نمایشگاه های حیوانات خانگی و باغ وحش در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های حیوانات خانگی و باغ وحش در دنیا

نمایشگاه بین المللی اسب HIPPOSPHERE 2019 روسیه

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های حیوانات خانگی و باغ وحش در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه اسب CHEVAL PASSION  فرانسه

 

نمایشگاه اسب CHEVAL PASSION 2020 فرانسه

 

نمایشگاه سالانه اسب CHEVAL PASSION در سال ۲۰۲۰ در اَوینیون که بخشی در ناحیه پروانس آلپ-کوت دازور فرانسه است برگزار میشود محل برگزاری با عنوان نمایشگاه کاملا مناسب است . از پانزدهم تا نوزدهم ژانویه سال ۲۰۲۰ ، سی و پنجمین دوره از Cheval Passion برای یک نمایشگاه ۱۰۰٪ اسب ۱۰۰٪ جشن و ۱۰۰ سوارکاری مهیا شده است . در برنامه نمایشگاه :  ۱۲۰۰ اسب ، ۲۵۰ غرفه ، مسابقات و ۹۰ ساعت نمایش ، سرگرمی و … و البته اجراهای gala Crinières d’Or ، یکی از زیباترین نمایش های سوارکاری در اروپا خواهد بود . یک بخش نوآورانه هم در سال ۲۰۲۰ خواهد داشت! به مناسبت نسخه ۲۰۲۰ از Cheval Passion ، نزدیک به ۲۵۰ غرفه دار محصولات و خدمات جدید خود را ارائه می دهند. مواد و تجهیزات ، مواد غذایی و بهداشت ، ورزش و تفریح ​​، وسایل نقلیه و غیره تمام دنیاهای جدید سوارکاری توسط غرفه داران حرفه ای از سراسر فرانسه و اروپا (آلمان ، اسپانیا ، ایتالیا ، سوئیس و غیره) در Cheval Passion ارائه می شوند. در شش ساختمان، ۲۵۰ غرفه در ۵۰۰۰ متر مربع که در شش ساختمان قرار دارد ، کلیه محصولات و خدمات مفید را برای سواران و اسبهای آنها ارائه می دهد.

 

 

 

۲ – نمایشگاه اسب CAVALIADA WARSZAWA  لهستان

 

نمایشگاه اسب CAVALIADA WARSZAWA 2020 لهستان

 

اگر شما از طرفداران اسب ها هستید یا سوار کار هستید و همزمان قصد سفر به اروپا از جمله کشور لهستان را نیز دارید شرکت در نمایشگاه اسب ورشو لهستان می تواند گزینه خوبی باشد !  نمایشگاه اسب CAVALIADA WARSZAWA که سالانه در این شهر برگزار میشود . Cavaliada یک رقابت بین المللی سوارکاری در پرش ، اسب سواری و رویدادی با ارئه محصولات ، لباس و .. است. تور اسب سواری کاوالیادا یکی از مهمترین رویدادهای سوارکاری در این بخش از دنیا است. کیفیت و اهمیت این رویداد هر ساله رو به رشد است و به همراه آن تعداد سواران و اسب ها را نیز افزایش می دهد. از پنجشنبه تا یکشنبه ، هواداران می توانند مبارزات ورزشکاران را در چهار مسابقه سواری تماشا کنند: پرش از روی موانع ، مسابقه جامع اسب سواری و … . این برنامه شامل مسابقات تماشایی است که مورد علاقه عموم قرار می گیرد .

 

 

 

۳ – نمایشگاه کشاورزی FERMA لهستان

 

نمایشگاه دام و طیور FERMA 2019 لهستان

 

نمایشگاه کشاورزی و دامداری در کشور لهستان سالانه برگزار میشود . نام این نمایشگاه FERMA می باشد که در شهر ووچ یا ووج که یکی از شهرهای لهستان در نواحی مرکزی و در نزدیکی ورشو، پایتخت آن کشور است میزبانی میشود . نمایشگاه دام و طیور FERMA از غرفه داران فعال در صنعت کشاورزی برای ارائه محصولات نوآورانه خود در این نمایشگاه دعوت به عمل می آورد . جلساتی نیز با حضور کارکنان اتاق های کشاورزی ، دانشمندان و نمایندگان سازمان ها و شرکت ها برگزار خواهد شد که به منتخب محصولات ارائه شده با نشانه “نوآوری” جایزه می دهند. همچنین محصولات ارائه شده در این نمایشگاه می توانند جایزه “مدال طلایی” این نمایشگاه را برنده شوند. هر یک از محصولات برنده جایزه  گواهی و مدرک دیجیتالی جایزه را دریافت می کند که می تواند در موارد تبلیغاتی مانند بروشورها، آگهی ها، بسته بندی و غیره استفاده شود. لازم به ذکر است نمایشگاه FERMA تنها نمایشگاه تخصصی در زمینه کشاورزی و دام داری در کشور لهستان است که بیش از ۲۵۰ غرفه دار از لهستان و کشورهای خارجی از آن استقبال می کنند . پیش بینی میشود ۳۱ هزار بازدید کنندهاز نمایشگاه بازدید کنند . همچنین یک کنفرانس علمی در سطح اروپا نیز برگزار خواهد شد .

 

 

 

۴ – نمایشگاه ورزش و شکار PFERD & JAGD  آلمان

 

نمایشگاه ورزشهای سوارکاری PFERD & JAGD 2018 آلمان

 

نمايشگاه سالانه ورزش و شکار PFERD & JAGD 2018 که در دسامبر ۲۰۱۸ در شهر هانوفر آلمان برگزار مي گردد . يک نمايشگاه جالب براي علاقه مندان به ورزش همراه با شکار! نمايشگاهس تجاري براي سواران، شکارچيان و ماهيگيران. هر ساله بيش از ۱۰۰،۰۰۰ بازديد کننده براي اطلاع از در مورد آخرين تحولات دنياي سوارکاري و شکار مطلع شوند به اين نمايشگاه و رويداد مي آيند . طيف محصولات متنوع، برنامه پشتيباني با کيفيت بالا و نمايش هاي نفس گير در بزرگترين نمايشگاه اروپا براي سوارکاران، شکارچيان و ماهيگيران براي کل اعضاي خانواده .

 

 

 

۵ – نمایشگاه اسب و ورزش سوارکاری HIPPOLOGICA BERLIN  آلمان

 

نمایشگاه اسب و ورزش سوارکاری HIPPOLOGICA BERLIN 2019 آلمان

 

 نمایشگاه جذاب و مفرح HIPPOLOGICA که سالانه در شهر برلین کشور آلمان برگزار می گردد. نمایشگاه HIPPOLOGICA با دو موضوع اصلی برگزار میشود . یک نمایش انواع اسب ها ۲- رویدادها و نمایش های ورزشی و اسب سواری . رویداد HIPPOLOGICA برای دومین بار در چهار روز آخر هفته سبز در پایتخت آلمان برگزار خواهد شد. رویداد ورزشی سنتی با بزرگترین مسابقات ورزشی در پایتخت با یک پیشنهاد گسترده شروع خواهد شد . در HIPPODROM در سالن ۲۵، مسابقات درجه یک در تمام چهار روز متمرکز خواهد بود. سالن کناری اش یعنی ۲۶ همچنین یک برنامه متنوع برای عاشقان اسب ها را ارائه می دهد. همچنین در HIPPOFORUMUM کارشناسان گزارش سلامت اسب ها و آموزش و تجارب خرید را به بازدیدکنندگان ارائه می دهند . .HIPPOLOGICA مکان مناسبی برای ارائه محصولات و خدمات مربوط به صنایع اسب سواری را ایجاد کرده است .

 

 

 

۶ – نمایشگاه اسب HORSES  فنلاند

 

نمایشگاه اسب HORSES 2019 فنلاند

 

اگر از علاقه مندان به ورزش و مسابقات اسب سواری هستید یا نه فقط از مشاهده انواع اسب ها فقط لذت می برید نباید نمایشگاه سالانه اسبها با نام HORSES را در کشور فنلاند در تاریخ ۶-۷ آوریل ۲۰۱۹ را از دست بدید ! نمایشگاه HORSES در شهر تامپره در کشور فنلاند برگزار میشود .این نمایشگاه شامل باشگاه ها، نمایشها، نمایش های نژادی، زمینه های اطلاعاتی و رقابت های سطح بالا است. همچنین در طول هفته این نمایشگاه، دهمین نشست سالانه Vuoden Kavionjälki Hoofprint of the Year را ارائه می شود و برای کسانی که به دنبال انواع محصولات و خدمات صنایع اسبهستند رویداد مهمی است. در بزرگترین نمایشگاه تجاری صنایع اسب حتما شرکت کنید .

 

 

 

۷ – نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES  فرانسه

 

نمایشگاه بین المللی اسب EQUITA LONGINES 2019 فرانسه

 

نمایشگاه جالب و مهیج بین المللی اسب EQUITA LONGINES که شامل تجهیزات سوارکاری ، وسایل نقلیه اسب سواری، اصطبل، بهداشت و تغذیه اسب ، گردشگری سوارکاری ، کلوپ ها ، مراکز سوارکاری ، هنر و صنایع دستی … می باشد . نمایشگاه EQUITA LONGINES سالانه برگزار می گردد و در سال ۲۰۱۹ شهر لیون فرانسه است. لیون، یک مرکز بزرگ اقتصادی است که در بین پاریس و مارسی قرار گرفته‌است و به عنوان پایتخت فرانسه در خوش‌گذرانی، شهرت پیدا کرده‌است. این شهر در تاریخ سینما، نقش بسیار مهمی ایفا کرده‌است تاریخ بازی ها و نمایشگاه Equita Lyon 2019 در سری ۲۵ آن ۲۳ ژوئیه ۲۰۱۹ است . Equita Lyon ، یک رویداد مهم با موضوع “اسب” در تقویم اروپا و یک مرجع بین المللی است ، هیچ رویداد دیگری در اروپا نمی تواند میزبان همان تعداد جام های جهانی FEI با عنوان Equita Lyon باشد ، به عنوان بخشی از Longines Equita Lyon ، مسابقه بین المللی اسب سواری! رویداد Rhônalpin چهار مرحله از جام جهانی را که توسط Fédération Equestre Internationale (FEI) هدایت می شود ، به مخاطبان خود ارائه می دهد: جام پرش جهانی و نمایش FEI Longines ، جام جهانی لباس FEI ، جام جهانی FEI Hitch و FEI Jumping Ponies’Trophy ،همه مسابقات FEI Dressage ، Driving Team و FEI Jumping Ponies’Trophy در مسابقات جام جهانی دسترسی آزاد دارند و تنها یک ورودی “Salon” دارند.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای شينگن کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای گردشگری کشورها رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشورها می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

چهار × 4 =