک روسیون کشور فرانسه برگزار میشود . رویداد بین المللی MEDFEL با موضوع بخش میوه و تره بار در فرانسه ، در تاریخ ۲۲ و ۲۳ آوریل ۲۰۲۰ در مرکز نمایشگاه های پرپین برگزار می شود. با حمایت مالی و پشتیبانی سازمان منطقه ای Occitanie / Pyrénées-Méditerranée و سازماندهی آژانس توسعه منطقه ای AD’OCC و سازمان SPAS ، نمایشگاه medFEL 2020 انتظار دارد که در طول این رویداد دو روزه میزبان ۲۵۰ غرفه دار و ۶۰۰۰ بازدید کننده باشد . medFEL 2020 تنها نمایشگاه در تقویم اروپا است که بستری را برای فعالان پیشرو در بازار میوه جات و سبزیجات ارائه می دهد که برای حل مطالبات جامعه از نظر حفاظت از محیط زیست ، کاهش زباله ،کاهش پلاستیک ، نزدیکی بازار ، CSR ، محصولات ارگانیک ،حفاظت از خاک و غیره اقدام به ارائه برنامه های مثبتی می کند. هدف نمایشگاه medFEL 2020 چیست؟ تمام مناطق فرانسه را گرد هم می آورد و به فعالان بازار فرصتی می دهد تا به روز شوند و از تجربیات خود در زمینه ابتکاراتی که انجام داده اند کمک کنند. اینها نکاتی است که باعث ایجاد تفاوت در خریداران فرانسوی و بین المللی خواهد شد.

 

 

 

۲ – نمایشگاه پنیر A FIERA DI U CASGIU  فرانسه

 

نمایشگاه پنیر A FIERA DI U CASGIU 2020 فرانسه

 

نمایشگاه جالب و جذاب پنیر فرانسه ! نمایشگاه A FIERA DI U CASGIU فرانسه در مورد انواع و اقسام پنیرها می باشد . نمایشگاه پنیر فرانسه فرصت خوبی برای فعالان عرصه صنعت تولید پنیر کشور و همچنین علاقه مندان به این صبحانه غذایی می باشد که طعم انواع پنیرها را تجربه کنند ! رویداد A FIERA DI U CASGIU در واقع فرصتی برای مسابقه و رقابت بین تولیدکنندگان پنیر در بین کشاورزان فرانسوی می باشد . در آخرین هفته ماه مه ، این دهکده کوچک به پایتخت پنیر تبدیل می شود. در اینجا بازدید کنندگان می توانند کار تولیدکنندگان پنیر مزرعه و سنت های به جا مانده از اجداد آنها را مشاهده کنند. انواع بسیار خوبی از پنیر را مزه کنند و از اجرای موسیقی محلی لذت ببرند. این جشنواره شما را به فضای محلی اصلی این روستای کوهستانی سوق می دهد. نمایشگاه Fiera غرفه داران خود را بر اساس منشور سختگیرانه ای که به عنوان بخشی از مشارکت خود با انجمن Casgiu Casanu ، انجمن منطقه ای پنیرهای مزرعه کورسیکا و FFRAAC ، فدراسیون نمایشگاه های کشاورزی روستایی و صنعتگر کرزیکا انتخاب می شود ، انتخاب می کند.

 

 

 

۳ – نمایشگاه صنعت مواد غذایی CFIA RENNES  فرانسه

 

نمایشگاه صنعت مواد غذایی CFIA RENNES 2020 فرانسه

 

نمایشگاه سالانه صنایع غذایی شهر رن فرانسه که با عنوان CFIA RENNES در سال ۲۰۲۰ نیز برگزار می گردد . شهر رن مرکز ایالت بروتاین در فرانسه است. از سال ۱۹۹۷ ، رویداد اصلی بخش فرآوری مواد غذایی CFIA RENNES یک بستر تجاری برای همه ذینفعان بخش برتر تولید فرانسه ، از نظر گردش مالی و مشاغل بوده است . نمایشگاه CFIA سه روز به طول می انجامد و بیش از ۲۲ هزار حرفه ای و ۱۶۰۰ شرکت در آن حضور دارند . موقعیت استراتژیک این نمایشگاه در قلب فرانسه ، منطقه برتر پردازش مواد غذایی در اروپا ، برای تولید کنندگان ارزش افزوده دارد. نمایشگاه فرآوری مواد غذایی CFIA RENNES همچنین با بیش از ۷۰،۰۰۰ کارمند و گردش مالی نزدیک به ۳۳ میلیارد یورو (Abea) در رده اصلی اقتصادی بریتانیا قرار دارد.

در بزرگترین کارخانه فرآوری مواد غذایی در فرانسه ، همه چیز برای تسهیل شبکه و ایجاد پیوند بین همه ذینفعان و تصمیم گیرندگان در این بخش طراحی شده است. CFIA مکانی بی نظیر برای انجام کار و ایجاد مشارکتهای جدید است. تصمیم گیرندگان ، خریداران ، تکنسین ها: CFIA جایی است که متخصصان نماینده کلیه جایگاه ها در شرکت های فرآوری مواد غذایی برای تولید ، سرمایه گذاری ، بهبود ، نوسازی و بهینه سازی تولید می آیند.

 

 

 

۴ – نمایشگاه محصولات ارگانیک SALON VIVRE AUTREMENT  فرانسه

 

نمایشگاه محصولات ارگانیک SALON VIVRE AUTREMENT 2020 فرانسه

 

زندگی با شرکت در نمایشگاه SALON VIVRE AUTREMENT متفاوت خواهد بود ! غذاهای طبیعی و ارگانیک و نوشیدنی ها ، زیبایی ، سلامتی ، لباس های طبیعی و کلی محصولات ارگانیک دیگر ! نمایشگاه محصولات ارگانیک پاریس رویدادی سالانه  می باشد که در این شهر برگزار میشود .  در نمایشگاه Vivre Autrement حدود ۴۶۰ غرفه دار ، تولید کننده ، صنعتگر ، کارآفرین شرکت خواهند داشت . با ۳۸۰۰۰ بازدید کننده ، منابع سازگار با محیط زیست را در همه زمینه های زندگی روزمره تامین می کند . مواد غذایی ارگانیک ، لوازم آرایشی ، صنایع دستی و مد ، لوازم باغ ، گردشگری ، حفاظت از محیط زیست و … .
نمایشگاهی که بازدید کنندگان یاد می گیرند به لطف بخش های مختلفش از طریق ۹ بخش نمایشگاه کارهای مختلفی انجام دهند. میوه ها و سبزیجات ، غلات ، چای و دمونش های گیاهی ، نوشیدنی ها ، وعده های غذایی آماده ، لبنیات ، تخم مرغ و گوشت ، غذاهای دریایی محصولات غذایی برای مبتلایان به آلرژی از جمله محصولات موجود در نمایشگاه ارگانیک فرانسه می باشند .

 

 

 

۵ – نمایشگاه کشاورزی و محصولات ارگانیک VIVEZ NATURE PARIS  فرانسه

 

نمایشگاه کشاورزی و محصولات ارگانیک VIVEZ NATURE PARIS 2020 فرانسه

 

نمایشگاه سالانه کشاورزی و محصولات طبیعی پاریس که با نام LIVE NATURE PARIS برگزار می گردد .نمایشگاه کشاورزی و محصولات طبیعی و ارگانیک یک رویداد عمومی اختصاص داده شده به زندگی ارگانیک شهری است. از ۲۴ تا ۲۷ ژانویه سال ۲۰۲۰ ، در Grande Halle de la Villette ، محصولات ، خدمات و ابتکاراتی را پیدا می کنید که به ساکنین شهر امکان می دهد تا در شهرها به روشی سالم تر و پایدار زندگی کنند. غذاهای ارگانیک ، بهزیستی ، خانه محیط زیست ، اخلاق ، تحرک شهری و … همه این بخش های زندگی روزمره به نمایش در می آیند. بیایید و محصولات ارگانیک با کیفیت را کشف کنید ، مستقیماً با تولیدکنندگان ، صنعتگران ، انجمن های متعهد به محیط زیست تبادل نظر کنید و ۱۰۰۱ ابتکار عمل را در نزدیکی خود کشف کنید که زندگی شهری را اکولوژیک تر و همبستگی را بیشتر کنید .

 

 

 

۶ – نمایشگاه غذا و رستوران SMAHRT  فرانسه

 

نمایشگاه غذا و رستوران SMAHRT 2020 فرانسه

 

نمایشگاه غذا و رستوران فقط SMAHRT دو سالی یکبار برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه SMAHRT شهر تولوز در جنوب غربی فرانسه می باشد . شهر تولوز بر ساحل رود گارون قرار گرفته و یکی از مراکز صنایع پیشرفته اروپا است. SMAHRT با تکیه بر موفقیت نسخه پنجم خود ، با نزدیک به ۱۳۰۰۰ بازدید کننده و بیش از ۲۸۰ غرفه دار ، خود را به عنوان نقطه ملاقات قابل قبولی در جنوب غربی فرانسه برای متخصصان در بخش پذیرایی و مهمان نوازی است. رستوران ها ، شیرینی سراها ،هتل ها ، آشپزخانه ها ، بازرگانان ، دکوراتورها  در نمایشگاه SMAHRT حضور می یابند . همچنین مسابقات آشپزی در این نمایشگاه برگزار می گردد .

 

 

 

۷ – نمایشگاه کشاورزی و محصولات طبیعی VIVEZ NATURE LYON  فرانسه

 

نمایشگاهی کشاورزی و محصولات طبیعی VIVEZ NATURE LYON 2019 فرانسه

 

 VIVEZ NATURE LYON نمایشگاهی برای دوستداران محصولات طبیعی و ارگانیک با تمرکز بر عرضه محصولات کشاورزی که    سالانه برگزار میشود . محب برگزاری در سال ۲۰۱۹ در شهر لیون فرانسه است. از ۱۵ تا ۱۸ نوامبر ۲۰۱۹ بیستمین سری Salon Vivez Nature در لیون همراه با کارگاه های عملی و همایش های تخصصی برگزار خواهد شد . یک نمایشگاه تجاری با علامت سلامت با ارائه انواع محصولات و خدمات اعم از غذای سالم تا گردشگری سبز ، مد ، زیستگاه سالم و محیط زیست .
ویژگی های اصلی نمایشگاه VIVEZ NATURE LYON :
۴ روز جلسات ، مبادلات
غرفه دار ، متخصص و علاقه مندان به محیط زیست و  رفاه
بازدید کنندگان با انگیزه که به دنبال محصولات طبیعی و ارگانیک و سازگار با محیط زیست اند .
یک نمایشگاه تعاملی با سخنرانی ها ، کارگاه های عملی و انیمیشن های خلاق
کارگاه های آشپزی ، کارگاه های خلاقانه (ساخت مواد آرایشی ، محصولات مصاحبه و …) .

 

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای نمايشگاهی فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تضمینی فرانسه ، اخذ ویزای نمایشگاه فرانسه ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی فرانسه می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

سه × پنج =