نمایشگاه های دارویی و داروسازی در کانادا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های دارویی و داروسازی در کانادا

نمایشگاه تجهیزات و تولیدات و مواد اولیه دارویی PHARMTECH & INGREDIENTS 2018 روسیه

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه ها و کنفرانس های دارویی و داروسازی در ایتالیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه و کنفرانس داروسازی PHARMACY U – TORONTO  کانادا

 

نمایشگاه و کنفرانس داروسازی PHARMACY U - TORONTO 2020 کانادا

 

نمایشگاه سالانه داروسازی شهر تورنتو کشور کانادا که با عنوان PHARMACY U – TORONTO برگزار میشود . Pharmacy U یک کنفرانس منحصر به فرد و آموزشی است که برای کمک به داروسازان برای راه حل های توزیع کالاها ، خدمات پیشرو و مشاوره برای یک داروخانه موفق تر طراحی شده است. شرکت کنندگان یاد می گیرند که چگونه حاشیه سود کلی را تقویت کنند ، مشاغل خود را با کارآیی بیشتری اداره کنند و خدمات جدید با بودجه بیمار ان را توسعه دهند. داروسازان در کارگاه ها که به منظور بهبود داروخانه خود طراحی شده اند شرکت می کنند.

 

 

 

۲ – کنفرانس داروسازی PHARMACY U – VANCOUVER  کانادا

 

کنفرانس داروسازی PHARMACY U - VANCOUVER 2020 کانادا

 


PHARMACY U – VANCOUVER به داروسازان اطلاعات لازم را برای بهبود عملکرد خود می دهد، آنها را آگاه می کند و با اخبار ، روندها و منابع صنعت داروسازی درگیر می کند. PharmacyU.ca اجتماع پر جنب و جوش و در حال رشد داروسازان درگیر از سراسر کانادا است، که به دنبال ایجاد ارتباطات محکمی برای بهبود تجارت خود هستند.

در رویداد PHARMACY U – VANCOUVER افراد زیر شرکت می کنند :

دارندگان داروخانه
داروسازان
دفاتر مرکزی زنجیره های داروسازی
تکنسین های داروسازی
مدیران فروشگاهها
دانشجویان داروسازی
توزیع کنندگان دارو

 

 

 

۳ – کنفرانس داروسازی PHARMACY U – VANCOUVER  کانادا

 

کنفرانس داروسازی PHARMACY U - VANCOUVER 2018 کانادا

 

داروسازی U یک کنفرانس منحصر به فرد است که به منظور کمک به داروسازان داروخانه ها، مراکز فروش و راه حل های مشاوره ای برای داشتن یک داروخانه موفق تر در شهر ونکوور کانادا  در سال ۲۰۱۸ برگزار میشود . این کنفرانس مناسب گروه های : صاحبان شرکت های داروسازی ، داروسازان مستقل ، تکنسین های داروسازی ، مدیران و کارکنان فروش ، دانشجویان داروسازی ، توزیع کنندگان دارو می باشد .

 

 

 

۴ – کنفرانس داروسازی PHARMACY U – VANCOUVER  کانادا

 

کنفرانس داروسازی PHARMACY U - VANCOUVER 2019 کانادا

 

کنفرانس داروسازی U – VANCOUVER ، کنگره ای سالانه با موضوع تخصصی داروسازی می باشد که در شهر ونکوور که یک شهر ساحلی و بندرگاهی مهم در کانادا است برگزار میشود .Pharmacy U یک کنفرانس منحصر به فرد است که برای کمک به داروسازان در پیوند راه حل های توزیع کالاها ، خدمات پیشرو و مشاوره برای یک داروخانه موفق تر طراحی شده است. استراتژی یکپارچه سازی ثروت برای صاحبان داروخانه های کانادا با حضور در نمایشگاه و کنفرانس PHARMACY U – VANCOUVER فراهم میشود . در این رویداد یک روزه برای صاحبان داروخانه یاد خواهید گرفت:
روش های اثبات شده برای افزایش سودآوری در تجارت شما
شناسایی و اجرای موارد اصلی عملکرد برای دستیابی به نتایج بهینه

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کانادا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کانادا ، ويزای نمايشگاهی کانادا ، تور نمايشگاهی کانادا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای تحصیلی کانادا ، ویزای کار کانادا ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کانادا می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

2 × 2 =