نمایشگاه های صوتی و تصویری در آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های صوتی و تصویری در آلمان

نمایشگاه فناوری صوتی و تصویری SATIS 2018 فرانسه

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین و معروفترین نمایشگاه های صوتی و تصویری در آلمان بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه و کنفرانس بین المللی الکترونیک و چاپ LOPE-C آلمان

 

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی الکترونیک و چاپ LOPE-C 2019 آلمان

 

کنفرانس و نمایشگاه صنایع الکترونیک و چاپی LOPE-C رویدادی سالانه می باشد ، در سال ۲۰۱۹ شهر مشهور مونیخ که سومین شهر بزرگ آلمان پس از برلین و هامبورگ است میزبانی رویداد را بر عهده دارد ، مونیخ شهری ثروتمند است که دارای جاذبه‌های بسیاری نیز است در نتیجه بازدید از این نمایشگاه می تواند یک تیر و دو هدف باشد .
LOPEC (کنفرانس بزرگ منطقه در زمینه صنایع چاپ الکترونیک) نمایشگاه تجاری پیشرو و مهمترین کنفرانس صنعت چاپ الکترونیک است. این رویداد در مرکز کنفرانس Messe München برگزار می شود. این نمایشگاه یک پلت فرم جهانی پیشرو در صنعت است و همه موارد این صنعت را  از کاربردی تا تحقیقات را فراهم می کند.

 

 

 

۲ – نمایشگاه فناوری های پردازش تصویر VISION  آلمان

 

نمایشگاه فناوری های پردازش تصویر VISION 2020 آلمان

 

نمایشگاه فناوری های پردازش تصویر VISION آلمان ، نمایشگاه VISION نمایشگاهی بین المللی تجاری با موضوعات قطعات ، سیستم ها و برنامه های کاربردی برای فناوری های پردازش تصاویر می باشد . نمایشگاه VISION دو سالی یکبار برگزار میشود و امسال در سال ۲۰۲۰ محل برگزاری آن شهر اشتوتگارت پایتخت ایالت بادن-وورتمبرگ در جنوب غربی کشور آلمان است. جدیدترین محصولات ، فناوری ها و موضوعات را در پردازش تصویر در نمایشگاه VISION عمیق تجربه کنید! در VISION همه چیز را در مورد امکانات ابتکاری فن آوری های فعلی و آینده درباره پردازش تصویر می آموزید. این نمایشگاه توسط بیش از ۴۶۰ غرفه دار بین المللی برجسته ارائه شده است که آخرین سیستم ها و مؤلفه ها را ارائه می دهند.

به عنوان یک نمایشگاه تجاری VISION کل طیف فناوری دستگاه ها را در بر می گیرد. علاوه بر غرفه داران برجسته از سراسر جهان ، با برنامه متنوع همراه خود نیز تحت تأثیر قرار می گیرد. آمار VISION 2018 از این قرار بوده است :  ۴۷۲ غرفه دار از ۳۱ کشور جهان با ۱۱۱۰۶ بازدیدکننده تجاری و افزایش ۱۴ درصدی در مقایسه با رویداد قبلی .VISION

 

VISION 2018 نمایشگاه بین المللی قطعات، سیستم ها و برنامه های کاربردی برای فن آوری های پردازش تصویر می باشد. این رویداد بین المللی هر دو سال یکبار برگزار می گردد . میزبان این رویداد در سال ۲۰۱۸ شهر اشتوتگارت آلمان می باشد. VISION نمایشگاهی تجاری پیشرو در جهان برای پردازش تصویر می باشد.
VISION بازاری برای تولید کنندگان قطعات و پلت فرمی برای ارائه دهندگان این سیستم ها است. در نمایشگاه VISION ، سازندگان ماشین ها وسیستم ها در مورد آخرین نوآوری ها جهان در موضوع اجزای پردازش تصویر به خدمات خود می پردازند . به هیچ وجه در هیچ جای جهان، طیف کاملی از تکنولوژی پردازش تصویر به این شکل نمایش داده نخواهد شد.

 

 

 

۳- نمایشگاه اتوماسیون ALL ABOUT AUTOMATION – HAMBURG  آلمان

 

نمایشگاه اتوماسیون ALL ABOUT AUTOMATION - HAMBURG 2019 آلمان

 

نمایشگاه سالانه اتوماسیون ها در شهر هامبورگ که تحت نام  ALL ABOUT AUTOMATION  سالانه در هامبورگ آلمان برگزار میشود . در این نمایشگاه شما همه چیز در مورد اتوماسیون ها را یاد خواهید گرفت . تهیه کنندگان، تامین کنندگان و توزیع کنندگان فن آوری های اتوماسیون های صنعتی از همه ی امکانات این نمایشگاه اتوماسیون استفاده می کنند تا به سرعت و به شدت با بازدید کنندگان تجاری تبادل نظر کنند .

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان ، ويزای نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاهی آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد .

 

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

هجده − 15 =