نمایشگاه های دام و طیور در فرانسه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های دام و طیور در فرانسه

نمایشگاه بین المللی دام وطیور EUROTIER HANNOVER '2018 آلمان

همراه با شمیران گشت باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاههای دام و طیور در فرانسه بپردازیم .

 

۱- نمایشگاه بین المللی دامداری SPACE  فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی دامداری SPACE 2019 فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی سالانه SPACE با محوریت دامداری در سال ۲۰۱۹ در شهر رن مرکز ایالت بروتاین در فرانسه برگزار خواهد شد . SPACE 2019، نمایشگاه بین المللی دامداری برای همه محصولات دامی . SPACE یک نمایشگاه تجاری برای کشاورزی است که تمام شرکت کنندگان را در بخش های گوشت گاو (شیر و گوشت)، مرغ، خوک، خرگوش، گوسفند، بز و آبزییان را یک محیط جمع می کند. یک پیشنهاد کامل درباره خوراک و تغذیه حیوانات، ساختمان های دامی، ژنتیک، بهداشت حیوانات، تجهیزات دوشش، انرژی، دفع پسماندهای دامی. Innov’Space بهترین نوآوری های صنعت را ارائه می کند. SPACE شیوه ها و چالش های آینده دامداری را ارائه می دهد.

 

۲ – نمایشگاه کشاورزی و دامداری AGRI DEIZ فرانسه

 

نمایشگاه کشاورزی و دامداری AGRI DEIZ 2019 فرانسه

 

نمایشگاه کشاورزی و دامداری سالانه AGRI DEIZ در سال ۲۰۱۹ در کَمپِر شهری در غرب ایالت بروتاین فرانسه برگزار خواهد شد . AGRI DEIZ که توسط انجمنی اداره می شود  به عنوان جشنواره کشاورزی و دام Finistère در سال ۲۰۱۴ متولد شد . اولین دوره در Morlaix بدون Quimperoise اجرا شد و از به بعد این جشنواره به طور متناوب بین شمال و جنوب این بخش برگزار میشود . موضوع فعالیت اصلی نمایشگاه AGRI DEIZ محصولات کشاورزی و دامی می باشد. جشنواره AGRI DEIZ یکی از رویدادهای مهم کشاورزی در این بخش است که بین ۱۵ تا ۲۰ هزار بازدید کننده در طول سالیان متمادی در Quimper یا Morlaix برگزار می شده است .

 

 

۳ – نمایشگاه کشاورزی FERME EXPO TOURS  فرانسه

 

 

نمایشگاه FERME EXPO TOURS 2018 رویدادی منطقه ای با موضوع کشاورزی و غذا می باشد .رویدادی که همان طور از نام آن معلوم هست در شهر تور فرانسه  برگزار میشود . لازم به ذکر هست تور نام شهری‌ است در مرکز فرانسه و این شهر مرکز بخش اندرولوار می‌باشد . در این نمایشگاه سه روزه که عموم مردم از آن می تواند بازدید داشته باشند انواع ماشین آلات و محصولات مرتبط با کشاورزی ارائه خواهد شد .در امسال، نوآوری و فن آوری های جدید در خدمات کشاورزی در سراسر مراسم نشان داده خواهد شد . این یک رویداد ضروری برای متخصصان کشاورزی در Indre-et-Loire و در مرکز منطقه Val de Loire می باشد . مسابقات و نمایشگاه های مزرعه ای، کنفرانس ها، انجمن های کسب و کار ، به همراه جشن ها و سرگرمی ها از حواشی این رویداد خواهد بود .

 

 

۴ – نمایشگاه اسب SALON DU CHEVAL DE PARIS فرانسه

 

نمایشگاه اسب SALON DU CHEVAL DE PARIS 2018 فرانسه

 

نمایشگاه سالانه SALON DU CHEVAL DE PARIS که در شهر پاریس فرانسه برگزار میشود . نمایشگاهی متنوع در زمینه اسب و الاغ و قاطر می باشد به همراه نمایشهایی از اسب سواران ماهر با اسب های وحشی و خانگی و مسابقه ای . انتظار می رود ۱۳۰،۰۰۰ بازدید کننده از بیش از ۲۵۰ غرفه در سال ۲۰۱۸ با توجه به آمار بازدید در سال ۲۰۱۷ بازدید کنند. نمایشگاه INDOOR DE PARIS مسابقات غیر معمول برای تمام سطوح (حرفه ای، آماتور، باشگاهی، اسب داران) و بسیاری از رشته ها (نمایش و رژه اسب ها ،  پریدن، سواری، شکاری و … )را ارائه می دهد .

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای نمایشگاهی فرانسه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت فرانسه ، ويزای تجاری فرانسه ، تور نمايشگاهی فرانسه ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه فرانسه مي باشد .

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

نه + هجده =