نمایشگاه های معدن و سنگهای معدنی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های معدن و سنگهای معدنی در دنیا

نمایشگاه بین المللی مواد معدنی، فسیل، سنگ های قیمتی MINERALIEN HAMBURG 2018 آلمان

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های معدن و سنگهای معدنی در دنیا بپردازیم .

 

۱ –  نمایشگاه سنگهای قیمتی و جواهرات INTERGEM  آلمان

 

نمایشگاه سنگهای قیمتی و جواهرات INTERGEM 2020 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی سنگهای قیمتی و جواهرات INTERGEM سالانه برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه INTERGEM در سال ۲۰۲۰ شهر ایدار-اوبراشتایندر ایالت راینلند-فالتز در کشور آلمان ‌است. به ۳۶ امین دوره نمایشگاه INTERGEM خوش آمدید. نمایشگاه INTERGEM محل بهترین سنگهای قیمتی ، مطلوب ترین جواهرات ، اشیاء جذابی است که مورد علاقه طلافروشان و طراحان ، تجار ، محققان و دانشمندان از سراسر جهان است که از ۲ تا ۵ اکتبر ۲۰۲۰ در نمایشگاه INTERGEM آلمان برگزار می شوند. پایتخت سنگهای قیمتی Idar-Oberstein.

INTERGEM در سطح بین المللی به عنوان یک نمایشگاه ویژه در موضوع خود در نظر گرفته شده است: محل برگزاری مهد هنرهای سنگهای قیمتی آلمان ، این نمایشگاه را تجربه ای ویژه و خاص می کند. در بازار INTERGEM فرصت هایی برای غرفه داران نیز فراهم است .INTERGEM یک نمایشگاه تجاری مشهور در سطح دنیا برای سنگهای قیمتی ، جواهرات و اشیاء  قیمتی و همچنین تکنولوژی پردازش و ساخت است.

 

 

 

۲ – نمایشگاه مواد معدنی و فسیل BERNER FOSSILIEN- UND MINERALIENBÖRSE سوئیس

 

نمایشگاه مواد معدنی و فسیل BERNER FOSSILIEN- UND MINERALIENBÖRSE 2020 سوئیس

 

BERNER FOSSILIEN- UND MINERALIENBÖRSE نمایشگاهی برای فسیل ها و مواد معدنی است که سالانه در شهر برن پایتخت کشور اروپایی سوئیس برگزار میشود . از زمان تأسیس نمایشگاه معدنی و فسیل BERNER FOSSILIEN- UND MINERALIENBÖRSE در برن در سال ۱۹۶۷ ، ما در حال مبادله ی معاملات موارد معدنی و فسیلی هستیم. این مبادله در ابتدا به عنوان بورس یک روزه برنامه ریزی و اجرا شد. از سال ۲۰۰۷ بورس کالا به ۲ روز رویداد گسترش یافت. بورس اوراق همیشه در ماه نوامبر یا دسامبر به دلیل برگزاری نمایشگاه BERNEXPO برگزار می شود. غرفه داران عضو Mineral- und Fossilienfreunde Bern هستند. بورس برن به روشنی روی مواد معدنی و فسیل تمرکز دارد. به همین دلیل ، سهم جواهرات و سنگهای بریده شده محدود شده است (به آیین نامه بورس کالا مراجعه کنید). علاوه بر مواد معدنی و فسیلی ، ما همچنین تلاش می کنیم موادی را که متعلق به سرگرمی ماست (کتاب ، ابزار ، مواد آماده سازی و تزئین ، دستگاه های نوری) ارائه دهیم. ما همیشه به دنبال تبلیغات اضافی هستیم تا بورس سهام مان جذاب شود. بخش مهمی از بورس ما نمایش ویژه ای است که هر ساله تغییر می کند.

 

 

 

۳ – نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدن SMOPYC  اسپانیا

 

نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدن SMOPYC 2020 اسپانیا

 

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کارهای عمومی و ساخت و ساز و ماشین آلات معدن SMOPYC ، نمایشگاه SMOPYC سه سالی یکبار فقط برگزار می گردد پس اگر خواستار شرکت در این نمایشگاه هستید نباید آنرا در سال ۲۰۲۰ که در شهر ساراگوسا پایتخت بخش خودمختار آراگون در کشور اسپانیا است از دست بدهید . SMOPYC ابزاری است که برای اولین بار برای تقویت رقابت بین شرکتها ، ارائه همه نوآوری هایی که در بازار وجود دارد ، به عنوان یک انجمن برای بحث در مورد موضوعاتی که حرفه ای ها را نگران کرده است ، فعالیت انجمن های بخش های مختلف را گرد هم آورده و به طور قطعی به عنوان یک موتور توسعه برای کلیه شرکتهای مرتبط با ماشین آلات ساختمانی و معدن عمل کرده است .
۳ –  نمایشگاه و کنفرانس صنعت معدن CIM  کانادا
نمایشگاه و کنفرانس صنعت معدن CIM 2020 کانادا
نمایشگاه سالانه معدن کانادا که با نام CIM برگزار میشود . رویداد CIM 2020 در شهر ساحلی ونکوور کانادا برگزار خواهد شد . همایش و نمایشگاه صنعت معدن. انستیتوی معدن ، متالورژی و نفت کانادا (CIM) ، انجمن فنی برجسته متخصصان مرتبط با صنعت مواد معدنی و مواد نفتی کانادایی  است که دارای ۱۱۰۰۰ عضو از صنایع است. بین صنعت ، دانشگاه و دولت برای دستیابی به راه حلهای آگاهانه از نظر زیست محیطی و اجتماعی در معدن توافقاتی وجود دارد . جامعه CIM یک پیوند اساسی در این همکاری ها است. عضویت در CIM می تواند به ارتقاء مشخصات حرفه ای شما ، توسعه شبکه تجاری و ایجاد پروفایل شرکت شما کمک کند. انستیتوی متالورژی و نفتی کانادا انواع مختلفی از عضویت را ارائه می دهد که دارای سطوح مختلف جهت رفع نیازها و اهداف شغلی حرفه ای هر صنعت معدن است. موسسه استخراج معادن ، متالورژی و نفت کانادا پیشرو در جامعه فنی غیر انتفاعی از متخصصان در صنایع معدنی ، فلزات ، مواد و انرژی کانادا است. با داشتن بیش از ۱۲۰ سال سابقه و بیش از ۱۰،۰۰۰ عضو در سطح ملی و بین المللی ، عضویت در این موسسه مزایای فراوانی را دارد. CIM تنها ۳۱ سال پس از تأسیس کانادا تشکیل شد. این موسسه در سال ۱۸۹۸ توسط یک قانون مجلس کانادا به عنوان مؤسسه معدن کانادا گنجانیده شده است.
۴ –  نمایشگاه مواد معدنی و فسیل SALON MINÉRAUX ET FOSSILES  بلژیک
نمایشگاه فناوری های مواد غذایی FOOD TECH EXPO 2020 لهستان
نمایشگاه SALON MINÉRAUX ET FOSSILES مواد معدنی و فسیل که سالانه برگزار می گردد . شهر شارلروآ در استان انو در منطقه فدرال والوون کشور بلژیک میزبانی رویداد را در سال ۲۰۲۰ بر عهده دارد . نمایشگاه مواد معدنی و فسیلی توسط گروه Spellological Charleroi در آخر هفته ماه برگزار می شود.این نمایشگاه برای همه طرفداران مواد و سنگ های معدنی ، فسیل ها ، سنگ های تزئینی ، جواهرات ، تجهیزات و ابزارهای مرتبط فراهم می باشد .حدود ۴۰ غرفه دار  از شما در نمایشگاه SALON MINÉRAUX ET FOSSILES استقبال می کنند. نمایشگاه Minerals & Fossils Charleroi به علاقه مندان به کانی شناسی از مناطق مختلف جهان اجازه می دهد تا زیباترین قطعات از مجموعه خود را به نمایش بگذارند ، تبادل کنند و بفروشند. این نمایشگاه برای عموم علاقمندان ، کانی شناسان با تجربه یا ساده ، حتی کودکان آزاد است.
۵ –  نمایشگاه و کنوانسیون معادن PDAC CONVENTION  کانادا
نمایشگاه و کنوانسیون معادن PDAC CONVENTION 2020 کانادا

کنوانسیون بین المللی ، نمایشگاه تجاری و بورس سرمایه گذاری معادن که سالانه برگزار میشود . رویداد PDAC CONVENTION در سال ۲۰۲۰ در شهر تورنتو کشور کانادا برگزار خواهد شد . PDAC کنوانسیون برتر اکتشاف و معدن در دنیا است . کنوانسیونی پیشرو برای مردم ، شرکت ها و سازمان هایی است که با اکتشاف مواد معدنی در ارتباط هستند. علاوه بر دیدار با بیش از ۱۱۰۰ غرفه دار ، ۲۵۰۰ سرمایه گذار و ۲۵۸۰۰ شرکت کننده از ۱۳۲ کشور ، می توانید در جلسات فنی ، دوره های کوتاه و رویدادهای شبکه شرکت کنید.کنوانسیون سالانه چهار روزه که در تورنتو ، کانادا برگزار می شود ، از زمان شروع در سال ۱۹۳۲ به بعد از نظر ابعاد و قدرت افزایش یافته و امروزه رویدادی منتخب در صنعت معدن دنیا است . متخصصان معدن و همچنین سرمایه گذاران ، تحلیلگران ، زمین شناسان ، مدیران ، مقامات دولتی و دانشجویان در نمایشگاه PDAC حضور می یابند و می توانند دسترسی به مجموعه برنامه ها ، دوره های کوتاه و فرصت های شبکه ای بی نظیر را بدست آورند .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها، ويزای نمايشگاه کشورها ، تور نمايشگاه کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای تجاری کشورها ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ی تقویم نمایشگاه کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

5 × پنج =