نمایشگاه های فلزات ، فلز کاری و ریخته گری ، متالوژی در آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های فلزات ، فلز کاری و ریخته گری ، متالوژی در آلمان

نمایشگاه فلزات METAL-EXPO 2018 روسیه

همراه با شمیران گشت باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه ها ی فلزات ، فلزکاری و ریخته گری ، متالوژی در آلمان بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه بسته بندی فلزی METPACK  آلمان

 

نمایشگاه بسته بندی فلز METPACK 2020 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی بسته بندی فلزی فقط سه سالی یکبار در شهر اسن آلمان برگزار میشود . عنوان نمایشگاه METPACK می باشد . گروه اصلی كالا‌های نمایشگاه METPACK تجهیزات و لوازم مربوطه – ماشین آلات بسته بندی – مواد بسته بندی – تكنولوزی بسته بندی  مواردی مانند قوطی ها می باشد . نمایشگاه METPACK  نمایشگاه برتر جهانی در زمینه بسته بندی های فلزی است . هر سه سال یک بار مسی اسن با برگزاری نمایشگاه METPACK به مهمترین مکان ملاقات دنیا برای صنعت بین المللی بسته بندی فلزی تبدیل می شود. تعداد زیادی از بازیگران جهانی راه حل های پایدار و مقرون به صرفه برای تولید ، پالایش ، رنگ آمیزی و بازیافت بسته بندی های فلزی در این نمایشگاه تجاری پیشرو در جهان را ارائه می دهند. Metpack هسته ای برای نوآوری و یک بستر ارتباطی در همان زمان است. جایزه نوآوری METPACK نیز در هر نمایشگاه تجاری ارائه می شود. اخیراً موارد مربوط به یک سیستم UV LED با کارایی بالا برای جوهر چاپ ، لاک و چسب روی بسته بندی های فلزی نیز به آن اضافه شده است.

 

 

 

۲ – نمایشگاه صنعت فلزکاری AMB  آلمان

 

نمایشگاه صنعت فلزکاری AMB 2020 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی فلزکاری ABM ویترین روبات ها ، قطعات کار و ابزارها را نشان می دهد نمایشگاه AMB فقط دو سالی یکبار برگزار میشود . نمایشگاه صنایع فلزی AMB ابزارهای برش فلز ، نرم افزار مهندسی صنعتی ، ابزار های دقیق ، قطعات ، قطعات و لوازم جانبی ، سیستم های اندازه گیری و خدمات QA را ارائه میدهد . AMB 2020  نقطه ملاقات برای صنایع واقع در قلب اروپاست .در پنج روز نمایشگاه تجاری ، محصولات و خدمات شما مورد توجه افرادی قرار خواهد گرفت که اشتیاق وافری به کار فلزات دارند. در سال ۲۰۱۸  AMB دوباره به برترین امتیازات دست یافت. تعداد زیادغرفه داران (۱،۵۵۳) و بازدید کننده (۹۱۰,۱۶۶) به این مرکز نمایشگاه آمده اند. در سال ۲۰۲۰ ، می خواهیم بیستمین سالگرد نمایشگاه AMB را با شما جشن بگیریم.

 

 

 

۳ – نمایشگاه فناوری پنجره و نما FENSTERBAU FRONTALE  آلمان

 

نمایشگاه فناوری پنجره و نما FENSTERBAU FRONTALE 2020 آلمان

 

نمایشگاه پنجره WINDOW FRONT ، نمایشگاهی بین المللی با موضوع اصلی فناوری پنجره و نما که سالانه برگزار میشود . محل برگزاری در سال ۲۰۲۰ نورْنْبِرْگ یا نورِمْبِرْگ در ایالت بایرن کشور آلمان است. نمایشگاه FENSTERBAU FRONTALE نمایشگاه برتر دنیا در زمینه پنجره ، درب و نما ساختمان می باشد . نوآوری در ساخت پنجره ، ساخت درب و ساخت نما را در ۱۸ تا ۲۱ مارس ۲۰۲۰ در نورنبرگ در FENSTERBAU FRONTALE خواهید یافت.  مخاطبین جدید ، محصولات جدید و انگیزه های جدید مربوط با موضوعاتی که بر صنعت شما تأثیر می گذارد. تمرکز نمایشگاه FENSTERBAU FRONTALE بر نوآوری ها و فن آوری های پیشگام برای این صنعت ، تجارت و اتوماسیون ، منطقه ی معماری و ارائه نمایش های ویژه متعدد و پیشنهادات هیجان انگیز دیگر می باشد . اگر می خواهید محصولات خود را ارائه دهید یا از دیجیتالی شدن ، امنیت و کیفیت اطلاعاتی کسب کنید ، شرکت در نمایشگاه صنعتی FENSTERBAU FRONTALE را فراموش نکنید . طیف وسیع محصولات در FENSTERBAU FRONTALE باعث حضور اقشار مختلف از جمله : معماران ، نجاران ، سازندگان پنجره ، سازندگان نما و خرده فروشاناست . همچنین در نمایشگاه FENSTERBAU FRONTALE اطلاعاتی درباره جدیدترین سیستم های نما ، شیشه در معماری ، فناوری درب ها ، فناوری امنیتی ، ماشین آلات ، سیستم ها و موارد دیگر ارایه میشوند.
۴ – نمایشگاه ماشین آلات سنگ زنی GRINDTEC AUGSBURG  آلمان
نمایشگاه ماشین آلات سنگ زنی GRINDTEC AUGSBURG 2020 آلمان
نمایشگاه تجاری ماشین آلات سنگ زنی GRINDTEC AUGSBURG دو سالی یکبار در شهر آوگسبورگ در جنوب غربی ایالت بایرن آلمان برگزار میشود . نمایشگاه GRINDTEC AUGSBURG رویدادی پیشرو در جهان برای فن آوری سنگ زنی است . GrindTec نمایشگاه ویژه بین المللی پیشرو در زمینه فن آوری و ابزارآلات و ماشین آلات سنگ زنی ( سنگ شکنی ) است. بیش از ۶۰۰ غرفه دار از ۳۰ کشور جهان جدیدترین محصولات و خدمات و راه حل های خود را در زمینه فن آوری سنگ زنی در هر دو سال یکبار در Messe Augsburg ارائه می دهند. تمرکز غرفه داران نیز روی مباحث مربوط به صنعت ۴.۰ و الکتروموتور است. شرکت کنندگان مهم بازار و همچنین شرکتهای مشهور بین المللی که بهترین نمایش ممکن درباره وضعیت فناوری سنگ زنی را ارائه می دهند ، از جمله غرفه داران این نمایشگاه تجاری هستند. نمایشگاه تجای GrindTec از ۱۸ تا ۲۱ مارس ۲۰۲۰ در مرکز نمایشگاهی آگسبورگ برگزار می شود.
۵ – نمایشگاه ریخته گری EUROGUSS  آلمان
نمایشگاه ریخته گری EUROGUSS 2020 آلمان
نمایشگاه بین المللی تجاری EUROGUSS دو سالی یکبار برگزار میشود و در سال ۲۰۲۰ در نورْنْبِرْگ یا نورِمْبِرْگ در ایالت بایرن آلمان برگزار خواهد شد . EUROGUSS نمایشگاه بین المللی و تجاری است که به صنعت ریخته گری و فناوری ، فرآیندها ، محصولات این صنعت اختصاص داده شده است ! ۱۴ تا ۱۶ ژانویه ۲۰۲۰ در نورنبرگ برای سیزدهمین بار ، نمایشگاه بین المللی صنعت ریخته گری در بزرگترین نمایشگاه تجاری اروپا برگزار می شود. راه حل های ابتکاری برای فرآیندهای ریخته گری مانند آلومینیوم ریخته گری ، قالب ریخته گری منیزیم یا ریخته گری روی را نمایش داده می شود. نمونه سازی ، ماشین های ریخته گری و آزمایش مواد نیز در کانون توجه قرار دارند. بهینه سازی فرآیند و فعالیتهای جدید در فناوری ریخته گری با اقدامات مختلف دیجیتالیزاسیون ، گردش کار در کارخانه های ریخته گری قالب می تواند از نظر هزینه و بهره وری کارآمدتر شود. علاوه بر این ، کارخانه های ریخته گری می توانند از داده های به دست آمده استفاده کرده و در نتیجه زمینه های تجاری دیگری را نیز باز کنند.
۶ – نمایشگاه فلزات و پلاستیک NORTEC  آلمان
نمایشگاه فلزات و پلاستیک NORTEC 2020 آلمان
عنوان نمایشگاهی تجاری با موضوع پردازش روی فلزات و پلاستیک است ، نمایشگاه NORTEC دو سالی یکبار برگزار میشود و در سال ۲۰۲۰ محل برگزاری آن شهر هامبورگ آلمان می باشد . در این دنیای در حال تغییر مدام بخش تولید ، NORTEC 2020 کمک می کند تا گام های درستی در صنایع فلزات و پلاستیک بردارید. این نمایشگاه درهای خود را از ۲۱ تا ۲۴ ژانویه سال ۲۰۲۰ در هامبورگ برای بیش از ۴۵۰ غرفه دار ملی و بین المللی و همچنین بیش از ۱۲،۰۰۰ بازدید کننده باز می کند. به ویژه برای شرکت های کوچک و متوسط ​​(SMEs) ، بازدید از NORTEC امری ضروری است تا بتوانند دسترسی به توسعه فناوری را پیدا کنند و همچنان در فضای رقابتی باقی بمانند. NORTEC پیشرفت را ملموس و قابل فهم می کند. یک ایده خلاقانه از نمایشگاه تجاری و دانشگاهی باعث می شود که بازدید از NORTEC 2020 یک سفر آموزشی باشد و هیچ سوالی در آن بی پاسخ باقی نماند. در اینجا تصمیم گیرندگان ، خریداران و کاربران با متخصصانی ملاقات می کنند که به زبان طبقه متوسط ​​صحبت می کنند.
۷ – کنفرانس و نمایشگاه تخصصی لوله و شیرآلات VALVE WORLD آلمان
کنفرانس و نمایشگاه تخصصی لوله و شیر VALVE WORLD 2018 آلمان

کنفرانس و نمایشگاه تخصصی VALVE WORLD 2018  با موضوعات قطعات مکانیکی هیدرولیک و پنوماتیک که در آن شما می توانید اطلاعات خاصی را درباره نوآوری ها، محصولات و فرآیندهای جدید در زمینه شیر آلات و انواع لوله ها بدست آورید .

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزاي آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزاي نمايشگاهي آلمان، تور نمايشگاهي آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

یک × 2 =