نمایشگاه های تجهیزات و ماشین آلات صنعتی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های تجهیزات و ماشین آلات صنعتی در دنیا

نمایشگاه تجهیزات و ماشین آلات فلزکاری و صنعتی INTERNATIONAL INDUSTRIAL FORUM 2018 اوکراین

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های تجهیزات و ماشین آلات صنعتی در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی AGROSALON  روسیه

 

نمایشگاه ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی AGROSALON 2020 روسیه

 

نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی AGROSALON ، نمایشگاه بین المللی تخصصی ماشین آلات کشاورزی AGROSALON 2020 در تاریخ ۶ تا ۹ اکتبر در مسکو در مرکز نمایشگاه های بین المللی « Crocus» برگزار می شود. پیشنهاد میشود از بزرگترین نمایشگاه ماشین آلات کشاورزی AGROSALON 2020 که فرصتی برای دیدن همه تولیدات پیشرو در زمینه ماشین آلات کشاورزی و تجهیزات را میدهد دیدار کنید .  بیش از ۲۰۰ شرکت که ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز را برای کارهای میدانی ارائه می دهند. شرکت در AGROSALON FORUM 2020 ، جایی که شما بیشتر در مورد ماشین آلات مدرن کشاورزی ، فن آوری های جدید ، استراتژی ها و روش های آینده در تجارت کشاورزی یاد خواهید گرفت. نمایشگاه AGROSALON هر ساله برگزار می شود و امیدواریم امسال فرصتی بی نظیر برای بخشی از این بزرگترین رویداد در حوزه ماشین سازی کشاورزی را از دست ندهید.

 

 

 

۲- نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATION ST. PETERSBURG  روسیه

 

نمایشگاه اتوماسیون صنعتی AUTOMATION ST. PETERSBURG 2020 روسیه

 

نمایشگاه تخصصی اتوماسیون صنعتی و اجرای فناوریهای اطلاعات و رایانه در صنعت سن پترزبورگ که روس‌ها به آن پِتِربورگ می‌گویند ، نمایشگاه AUTOMATION ST. PETERSBURG  یک نمایشگاه تخصصی در روسیه است که در زمینه اتوماسیون صنعتی و معرفی فناوری اطلاعات و رایانه به حوزه صنعتی معرفی شده است. نمایشگاه اتوماسیون شهر سن پترزبورگ به مدت ۱۹ سال برگزار می شود و به عنوان بستر تجاری حرفه ای برای تسهیلات اتوماسیون و ارتقاء سیستم ها در بازار روسیه در بین متخصصان صنعت به رسمیت شناخته شده است. در سالهای اخیر این نمایشگاه به درستی نقش اصلی را در بین نمایشگاههای روسی اختصاص داده شده به اتوماسیون برای بخش صنعت به دست آورد. این نمایشگاه از سال ۲۰۰۶ در چهارچوب “الکترونیک ، ساخت ابزار ، اتوماسیون” و انجمن بین المللی صنعتی برگزار می شود. این نمایشگاه با برنامه جامع تجاری شامل کارگاه ها و ارائه غرفه همراه است. 

 

 

 

۳ – نمایشگاه صنعت تولید مواد غذایی ELINTARVIKE TEOLLISUUS  فنلاند

 

نمایشگاه صنعت تولید مواد غذایی ELINTARVIKE TEOLLISUUS 2020 فنلاند

 

نمایشگاه صنعت تولید مواد غذایی ELINTARVIKE TEOLLISUUS فقط سه سالی یکبار برگزار می گردد .تامپره ‏نام شهری است در کشور فنلاندکه میزبان نمایشگاه ELINTARVIKE TEOLLISUUS در سال ۲۰۲۰ می باشد . نمایشگاه بین المللی تجاری صنایع غذایی و آشامیدنی تامپره ۲۰۲۰ ، این رویداد بین المللی نمایش گسترده ای از توسعه و مضامین موضعی در صنایع غذایی و بسته بندی و معرفی محصولات ، خدمات و نوآوری های جدید را ارائه می دهد. مجموعه ای از سه رویداد حرفه ای جدید در نمایشگاه و مرکز ورزشی تامپره ۹-۱۰ سپتامبر ۲۰۲۰ برگزار می شود. نمایشگاه صنایع غذایی و آشامیدنی برای متخصصان صنایع غذایی ، و نمایشگاه لجستیک برای متخصصان تدارکات با نمایشگاه تجاری بسته بندی Empack همراه خواهد بود. Tampere برای اولین بار میزبان نمایشگاه تجاری Empack است. نمایشگاه صنایع غذایی و آشامیدنی همه چیز را برای تولید مواد غذایی در مقیاس بزرگتر حتی در حد ماشین آلات و تجهیزات گرفته تا فرآیند و سیستم ها را ارائه می دهد. این نمایشگاه با محوریت نیازهای صنایع غذایی ، تولید ماشین آلات ، تجهیزات ، فرآیندها و فناوری ، بسته بندی و لجستیک هوشمند مواد غذایی ، تولید کنندگان و تولید کنندگان مواد اولیه ، نگهداری از امکانات تولیدی ، ایمنی و بهداشت ، بازیافت و بهره وری انرژی ، تولید محصول و صادرات را در بر میگیرد . در نمایشگاه تجاری صنایع غذایی و آشامیدنی ، طی دو روز با مشتریان بالقوه جدید دیدار خواهید کرد. همزمان ، شما با مشتریان ، شرکا و رقبا فعلی خود ملاقات می کنید.

 

 

 

۴ – نمایشگاه ماشین آلات پوشاک ، گلدوزی و صنایع جانبی CLOTHING MACHINERY  ترکیه

 

نمایشگاه ماشین آلات پوشاک ، گلدوزی و صنایع جانبی CLOTHING MACHINERY 2020 ترکیه

 

نمایشگاه بین المللی ماشین آلات ساخت پوشاک ، ماشین آلات گلدوزی ، صنایع جانبی پوشاک و لوازم جانبی CLOTHING MACHINERY دو سالی یکبار در کشور ترکیه برگزار میشود و در سال ۲۰۲۰ استانبول محل برگزاری نمایشگاه ماشین آلات صنعت نساجی ترکیه می باشد . نمایشگاه ماشین آلات پوشاک CLOTHING MACHINERY برای بیست و هفتمین بار در سال ۲۰۲۰  در تاریخ ۱۷ الی ۲۰ سپتامبر برگزار می شود.  CLOTHING MACHINERY بزرگترین نمایشگاه در جهان بوده است که با موضوع ماشین آلات پوشاک در سال ۲۰۱۶ برگزار شده است. این نمایشگاه در یک منطقه نمایشگاهی با وسعت ۹۸۰۰۰ متر مربع با حضور همه تولید کنندگان جهانی و ترکیه ای که در زمینه خیاطی ، گلدوزی ، ماشین های برش ،و ….  فعالیت دارند برگزار شد.  با حضور ۳۶،۰۰۰+ بازدید کننده در این نمایشگاه که آخرین نوآوری ها در آن به نمایش گذاشته شده بود ، شرکت کنندگان هیجان زده شدند. هزاران بازدید کننده از ۸۷ کشور در سراسر جهان که خریدهای قابل توجهی انجام داده اند.

 

 

 

۵ – نمایشگاه الکترونیک قدرت و سیستم های درایو PEMD  انگلستان

 

نمایشگاه الکترونیک قدرت و سیستم های درایو PEMD '2020 انگلستان

 

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی ماشین آلات الکترونیک قدرت دو سالی یکبار برگزار میشود . محل برگزاری نمایشگاه PEMD در سال ۲۰۲۰ شهر  ناتینگهام  در شمال انگلستان می باشد . رویداد PEMD محل گردهمایی صدها متخصص الکترونیک ، ماشین آلات و درایوهای متخصص از سراسر جهان است تا آخرین پیشرفت ها در فن آوری ها و کاربردهای درایوهای برقی ، ماشین ها و سیستم های الکترونیکی قدرت را ارائه دهد. PEMD جایی است که دانشگاه و صنعت برای حل بزرگترین چالش های PEMD از توسعه تا کاربرد با هم ملاقات می کنند. بیش از ۲۵۰ مقاله فنی از ۴۷ کشور را مشاهده خواهید کرد که یک فرصت واقعاً منحصر به فرد برای دستیابی به پیشرفت های جهانی و ایجاد ارتباطات جدید را دارند که می تواند به پیشبرد پروژه های کاری / پژوهشی شما کمک کند. همایش PEMD یک انجمن جهانی پیشرو برای صنعت و دانشگاه برای انتشار نتایج تحقیقات و پیشرفت های فنی و به اشتراک گذاری دانش در جامعه الکترونیک قدرت ، ماشین آلات و درایو است.
۶ –  نمایشگاه و کنفرانس مدیریت پسماند و بازیافت SAVE THE PLANET بلغارستان
نمایشگاه و کنفرانس مدیریت پسماند و بازیافت SAVE THE PLANET 2020 بلغارستان

کنفرانس و نمایشگاه SAVE THE PLANET در منطقه جنوب شرقی اروپا  با موضوعات مدیریت پسماند ، بازیافت ، محیط زیست که سالانه برگزار میشود . در سال ۲۰۲۰ محل برگزاری نمایشگاه SAVE THE PLANET شهر صوفیه می باشد . به عنوان بخشی از SeeSUSTAINtec (نمایشگاه و فناوری پایدار) ، بخش اکولوژی راه حل ها و فناوری های جدیدی را در دو حوزه معرفی می کند : زباله و بازیافت و هوای پاک. نیاز به سرمایه گذاری و اهمیت اجتماعی این مناطق نیز فعالیت اقتصادی بیشتر را از پیش تعیین می کند. این رویداد برای یافتن مشتری و شرکای جدید ، برای به اشتراک گذاشتن تجربه بین مشاغل ، نمایندگان شهرداری ها و مدیریت عمومی بهترین بستری را ایجاد می کند. راه حل ها و فن آوری ها فرصتی برای تبدیل زباله به یک منبع آینده و بهبود کیفیت هوا ایجاد می کنند. تأثیر افزایش روزافزون ضایعات و آلودگی هوا از نظر محیطی و اقتصادی مستلزم تغییر در روش تولید ، مصرف ، مدیریت منابع و فعالیتهای روزانه است. SeeSUSTAINtec تنها رویداد در بلغارستان است که با موفقیت موضوعات مهم مدیریت و بازیافت زباله ، بهره وری انرژی و منابع تجدیدپذیر ، شهرهای هوشمند و کیفیت هوا را با موفقیت ترکیب می کند. بیش از ۱۵ سال کار متمرکز و سابقه کار در پشت آن قرار دارد.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزا کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، اخذ ويزای نمايشگاه کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، اخذ ویزای فوری کشورها ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشورها مي باشد .

 

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

6 − پنج =