نمایشگاه های ساعت و جواهرات در لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های ساعت و جواهرات در لهستان

نمایشگاه ساعت و جواهرات WATCHES & JEWELLERY - HODINY A KLENOTY 2019 جمهوری چک

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های ساعت و جواهرات در لهستان بپردازیم .

 

۱ – نمایشگاه کهربا و جواهرات AMBERIF  لهستان

 

نمایشگاه جواهرات AMBERIF 2020 لهستان

 

نمایشگاه بین المللی کهربا ، جواهرات و سنگهای قیمتی AMBERIF ، رویدادی تخصصی که سالانه برگزار میشود . محل برگزاری نمایشگاه AMBERIF در سال ۲۰۲۰ شهر گدانسک که در گذشته با نام آلمانی دانتسیگ معروف بود، یکی از شهرهای بزرگ و از بندرهای مهم در شمال لهستان در کنار دریای بالتیک می باشد .AMBERIF مهمترین نمایشگاه کهربا در جهان و بزرگترین رویداد جواهرات در اروپای مرکزی و شرقی است. در اینجاست که تجارت با هنر آشنا می شود ، ایده های خلاق در اینجا متولد می شوند و آخرین روندها و فناوری های طراحی جواهرات در اینجا ارائه می شود. در نمایشگاه  ۴۷۰ غرفه دار از سراسر جهان ، ۶۰۰۰ بازدید کننده از ۵۴ کشور جهان که بیشتر از روسیه ، آلمان ، لیتوانی ، اوکراین ، چین ، انگلیس ، لتونی ، سوئد ، ایتالیا ، دانمارک ، فنلاند ، ایالات متحده ، فرانسه ، مجارستان ، جمهوری چک ، استونی و کانادا اند حضور خواهند داشت.نمایشگاه AMBERIF با کارگاه های آموزشی ، سمینارهای علمی و پانل های بحث و گفتگو همراه است. برجسته ترین جواهرات و Gala Fashion Fashion GDAŃSK AMBER LOOK است. این نمایشگاه از ماهیت صنعتی نیز برخوردار است و در اختیار افراد و شرکت های مرتبط با صنعت جواهرات و کهربا ، تجارت و تولید جواهرات و محصولات طلا و همچنین بازاریابی و خدمات مرتبط با صنعت جواهرات و هنرهای کاربردی است. گداسک پایتخت جهانی کهربا است.

 

 

 

۲ – نمایشگاه هدیه و دکوراسیون WARSAW GIFT & DECO SHOW  لهستان

 

نمایشگاه هدیه و دکوراسیون WARSAW GIFT & DECO SHOW 2020 لهستان

 

نمایشگاه هدیه و دکو ورشو با نام WARSAW GIFT & DECO SHOW بزرگترین نمایشگاه هدیه و دکوراسیون در کشور لهستان    است که سالانه در شهر ورشوو پایتخت این کشور اروپایی برگزار میشود . برای دومین بار ، بازار بین المللی صنعت هدایا و دکوراسیون با هم ادغام می شوند تا یک رویداد سه روزه منحصر به فرد در WARSAW GIFT & DECO SHOW ، یعنی بزرگترین نمایشگاه هدیه و دکوراسیون در لهستان را تشکیل دهند. این نمایشگاه با حضور ۸۰۰ غرفه دار از لهستان و خارج از کشور برگزار می شود که آخرین روندهای بازار را به شما معرفی می کنند و طیف گسترده ای از محصولات را در زمینه کالاهای تزئینی ، مبلمان داخلی ، سرامیک و شیشه ، محصولات روزمره ، جواهرات ، مد ، هدایا ارائه می دهند. وسایل دکوری ، لوازم التحریر ، سوغاتی ، لوازم الکترونیکی کوچک ، اسباب بازی ، منسوجات برای کودکان ، وسایل مربوط به بخش محیط زیست / بازیافت نیز ارائه میشوند. نمایشگاه WARSAW GIFT & DECO SHOW بزرگترین رویداد صنعتی در این بخش در اروپا خواهد بود. این نمایشگاه به مناطق جداگانه موضوعی تقسیم می شود: بخش اصلی و دکور ، سرامیک و شیشه ، کودکان ، جشن ، جواهرات و سنگهای قیمتی ، دست ساز ها، اسباب بازی ، مد. در جدیدترین و بزرگترین نمایشگاه تجاری اروپای شرقی یعنی WARSAW GIFT & DECO SHOW که به هدایا ، اسباب بازی ها ، تزئینات ، کالاهای خانگی ، صنایع دستی و لوازم اداری اختصاص داده شده است شرکت کنید.

 

 

 

۳ – نمایشگاه بین المللی جواهرات و سنگهای قیمتی AMBERIF  لهستان

 

نمایشگاه بین المللی جواهرات و سنگهای قیمتی AMBERIF 2019 لهستان

 

بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی سالانه کهربا، جواهرات و اشیا و سنگهای قیمتی AMBERIF 2019 که در شهر گدانسک که در گذشته با نام آلمانی دانتسیگ معروف بوده است و یکی از شهرهای بزرگ و از بندرهای مهم در شمال لهستان در کنار دریای بالتیک است برگزار خواهد شد . AMBERIF مهمترین نمایشگاه مرکزی در جهان و بزرگترین رویداد جواهرات در اروپای مرکزی و شرقی است. در اینجا کسب و کار هنری، ایده های خلاق ، آخرین روند و فن آوری در طراحی جواهرات ارائه میشود . نمایشگاه AMBERIR دارای۴۷۰ غرفه دار از سراسر جهان و ۶۰۰۰ بازدید کننده از ۵۸ کشور از جمله روسیه، آلمان، لیتوانی، اوکراین، چین، انگلستان، لتونی، سوئد، ایتالیا، دانمارک، فنلاند، سوئد، ایتالیا، فنلاند، ایالات متحده آمریکا، فرانسه، مجارستان می باشد .

 

 

 

۴ –  نمایشگاه ساعت و جواهرات JUBINALE  لهستان

 

نمایشگاهی ساعت و جواهرات JUBINALE 2019 لهستان

 

نمایشگاه جواهرات و ساعت JUBINALE سالی دو مرتبه برگزار می گردد ، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی جواهرات و ساعت در کراکوف یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهرهای کشور لهستان در سال ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد . JUBINALE یک رویداد پیشرو با موضوع جواهرات در اروپای مرکزی است ، سیزدهمین نسخه از JUBINALE در تاریخ ۴ الی ۶ ام از ششمین ماه میلادی در سالن مدرن نمایشگاه بین المللی و مرکز همایش های کراکوف ، در گالیچایسکا ۹ برگزار می شود. JUBINALE میزبان غرفه دارانی از لهستان و خارج از آن از جمله تولید کنندگان ، سازندگان ، واردکنندگان و طراحان جواهرات و ساعت است. گروه بزرگی از خریداران از لهستان و کشورهای اروپای مرکزی مانند اسلواکی ، جمهوری چک ، مجارستان ، اوکراین ، آلمان ، لیتوانی ، ایتالیا ، اتریش و از کشورهای دورتر مانند چین و استرالیا به کراکوف می آیند. در سال ۲۰۱۹ تقریباً ۲۰۰ غرفه دار پیشنهادات خود را به بازدید کنندگان ارائه می دهند از جمله بسیاری از نمایندگان تصمیم گیر شرکت ها ، که مایل به سفارش و و خرید بودند از این موضوع استقابل کرده اند . در JUBINALE فرصت خواهید داشت تا با جدیدترین روند صنعت جواهرات و ساعت مچی آشنا شوید.

 

 

 

۵ – نمایشگاه جواهرات و ساعت JUBINALE  لهستان

 

نمایشگاه جواهرات و ساعت JUBINALE 2018 لهستان

 

نمایشگاه جواهرات و ساعت JUBINALE با میزبانی شهر کراکوف که یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهرهای کشور لهستان است و در جنوب این کشور قرار گرفته و تا سال ۱۶۰۹ پایتخت لهستان بوده است در نوامبر ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد. JUBINALE رویدادی پیشرو در زمینه جواهرات در مرکز اروپا است. دوازدهمین دوره نمایشگاه JUBINALE در سالن مدرن نمایشگاه بین المللی و مرکز کنفرانس Expo Krakow در Galicyjska 9 برگزار خواهد شد. این نمایشگاه میزبان غرفه دارانی از لهستان و خارج از این کشورمی باشد که شامل: تولید کنندگان، واردکنندگان و طراحان جواهرات و ساعت اند. گروهی از خریداران از لهستان و کشورهای اروپای مرکزی مانند اسلواکی، جمهوری چک، مجارستان، اوکراین، آلمان، لیتوانی، ایتالیا، اتریش و از کشورهای دورتر مانند چین و استرالیا به کراکوف می آیند. در سال ۲۰۱۸، تقریبا ۲۲۰ غرفه دار، پیشنهاد خود را برای بازدیدکنندگان ارائه خواهند داد. این رویداد یک فروش ویژه دو روزه است که به صنعت جواهرات اختصاص داده شده است درست قبل از فرا رسیدن کریسمس.

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای نمایشگاهی لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشور لهستان ، ويزای تجاری لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و لیست نمایشگاه های لهستان مي باشد. .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

یک + چهار =