نمایشگاه های تجاری تخصصی در لهستان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های تجاری تخصصی در لهستان

تور نمایشگاهی تور نمایشگاهی لهستان ویزای تجاری لهستان ویزای تجاری نمایشگاه کشتی سازی

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های تجاری تخصصی در لهستان بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO  لهستان

 

نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO 2020 لهستان

 

نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO دوسالی یکبار برگزار می گردد . محل برگزاری نمایشگاه TRAKO در سال ۲۰۲۰ در گدانسک که در گذشته با نام آلمانی دانتسیگ معروف بود، یکی از شهرهای بزرگ و از بندرهای مهم در شمال کشور لهستان در کنار دریای بالتیک برگزار خواهد شد . نمایشگاه بین المللی راه آهن TRAKO بزرگترین و معتبرترین نشست صنعت ریلی در لهستان و یکی از بزرگترین رویدادها در این زمینه در اروپای مرکزی و شرقی است. ارائه وضعیت در سیستم های حمل و نقل و زیرساخت های راه آهن در لهستان ، اروپا و در سراسر جهان در نمایشگاه TRAKO مورد بررسی قرار میگیرد . TRAKO فرصتی مناسب برای ترویج حمل و نقل ریلی (قطار و تراموا) ، حمل و نقل کالا و لجستیک ، ارائه آخرین فن آوری ها و برگزاری جلسات برای این صنعت است. نمایشگاه TRAKO توسط شرکت نمایشگاه بین المللی گداسک (MTG SA) و گروه PKP برگزار می شود.

 

 

۲ – نمایشگاه فناوری چسب EXPOBONDING  لهستان

 

نمایشگاه فناوری چسب EXPOBONDING 2020 لهستان

 

نمایشگاه تجاری فناوری چسب سالانه با نام EXPOBONDING در منطقه سرسبز «سوسونویس» برگزار میشود . در چهارمین دوره از رویداد اختصاص داده شده به چسب در صنعت ExpoBONDING نمایشگاه فناوری چسب در تاریخ ۱۸-۱۹ نوامبر سال ۲۰۲۰ در مرکز نمایشگاه و کنفرانس Silesia در Sosnowiec برگزار میشود .هدف از نمایشگاه ExpoBONDING ایجاد مکانی برای جلسات منظم ، سخنرانی ها و بحث و گفتگوی میان تولید کنندگان و توزیع کنندگان مواد و دستگاه ها در زمینه چسب با نمایندگان صنایع منتخب است. همزمان با نمایشگاه ExpoBONDING ، چهارمین سمینار بین المللی باندینگ نیز برگزار می شود که توسط شبکه تحقیقاتی ŁUKASEWICZ برگزار می شود. موارد دیگر نمایشگاه EXPOBONDING شامل مواردی برای تولید کنندگان و توزیع کنندگان چسب های صنعتی ، مواد تمیز کننده سطوح و مواد شیمیایی صنعتی ، درزگیرها و رزین ها ، ابزارهای ویژه ، روبات ها و خطوط چسب روباتیک ، لوازم جانبی و ابزار های دستی ، موارد بهداشتی و ایمنی است .

 

 

 

۳ – نمایشگاه صنعت سنگ STONE INDUSTRY FAIR  لهستان

 

نمایشگاه صنعت سنگ STONE INDUSTRY FAIR 2019 لهستان

 

نمایشگاه صنعت سنگ سالانه شهر پوزنان با نام STONE INDUSTRY FAIR در کشور لهستان برگزار می گردد . مهمترین مکان تماس با افراد مرتبط با صنایع سنگ در نمایشگاه THE STONE FAIR را نباید از دست داد . رویدادی که کل اعضا و شرکت های صنعت سنگ را گرد هم جمع می کند .بازار فروش ، نوآوری های فناوری ، دستیابی به مخاطبین تجاری جدید و توسعه قراردادها از مزایای منحصر به فرد شرکت در نمایشگاه STONE می باشد .نمایشگاه سنگ مکانی است که شرکتهایی مانند گروه EGA ، پامیر یا مگمار در آن حضور دارند و بهترین محصولات بار دیگر در Stone 2019 عرضه خواهند شد . پیش بینی میشود طی چهار روز نمایشگاه سنگ ۵۰۰۰ بازدید کننده از غرفه های ۲۰۰ غرفه دار بازدید کنند. جلسات ، ارائه اخبار ، سخنرانی ها ، مسابقات ویژه و مسابقات قهرمانی در پردازش دستی سنگ نیز وجود دارد. یازدهمین دوره نمایشگاه STONE تنها رویداد در لهستان اختصاص داده شده به سنگها ست که به مدت ۱۱ سال به طور مداوم برگزار می شود.

 

 

 

۴– نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر GREEN POWER  لهستان

 

نمایشگاه انرژی های تجدید پذیر GREENPOWER 2020 لهستان

 

نمایشگاه انرژی سبز با عنوان GREEN POWER ، رویدادی است که سالانه برگزار می گردد . نمایشگاه بین المللی انرژی های تجدید پذیر در سال ۲۰۲۰ در شهر پوزنان برگزار خواهد شد . Grupa MTP ، بزرگترین برگزار کننده نمایشگاه ها ، کنفرانس ها و کنگره های لهستان برگزار کننده نمایشگاه GREEN POWER است . همراه با یکی از بزرگترین موسسات حقوقی لهستان SMM Legal، MTP Poznan Expo یک پروژه ابتکاری را اجرا می کند که به غرفه داران اجازه می دهد اختلافات مربوط به مالکیت معنوی را به سرعت حل کنند :  IP Friendly.  نمایشگاه GREEN POWER بزرگترین نمایشگاه بخش منابع در لهستان می باشد . نمایشگاه تجاری GREENPOWER ، که نمایندگان کلیه بخش های RES را در یک مکان و یک زمان جمع می کند ، فرصتی عالی برای یادگیری در مورد تمایلات بازار ، تبادل مشاهدات عملی و یا یافتن اینکه چالش ها و امکانات در انتظار این بخش چه می باشد است. در نمایشگاه GREENPOWER بازدید کنندگان قادر خواهند بود پیشنهاد تولید کنندگان و تأمین کنندگان تجهیزات اختصاص داده شده در استفاده از انرژی خورشیدی ، باد ، آب و سوخت های زیستی را پیدا کنند.

 

 

 

۵ – نمایشگاه روغن WARSAW OIL FESTIVAL  لهستان

 

نمایشگاه روغن WARSAW OIL FESTIVAL 2019 لهستان

 

جشنواره روغن ورشو سالانه در وَرشو پایتخت کشور لهستان با نام WARSAW OIL FESTIVAL برگزار میشود . WARSAW OEST FESTIVAL رویدادی است که در آن انواع مختلفی از روغن ها به عموم مردم عرضه می شود ، این فرصت بی نظیری را برای کشف طعم ها و کشف چندین نوع مختلف روغن برای مقاصد مختلف را فراهم می کند. جشنواره روغن ورشو رویدادی است که در آن انواع مختلفی از انواع و طعم های روغن ها از سراسر جهان به نمایش گذاشته میشود. اینجا مکانی هیجان انگیز برای کسانی است که می خواهند دانش خود را عمیق تر کرده و از آن در هنرهای آشپزی ، تجارت و بالاتر استفاده کنند و کیفیت زندگی خود را بهبود بخشند. در طی قرن ها برای تهیه غذا یا برای حفظ طعم آن از روغن استفاده می شود ، امروزه روغن یکی از مهمترین عناصر موجود در برنامه زندگی ما است. رشد اخیر در لهستان از واردات روغن زیتون از کشورهای مدیترانه را نشان می دهد که چقدر برای استفاده حرفه ای در رستوران ها و هم برای سفره خانواده ها اهمیت دارد.

 

 

 

۶ – نمایشگاه صنعت شیشه GLASS & STONE  لهستان

 

نمایشگاه صنعت شیشه GLASS & STONE 2019 لهستان

 

نمایشگاه صنایع شیشه و سنگ GLASS & STONE که سالانه برگزار میشود و در سال ۲۰۱۹ در شهر پوزنان لهستان برگزار میشود . تقریباً ۱۰۰ سال است که آنها به طور مداوم کنفرانس و جلستانی برگزار می کنند و افرادی را از سراسر جهان گرد هم می آورند. نمایشگاهی مؤثر ، نمایش تجهیزات تخصصی و فرصتی برای نگاهی به راه حلهای مدرن برای صنعت ساخت و ساز و سایر بخشهایی که از پتانسیل عظیم شیشه استفاده می کنند در نمایشگاه تجاری GLASS به طور خلاصه ارائه میشوند . هر ساله این رویداد بین غرفه داران و بازدید کنندگان بیشتر و بیشتر مورد توجه قرار میگیرد . این روند تعجب آور نیست زیرا نمایشگاه تجاری GLASS تنها رویداد تجاری در لهستان است که به شیشه اختصاص داده شده است.

 

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشور لهستان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه ها شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشور لهستان ، ويزای نمايشگاهی لهستان ، تور نمايشگاهی لهستان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به لهستان ، رزرو بهترين هتل ها در لهستان ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی لهستان و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشور لهستان می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

سه × دو =