نمایشگاه های فناوری و اطلاعات در روسیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های فناوری و اطلاعات در روسیه

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات SMAU PADOVA 2019 ایتالیا

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و مشهورترین نمایشگاه های فناوری اطلاعات در روسیه بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATION ST. PETERSBURG  روسیه

 

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATION ST. PETERSBURG 2020 روسیه

 

نمایشگاه تخصصی اتوماسیون صنعتی و اجرای فناوریهای اطلاعات و رایانه در صنعت سن پترزبورگ که روس‌ها به آن پِتِربورگ می‌گویند ، نمایشگاه AUTOMATION ST. PETERSBURG  یک نمایشگاه تخصصی در روسیه است که در زمینه اتوماسیون صنعتی و معرفی فناوری اطلاعات و رایانه به حوزه صنعتی معرفی شده است. نمایشگاه اتوماسیون شهر سن پترزبورگ به مدت ۱۹ سال برگزار می شود و به عنوان بستر تجاری حرفه ای برای تسهیلات اتوماسیون و ارتقاء سیستم ها در بازار روسیه در بین متخصصان صنعت به رسمیت شناخته شده است. در سالهای اخیر این نمایشگاه به درستی نقش اصلی را در بین نمایشگاههای روسی اختصاص داده شده به اتوماسیون برای بخش صنعت به دست آورد. این نمایشگاه از سال ۲۰۰۶ در چهارچوب “الکترونیک ، ساخت ابزار ، اتوماسیون” و انجمن بین المللی صنعتی برگزار می شود. این نمایشگاه با برنامه جامع تجاری شامل کارگاه ها و ارائه غرفه همراه است.

نمایه نمایشگاه AUTOMATION ST. PETERSBURG :

فناوری اطلاعات و ارتباطات در بخش تولید و مهندسی برق.
ادغام سیستم در اتوماسیون صنعتی.
اتوماسیون کارخانه
اتوماسیون فرایندها
سخت افزار و نرم افزار.
اندازه گیری ، کنترل ، آزمایش ، تشخیص.
سیستم های جاسازی شده.
اتوماسیون ساختمان
تجهیزات برق و مواد
سیستم های درایو
اتوماسیون فعالیت طراحی.
راه حل های آماده صنعت
جدید! فن آوری های اضافی غرفه تخصصی

 

 

 

۲ – نمایشگاه ناوبری ماهواره ای NAVITECH-EXPO  روسیه

 

نمایشگاه ناوبری ماهواره ای NAVITECH-EXPO 2020 روسیه

 

نمایشگاه سیستم های ناوبری ، فناوری ها و خدمات NAVITECH-EXPO که سالانه در شهر موسکو برگزار می گردد . نمایشگاه NAVITECH در هفته فن آوری های عالی روسیه اجرا می شود. در نمایشگاه NAVITECH فرصت های تجاری جدیدی برای شما ایجاد خواهد شد . NAVITECH بزرگترین پروژه روسیه است که رهبران جهانی ناوبری ماهواره ای ، فناوری های ناوبری و اطلاعات ، بازار جیودزی و نقشه برداری را بهمراه دارد. بیش از ۸ هزار نماینده جامعه تجاری ، دولتی و علمی از ۲۶ کشور جهان برای جستجوی راه حل های جدید ناوبری برای اهداف تجاری و اجتماعی به NAVITECH خواهند آمد.

Navitech تنها نمایشگاه تخصصی ناوبری ماهواره ای در کشور روسیه است. به عنوان اصلی ترین نمایشگاه تجاری برای متخصصان صنعت ناوبری ، توسعه دهندگان برجسته روسی و خارجی و تولید کنندگان تجهیزات و فناوری های ناوبری ، خدمات و نرم افزارهایی از جمله برنامه های نقشه برداری ، روندهای جهانی مربوط را نشان می دهد و توسعه بازار ملی ناوبری ماهواره ای را تعیین می کند. NAVITECH-EXPO یک نمایشگاه تجاری منحصر به فرد ناوبری ماهواره ای در روسیه است . راه حل های ناوبری ماهواره ای ، سیستم ها ، فناوری ها ، تجهیزات و خدمات ، ناوبری و فناوری اطلاعات ، ژئودزی و نقشه برداری همه در زیر یک سقف ! ارتباطات تجاری فعال و همکاری مؤثر با بازرگانان ، سرمایه گذاران بالقوه ، مقامات و محققان ۳۰ کشور جهان.

​بازدید کنندگان نمایشگاه NAVITECH-EXPO شامل فعالان و مسئولان عرصه های زیر می باشند : شرکت های دولتی حمل و نقل جاده ای، ساخت و ساز، حمل و نقل ریلی ، حمل و نقل دریایی ، حمل و نقل هوایی ، شرکت های استخراج ، کشاورزی و صنایع چوب ، خدمات عمومی ، بازار مصرف انبوه و بسیاری از بخش های صنعت دیگر .

 

 

 

۳ – نمایشگاه انجمن بین المللی صنعت هسته ای ATOMEX روسیه

 

انجمن بین المللی صنعت هسته ای ATOMEX 2018 روسیه

 

انجمن بین المللی صنعت هسته ای ATOMEX 2018 با میزبانی شهر مسکو روسیه . انجمن ATOMEX بزرگترین محل تجمع تولیدکنندگان و تامین کنندگان صنعت هسته ای است که مایل به گفتگو مستقیم و باز با مشتریان خود هستند. در این نمایشگاه محصولات نوآورانه و خدماتی که چشم انداز نوآورانه در ارتباطات تجاری را ارائه می دهد وجود دارد . کنفرانس بین المللی و نمایشگاه تجهیزات و خدمات صنعت هسته ای، همانطور مثل قبل در چارچوب این انجمن برگزار خواهد شد.در طی کنفرانس، شرکت کنندگان قادر خواهند بود که تجربات خود را به اشتراک بگذارند و در مورد مسائل مربوط به بهبود و افزایش شیوه های تدارکات بحث و تبادل نظر و پیشنهاد راه حل های مشترک برای توسعه موارد را بدهند .در این انجمن، نمایندگی هایی از تامین کنندگان مختلف صنعت هسته ای و همچنین شرکت دولتی Rosatom، شرکت سوخت TVEL، JSC Concern Rosenergoatom، ASE، بخش انرژی مهندسی نیروگاه Rosatom – Atomenergomash OJSC، Atomproekt OJSC، و … حضور دارند .

 

 

 

۴ – نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATION ST. PETERSBURG  روسیه

 

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATION ST. PETERSBURG 2019 روسیه

 

نمایشگاه تخصصی اتوماسیون های صنعتی و اجرای فناوری اطلاعات و رایانه در صنعت  با نام AUTOMATION ST. PETERSBURG سالانه در شهر سن پترزبورگ که روس‌ها به آن پِتِربورگ می‌گویند، دومین شهر بزرگ روسیه پس از مسکو برگزار میشود . جالب است بدانید این شهر در سالهای ۱۷۱۲ تا ۱۹۱۸ پایتخت روسیه بوده است . نمایشگاه اتوماسیون سنت پترزبورگ روسیه نمایشگاهی تخصصی اتوماسیون صنعتی و معرفی فناوری اطلاعات و رایانه در حوزه صنعتی است. نمایشگاه AUTOMATION برای مدت ۱۹ سال برگزار می شود و در میان متخصصان صنعت به عنوان پلت فرم تجاری حرفه ای برای ارتقاء امکانات و ارتقای سیستم ها در بازار روسیه شناخته شده است. در سال های اخیر نمایشگاه به طور قانونی نقش برجسته ای را در بین نمایشگاه های روسی به بخش اتوماسیون صنعتی اختصاص داده است. این نمایشگاه از سال ۲۰۰۶، در چارچوب انجمن صنفی بین المللی الکترونیک، ابزارات دقیق و اتوماتیک سازی برگزار می شود.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای روسیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت روسیه ، ويزای نمايشگاهی روسیه ، تور نمايشگاهی روسیه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تجاری ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی روسیه می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

4 × 4 =