نمایشگاه های فلزات ، فلزکاری و ریخته گری ، متالوژی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های فلزات ، فلزکاری و ریخته گری ، متالوژی در دنیا

نمایشگاه فلزات METAL-EXPO 2018 روسیه

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین و مشهورترین نمایشگاه های فلزات ، فلزکاری و ریخته گری ، متالوژی در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه و کنفرانس متالوژیست CONFERENCE OF METALLURGISTS – COM  کانادا

 

نمایشگاه و کنفرانس متالوژیست CONFERENCE OF METALLURGISTS - COM 2020 کانادا

 

کنفرانس CONFERENCE OF METALLURGISTS – COM دو سالی یکبار برگزار میشود . میزبانی این کنفرانس با موضوع فلزات با شهر تورنتو در سال ۲۰۲۰ می باشد . کنفرانس سالانه متالورژیست ها. COM یک رویداد برتر کانادا برای صنایع متالورژی و مواد است ، فرصتی برای نمایش محصولات و خدمات شما همراه با فرصت های شبکه سازی ، یادگیری و معاشرت با همکاران می باشد . مهندسین ، دانشگاهیان ، مدیران ، دانشجویان ، اپراتورها و تأمین کنندگان فناوری را به کنفرانس CONFERENCE OF METALLURGISTS – COM می آیند . برای چندین دهه کنفرانس CONFERENCE OF METALLURGISTS – COM به عنوان محلی برای متالورژیست ها و مهندسان مواد برای شبکه سازی ، توسعه و به اشتراک گذاری ایده ها و تجلیل از موفقیت همکارانشان بوده است. ما یک برنامه فنی جامع و غنی را که مباحث مربوط به فن آوری های در حال ظهوررا در برمیگیرد ، گردآوری کرده ایم و ۱۱ سمپوزیوم ، دو مذاکره کامل ، یک میزگرد و چندین گفتگوی اصلی و دعوت شده را ارائه داده ایم. این همایش همچنین با دوره های کوتاه ، سفرهای میدانی و بسیاری از برنامه های اجتماعی که برای شرکت کنندگان و همراهان برگزار می شود ، غنی شده است.

 

 

 

۲ – نمایشگاه صنعت فلزکاری AMB  آلمان

 

نمایشگاه صنعت فلزکاری AMB 2020 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی فلزکاری ABM ویترین روبات ها ، قطعات کار و ابزارها را نشان می دهد نمایشگاه AMB فقط دو سالی یکبار برگزار میشود . نمایشگاه صنایع فلزی AMB ابزارهای برش فلز ، نرم افزار مهندسی صنعتی ، ابزار های دقیق ، قطعات ، قطعات و لوازم جانبی ، سیستم های اندازه گیری و خدمات QA را ارائه میدهد . AMB 2020  نقطه ملاقات برای صنایع واقع در قلب اروپاست .در پنج روز نمایشگاه تجاری ، محصولات و خدمات شما مورد توجه افرادی قرار خواهد گرفت که اشتیاق وافری به کار فلزات دارند. در سال ۲۰۱۸  AMB دوباره به برترین امتیازات دست یافت. تعداد زیادغرفه داران (۱،۵۵۳) و بازدید کننده (۹۱۰,۱۶۶) به این مرکز نمایشگاه آمده اند. در سال ۲۰۲۰ ، می خواهیم بیستمین سالگرد نمایشگاه AMB را با شما جشن بگیریم.

 

 

 

۳ – نمایشگاه ماشین آلات سنگ زنی GRINDTEC AUGSBURG  آلمان

 

نمایشگاه ماشین آلات سنگ زنی GRINDTEC AUGSBURG 2020 آلمان

 

نمایشگاه تجاری ماشین آلات سنگ زنی GRINDTEC AUGSBURG دو سالی یکبار در شهر آوگسبورگ در جنوب غربی ایالت بایرن آلمان برگزار میشود . نمایشگاه GRINDTEC AUGSBURG رویدادی پیشرو در جهان برای فن آوری سنگ زنی است . GrindTec نمایشگاه ویژه بین المللی پیشرو در زمینه فن آوری و ابزارآلات و ماشین آلات سنگ زنی ( سنگ شکنی ) است. بیش از ۶۰۰ غرفه دار از ۳۰ کشور جهان جدیدترین محصولات و خدمات و راه حل های خود را در زمینه فن آوری سنگ زنی در هر دو سال یکبار در Messe Augsburg ارائه می دهند. تمرکز غرفه داران نیز روی مباحث مربوط به صنعت ۴.۰ و الکتروموتور است. شرکت کنندگان مهم بازار و همچنین شرکتهای مشهور بین المللی که بهترین نمایش ممکن درباره وضعیت فناوری سنگ زنی را ارائه می دهند ، از جمله غرفه داران این نمایشگاه تجاری هستند. نمایشگاه تجای GrindTec از ۱۸ تا ۲۱ مارس ۲۰۲۰ در مرکز نمایشگاهی آگسبورگ برگزار می شود.
۴ –  نمایشگاه بسته بندی فلزی METPACK  آلمان
نمایشگاه بسته بندی فلز METPACK 2020 آلمان
نمایشگاه بین المللی بسته بندی فلزی فقط سه سالی یکبار در شهر اسن آلمان برگزار میشود . عنوان نمایشگاه METPACK می باشد . گروه اصلی كالا‌های نمایشگاه METPACK تجهیزات و لوازم مربوطه – ماشین آلات بسته بندی – مواد بسته بندی – تكنولوزی بسته بندی  مواردی مانند قوطی ها می باشد . نمایشگاه METPACK  نمایشگاه برتر جهانی در زمینه بسته بندی های فلزی است . هر سه سال یک بار مسی اسن با برگزاری نمایشگاه METPACK به مهمترین مکان ملاقات دنیا برای صنعت بین المللی بسته بندی فلزی تبدیل می شود. تعداد زیادی از بازیگران جهانی راه حل های پایدار و مقرون به صرفه برای تولید ، پالایش ، رنگ آمیزی و بازیافت بسته بندی های فلزی در این نمایشگاه تجاری پیشرو در جهان را ارائه می دهند. Metpack هسته ای برای نوآوری و یک بستر ارتباطی در همان زمان است. جایزه نوآوری METPACK نیز در هر نمایشگاه تجاری ارائه می شود. اخیراً موارد مربوط به یک سیستم UV LED با کارایی بالا برای جوهر چاپ ، لاک و چسب روی بسته بندی های فلزی نیز به آن اضافه شده است . ما کاملاً تحت تأثیر METPACK امسال قرار گرفتیم. ما انتظار داشتیم که ماشینهای چاپ دیجیتال جدید بسیار پر طرفدار باشند ، اما هرگز تصور نمی کردیم که موضع ما به طور واقعی غلبه کند! محصولات ما بحث نمایشگاه تجاری بود. علاقه بسیار زیاد بود.
۵ –  نمایشگاه کامپوزیت JEC WORLD  فرانسه
ویزای نمایشگاه کامپوزیت JEC WORLD 2020 فرانسه
JEC World پیشروترین نمایشگاه بین المللی در زمینه کامپوزیت ها است . این رویداد توسط گروه JEC ایجاد شده است. JEC گروهی پیشرو در جهان است که بطور کامل به توسعه کانال ها و سیستم عاملهای ارتباطی و تجاری از رشد و پیشرفت صنعت مواد کامپوزیت حمایت می کند. JEC World یکی از نمایشگاههای تجاری جهانی صنعت کامپوزیت است. در این نمایشگاه یک مرور کلی از زنجیره ارزش از تولید کنندگان مواد اولیه گرفته تا پردازنده ها و حتی کاربران ارائه شده است. JEC World در پاریس و همچنین JEC Composites Show Asia در سنگاپور توسط JEC بزرگترین شبکه کامپوزیت در جهان توسط JEC برگزار می شود. این رویداد با چندین کنفرانس ، انجمن های فنی و اقتصادی ، کارگاه ها و جلسات تجاری ، فناوری ها و فرآیندهای تولید و همچنین کاربردها برجسته تر شده است . JEC World در طی ۳ روز در سال ۲۰۲۰ در پاریس برگزار می شود.

 

 

 

۶ – نمایشگاه فناوری پنجره و نما FENSTERBAU FRONTALE  آلمان

 

نمایشگاه فناوری پنجره و نما FENSTERBAU FRONTALE 2020 آلمان

 

نمایشگاه پنجره WINDOW FRONT ، نمایشگاهی بین المللی با موضوع اصلی فناوری پنجره و نما که سالانه برگزار میشود . محل برگزاری در سال ۲۰۲۰ نورْنْبِرْگ یا نورِمْبِرْگ در ایالت بایرن کشور آلمان است. نمایشگاه FENSTERBAU FRONTALE نمایشگاه برتر دنیا در زمینه پنجره ، درب و نما ساختمان می باشد . نوآوری در ساخت پنجره ، ساخت درب و ساخت نما را در ۱۸ تا ۲۱ مارس ۲۰۲۰ در نورنبرگ در FENSTERBAU FRONTALE خواهید یافت.  مخاطبین جدید ، محصولات جدید و انگیزه های جدید مربوط با موضوعاتی که بر صنعت شما تأثیر می گذارد. تمرکز نمایشگاه FENSTERBAU FRONTALE بر نوآوری ها و فن آوری های پیشگام برای این صنعت ، تجارت و اتوماسیون ، منطقه ی معماری و ارائه نمایش های ویژه متعدد و پیشنهادات هیجان انگیز دیگر می باشد . اگر می خواهید محصولات خود را ارائه دهید یا از دیجیتالی شدن ، امنیت و کیفیت اطلاعاتی کسب کنید ، شرکت در نمایشگاه صنعتی FENSTERBAU FRONTALE را فراموش نکنید .

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها  ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاه کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

17 − هفت =