نمایشگاه های لاستیک و پلاستیک در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های لاستیک و پلاستیک در دنیا

نمایشگاه تایر و لاستیک CITEXPO 2019 چین

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین و معروفترین نمایشگاه های لاستیک و پلاستیک در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه فلزات و پلاستیک NORTEC  آلمان

 

نمایشگاه فلزات و پلاستیک NORTEC 2020 آلمان

 

NORTEC عنوان نمایشگاهی تجاری با موضوع پردازش روی فلزات و پلاستیک است ، نمایشگاه NORTEC دو سالی یکبار برگزار میشود و در سال ۲۰۲۰ محل برگزاری آن شهر هامبورگ آلمان می باشد . در این دنیای در حال تغییر مدام بخش تولید ، NORTEC 2020 کمک می کند تا گام های درستی در صنایع فلزات و پلاستیک بردارید. این نمایشگاه درهای خود را از ۲۱ تا ۲۴ ژانویه سال ۲۰۲۰ در هامبورگ برای بیش از ۴۵۰ غرفه دار ملی و بین المللی و همچنین بیش از ۱۲،۰۰۰ بازدید کننده باز می کند. به ویژه برای شرکت های کوچک و متوسط ​​(SMEs) ، بازدید از NORTEC امری ضروری است تا بتوانند دسترسی به توسعه فناوری را پیدا کنند و همچنان در فضای رقابتی باقی بمانند. NORTEC پیشرفت را ملموس و قابل فهم می کند. یک ایده خلاقانه از نمایشگاه تجاری و دانشگاهی باعث می شود که بازدید از NORTEC 2020 یک سفر آموزشی باشد و هیچ سوالی در آن بی پاسخ باقی نماند. در اینجا تصمیم گیرندگان ، خریداران و کاربران با متخصصانی ملاقات می کنند که به زبان طبقه متوسط ​​صحبت می کنند. تمرکز نمایشگاه تجاری برای تولید جدیدترین فناوری ها ، سیستم ها و خدمات تولید و تولید فناوری و تبادل حرفه ای در سطح چشمگیر است. به عنوان اولین نمایشگاه تولیدی سال ، NORTEC یک نقطه شروع ملاقات صنعت و یک بستر فروش و شبکه انتخابی است. در سال ۲۰۱۸ شانزدهمین دوره آن برگزار گردیده است . این نمایشگاه شامل مهندسی تولید صنعتی و ماشین آلات و ابزارهای تولید فلز است . 

 

 

 

۲ – نمایشگاه صنایع فلزکاری و پلاستیک SAMUEXPO  ایتالیا

 

نمایشگاهی صنعت فلزکاری و پلاستیک SAMUEXPO 2020 ایتالیا

 

SAMUEXPO عنوان یک نمایشگاه بین المللی با موضوع پلاستیک ، فلزکاری و پیمانکاری می باشد که سالانه برگزار میشود . محل برگزاری نمایشگاه SAMUEXPO در سال ۲۰۲۰ شهر کوچک پوردنونه در ناحیه فریولی ونتزیا جولیا در کشور ایتالیا است . SAMUEXPO یک رویداد بی نظیر برای ابزار و فناوری های صنعت فلزکاری است ، این نمایشگاه مکان مناسبی برای دیدار با مشتریان ، توزیع کنندگان و خریداران و توسعه فرصت های شغلی جدید است. این رویداد فرصتی را برای بحث متمرکز در مورد موضوعات روزانه هم برای کاربران و هم برای تولید کنندگان فراهم می کند و به تجزیه و تحلیل جنبه های فنی ، کیفیت ، اقتصاد و ایمنی این تجارت می پردازد. SamuPlast همچنین یک نمایشگاه پیشرو پلاستیک و فناوری ها و ماشین آلات آن است ، این نمایشگاه در یک محیط به قطعات پلاستیکی و تولید دستگاه ها می پردازد و شرکت های بسیار تخصصی و بین المللی در آن حضور دارند .

 

 

 

۳ – نمایشگاه بین المللی سیستم های آبرسانی و لوله کشی AQUAPROM-URAL  روسیه

 

نمایشگاه بین المللی سیستم های آبرسانی و لوله کشی AQUAPROM-URAL 2019 روسیه

 

نمایشگاه بین المللی تخصصی برای سیستم های HVAC & R ( سیستم های آبرسانی و لوله کشی ) . AQUAPROM URAL نمایشگاه بین المللی تخصصی برای سیستم های HVAC & R، سیستم های آب و فاضلاب می باشد . AQUAPROM-URAL یک پروژه مشترک از IEC-Ural و Deutsche Messe RUS در منطقه اورال است. اولین نمایشگاه این رویداد در سال ۲۰۱۶ در قالب نمایشگاه GRAND EXPO-URAL برگزار شد. در حال حاضر، AQUAPROM-URAL به طور فعال در حال توسعه است و موضوعات نمایشگاه در جهت تامین نیازهای جامعه حرفه ای است. در سال ۲۰۱۷، AQUAPROM-URAL میزبان دور دوم مسابقات حرفه ای روسیه بود که ۱۷ تیم از ۱۰ شهر و منطقه در ان حضور داشتند . AQUAPROM-URAL به عنوان یک نمایشگاه HVAC & R یک پلت فرم عالی برای ارتباط موثر بین متخصصان برای تصمیم گیری درست و تعاملی است. این نمایشگاه در ۱۷ تا ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ در روسیه برگزار خواهد شد. GRAND EXPO-URAL Week یک رویداد بزرگ است که هشت هزار بازدیدکننده از بیش از ۱۰ کشور ذنیا را به پایتخت اورال – شهر Ekaterinburg می آورد.

 

 

 

۴ – نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک K  آلمان

 

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیک K 2019 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی پلاستیک و لاستیکK 2019 فقط سه سالی یکبار برگزار میشود . بنابراین فرصت مناسبی برای فعلان این عرصه صنعتی می باشد که در سال ۲۰۱۹ در شهر دوسلدورف آلمان حضور یابند و در نمایشگاه K 2019 شرکت نمایند . K 2019 با طیف وسیعی از پیشنهادات، نمایشگاهی بین المللی برای صنعت پلاستیک می باشد .با بیش از ۳۰۰۰ غرفه دار از ۶۰ کشور، تمام سالن های نمایشگاه به طور کامل اشغال خواهند شد. از ۱ تا ۳ ژوئیه در پیش نمایش نمایشگاه K-Preview حدود ۸۰ خبرنگار از بیش از ۳۰ کشور به دوسلدورف سفر می کنند و در افتتاحیه نمایشگاه حضور می یابند . چالش ها و مباحث روز صنعت پلاستیک مورد بررسی قرار می گیرند و آخرین محصولات و نوآوری های این صنعت به عرصه نمایش خواهند آمد .

 

 

 

۵ – نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی AMBIENTE GERMANY  آلمان

 

نمایشگاه بین المللی کالاهای مصرفی AMBIENTE GERMANY 2019 آلمان

 

نمایشگاه بین المللیAMBIENTE GERMANY که در زمینه کلیه کالاهای مصرفی خانوارها فعالیت دارد . یک نمایشگاه همه جانبه برای خرید خانواده ها . در دومین ماه سال ۲۰۱۹ شهر فرانکفورت آلمان که پنجمین شهر بزرگ آلمان می‌باشد میزبان این رویداد می باشد . Ambiente جایی است که کسب و کار و خلاقیت در کنار هم قرار می گیرند  و جایی است که بازدیدکنندگان از غرفه های بین المللی سفارش های خود را می دهند. کشف آخرین روندها در این نمایشگاه به همراه سخنرانی ها و رویدادهای کارشناسان صنعت و طراحان معروف همراه است .Ambiente همچنین مرکز مهمی برای فعالیت های خاص از قبیل قرارداد های کسب و کار، HoReCa است ، همچنین بزرگترین پلت فرم خرید و فروش برای کسب و کار ها با حجم بالا است.

 

 

۶ – نمایشگاه تایر و لاستیک CITEXPO  چین

 

نمایشگاه تایر و لاستیک CITEXPO 2019 چین

 

سالانه در کشور پهناور چین در قاره آسیا نمایشگاهی بین المللی با موضوع محصول تایر تحت نام رویداد CITEXPO برگزار می گردد . تولید کنندگان تایر، نمایندگی ها، معامله گران و سایر شرکت های مرتبط از چین و خارج از کشور چین در این رویداد شرکت می کنند . نمایشگاه CITEXPO در سال ۲۰۱۹ در شانگهای چین است که با جمعیت ۲۴ میلیون نفری پرجمعیت‌ترین شهر دنیا به حساب می‌آید. نمایشگاه بین المللی تایر در سال ۲۰۰۳ توسط ExhibiChina تاسیس شد . هدف از سازماندهی این نمایشگاه ارائه یک پلت فرم تجاری با کیفیت بالا و موثر برای تایر در سراسر جهان وصنعت چرخ (رینگ) می باشد. مشخصات نمایشگاه CITEXPO نه تنها مواد و ماشین آلات تولید تایر و چرخ (رینگ) را پوشش می دهد، بلکه شامل انواع وسیعی از محصولات تایر و چرخ ، خدمات پس از فروش و تجهیزات مرتبط است. محصولات فراوان CITEXPO را تبدیل به یکی از موفق ترین نمایشگاه های تجاری برای زنجیره های صنعت تایر و چرخ در سراسر جهان کرده است. علاوه بر این، نمایشگاه صنعت تایر و لاستیک CITEXPO بهترین بازار برای خریداران و تامین کنندگان و فروشندگان جهانی است.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، ویزای تجاری کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های کشورها می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

سه × دو =