نمایشگاه های صنایع شیمیایی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های صنایع شیمیایی در دنیا

نمایشگاه بین المللی شیمی و مواد شیمیایی اوراسیا CHEM SHOW EURASIA 2018 ترکیه

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های صنایع شیمیایی در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه و کنفرانس پودر، گرانول و مواد جامد

 

نمایشگاه پودر، گرانول و مواد جامد FÖRDERPROZESS-FOREN 2020 آلمان

 

نمایشگاه سالانه FÖRDERPROZESS-FOREN در شهر وورتس‌بورگ در شمال غربی ایالت بایرن آلمان و در فاصله ۲۸۰ کیلومتری مونیخ برگزار میشود . نمایشگاه FÖRDERPROZESS-FOREN با محوریت و موضوع صنعت برای تامین کنندگان و خریداران صنایع نهایی مصرف کننده ، تولید و فرآوری پودر ، گرانول و مواد جامد فله (از جمله تولید مواد غذایی و آشامیدنی ، مواد شیمیایی ، مواد آرایشی ، خوراک دام و حیوانات اهلی). جابجایی ، ذخیره سازی برگزار میشود . این برنامه سخنرانی های عملی در مورد فن آوری پمپ ، استفاده از مواد فله ، انتقال فرایندها و سیستم ها به مدت دو روز را نیز ارائه می دهد. شرکت کنندگان برای مشکلات حرفه ای خود راه حل های محل را دریافت می کنند . 
“موضوع” انتقال “در کارخانه های فرآیندهای شیمیایی موضوعی است که اغلب دست کم گرفته می شود و چالش های خاصی را برای مهندسان در برنامه ریزی ، مونتاژ ، بهره برداری و نگهداری ایجاد می کند. 
این انجمن ها بستر مبادله ای برای مهندسین تعمیر و نگهداری و تولید هستند که از دانش خود برای اطمینان از عملکرد صحیح سیستم های مهندسی فرآیند استفاده می کنند. این برنامه دو روزه ارائه عملی در تمام جنبه های فن آوری پمپ ، کار با مواد فله ، انتقال فرایندها و سیستم ها ارائه می دهد . 
۲ – نمایشگاه فناوری چسب EXPOBONDING  لهستان
نمایشگاه فناوری چسب EXPOBONDING 2020 لهستان

نمایشگاه تجاری فناوری چسب سالانه با نام EXPOBONDING در منطقه سرسبز «سوسونویس» برگزار میشود . در چهارمین دوره از رویداد اختصاص داده شده به چسب در صنعت ExpoBONDING نمایشگاه فناوری چسب در تاریخ ۱۸-۱۹ نوامبر سال ۲۰۲۰ در مرکز نمایشگاه و کنفرانس Silesia در Sosnowiec برگزار میشود .هدف از نمایشگاه ExpoBONDING ایجاد مکانی برای جلسات منظم ، سخنرانی ها و بحث و گفتگوی میان تولید کنندگان و توزیع کنندگان مواد و دستگاه ها در زمینه چسب با نمایندگان صنایع منتخب است. همزمان با نمایشگاه ExpoBONDING ، چهارمین سمینار بین المللی باندینگ نیز برگزار می شود که توسط شبکه تحقیقاتی ŁUKASEWICZ برگزار می شود.موارد دیگر نمایشگاه EXPOBONDING شامل مواردی برای تولید کنندگان و توزیع کنندگان چسب های صنعتی ، مواد تمیز کننده سطوح و مواد شیمیایی صنعتی ، درزگیرها و رزین ها ، ابزارهای ویژه ، روبات ها و خطوط چسب روباتیک ، لوازم جانبی و ابزار های دستی ، موارد بهداشتی و ایمنی است . ما نمایندگان تمام شرکتها در تمام بخش های صنعت را به بازدید از نمایشگاه EXPOBONDING دعوت می کنیم به ویژه صنایع زیر: صنایع خودرو ، پلاستیک ، سازه های فلزی ، راه آهن ، ساخت و ساز ، ماشین آلات و صنایع الکترومکانیکی ، برق ، مبلمان ، بسته بندی ، صنایع چرمی و شیشه ای.

 

 

 

۳ – کنفرانس الاستومرهای ترموپلاستیک TPE اتریش

 

ویزا تجاری کنفرانس الاستومرهای ترموپلاستیک TPE اتریش

 

کنفرانس و رویداد SILICONE ELASTOMERS WORLD SUMMIT 2019 یا همان TPE ،این کنفرانس بین المللی متمرکز بر فرصتهای جدید برای الاستومرهای  بوده و برای کسانی که به هر طریقی با صنعت ترموپلاستیک درگیر هستند ، مورد استفاده ویژه خواهد بود. الاستومر پلیمری است که قابلیت ویسکوالاستیسیته (گران‌روی و کشسانی باهم) بالایی دارد. نام الاستومر از دو قسمتی است که قسمت اول آن «الاستو» (برگرفته از «الاستیک» و به معنای ارتجاع‌پذیر) و «مر» (برگرفته از «پلیمر») تشکیل شده‌است. الاستومرها در ساخت محصولات زیادی مانند لاستیک اتومبیل، سیل‌های آب‌بندی، برف پاک‌کن، شلنگ‌ها بکار می‌روند . اجلاس الاستومرهای ترموپلاستیک مطمئناً نتایج قابل توجه ای را برای شرکت کنندگان ارائه می کند. هیچ گردهمایی دیگری چنین پوشش گسترده ای از طیف وسیعی از مواد را در زیر چتر TPE شامل TPU : TPV ، TPO ، EPDM و کوپلیمرهای بلوک استایرنی فراهم نمی کند. این گردهمایی تولید کنندگان پیشرو در صنعت مواد ، ترکیبات سازنده ، ردیف یک و دو تامین کننده و کاربران نهایی الاستومرها، حتی در اعم از کاربردهای نهایی با رشد بالا مانند مراقبت های بهداشتی ، الکترونیک مصرفی ، کاربردهای صنعتی ، خودرو و تعدادی دیگر نیز عمیق تر در برگرفته است.

 

 

 

۴ – نمایشگاه صنایع شیمیایی CHEM SHOW EURASIA  ترکیه

 

نمایشگاه صنایع شیمیایی CHEM SHOW EURASIA 2020 ترکیه

 

نمایشگاه CHEM SHOW EURASIA دو سالی یکبار در استانبول ترکیه برگزار می گردد . CHEM SHOW EURASIA نمایشگاه بین المللی گروه صنایع شیمیایی و شیمی در منطقه اوراسیا است. Chem Show Eurasia به فناوریهای ساخت صنایع شیمیایی ، مواد اولیه ، مواد کمکی ، محصولات نیمه تمام ، مواد شیمیایی و ویژه اختصاص یافته است. CHEM SHOW EURASIA نمایشگاه بین المللی تخصصی در موضوعات مواد شیمیایی خاص ، مواد شیمیایی عمومی ، پتروشیمی و واسطه های شیمیایی می باشد . نمایشگاههای بین المللی صنایع شیمیایی Turkchem که تحت عناوین Turchem International ChemShow Eurasia ، ChemLab Eurasia و ChemTech Eurasia برگزار می شود ، بین تاریخ های ۱۱ تا ۱۳ مارس ۲۰۲۱ برگزار می شود. 

نمایشگاه ChemShow Eurasia که بخش شیمیایی نمایشگاه Turkchem را تشکیل می دهد در سال ۲۰۱۸ میزبان ۷۶۹ شرکت و نماینده شرکت ها بوده است که ۲۹۷ شرکت کننده مستقیم در این نمایشگاه حضور داشتند. در طول سه روز نمایشگاه ، ۱۱۹۳۱ بازدید کننده از ۶۲ کشور جهان حضور داشتند. بیشترین بازدید کنندگان بین المللی به ترتیب از ایران ، عراق ، آلمان ، پاکستان ، جمهوری آذربایجان ، امارات متحده عربی ، بلغارستان ، لیبی ، روسیه و تونس بودند.

 

 

 

۵ – نمایشگاه بین المللی تجهیزات و مواد پلیمری PLASTEC MINSK  بلاروس

 

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و مواد پلیمری PLASTEC MINSK 2019 بلاروس

 

نمایشگاه بین المللی تخصصی PLASTEC MINSK در زمینه مواد پلیمری، تجهیزات و فن آوری های صنعت پلاستیک که سالانه در شهر مینسْک پایتخت کشور اروپایی بلاروس برگزار میشود . این رویداد همزمان با ۲۰ نمایشگاه بین المللی TechInnoProm  در زمینه نمایشگاه های فناوری و نوآوری در صنعت برگزار می شود و از سال ۱۹۹۷ تحت حمایت دولت بلاروس سازماندهی شده است.هر ساله نمایشگاه TechInnoProm حدود ۳۰۰ نماینده و بیش از ۵۰۰۰ بازدید کننده را جمع می کند: سران شرکت ها، مهندسین، متخصصان و متخصصان شرکت های صنعتی. شرکت نمایشگاهی EXPOFORUM در سال ۱۹۹۴ تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین و بزرگترین سازمان دهندگان نمایشگاه ها در بلاروس و بنیانگذار اتحادیه بین المللی نمایشگاه ها و نمایشگاه های بین المللی در این کشور است.

 

 

 

۶ – نمایشگاه فناوری چسب EXPOBONDING  لهستان

 

نمایشگاه فناوری چسب EXPOBONDING 2019 لهستان

 

نمایشگاه تجاری فناوری چسب که سالانه با نام EXPOBONDING برگزار میشود . ساسنوویتس یکی از شهرهای جنوبی لهستان میزبانی این رویداد را در سال ۲۰۱۹ بر عهده دارد . سومین دوره رویداد اختصاص داده شده به موضوع چسب در نمایشگاه فناوری چسب ExpoBONDING  که در تاریخ ۲۰ تا ۲۱ نوامبر ۲۰۱۹ در نمایشگاه و مر کز کنفرانس Expo Silesia در Sosnowiec برگزار می شود . هدف از نمایشگاه ExpoBONDING ایجاد مکانی برای جلسه ، ارائه و بحث در مورد تولید کنندگان و توزیع کنندگان مواد و دستگاه های چسب با نمایندگان صنایع منتخب است. به موازات نمایشگاه ExpoBONDING ، سومین سمینار بین المللی باندینگ توسط موسسه جوشکاری از Gliwice برگزار می شود. تولید کنندگان و توزیع کنندگان چسب های صنعتی ، پاک کننده های سطحی و شیمیایی صنعتی ، درزگیرها و رزین ها ، ابزارهای تخصصی ، روبات ها و خطوط چسب روباتیک ، لوازم جانبی و ابزار دستی ، مقالات OHS. نمایندگان شرکت هایی از تقریباً در تمام بخش های صنعت ، به ویژه صنایع خودرو ، پلاستیک ، سازه های فلزی ، راه آهن ، ساخت و ساز ، ماشین آلات و ماشین آلات برقی ، برق ، مبلمان ، بسته بندی ، چرم و شیشه از این نمایشگاه بازدید می کنند.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشور ها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای کاری کشورها  ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ،ویزای تجاری کشورها ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشورها می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

18 − شش =