نمایشگاه های مدیریت و خدمات شهری در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های مدیریت و خدمات شهری در دنیا

نمایشگاه تجهیزات شهری URBEST METZ 2019 فرانسه

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم بهترین و مشهورترین نمایشگاه های مدیریت و خدمات شهری در دنیا را معرفی نماییم .

 

 

۱ – نمایشگاه تجهیزات و فناوری های مدیریت پسماند UTILIZATION  روسیه

 

نمایشگاه تجهیزات و فناوری های مدیریت پسماند UTILIZATION 2020 روسیه

 

نمایشگاه بین المللی تخصصی تجهیزات و فناوری ها برای مدیریت پسماندهای صنعتی و خانگی UTILIZATION که سالانه برگزار می گردد و محل برگزاری نمایشگاه UTILIZATION در سال ۲۰۲۰ شهر یکاترینبورگ یکی از شهرهای مهم روسیه که مرکز استان سوردلوفسک به حساب می‌آید می باشد . نمایشگاه تخصصی تجهیزات و فناوری ها برای مدیریت پسماندهای صنعتی و خانگی است. این امر فوریت های مربوط به ایمنی محیط زیست ، برخورداری مناسب از پسماندهای صنعتی و خانگی و حفاظت از منابع جنگلی و آبی را اثبات می کند. به عنوان نمایشگاهی از تجهیزات و فناوری های مدیریت پسماندهای صنعتی و خانگی ، UTILISATION سکوی مؤثر شما برای نمایش فناوری ها و محصولات مدرن سبز مورد استفاده در مناطق شهری و صنعتی و یا در زندگی روزمره است ، برای ارائه تحقیقات و کارهای عملی خود در محیط و زمینه های مدیریت پسماند و برای داشتن بحث های تخصصی در مورد چالش های زیست محیطی فعلی که روسیه با آن روبرو است در این نمایشگاه شرکت نمایید . این نمایشگاه در تاریخ ۱۵-۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ در Ekaterinburg روسیه برگزار می شود.
۲ – نمایشگاه فضای سبز و فضای باز شهری GALABAU  آلمان
نمایشگاه فضای سبز و فضای باز شهری GALABAU 2020 آلمان
نمایشگاه فضای سبز و فضاهای شهری GALABAU فقط دو سالی یکبار برگزار می گردد و در سال ۲۰۲۰ شهر نورنبرگ کشور آلمان میزبانی رویداد را بر عهده دارد .نمایشگاه بین المللی تجاری فضاهای سبز و باز شهری GaLaBau نمایشگاه تجاری اروپا برای محوطه سازی و نگهداری و ساخت زمین های ورزشی ، زمین های گلف و زمین بازی و فضاهای سبز است. نمایشگاه GaLaBau 2020  پیشرو نمایشگاه بین المللی تجاری برای فضاهای سبز و باز شهری است . نمایشگاه برتر تجاری برای محوطه سازی ، نگهداری و ساخت فضاهای شهری و فضای سبز و زمین های ورزشی ، زمین های زمین گلف و زمین بازی ، درهای خود را برای بیست و چهارمین بار از ۱۶ تا ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۰ باز می کند. این تنها نمایشگاه برای ارائه طیف وسیعی از محصولات از گیاهان تا ماشین آلات در یک مکان است. بیش از ۷۰،۰۰۰ بازدید کننده و ۱،۲۵۳ غرفه دار در ۱۴ سالن بر جایگاه والای GaLaBau در بخش باغبانی و محوطه سازی تأکید گذاشته است. بازدید کنندگان تجاری شرکت هایی از بخش باغبانی ، مدیریت کننده های مناظر و بخش های ساخت فضاهای باز ، معماران منظره و همچنین برنامه ریزان از مقامات دولتی ، ایالتی و شهرداری ها هستند. GaLaBau دارای مناطق جذاب ، نمایش های ویژه و سخنرانی ها نیز می باشد.
۳ – نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ  فرانسه
نمایشگاه تجهیزات خدمات شهری URBEST METZ 2020 فرانسه
نمایشگاه تجهیزات شهری URBEST نمایشگاهی همه جانبه در رابطه با محصولات و خدمات شهری مانند روکش خیابان ، تجهیزات بازی ، نورپردازی ، نشانه گذاري ، خدمات مرتبط ، تجهیزات ورزشی ، ماشین آلات نگهداری فضای خیابان و فضای سبز می باشد که سالانه در شهر متس، با تلفظ صحیح مس در شمال فرانسه برگزار می گردد . در نمایشگاه URBEST METZ فرانسه راه حل هایی برای فضای عمومی در بخشهای مختلف ارائه شده است . نمایشگاه تجاری URBEST دارای بیش از ۲۰ سال قدمت می باشد و با هدف مشاغل و جوامع درگیر در توسعه ، تجهیزات و مدیریت فضای عمومی برگزار می شود . شهرداران و مسئولان منتخب شهرها و روستاها / اجتماعات شهرداریها و شهرک های مسکونی / مجامع کشوری و خدمات دولتی / معماران ، برنامه ریزان شهری و طراحان منظره / مهدکودک ها و شرکت های منظره / مدیران راه و ساختمان و فضای سبز / دفاتر مطالعات و خدمات فنی / خدمات اجتماعی / بخش های آموزشی / متخصصان خاک و روشنایی خیابان /  پیمانکاران کارهای عمومی / بخش های غیرانتفاعی / مسئولان تجهیزات ورزشی  و زیرساخت های تفریحی / بخش های گردشگری از جمله مخاطیان و شرکت کنندگان در این رویداد می باشند . URBEST یک قطب واقعی برای اطلاع رسانی به مدیران و توسعه تجارت بین تصمیم گیرندگان و تأمین کنندگان خدمات و تجهیزات شهری است.
۴ -نمایشگاه و کنفرانس مدیریت پسماند و بازیافت SAVE THE PLANET  بلغارستان
نمایشگاه و کنفرانس مدیریت پسماند و بازیافت SAVE THE PLANET 2020 بلغارستان

کنفرانس و نمایشگاه SAVE THE PLANET در منطقه جنوب شرقی اروپا  با موضوعات مدیریت پسماند ، بازیافت ، محیط زیست که سالانه برگزار میشود . در سال ۲۰۲۰ محل برگزاری نمایشگاه SAVE THE PLANET شهر صوفیه می باشد . به عنوان بخشی از SeeSUSTAINtec (نمایشگاه و فناوری پایدار) ، بخش اکولوژی راه حل ها و فناوری های جدیدی را در دو حوزه معرفی می کند : زباله و بازیافت و هوای پاک. نیاز به سرمایه گذاری و اهمیت اجتماعی این مناطق نیز فعالیت اقتصادی بیشتر را از پیش تعیین می کند. این رویداد برای یافتن مشتری و شرکای جدید ، برای به اشتراک گذاشتن تجربه بین مشاغل ، نمایندگان شهرداری ها و مدیریت عمومی بهترین بستری را ایجاد می کند. راه حل ها و فن آوری ها فرصتی برای تبدیل زباله به یک منبع آینده و بهبود کیفیت هوا ایجاد می کنند. تأثیر افزایش روزافزون ضایعات و آلودگی هوا از نظر محیطی و اقتصادی مستلزم تغییر در روش تولید ، مصرف ، مدیریت منابع و فعالیتهای روزانه است. SeeSUSTAINtec تنها رویداد در بلغارستان است که با موفقیت موضوعات مهم مدیریت و بازیافت زباله ، بهره وری انرژی و منابع تجدیدپذیر ، شهرهای هوشمند و کیفیت هوا را با موفقیت ترکیب می کند. بیش از ۱۵ سال کار متمرکز و سابقه کار در پشت آن قرار دارد.

 

 

 

 

۵ – نمایشگاه بازیافت زباله CANADIAN WASTE & RECYCLING EXPO  کانادا

 

نمایشگاه بازیافت زباله CANADIAN WASTE & RECYCLING EXPO 2019 کانادا

 

نمایشگاه CANADIAN WASTE & RECYCLING با موضوع دفع زباله و بازیافت سالانه در کانادا برگزار میشود . محل برگزاری در سال ۲۰۱۹ شهر تورنتو مرکز استان انتاریو و پرجمعیت‌ترین شهر کانادا است . نمایشگاه زباله و بازیافت کانادایی بر موضوعات اصلی ضایعات و بازیافت که شامل بخش های مختلف هست تمرکز دارد از جمله : جمع آوری، حمل و نقل، دفع، ساخت و ساز و تخریب، تسهیل عملیات، عملیات دفن زباله و ………. . در نمایشگاه تجهیزات شهری دفع زباله Waste & Recycling Expo کانادا بیش از ۳۰۰۰ شرکت کننده و نزدیک به ۳۰۰ برند شرکت می کنند. نمایشگاه در تاریخ ۹ تا ۱۰ اکتبر سال ۲۰۱۹ در مرکز نمایشگاهی Enercare در مرکز شهر تورنتو برگزار خواهد شد . همچنین کنفرانسی در ۹ سپتامبر سالانه در زمینه منابع انسانی در تورنتو برگزار می شود ، انتظار میرود بیش از ۲۷۵ مهمان ویژه، سخنرانان و شرکت کنندگان در این نشست حضور داشته باشند.

 

 

 

۶ – کنفرانس آبراه های شهری RIVERDATING بلژیک

 

ویزای تجاری کنفرانس آبراه های شهری RIVERDATING بلژیک

 

رویداد RIVERDATING در واقع از سری جلسات B2B اروپایی است با موضوع و محوریت آبراه  و رودخانه های داخلی درون شهری و چند حالته همراه با بررسی و معرفی راه حل های حمل و نقل . محل برگزاری کنفرانس RIVERDATING در سال ۲۰۱۹ شهر لیژ کشور بلژیک است .محورهای این نشست شامل موارد زیر می باشد :

  • اطلاعات و نوآوری :

کنفرانس های Riverdating فرصتی خواهد بود برای همه متخصصان این بازار شامل پیمانکاران و ارائه دهندگان خدمات برای دسترسی به کلیه اطلاعات و نوآوری های بخش های راه حل های رودخانه – دریا ، میان مداری و لجستیک ، ادغام آبراه ها.
همایش ها همزمان با جلسات تجاری برگزار می شود.

  •  بازگشت سرمایه گذاری :

۹۰٪ جلسات b2b شما از قبل برنامه ریزی شده است!

هدف: برنامه جلسات سفارشی با توجه به نیازهای شما.
ارتباط :  شما با بهترین کارشناسان تدارکات آبراه چندمنظوره و درون شهری آشنا می شوید. شما در کنفرانس ها شرکت می کنید
مؤثر: شما برنامه ملاقات خود را در بالادست آماده می کنید و اطمینان دارید که وقت خود را تلف نمی کنید.

  • شبکه :

به عنوان تنها رویدادی که منحصراً به این بخش اختصاص داده شده است ، Riverdating برای کلیه طرفهایی که مایل به گسترش شبکه مشتریان ، تأمین کنندگان و شرکای لجستیک خود هستند ، بر اساس پروژه های خاص و مشخص ساخته شده است.

 

 

 

۷ – نمایشگاه تجهیزات شهری URBEST METZ  فرانسه

 

نمایشگاه تجهیزات شهری URBEST METZ 2019 فرانسه

 

نمایشگاه سالانه تجهیزات شهری URBEST METZ 2019 فرانسه که با میزبانی شهر مس در شمال فرانسه برگزار خواهد شد .نمایشگاه URBEST  انواع تجهیزات و وسائل، ماشین آلات، تجهیزات روشنایی، خدمات، امکانات ورزشی، خیابان و فضای سبز ، تعمیر و نگهداری ماشین آلات شهرداری ها را شامل میشود .نمایشگاه URBEST در بخش های مختلف با بیش از ۲۰ سال سابقه محل مناسبی برای شرکت ها و افراد درگیر در موضوعات تجهیزات و مدیریت فضای های عمومی می باشد . شهرداران و نمایندگان منتخب از شهرستانها و روستاها ، مجامع خدمات دولتی ، معماران، برنامه ریزان شهری و طراحان چشم انداز ها ، شرکت های طراحی فضاها / شرکت های فضای سبز ، دفاتر مطالعات فنی و خدماتی ، متخصصان خانه های کودکان ، خدمات اجتماعی ، بخش های آموزشی ، متخصصان خاک و خیابان ، متخصصان صنعت روشنایی ،و شرکت های دیگر مثل ورزشی و گردشگری در این نمایشگاه حضور به هم می رسانند .

 

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشورها می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

2 × 3 =