نمایشگاه های تجهیزات و ماشین آلات صنعتی در روسیه | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های تجهیزات و ماشین آلات صنعتی در روسیه

نمایشگاه تجهیزات و ماشین آلات فلزکاری و صنعتی INTERNATIONAL INDUSTRIAL FORUM 2018 اوکراین

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و مشهورترین نمایشگاه های تجهیزات و ماشین آلات صنعتی در روسیه بپردازیم .

 

۱ – نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATION ST. PETERSBURG  روسیه

 

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATION ST. PETERSBURG 2020 روسیه

 

نمایشگاه تخصصی اتوماسیون صنعتی و اجرای فناوریهای اطلاعات و رایانه در صنعت سن پترزبورگ که روس‌ها به آن پِتِربورگ می‌گویند ، نمایشگاه AUTOMATION ST. PETERSBURG  یک نمایشگاه تخصصی در روسیه است که در زمینه اتوماسیون صنعتی و معرفی فناوری اطلاعات و رایانه به حوزه صنعتی معرفی شده است. نمایشگاه اتوماسیون شهر سن پترزبورگ به مدت ۱۹ سال برگزار می شود و به عنوان بستر تجاری حرفه ای برای تسهیلات اتوماسیون و ارتقاء سیستم ها در بازار روسیه در بین متخصصان صنعت به رسمیت شناخته شده است. در سالهای اخیر این نمایشگاه به درستی نقش اصلی را در بین نمایشگاههای روسی اختصاص داده شده به اتوماسیون برای بخش صنعت به دست آورد. این نمایشگاه از سال ۲۰۰۶ در چهارچوب “الکترونیک ، ساخت ابزار ، اتوماسیون” و انجمن بین المللی صنعتی برگزار می شود. این نمایشگاه با برنامه جامع تجاری شامل کارگاه ها و ارائه غرفه همراه است. 

 

 

۲ – نمایشگاه ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی AGROSALON  روسیه

 

نمایشگاه ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی AGROSALON 2020 روسیه

 

نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی AGROSALON ، نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات کشاورزی AGROSALON 2020 در تاریخ ۶ تا ۹ اکتبر در مسکو در مرکز نمایشگاه های بین المللی « Crocus» برگزار می شود. پیشنهاد میشود از بزرگترین نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی AGROSALON 2020 که فرصتی برای دیدن همه تولیدات پیشرو در زمینه ماشین آلات کشاورزی و تجهیزات را میدهد دیدار کنید .  بیش از ۲۰۰ شرکت که ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز را برای کارهای میدانی ارائه می دهند. شرکت در AGROSALON FORUM 2020 ، جایی که شما بیشتر در مورد ماشین آلات مدرن کشاورزی ، فن آوری های جدید ، استراتژی ها و روش های آینده در تجارت کشاورزی یاد خواهید گرفت. نمایشگاه AGROSALON هر ساله برگزار می شود و امیدواریم امسال فرصتی بی نظیر برای بخشی از این بزرگترین رویداد در حوزه ماشین سازی کشاورزی را از دست ندهید.

 

 

۳ – نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دامپروری AGROEXPOSIBERIA  روسیه

 

نمایشگاهی و کنفرانس دامپزشکی LEIPZIG VETERINARY CONGRESS 2020 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی تجاری کشاورزی و دامپروری در منطقه سیبری سالانه تحت عنوان AGROEXPOSIBERIA در شهر نووسیبیرْسْک، سومین شهر بزرگ کشور روسیه پس از مسکو و سن پترزبورگ برگزار میشود . جالب است بدانید نووسیبیرسک در جنوب شرقی دشت سیبری غربی واقع شده‌است پس سرمای سیبری را باید نظر بگیرید ! نمایشگاه AgroExpoSiberia بازگشتی به یک سکوی سنتی برای متخصصان تولید گیاهان و دامپروری در منطقه آلتای – مرکز کشاورزی سیبری را تجربه می کند. این نمایشگاه با حمایت وزارت کشاورزی منطقه آلتای برگزار می شود. سازمان دهندگان ، DLG RUS و IFWexpo هایدلبرگ GmbH ، شرکت های تابعه انجمن کشاورزی آلمان (DLG) ، انجمن پیشرو کشاورزی و صنایع غذایی اروپا و همچنین برگزار کننده بزرگترین نمایشگاه های جهان در زمینه ماشین آلات کشاورزی و دامپروری هستند ، Agritechnica و Eurotier در هانوفر ، آلمان. DLG RUS و IFWexpo Heidelberg GmbH با استفاده از دانش و تخصص خود در زمینه برگزاری نمایشگاه ها در روسیه و خارج از این کشور ، هدف از ایجاد AgroExpoSiberia را به عنوان اصلی ترین محل ملاقات برای متخصصان در زمینه های تجاری در کل سیبریرا  تشکیل داده است .

 

 

۴ – نمایشگاه چاپگرهای سه بعدی ۳D PRINT EXPO RUSSIA  روسیه

 

نمایشگاه چاپگرهای سه بعدی 3D PRINT EXPO RUSSIA 2019 روسیه

 

نمایشگاه پیشرفته و تخصصی چاپ و تکنولوژی اسکن و پرینترهای سه بعدی با نام ۳D PRINT EXPO RUSSIA سالانه در مسکو روسیه برگزار میشود . در نمایشگاه ۳D Print Expo هر کسی قادر به پیدا کردن فن آوری های جدید، تماشای نحوه و کار چاپگرهای ۳D و اسکنرها در دنیای مدرن و همچنین بدست آوردن اطلاعات در مورد آخرین دستاوردهای چاپ ۳D می باشد. در ۳D Print Expo 2019 شما می توانید شرکت های بزرگ صنعتی، غول های تکنولوژی ۳D را پیدا کنید که شرایط آینده این بازار را تعیین می کنند. در نمایشگاه ۳D PRINT EXPO RUSSIA، همه می توانند با آخرین پیشرفت های چاپ، اسکن و مدلسازی ۳D آشنا شوند. رویداد ۳D Expo Expo مربوط به هر کسی است که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های چاپ ۳D است، نحوه بهبود کسب و کار خود و همچنین با رهبران این صنعت آشنا میشود و می تواند ایجاد روابط دوستانه جدید را با آنها داشته باشد!

 

 

۵ – نمایشگاه تجهیزات و فن آوری جوشکاری WELDEX MOSCOW  روسیه

 

نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فن آوری جوشکاری WELDEX MOSCOW 2019 روسیه

 

بزرگترین نمایشگاه بین المللی با موضوعات مواد جوشکاری، تجهیزات و فن آوری های صنعت جوش در کشور روسیه است. نمایشگاه WELDEX MOSCOW سالانه در شهر مسکو پایتخت کشور روسیه برگزار میشود . Weldex تعاملی بین تولید کنندگان، تامین کنندگان و کاربران نهایی صنایع مختلف جوش را فراهم می کند. تولید کنندگان داخلی و خارجی، تامین کنندگان تجهیزات و مواد جوشکاری ، متود برش جدید، روبات های صنعتی، تجهیزات محافظ و پوشش ها، تجهیزات کنترل کیفیت جوشکاری، تجهیزات حفاظتی شخصی و جمعی، ابزار جوش و دیگران ابزار آلات در نمایشگاه WELDEX MOSCOW ارائه میشوند .  بازدیدکنندگان کلیدی نمایشگاه WELDEX MOSCOW شامل متخصصان و مدیران تولید و ساخت سازه های فلزی، تولید تجهیزات صنعتی، ساخت و تعمیر خطوط لوله، تولیدات متالورژی و یا شرکت های تامین کننده تجهیزات صنعتی و جوشکاری هستند. 

 

 

۶ – نمایشگاه و کنفرانس ماشین آلات و ابزارهای مکانیکی RUSSIAN INDUSTRIALIST  روسیه

 

نمایشگاه و کنفرانس ماشین آلات و ابزارهای مکانیکی RUSSIAN INDUSTRIALIST 2018 روسیه

 

نمایشگاه و کنفرانس ماشین آلات و ابزارهای مکانیکی RUSSIAN INDUSTRIALIST 2018 روسیه سالانه یک بار در شهر سنت پترزبورگ برگزار میشود . انجمن صنفی صنایع روسیه در سال جاری در تاریخ ۲۸ تا ۳۰ نوامبر سال ۲۰۱۸ در سنت پترزبورگ، روسیه برگزار خواهد شد. در ۲۰ سال گذشته، این انجمن به عنوان بزرگترین پلت فرم در منطقه شمال غربی روسیه برای نمایش تجهیزات نوآورانه، محصولات و فن آوری شرکت ها با هدف ارتقاء آنها در بازارهای منطقه ای و بین المللی و بحث در مورد مسائل مربوط به نوسازی شرکت های ماشین سازی بوده است .از هداف این انجمن :

ترویج محصولات رقابتی نوآورانه مجتمع ماشین سازی
گفت و گو با نمایندگان قدرتمند، کسب و کار، آموزش و جامعه علمی برای اتخاذ تصمیمات جمعی در مورد توسعه صنعت این بخش
ارتقاء اعتبار شغل مهندسان
برای تقویت گردشگری سن پترزبورگ به عنوان منطقه نوآورانه صنعتی در روسیه

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزاي روسیه و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت روسیه ، ويزاي نمايشگاهي روسیه ، تور نمايشگاهي روسیه، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی روسیه مي باشد .

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

9 − 7 =