نمایشگاه های لوازم خانگی ، مبلمان و طراحی داخلی در لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های لوازم خانگی ، مبلمان و طراحی داخلی در لهستان

نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی ZUCHEX 2019 ترکیه

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های لوازم خانگی ، مبلمان و طراحی داخلی در لهستان بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه هدیه و دکوراسیون WARSAW GIFT & DECO SHOW  لهستان

 

نمایشگاه هدیه و دکوراسیون WARSAW GIFT & DECO SHOW 2020 لهستان

 

نمایشگاه هدیه و دکو ورشو با نام WARSAW GIFT & DECO SHOW بزرگترین نمایشگاه هدیه و دکوراسیون در کشور لهستان    است که سالانه در شهر ورشوو پایتخت این کشور اروپایی برگزار میشود . برای دومین بار ، بازار بین المللی صنعت هدایا و دکوراسیون با هم ادغام می شوند تا یک رویداد سه روزه منحصر به فرد در WARSAW GIFT & DECO SHOW ، یعنی بزرگترین نمایشگاه هدیه و دکوراسیون در لهستان را تشکیل دهند. این نمایشگاه با حضور ۸۰۰ غرفه دار از لهستان و خارج از کشور برگزار می شود که آخرین روندهای بازار را به شما معرفی می کنند و طیف گسترده ای از محصولات را در زمینه کالاهای تزئینی ، مبلمان داخلی ، سرامیک و شیشه ، محصولات روزمره ، جواهرات ، مد ، هدایا ارائه می دهند. وسایل دکوری ، لوازم التحریر ، سوغاتی ، لوازم الکترونیکی کوچک ، اسباب بازی ، منسوجات برای کودکان ، وسایل مربوط به بخش محیط زیست / بازیافت نیز ارائه میشوند. نمایشگاه WARSAW GIFT & DECO SHOW بزرگترین رویداد صنعتی در این بخش در اروپا خواهد بود. این نمایشگاه به مناطق جداگانه موضوعی تقسیم می شود: بخش اصلی و دکور ، سرامیک و شیشه ، کودکان ، جشن ، جواهرات و سنگهای قیمتی ، دست ساز ها، اسباب بازی ، مد. در جدیدترین و بزرگترین نمایشگاه تجاری اروپای شرقی یعنی WARSAW GIFT & DECO SHOW که به هدایا ، اسباب بازی ها ، تزئینات ، کالاهای خانگی ، صنایع دستی و لوازم اداری اختصاص داده شده است شرکت کنید.

 

 

 

۲ – نمایشگاه ماشین آلات و ابزار صنایع چوب و مبلمان DREMA  لهستان

 

نمایشگاه ماشین آلات و ابزار صنایع چوب و مبلمان DREMA 2020 لهستان

 

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و ابزارآلات صنایع چوب و مبلمان DREMA که سالانه برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه DREMA در سال ۲۰۲۰ شهر پوزنان کشور لهستان می باشد . نمایشگاه تجاری DREMA یک رویکرد جامع برای چالش های فعلی این صنعت ، همراه با ارتقاء دستاوردهای بخش چوب و مبلمان لهستان فراهم می کند. تجربه به دست آمده در این سال ها بدان معنی است که امروز ما به همراه رهبران بازار و مارک های مشهور آینده را ایجاد می کنیم و مسیرهای توسعه کل بخش را تعیین می کنیم. 

صنایع چوبی و مبلمان کاهش چشمگیری دارند. کمبود کارکنان ، افزایش قیمت مواد و انرژی و همچنین وخیم شدن اوضاع اقتصادی در کشورهای غربی ، تولید کنندگان را ملزم می کند تا تغییرات قابل توجهی را معرفی کرده و به دنبال راه هایی برای حفظ سودآوری باشند. DREMA مکانی است که ما بطور جامع به چالش های فعلی که صنعت با آن روبرو است پاسخ می دهیم ، در حالی که در عین حال دستاوردها را نیز تبلیغ می کنیم . نمایشگاه تجاری DREMA یکی از بزرگترین رویدادهای جهان برای بخش ماشین آلات و ابزارآلات نجاری و همچنین مؤلفه هایی برای صنعت مبلمان است. یک نمایشگاه جامع با ماشین آلات در حال بهره برداری ، نمایشی از راه حل های پیشرفته فن آوری و فنی ، فراوانی رویدادها و همچنین نمایشگاه های یکپارچه Furnica و Sofab  که قدرت DREMA 2020 را تعریف می کند. 

 

 

 

 

۳ – نمایشگاه ماشین آلات صنایع چوب و مبلمان DREMA  لهستان

 

نمایشگاه ماشین آلات صنایع چوب و مبلمان DREMA 2019 لهستان

 

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و ابزار آلات برای صنایع چوب و مبلمان که سالانه برگزار میشود . نمایشگاه DREMA در سال ۲۰۱۹ در شهر پوزنان یکی از شهرهای بزرگ و مهم لهستان در غرب این کشور در نزدیکی مرز لهستان و آلمان برگزار میشود .
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و ابزارهای صنایع چوب و مبلمان DREMA یکی از برجسته ترین نمایشگاه های جهان در صنعت چوب است. طبق گفته های VDMA-Auma در سال ۲۰۱۸ که در نشست سال جاری فدراسیون اومبوئیس در استانبول ارائه شده بود، DREMA رتبه پنجم را در رتبه بندی بهترین نمایشگاه های جهان، همگام با LIGNA آلمان، ایتالیا XYLEXPO IWF آتلانتا آمریکا و WMF شانگهای چین به دست آورد و تبدیل به یک بازیکن جدی در بین نخبگان نمایشگاه های جهانی شد .

 

 

 

۴ – نمایشگاه بین المللی پارچه و لوازم مبلمان SOFAB لهستان

 

نمایشگاه بین المللی پارچه و لوازم مبلمان SOFAB 2019 لهستان

 

نمایشگاه بین المللی پارچه و اثاثه و  لوازم  مبلمان سالانه تحت عنوان SOFAB برگزار می گردد . سال ۲۰۱۹ میزبانی رویداد با شهر پوزنان کشور اروپایی لهستان می باشد . در توضیحات سایت این نمایشگاه آمده است : ما به قدرت نمایشگاه ها اعتقاد داریم، به همین دلیل است که ما آنها را برای نزدیک به ۱۰۰ سال سازماندهی کردیم، در نتیجه مردم را از سراسر جهان جمع کردیم. در طول سالها ما “دروازه ای برای لهستان” بوده ایم و ما از ابتدا با سازمان های نمایشگاه های تجاری همراه بودیم.در حال حاضر، دامنه فعالیت های ما بسیار گسترده تر است. امروزه علاوه بر برگزاری نمایشگاه های تجاری در سراسر جهان، کنفرانس ها و رویدادهای فرهنگی و ورزشی از جمله رویدادهای بزرگ، که سالانه بیش از ۱ میلیون نفر از سراسر جهان جذب آنها می شود را نیز برگزار می کنیم. برنامه VR و بیننده، به لطف آن شما به راحتی می توانید تجسم تعاملی خود را از مبلمان طراحی شده در اتاق خود نشان دهد، یک کنترلر دسکتاپی قابل برنامه ریزی، فریم های کنترل از راه دور برای تخت و مبلمان ، با سیستم مدرن برای آپارتمان در راه هوشمندسازی ، این تنها برخی از محصولات جدید ما است که در غرفه ها توسط غرفه داران نمایشگاه FURNICA که نمایشگاه بین المللی قطعات برای تولید مبلمان ااست ارائه شده است . نمایشگاه بین المللی مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی مبلمان Poznań فرصت مناسبی برای آشنا شدن با آخرین پیشنهادات بازار و به دست آوردن بازارهای رقابتی هست.

 

 

 

۵ – نمایشگاه طراحی ARENA DESIGN  لهستان

 

نمایشگاه طراحی ARENA DESIGN 2019 لهستان

 

نمایشگاه طراحی سالانه ARENA DESIGN با میزبانی پوزنان یکی از شهرهای بزرگ و مهم لهستان در غرب این کشورکه در نزدیکی مرز لهستان و آلمان واقع شده‌است برگزار خواهد شد . همان طور که از نام نمایشگاه بر می آید موضوع اصلی این نمایشگاه طراحی است . نمایشگاه ARENA DESIGN مهم ترین رویداد ترویج طراحی های نوآورانه در بالاترین سطح و ایجاد فضایی برای همکاری بین طراحان و تولید کنندگان در کشور لهستان است. این رویداد به صنایع خلاقانه نیز مرتبط شده است: طراحان داخلی و معماران، علاقه مندان خلاق، افرادی که به دنبال مواد جدید و راه حل های تکنولوژیکی جدید هستند و در آخر دانشجویان دانشگاهی هنری و فنی از این نمایشگاه استقبال خواهند کرد. ARENA DESIGN یک محل منحصر به فرد برای جلسات تجاری بین تولید کنندگان و طراحان و همچنین فضایی جهت نمایش ارائه آخرین دستاوردها در زمینه طراحی است.

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی لهستان می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

هفت + 15 =