نمایشگاه های تحصیل و آموزش در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های تحصیل و آموزش در دنیا

نمایشگاه محصولات و تجهیزات کمک آموزشی و مدارس SCHOOL VILNIUS 2018 لیتوانی

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین و مشهور ترین نمایشگاه های تحصیل و آموزش در دنیا بپردازیم .

 

۱ – نمایشگاه آموزش و تحصیل INTERDIDAC  اسپانیا

 

نمایشگاه آموزش و تحصیل INTERDIDAC 2020 اسپانیا

 

نمایشگاه بین المللی آموزشی INTERDIDAC ، رویدادی که سالانه برگزار میشود و در سال ۲۰۲۰ شهر مادرید میزبان نمایشگاه INTERDIDAC می باشد . هفته آموزش ، نقطه ملاقاتی است که بیش از ۱۷۴،۰۰۰ دانش آموز ، خانواده ، معلم ، مشاور ، مسئولان مراکز آموزشی و متخصصان آموزش در مدت ۵ روزدر یک مکان جمع می شوند. INTERDIDAC بزرگترین رویداد برای دنیای آموزشی کشور اسپانیا است که از طریق پنج اتاق و رویدادهای منحصر به فرد خود یک نمای کلی از این بخش ارائه می دهد: CLASSROOM ، RED-INTERDIDAC CONGRESS ، POSTGRADUATE و آموزش مداوم ، آموزش EXPO و دانش آموزان روز . بیش از ۵۰۰ نهاد شرکت کننده ، از ۱۵ کشور جهان ، نه تنها جدیدترین اطلاعات را ارائه می دهند ، بلکه عملکرد مشاوره ای شخصی را نیز ارائه می دهند. مشاوره گرایش آموزشی به دانش آموزان ، خانواده ها و متخصصان آموزش از اصلی ترین ارزش هایی است که این نمایشگاه به ارمغان می آورد. نمایشگاه آموزشی INTERDIDAC در نسخه قبلی خود بیش از ۴۰۰۰ مشاوره بصورت جداگانه و مراکزی ، رایگان و شخصی برگزار کرد. هفته آموزش در ششمین نسخه خود با بیش از ۱۷۴۰۰۰ نفر از ۳۵ کشور جهان ثبت شده است. افزایش ۸۸٪ در حضور متخصصان در دنیای آموزشی و ۱۲٪ در بازدید دانش آموزان نسبت به سال ۲۰۱۸ بوده است . INTERDIDAC بزرگترین رویداد آموزشی در کشور اسپانیا که توسط IFEMA برگزار می شود ، به مناسبت ادغام جدید MADRID FAIR for Science and Innovation و همزمانی با بازی های المپیک ملی حرفه ای مهارت های اسپانیا نیز رشد کرده است .

 

 

 

۲ – نمایشگاه آموزش EDUCA  فنلاند

 

نمایشگاه آموزش و پرورش EDUCA 2020 فنلاند

 

EDUCA نام مهمترین رویداد فنلاند در زمینه آموزش است که سالانه در این کشور در شهر هِلسینکی پایتخت و بزرگ‌ترین شهر  فنلاند برگزار میشود . بزرگترین رویداد Nordic برای بخش آموزش ۲۴-۲۵ ژانویه ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد. نمایشگاه EDUCA فنلاند اطلاعاتی در مورد آخرین تحولات در زمینه آموزش را ارائه می کند. موضوع اصلی رویداد ۲۰۲۰ رفاه برای آموزش ، کار و زندگی است. این مرکز از بزرگترین نمایشگاه نوردیک در زمینه های خودساختگی و سخنرانی هایی با کیفیت بالا و رایگان برای بازدید کنندگان است که توسط اتحادیه صنفی آموزش (OAJ) برگزار می شود. این رویداد اطلاعاتی در مورد آخرین تحولات در زمینه آموزشی نیز ارائه می کند. امسال رویداد EDUCA  بیست و پنج سالگی خود را جشن می گیرد! آموزش با برنامه های بین المللی گسترش می یابد ، این برنامه برای متخصصان تجاری علاقمند به مطالب انگلیسی و همچنین بازدید کنندگان خارجی که علاقه مند به بخش آموزش فنلاند هستند ، در نظر گرفته شده است. پیش از آغاز برنامه نمایشگاه در روز جمعه ۲۴ ژانویه فرصتی برای شرکت در بازدیدهای آشنایی از مؤسسات مختلف آموزشی فنلاند وجود خواهد داشت. این فرصت توسط شهرداری هلسینکی و دانشگاه علوم کاربردی هاگا-هلیا برگزار می شود. آموزش های اولیه از کودکی، رشد و یادگیری کودک نیز جز مفاد نمایشگاه می باشد .

 

 

 

۳ – نمایشگاه آموزش حرفه ای EDUCATION & CAREER MINSK  بلاروس

 

نمایشگاه آموزش حرفه ای EDUCATION & CAREER MINSK 2020 بلاروس

 

نمایشگاه آموزش و حرفه شهر مینسک پایتخت کشور اروپایی بلاروس ،اگر قصد تحصیل در کشور بلاروس را دارید بازدید از نمایشگاه EDUCATION & CAREER MINSK می تواند کمک موثری باشد . نمایشگاه بین المللی تخصصی موسسات آموزش حرفه ای و عالی و خدمات آموزشی EDUCATION & CAREER MINSK که سالانه برگزار میشود .برگزار کننده این رویداد شرکت نمایشگاه های EXPOFORUM است که در سال ۱۹۹۴ تاسیس شد یکی از قدیمی ترین و بزرگترین برگزار کننده نمایشگاه های بلاروس و بنیانگذار اتحادیه نمایشگاه های بین المللی CIS است. از ۱۴ تا ۱۶ فوریه ۲۰۲۰ در کاخ هنر در شهر مینسک بلاروس نمایشگاه  EDUCATION & CAREER که تنها نمایشگاه بین المللی تخصصی آموزش حرفه ای است برگزار خواهد شد . در این نمایشگاه دانشگاه ها ، دانشکده ها ، آموزشگاه ها، انستیتوها ، مراکز ، آموزشگاه های زبان و مؤسسات آموزشی خارجی شرکت می کنند. نمایشگاه EDUCATION & CAREER MINSK به شما کمک می کند تا موارد زیر را انجام دهید:

برای انتخاب مؤسسه آموزش عالی و حرفه ای نمایندگان دانشگاه ها ، کالج ها در انتخاب حرفه و دانشگاه به شما کمک می کنند.
برای شروع توسط دانشکده ها و کالج ها ، زمینه های تخصصی را که مستقیماً می توانند به شما ارائه دهند ، نشان می دهند و این امکان را برای شما فراهم می کند.
برای ارزیابی حرفه ای در حوزه فناوری اطلاعات برای کسانی که آرزوی موفقیت در صنعت دیجیتال را دارند ، مراکز آموزشی بسیاری وجود خواهد داشت که نکات جالب توجه در مورد هر حرفه در بخش IT را برای شما بازگو خواهد کرد.
برای آموزش در خارج از کشور کارشناسان آژانس های آموزشی و نمایندگان مستقیم دانشگاه های خارجی به شما مشورت می دهند و جزئیات بسیاری در مورد آموزش در خارج از کشور را توضیح می دهند.

 

 

 

۴ – نمایشگاه آموزش و یادگیری GAUDEAMUS PRAHA  جمهوری چک

 

نمایشگاه آموزش و یادگیری GAUDEAMUS PRAHA 2020 جمهوری چک

 

نمایشگاه بین المللی آموزش و یادگیری GAUDEAMUS PRAHA سالانه برگزار میشود . میزبانی رویداد در سال ۲۰۲۰ شهر زیبای پراگ پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور جمهوری چک است. بیش از ۱۹۰ دانشگاه و سایر موسسات آموزشی از پراگ ، جمهوری چک و خارج از این کشور در رویداد GAUDEAMUS PRAHA  حضور دارند که آنرا به بزرگترین نمایشگاه تجاری برای آموزش پس از دوره متوسطه در این کشور تبدیل کرده است . در پراگ این نمایشگاه توسط بیش از ۱۲۰۰۰ بازدید کننده که بعد از فارغ التحصیلی به طور جدی به دنبال مطالعات بیشتر هستند ، بازدید می شود. هر یک از آنها می توانند دانشجوی آینده شما باشند! اساس ارائه شما یک غرفه نمایشگاهی است که به شما امکان می دهد ارتباط مستقیمی با بازدید کنندگان برقرار کنید. با شرکت در برنامه هایی مانند سخنرانی از ارائه خود پشتیبانی کنید. دانش آموزان برای آینده آموزشی به GAUDEAMUS در پراگ خواهند رفت!

 

 

 

۵ – کنفرانس آموزش و یادگیری با فناوری ONLINE EDUCA BERLIN  آلمان

 

ویزای کنفرانس آموزش و یادگیری با فناوری ONLINE EDUCA BERLIN 2019 آلمان

 

ONLINE EDUCA BERLIN بزرگترین کنفرانس بین المللی دنیا در زمینه یادگیری و آموزش با پشتیبانی از فناوری ها می باشد .این رویداد مهم سالانه در شهر برلین آلمان برگزار می گردد . کنفرانسی با موضوعات گوناگون، متنوع و مبتنی بر همکاری. OEB Global  که شامل فن آوری های یادگیری است ، دارای یک تمرکز منحصر به فرد و متقاطع است و باعث ایجاد تبادل استفاده از فن آوری های جدید در یادگیری و آموزش در بخش های شرکتی ، آموزش و خدمات عمومی می شود. OEB Global با استفاده از فن آوری های یادگیری ، شما را به خط مقدم یادگیری پیشرفت های فن آوری می رساند. بینش های جدید در مورد فرصت ها و چالش هایی که دنیای یادگیری را تغییر می دهد به شما نشان می دهد که آخرین و بهترین عملکرد از سازمانهای پیشرو چیست و به شما امکان ملاقات ، بحث و گفتگو را با کسانی که در خط مقدم شکل دادن به آینده یادگیری دیجیتال هستند فراهم می آورد . آموزش و یادگیری در دوره های ابتدایی  ، آموزش عالی و دوره های تخصصی ، آموزش حرفه ای ، چشم انداز کار و مؤسسه مربیگری ، رایانه متمرکز خواهد بود .

 

 

 

۶ – نمایشگاه آموزش و حرفه EDUCATION & CAREER FAIRS – ABBOTSFORD کانادا

 

نمایشگاه آموزش و حرفه EDUCATION & CAREER FAIRS - ABBOTSFORD کانادا

 

رویداد EDUCATION & CAREER FAIRS – ABBOTSFORD سالانه در شهر ابوتسفورد در منطقه فریزر ولی، استان بریتیش کلمبیای کانادا که در مجاورت ونکوور بزرگ واقع شده‌است برگزار میشود . اما موضوع این نمایشگاه در واقع پیوند آموزش با کار و حرفه است که دانش اموزان با این موضوعات ارتباط دارند . مأموریت ECF فراهم کردن هزاران گزینه بعد از دبیرستان برای دانش آموزان دبیرستانی با حضور والدین ، معلمان و مشاوران از سراسر جهان است. این شامل دانش آموزان دوره متوسطه است که برای آموزش عالی و دانشگاه برنامه ریزی می کنند. بزرگسالان جوان به دنبال انتقال تجربه کار و مهارت های خود به یک گروه متفاوت هستند و مهاجران جدید که به دنبال اشتغال و آموزش بیشتر برای اسکان در کانادا هستند. نمایشگاه های آموزش و حرفه ۲۰۱۸ دارای ۱۲۴۵۵ بازدید کننده بود ! از همه شما برای حمایت شما در ۲۲ سال گذشته متشکریم  و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا دوباره در سال ۲۰۱۹ شما را ببینیم!

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه ها شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاه کشورها ، تور نمايشگاه کشورها، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تورهاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

پانزده − 1 =