نمایشگاه های ساختمان و معماری در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های ساختمان و معماری در دنیا

نمایشگاه ساختمان و مدرنیته BAUEN & MODERNISIEREN ZÜRICH 2019 سوئیس

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های معماری و ساختمان در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه ساخت و ساز TEKTÓNICA  پرتغال

 

نمایشگاه ساخت و ساز TEKTÓNICA 2020 پرتغال

 

نمایشگاه بین المللی ساختمان و ساخت و ساز پرتغال که سالانه با عنوان TEKTÓNICA برگزار می گردد . لیسبون پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور پرتغال محل برگزاری نمایشگاه ساختمان TEKTÓNICA در سال ۲۰۲۰ می باشد . نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز TEKTÓNICA نوآوری ها ، راه حل های جدید و مواد جدید ، تحقیق و توسعه را در زمینه صنعت ساختمان ارائه میدهد . نمایشگاه ۲۰۲۰Tektónica بزرگترین نمایشگاه ساخت و ساز و مباحث عمومی ساختمانی است که در پرتغال برگزار می شود. این رویداد شامل مشارکت شرکتهای اصلی پیشرو می باشد و برند های کلیدی در حمایت از شرکت های ارائه دهنده در آن حضور دارند و امکان کشف فرصت های جدید در داخل و خارج از کشو پرتغال را ایفا می کنند و به عنوان مرحله ای برای نوآوری ، راه اندازی و تبلیغ محصولات و خدمات جدیدی که مورد توجه قرار می گیرد ، خدمت می کنند. 

 

 

 

۲ – نمایشگاه ساخت و ساز BUDPRAGRES  بلاروس

 

نمایشگاه عکاسی PARIS PHOTO 2020 فرانسه

 

نمایشگاه BUDPRAGRES با موضوعات مکانیسم کار در ساخت و ساز ، تجهیزات مسکن و مصالح ساختمانی ، کلبه ، خدمات عمومی که سالانه برگزار میشود . رویداد BUDPRAGRES در سال ۲۰۲۰ با میزبانی شهر مینسْک پایتخت کشور بلاروس برگزار میشود . بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تخصصی تولید مصالح ساختمانی ، مکانیزاسیون کار در ساخت و ساز از ۱۵ تا ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۰ توسط سازمان JSC “Minskexpo” با پشتیبانی و مساعدت وزارت معماری و ساختمان جمهوری بلاروس برگزار خواهد شد .“BUDPRAGRES” بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه ساخت و ساز در کشور بلاروس است. در نمایشگاه BUDPRAGRES غرفه داران داخلی و خارجی بسیار شناخته شده حضور دارند ، اخیراً “BUDPRAGRES” جایزه ای از اتحادیه نمایشگاه ها دریافت کرده است. این نمایشگاه بعد از ۲۴ سال گذشت از تأسیس خود به یک مجمع بین المللی چند منظوره تبدیل شده است که در آن می توانید همه موارد مورد نیاز برای ساخت و سازهای تجاری و مسکونی را پیدا کنید. این رویداد آخرین دستاوردها و نوآوری ها در این حوزه را به نمایش می گذارد. شرکت نمایشگاهی MinskExpo برگزار کننده پیشرو نمایشگاه های تخصصی بین المللی در بلاروس است. 
۳ – نمایشگاه آسانسور INELEX  ترکیه
نمایشگاه آسانسور INELEX 2020 ترکیه

INELEX عنوان نمایشگاه آسانسور و فناوری آن می باشد که دوسالی یکبار در کشور ترکیه برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه آسانسور INELEX در سال ۲۰۲۰ شهر ازمیر می باشد .نمایشگاه INELEX ازمیردر ۱۶-۱۸ آوریل ۲۰۲۰ در Fuar ازمیر برگزار می شود. صنعت آسانسور اهداف جدیدی را برای سال ۲۰۲۰ هدف گذاری می کند. صنعت آسانسور از نظر واردات و صادرات با INELEX 2020 به پتانسیل های جدیدی دست خواهد یافت.

اهداف نمایشگاه INELEX : 

امکان سازگاری با فن آوری های جدید در بخش آسانسور.
تبادل اطلاعات با متخصصان این بخش
امکان دیدار با همکارهای جدید رسانه ای محلی و بین المللی
با کمک کنفرانس ها ، جلسات و پانل های برگزار شده ، شما می توانید نوآوری ها را در بخش خود پیگیری کرده و آن را در تجارت خود پیاده سازی کنید
از آنجا که یکی از مهمترین بخش های نمایشگاه بخش ملاقات ها است ، شما ممکن است مشتری های جدیدی پیدا کنید ، همچنین با روابط جدید ، توافق های مهمی دست یابید و برند خود را گسترش داده و فرصتی برای به دست آوردن نمایندگی های جدید داشته باشید.

 

 

 

۴ – نمایشگاه ساختمان YAPI – TURKEYBUILD ISTANBUL  ترکیه

 

کنفرانس مکانیک EFMC - EUROPEAN FLUID MECHANICS CONFERENCE 2020 سوئیس

 

نمایشگاه بین المللی ساختمان استانبول ، نمایشگاه ساختمان ترکیه با نام YAPI – TURKEYBUILD ISTANBUL سالانه در شهر استانبول برگزار می گردد .رویداد Yapı – Turkeybuild استانبول از سال ۱۹۷۸ در زمینه مواد و مصالح ساختمانی در سطح بین المللی در سراسر ترکیه ارائه داده شده است. نمایشگاه Yapı استانبول ترکیه با نمایندگان صنعت ساختمان از ترکیه ، بالکان ، آفریقای شمالی ، خاورمیانه ، روسیه و کشورهای مشترک المنافع همکاری می کند. این رویداد فرصتی برای ارائه و کشف جدیدترین نوآوری های محصولات و به عنوان سکوهای توسعه بیزینس ها است. در این نمایشگاه همچنین برنامه های تجاری غنی برای حمایت از متخصصان صنعت و بهره مندی از بخش صنعت ساختمان ارائه شده است. محتوای نمایشگاه YAPI – TURKEYBUILD ISTANBUL از جمله رویدادهای بستر توسعه تجارت ، پروژه های کشور مهمان ، مهمانان منطقه و بازار Tarket و جوایز طلایی Magent ، از جمله ابزارهای شهرت شرکت ها در بخش ساختمان شده اند. Yapı – Turkeybuild استانبول توسط Hyve Group plc برگزار می شود. گروه Hyve یکی از برگزار کنندگان برجسته ترین نمایشگاه ها و کنفرانس های تجاری بین المللی است که بیش از ۱۳۰ نمایشگاه و همایش سالانه در سراسر جهان برگزار می کند. Yapi Turkeybuild استانبول در نمایشگاه و مرکز کنگره TUYAP برگزار می شود.

 

 

 

۵ – نمایشگاه خانه و باغ OTTAWA HOME & GARDEN SHOW  کانادا

 

نمایشگاه خانه و باغ OTTAWA HOME & GARDEN SHOW 2020 کانادا

 

۶ – نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدن SMOPYC  اسپانیا
نمایشگاه ماشین آلات ساختمانی و معدن SMOPYC 2020 اسپانیا
نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کارهای عمومی و ساخت و ساز و ماشین آلات معدن SMOPYC ، نمایشگاه SMOPYC سه سالی یکبار فقط برگزار می گردد پس اگر خواستار شرکت در این نمایشگاه هستید نباید آنرا در سال ۲۰۲۰ که در شهر ساراگوسا پایتخت بخش خودمختار آراگون در کشور اسپانیا است از دست بدهید . SMOPYC ابزاری است که برای اولین بار برای تقویت رقابت بین شرکتها ، ارائه همه نوآوری هایی که در بازار وجود دارد ، به عنوان یک انجمن برای بحث در مورد موضوعاتی که حرفه ای ها را نگران کرده است ، فعالیت انجمن های بخش های مختلف را گرد هم آورده و به طور قطعی به عنوان یک موتور توسعه برای کلیه شرکتهای مرتبط با ماشین آلات ساختمانی و معدن عمل کرده است .
 
۷ – نمایشگاه محصولات و خدمات نوسازی خانه PICTOU COUNTY HOME SHOW  کانادا
نمایشگاه محصولات و خدمات نوسازی خانه PICTOU COUNTY HOME SHOW 2020 کانادا
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها، اخذ ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاه کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، دعوتنامه کشورها ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

پنج × دو =