نمایشگاه های دندانپزشکی در لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های دندانپزشکی در لهستان

نمایشگاه دندانپزشکی WARSAW DENTAL MEDICA SHOW 2019 لهستان

همراه با شمیران گشت باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های دندانپزشکی در لهستان بپردازیم .

 

۱ – نمایشگاه و کنگره دندانپزشکی CEDE  لهستان

 

نمایشگاه و کنگره دندانپزشکی CEDE 2019 لهستان

 

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی مرکزی اروپا دو سالی یکبار تحت عنوان CEDE برگزار میشود . این رویداد در سال ۲۰۱۹ در شهر پوزنان یکی از شهرهای بزرگ و مهم لهستان در غرب این کشور برگزار خواهد شد . پروفسور مارزنا دومیناک، رئیس کمیته علمی کنگره، رئیس انجمن دندانپزشکی لهستان و عضو کمیته آموزشی FDI می باشد.سومین کنگره اتحادیه دندانپزشکی لهستان در ۱۹-۲۱ سپتمبر ۲۰۱۹ در کنار بیست و هشتمین نمایشگاه دندانپزشکی مرکزی اروپا CEDE برگزار می شود. CEDE برای همه کسانی است که دائما تلاش می کنند دانش خود را گسترش دهند و مهارت های خود را با استانداردهای جهانی فعلی بهبود بخشند. CEDE با همکاری فدراسیون جهانی دندانپزشکی FDI و همتای اروپایی آن ERO-FDI است و هیچ رویدادی آموزشی دیگر در لهستان نمیتواند چنین برنامه گسترده ای داشته باشد و استانداردهای بالای این نمایشگاه و همچنین سطح حرفه ای بسیاری از شرکت کنندگان آنرا تبدیل به یک رویداد مهم در عرصه دندانپزشکی تبدیل کرده است. سازمان های شرکت کننده عبارتند از: انجمن دندانپزشکی لهستان، انجمن ریشه‌درمانی یا اندودنتیکس لهستان، انجمن دندانپزشکان فعال.

 

۲ ویزای نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی WARSAW DENTAL MEDICA SHOW  لهستان

 

نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی WARSAW DENTAL MEDICA SHOW 2020 لهستان

 

نمایش کلینیک های دندانپزشکی ورشو ، نمایشگاه و کنفرانس بین المللی دندانپزشکی و پزشکی و زیبایی سالانه شهر ورشو که با نام WARSAW DENTAL MEDICA SHOW در پایتخت کشور لهستان برگزار می گردد . سومین نمایشگاه بین المللی تجاری و کنگره دندانپزشکی و پزشکی زیبایی ورشو ، نمایشگاه بین المللی تجاری و کنگره دندانپزشکی و پزشکی زیبایی در مرکز نمایشگاهی Ptak Warsaw Expo برگزار میشود . این رویداد تنها رویداد در لهستان است که به دندانپزشکی و پزشکی زیبایی را تلفیق می کند و در فرمول یک نمایشگاه صنعتی بزرگ اجرا می شود. Warsaw DentalMedica Show یک نمایشگاه سه روزه بین المللی به همراه کنگره دندانپزشکی و زیبایی است که توسط PTAK Warsaw Expo برگزار می شود.

در نمایشگاه WARSAW DENTAL MEDICA SHOW موارد زیر ارائه میشود :

• “کلینیک دندانپزشکی ارگونومیک” ، که به شما نشان می دهد که چگونه باید فضای اداری خود را برنامه دهید. از غرفه دارانی که می خواهند بهترین تجهیزات ، مواد یا خدمات را در اینجا ارائه دهند دعوت می کنیم. اینجاست که دندانپزشک یک برند معروف و مشاوره تخصصی در مورد نحوه معرفی تجهیزات مدرن را در مطب پیدا می کند. در اینجاست که دندانپزشک متوجه می شود که چگونه دندانپزشکی را با خدمات با عناصر پزشکی زیبایی شناسی تطبیق و گسترش دهد
• منطقه خریداران با هدف جذب هرچه بیشتر بازدید کننده از بازارهای خارجی. ما اتاق های سخنرانی و کارگاهی باز و بسته را در اختیار شما قرار می دهیم .
• بازار مرحله ، که در آن هر یک از شما قادر به ارائه محتوای شرکت خود خواهید بود.
• رهبران ، دست اندرکاران ، متخصصان و تولید کنندگان را به غرفه های خود دعوت کنید و به ما نشان دهید که چقدر نوآور هستید و افراد به محصولات  و خدمات شما نیاز دارند.
• مجمع آزاد رهبران – جلسات با رهبران و دست اندرکاران ، امسال تحت شعار مشترک “دانش عملی!”
• هر سخنرانی با یک نمایش به پایان می رسد. 
• نمایشگاه – ما یک نمایشگاه بزرگ برای کل صنعت برگزار می کنیم .
• زیرساخت های مناسب

 

۳ – نمایشگاه دندانپزشکی DENTAMED  لهستان

 

نمایشگاه دندانپزشکی DENTAMED 2018 لهستان

 

نمایشگاه سالانه Dentamed با میزبانی شهر وروتسواف در جنوب غربی لهستان در نوامبر ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد . غرفه داران متعددی از سراسر جهان محصولات و تجهیزات خود را برای دندانپزشکان و صنعت دندانپزشکی ارائه می دهند. این نمایشگاه پلتفرم ارتباطی و اطلاعاتی برای صنعت دندان پزشکی است. بازدیدکنندگان Dentamed این فرصت را دارند تا اطلاعات جامع و جزئیات مربوط به آخرین روند و محصولات در این صنعت را بدست آورند. شما همچنین می توانید به بسیاری از رویدادهای جانبی مانند: شرکت در کنفرانس های بین المللی، دوره ها و سخنرانی ها و ارائه سخنرانی برای دستیار های دندانپزشکی دسترسی داشته باشید.

 

۴ – نمایشگاه دندانپزشکی WARSAW DENTAL MEDICA SHOW  لهستان

 

نمایشگاه دندانپزشکی WARSAW DENTAL MEDICA SHOW 2019 لهستان

 

نمایشگاه دندان پزشکی وَرشو WARSAW DENTAL MEDICA SHOW رویدادی علمی در زمینه دندانپزشکی می باشد که سالانه در پایتخت کشور لهستان در شهر ورشو برگزار میشود، جالب است بدانید بزرگ‌ترین شهر لهستان و دهمین شهر بزرگ اتحادیه اروپا از نظر جمعیت است. نمایشگاه و کنگره بین المللی دندانپزشکی و زیبایی شناسی در مرکز نمایشگاهی و کنگره Ptak ورشو برگزار میشود و تنها رویدادی است که در لهستان دندان پزشکی را با محیط زیست و زیبایی شناسی یکپارچه سازی کرده است و در یک فرمول نمایشگاهی تجاری بزرگاجرا شده است. بازدیدکنندگان در نمایشگاه دندان پزشکی ورشو موضوعات جالبی  در این صنعت ارائه می شود و در طی این دوره آموزشی می توانند صلاحیت ها و مهارت های خود را افزایش دهند و آخرین تکنیک ها و دانش ها را در زمینه دندانپزشکی و زیبایی شناسی به دست آورند.

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان، تور نمايشگاهی لهستان، رزرو بليط هواپيما جهت سفر، ویزای تجاری،  رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی لهستان می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

هشت − چهار =