نمایشگاه های ترافیک ، حمل ونقل و تدارکات در سوئد | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های ترافیک ، حمل ونقل و تدارکات در سوئد

نمایشگاه حمل و نقل عمومی WARSAW BUS 2019 لهستان

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم بهترین و معروفترین نمایشگاه های ترافیک ، حمل و نقل و تدارکات در سوئد را معرفی نماییم .

 

 

۱ – نمایشگاه حمل و نقل جاده ای ELMIA LASTBIL – THE TRUCK EXHIBITION  سوئد

 

نمایشگاه حمل و نقل جاده ای ELMIA LASTBIL - THE TRUCK EXHIBITION 2020 سوئد

 

نمایشگاه حمل و نقل ELMIA LASTBIL ، نمایشگاه بین المللی تجاری در بخش حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل دو سالی یکبار برگزار می گردد . رویداد ELMIA LASTBIL در سال ۲۰۲۰ در شهر  یونشوپینگ در کشور سوئد برگزار خواهد شد . صرف نظر از اینکه شما چه نوع وسیله نقلیه تجاری می خواهید تولید کنید ، بخرید ، بفروشید یا خوتدان فقط رانندگی کنید نمایشگاه Elmia Lastbil برای شما مناسب است. طی چهار روز کل صنعت حمل و نقل با هم یکجا جمع می شوند. در اینجا موضوعات جالب توجه خواهد بود و جلساتی برای معاملات تجاری واقعاً سنگین برگزار می شود. Elmia Lastbil موضوعات امروز و آینده را در مورد حمل و نقل ، توزیع و تدارکات مورد بررسی قرار خواهد داد .

Elmia Lastbil در ۱۹الی ۲۲ اوت سال ۲۰۲۰ در Elmia در Jönköping برگزار می شود و یک مکان بین المللی برای صنعت حمل و نقل است. این نمایشگاه نمایش های گسترده ، ارائه ها ، مسابقات رانندگان ، مسابقات مسابقات نوردیک ، رویدادها ، برنامه های سمینار ، مباحثات و وسایل نقلیه تجاری معلولان را در محیطی به مساحت بیش از ۷۵۰۰۰ متر مربع ارائه می دهد. غرفه داران شامل شرکت هایی با انواع محصولات و خدمات می شوند که یک شرکت حمل و نقل برای انجام کار خود نیاز دارد. در سال ۲۰۱۸ این نمایشگاه ۴۱۱ غرفه دار از ۱۷ کشور و تقریبا ۳۳،۰۰۰ بازدید کننده داشته است.

 

 

 

۲ – نمایشگاه و کنفرانس تدارکات و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT  سوئد

 

نمایشگاه و کنفرانس تدارکات و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT 2020 سوئد

 

نمایشگاه و کنفرانس تدارکات و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT که سالانه برگزار می گردد .گوتِنبُرگ دومین شهر بزرگ سوئد میزبان این رویداد می باشد . نمایشگاه Logistik & Transport  در ۳ الی ۴ نوامبر ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد! حمل و نقل و لجستیک با کیفیت بالا ، از اهمیت بسیاری برای پیشرفت اقتصادهای مدرن برخوردار هستند. اما به نظر می رسد هر روز چالش ها بیشتر می شود. جهان به سرعت در حال تغییر است بنابراین راه حل هایی که امروز کار می کنند لزوماً فردا کار نمی کنند.با ما در Logistik & Transport که نمایشگاه و کنفرانس پیشرو در منطقه نوردیک برای کل جامعه حمل و نقل و تدارکات است همراه شوید. فناوری و زیرساخت ها را کشف کنید.

تدارکات شهری یکی از چالش های بزرگی است که شهرها در صورت موفقیت و پایداری در آینده باید با آن روبرو شوند. شهرهای ما در مقابل نیاز به تصمیمات شجاعانه شرکتها ، مقامات و یا سیاستمداران دارند.گفتگوهای اکسپرس ، فعالیت میدانی را در نمایشگاه Logistik & Transport تجربه کنید .

 

 

 

۳ – نمایشگاه و کنفرانس راه آهن ELMIA NORDIC RAIL  سوئد

 

نمایشگاه و کنفرانس خطوط راه آهن ELMIA NORDIC RAIL 2019 سوئد

 

کنفرانس و نمایشگاه تجاری ELMIA NORDIC RAIL با موضوع خطوط راه آهن و ترافیک دو سالی یکبار برگزار می گردد ، نمایشگاه راه آهن ELMIA NORDIC RAIL در سال ۲۰۱۹ در شهر کم جمعیت و کوچک یونشوپینگ در کشور زیبای سوئد برگزار میشود .نمایشگاه ELMIA NORDIC RAIL مرکز دانش برای صنعت حمل و نقل ریلی می باشد ، در Elmia Nordic Rail مردم از سراسر جهان جمع می شوند تا با مخاطبین جدید آشنا شوند و جدیدترین نوآوری ها را بازدید کنند. Elmia Nordic Rail تنها نمایشگاه تجاری اختصاصی راه آهن در منطقه Nordic است. غرفه داران از مشاوران، شرکت های خدماتی، سازندگان وسایل نقلیه و تامین کنندگان سیستم ها ریلی و سازندگان محصولات و ارائه دهندگان خدمات در صنعت حمل و نقل ریلی می باشند .  Elmia Nordic Rail اولین بار در سال ۱۹۹۵ برگزار شد و از آن زمان دو سالی یکبار برگزار می شود. امروزه Elmia Nordic Rail بزرگترین نمایشگاه راه آهن در منطقه Nordic است و تنها نمایشگاه اختصاص داده شده به این صنعت است. نمایشگاه ELMIA NORDIC RAIL یک مکان ملاقات بین المللی و مرکز دانش برای همه چیز در حمل و نقل ریلی است. در اینجا بازدیدکنندگان می توانند آخرین اخبار را بیابند، نوآوری ها را کشف کنند، تجارب را مقایسه کنند و شبکه های متقابل را ایجاد کنند.

 

 

 

۴ – نمایشگاه تدارکات و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT سوئد

 

ویزای نمایشگاهی تدارکات و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT 2019 سوئد

 

نمایشگاه و کنفرانس تدارکات و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT سالانه برگزار میشود .گوتِنبُرگ دومین شهر بزرگ سوئد از تاریخ ۵ – ۶ نوامبر ۲۰۱۹ میزبان رویداد Logistik & Transport می باشد .حمل و نقل و لجستیک با کیفیت بالا کمک کننده ای حیاتی در رونق اقتصادهای مدرن هستند. اما به نظر می رسد هر روز چالش های آن بیشتر می شود. جهان به سرعت در حال تغییر است بنابراین راه حل هایی که امروز کار می کنند لزوماً فردا کار نمی کنند. با ما در Logistik & Transport ، نمایشگاه و کنفرانس پیشرو در منطقه نوردیک ، برای کل جامعه حمل و نقل و تدارکات همراه شوید. فناوری و زیرساخت هایی را کشف کنید که اصطکاک ها را از زنجیره های تأمین جهانی آینده حذف می کند. جمعیت شهری رو به افزایش است. در پایان سال گذشته ، تقریباً ۸.۸ میلیون نفر از ساکنان سوئد در شهرها زندگی می کردند. این ۸۷ درصد از جمعیت سوئد را است. اما با متراکم تر شدن شهرها ، چگونه می توانیم ترافیک ، تراکم ، سر و صدا و …. را مدیریت کنیم؟ این سؤالات در یک میزگرد در مورد تدارکات شهری در نمایشگاه لجستیک و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT پاسخ داده میشود . تحولاتی مانند تجارت آنلاین ، صنعت هوشمند و اینترنت بدان معنی است که هر شرکتی برای حفظ رقابت باید در راه حل های حمل و نقل و لجستیک با کیفیت بالا سرمایه گذاری کند. Logistik & Transport بزرگترین کنفرانس و نمایشگاه منطقه نوردیک برای جامعه حمل و نقل و لجستیک است و مدیر عاملان و تصمیم گیرندگان اصلی را از شرکتهای برتر اسکاندیناوی جذب می کند. بنابراین ، این فرصت شماست که در یک فضای دوستانه و شغلی با  ۵،۵۰۰ سرمایه گذار در راه حل های لجستیک و تدارکات استراتژیک ملاقات کنید.

 

 

۵ – نمایشگاه لجستیک و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT  سوئد

 

نمایشگاه لوجستیک و حمل و نقل LOGISTIK & TRANSPORT 2018 سوئد

 

کنفرانس و نمایشگاه LOGISTIK & TRANSPORT 2018 در سال ۲۰۱۸ در شهر گوتنبورگ کشور سوئد برگزار می گردد . این نمایشگاه سالانه در حوزه حمل و نقل و لجستیک می باشد. حمل و نقل و تدارکات با کیفیت بالا اهداف حیاتی برای رونق اقتصاد مدرن هستند. اما هر روز چالش ها در این زمینه بیشتر می شود. جهان به سرعت در حال تغییر است، بنابراین راه حل هایی که امروز کار می کنند، فردا کار نخواهند کرد. Logistik & Transport، نمایشگاه و کنفرانسی پیشرو در منطقه Nordic برای کل جامعه حمل و نقل و تدارکات می باشد، با پیوستن به این نمایشگاه فناوری و زیرساخت های جدید را کشف کنید و چالش های جدید را برطرف کنید. در سال ۲۰۱۸، نمایشگاه توجه بیشترش به تدارکات داخلی است.

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای سوئد و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت سوئد ، ويزاي نمايشگاه سوئد ، تور نمايشگاهی سوئد ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به سوئد ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشور سوئد مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

17 − چهار =