نمایشگاه های فناوری و اطلاعات در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های فناوری و اطلاعات در دنیا

نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و ارتباطات SMAU PADOVA 2019 ایتالیا

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های فناوری و اطلاعات در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه ناوبری ماهواره ای NAVITECH-EXPO  روسیه

 

نمایشگاه ناوبری ماهواره ای NAVITECH-EXPO 2020 روسیه

 

نمایشگاه سیستم های ناوبری ، فناوری ها و خدمات NAVITECH-EXPO که سالانه در شهر موسکو برگزار می گردد . نمایشگاه NAVITECH در هفته فن آوری های عالی روسیه اجرا می شود. در نمایشگاه NAVITECH فرصت های تجاری جدیدی برای شما ایجاد خواهد شد . NAVITECH بزرگترین پروژه روسیه است که رهبران جهانی ناوبری ماهواره ای ، فناوری های ناوبری و اطلاعات ، بازار جیودزی و نقشه برداری را بهمراه دارد. بیش از ۸ هزار نماینده جامعه تجاری ، دولتی و علمی از ۲۶ کشور جهان برای جستجوی راه حل های جدید ناوبری برای اهداف تجاری و اجتماعی به NAVITECH خواهند آمد.

 

 

 

۲ – نمایشگاه چاپ و فناوری ارتباطات VISCOM GERMANY  آلمان

 

نمایشگاه چاپ و فناوری ارتباطات VISCOM GERMANY 2021 آلمان

 

با حضور در رویداد VISCOM GERMANY تجربه کنید ، لمس کنید! تکنولوژی و آخرین تکنیک ها به صورت زنده پخش می شوند گردش کار دیجیتال ، تولید نمونه سازی اولیه ، سفارشی سازی انبوه چاپ سه بعدی. طراحیViscom شامل چهار نمایشگاه تجاری بین المللی برای ارتباطات تصویری تحت نام تجاری viscom است. نمایشگاه های تجاری Viscom به دلیل پیشنهاد گسترده حرفه ای از تأمین کنندگان و خریداران پشتیبانی می کنند ، آنها متخصصان شایستگی و نوآوری هستند. ویسکام برای کاربران ، آژانس ها ، توزیع کنندگان ، کاربران نهایی با تولید یا برنامه اختصاصی خود کارگشا است و اختصاصا برای ارتباطات بصری طراحی شده است. در این نمایشگاه بین المللی انواع ماشین آلات و تجهیزات ، فناوری ها و فرآیندها ، مواد ، ابزار و تجهیزات و خدمات ارائه شده است.در سال ۲۰۱۹ حدود ۱۸۵ غرفه دار از ۳۸ كشور و ۹۶۴۷ بازدیدكننده از ۵۳ كشور از ویسكوم در دوسلدورف استقبال كردند. viscom  از ۱۲ ژانویه تا ۱۴ ژانویه ۲۰۲۱ در دوسلدورف انجام می شود.

 

 

 

۳ – نمایشگاه و کنفرانس فناوری ارتباطات نوری THE ECOC EXHIBITION  بلژیک

 

نمایشگاه و کنفرانس فناوری ارتباطات نوری THE ECOC EXHIBITION 2020 بلژیک

 

کنفرانس و نمایشگاه فناوری ارتباطات فیبر نوری THE ECOC EXHIBITION که سالانه در قاره اروپا برگزار می گردد و در سال ۲۰۲۰ در بروکسل بلژیک برگزار خواهد شد . نمایشگاه ECOC بزرگترین رویداد ارتباطات نوری اروپاست، یک مکان مهم برای تصمیم گیری های ارشد در صنعت فناوری ارتباطات فیبر نوری است. نمایشگاه ECOC 2020 طبق برنامه ریزی ، ۲۱-۲۳ سپتامبر ۲۰۲۰ در بروکسل انجام میشود . این نمایشگاه در بروکسل در EXPO در  بلژیک برگزار می شود و بار دیگر آخرین محصولات و خدمات را به نمایش می گذارد ، همچنین فرصتی بی نظیر برای دیدار و شبکه شدن با تهیه کنندگان کلیدی و رهبران این صنعت فراهم می کند. برای سه روز شبکه سازی ، اشتراک گذاری ایده ها ، یادگیری و توسعه کسب و کارهای جدید ، بیش از ۶۰۰۰ همکار ، مشتری ها و شرکت ها به همراه بیش از ۳۳۰ غرفه بین المللی در آن شرکت می کنند. نمایشگاه ECOC تقریباً ۲۵ سال در حال فعالیت است و به عنوان بزرگترین نمایشگاه ارتباطات نوری در اروپا و محل ملاقات مهم برای تصمیم گیرندگان از سراسر صنعت فناوری ارتباطات فیبر نوری تبدیل شده است. در سال ۲۰۲۰ این رویداد به بروکسل بلژیک می رود و بار دیگر فرصتی کلیدی را برای شما فراهم می کند تا شرکت ، مارک یا محصول خود را به مخاطبان بین المللی با حضور بیش از ۶۵۰۰ تصمیم گیرنده در این صنعتمعرفی کنید که به دنبال بهترین راه حل ها برای چالش های تجاری خود هستند. نمایشگاه ECOC با پشتیبانی یک کمپین جامع بازاریابی ، تبلیغات ، روابط عمومی و رسانه های اجتماعی ، راهی مقرون به صرفه برای نشان دادن شرکت شما به این صنعت است.

 

 

 

۴ – نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATION ST. PETERSBURG  روسیه

 

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATION ST. PETERSBURG 2020 روسیه

 

نمایشگاه تخصصی اتوماسیون صنعتی و اجرای فناوریهای اطلاعات و رایانه در صنعت سن پترزبورگ که روس‌ها به آن پِتِربورگ می‌گویند ، نمایشگاه AUTOMATION ST. PETERSBURG  یک نمایشگاه تخصصی در روسیه است که در زمینه اتوماسیون صنعتی و معرفی فناوری اطلاعات و رایانه به حوزه صنعتی معرفی شده است. نمایشگاه اتوماسیون شهر سن پترزبورگ به مدت ۱۹ سال برگزار می شود و به عنوان بستر تجاری حرفه ای برای تسهیلات اتوماسیون و ارتقاء سیستم ها در بازار روسیه در بین متخصصان صنعت به رسمیت شناخته شده است. در سالهای اخیر این نمایشگاه به درستی نقش اصلی را در بین نمایشگاههای روسی اختصاص داده شده به اتوماسیون برای بخش صنعت به دست آورد. این نمایشگاه از سال ۲۰۰۶ در چهارچوب “الکترونیک ، ساخت ابزار ، اتوماسیون” و انجمن بین المللی صنعتی برگزار می شود. این نمایشگاه با برنامه جامع تجاری شامل کارگاه ها و ارائه غرفه همراه است. 

 

 

 

۵ – نمایشگاه فناوری رسانه و پخش IBC  هلند

 

 

نمایشگاه معروف رسانه های تصویری IBC ، نمایشگاه IBC نمایش آخرین فناوری ها و مهمترین ایده های تجاری در زمینه پخش و رسانه است که سالانه برگزار میشود . نمایشگاه IBC در سال ۲۰۲۰ در شهر آمستردام کشور هلند برگزار خواهد شد . نمایشگاه IBC متعلق به IBC است که توسط اداره صنعت اداره می شود. شش نهاد بین المللی پیشرو  در IBC دارای نمایندگانی برای غرفه داران و بازدید کنندگان هستند. IBC365 یک بستر جامع online آنلاین است که دانش تجاری را برای صنایع سرگرمی و صنعت فناوری فراهم می کند. نمایشگاه IBC Show از سال ۱۹۶۷ ” برگزار میشود .  پایه و اساس IBC بر پایه استعداد اصلی کارمندان ما که برای دستیابی به هدف نهایی کار می کنند ساخته شده است.به عنوان یک رویداد شبکه پیشرو در صنعت ، ما به سازگاری و خلاقیت خود افتخار می کنیم در حالی که دائما در جستجوی راه هایی برای بهبود هستیم.

در کنفرانس IBC نیز ۳۰۰ سخنران با بیش از ۱۱۰۰ نماینده حضور خواهند داشت . خود نمایشگاه در سال ۲۰۱۹ دارای ۱۷۰۰ غرفه دار بود که بستر مناسبی برای شبکه ، ایجاد روابط و کشف آخرین روندها و فن آوری ها را فراهم کرده بود .

 

 

 

۶ – کنفرانس مایکروویو EUROPEAN MICROWAVE WEEK  فرانسه

 

کنفرانس مایکروویو EUROPEAN MICROWAVE WEEK '2020 فرانسه

 

کنفرانس و هفته مایکروویو اروپا سالانه در قاره سبز با عنوان EUROPEAN MICROWAVE WEEK برگزار می گردد . محل برگزاری کنفرانس EUROPEAN MICROWAVE WEEK در سال ۲۰۲۰ شهر پاریس فرانسه می باشد . همایش های هفته مایکروویو اروپا (EuMW ) در سال ۱۹۹۸ در هلند آغاز شده است ، EuMW 2020 شامل سه کنفرانس است.
آیا شما درگیر فناوری ها و سیستم های مایکروویو RF هستید؟ آیا می خواهید در مورد آخرین تحولات فن آوری مایکروویو اطلاعاتی کسب کنید ، یا نتایج خود را با همکاران خود به اشتراک بگذارید و بحث کنید؟ آیا می خواهید بخشی از پنجاهمین نسخه طلایی بزرگترین کنفرانس اروپا اختصاص داده شده به مایکروویو باشد؟ باید در کنفرانس مایکروویو اروپا ۲۰۲۰ شرکت کنید! کنفرانس EuMIC به طور مشترک توسط انجمن GAAS® و EuMA برگزار می شود. این کنفرانسی برتر در اروپا است که درمورد اجزای یکپارچه مایکروویو اعم از سیلیکون ، مواد III-V یا فوتونیک فعالیت می کند. EUROPEAN MICROWAVE WEEK  بزرگترین رویداد علمی در اروپا مربوط به مدارهای مجتمع مایکروویو است.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای تحصیلی کشورها ، ویزای تضمینی کشورها ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

2 × چهار =