نمایشگاه های تبلیغات ، بازاریابی و خدمات تجاری در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های تبلیغات ، بازاریابی و خدمات تجاری در دنیا

نمایشگاه بین المللی تبلیغات و فن آوری های چاپ دیجیتال SIGN ISTANBUL 2019 ترکیه

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم بهترین و معروفترین نمایشگاه های تبلیغات ، بازاریابی و خدمات تجاری در دنیا را معرفی نماییم .

 

۱ – نمایشگاه چاپ و تبلیغات REMADAYS WARSAW لهستان

 

نمایشگاه چاپ و تبلیغات REMADAYS WARSAW 2020 لهستان

 

نمایشگاه تجاری چاپ و تبلیغات ورشو ، رویدادی که سالانه با نام REMADAYS WARSAW در شهر وَرشو پایتخت کشور لهستان برگزار می گردد . نمایشگاه REMADAYS WARSAW تبلیغات و چاپ ، مزایای تبلیغات مطبوعاتی و یک بانک اطلاعاتی مفید را در برمی گیرد. نمایشگاه ورشو برای شانزدهمین بار از ۱۲ تا ۱۴ فوریه ۲۰۲۰ در محل نمایشگاهی EXPO Ptak Warsaw برقرار است . هر ساله تعداد بیشتری از غرفه داران و همچنین بازدید کنندگان به REMADAYS WARSAW می آیند. در حال حاضر ، RemaDays Warsaw پنجمین رویداد بزرگ نمایشگاهی در دنیا و دومین مورد در اروپا در صنعت چاپ و تبلیغات است. می توان انتظار داشت که حداقل ۸۰۰ غرفه دار آخرین دستاوردها را در زمینه مقالات و خدمات تبلیغاتی ارائه دهند. در RemaDays Warsaw در مورد آخرین فن آوری های تولید مربوط به تبلیغات گسترده بحث میشود. برای دومین بار شرکت کنندگان در نمایشگاه تجاری REMADAYS WARSAW فرصت بی نظیری خواهند داشت تا در نمایشگاه هدیه و منسوجات با پیشنهاد تولید کنندگان ، واردکنندگان و توزیع کنندگان تبلیغات در سبک های ورزشی ، پزشکی و … آشنا شوند.
۲ – نمایشگاه تبلیغات و فناوری های چاپ دیجیتال SIGN ISTANBUL  ترکیه
نمایشگاه تبلیغات و فناوری های چاپ دیجیتال SIGN ISTANBUL 2020 ترکیه
نمایشگاه بین المللی صنایع تبلیغات و فناوری های چاپ دیجیتال استانبول  ، نمایشگاه چاپ و تبلیغات استانبول SIGN ISTANBUL سالانه در کشور ترکیه برگزار می گردد . محصولات نمایشگاه SIGN استانبول مانند ماشین های چاپ دیجیتال ، ماشین آلات چاپ نساجی ، ماشین آلات چاپ روی صفحه نمایش ، ماشین های لیزری ، روتر و برش CNC ، مواد تبلیغاتی و چاپی ، جوهر ، سیستم های Led ، محصولات تبلیغاتی صنعتی و محصولات ثبت و نمایش و موارد دیگر است .
۳ – نمایشگاه فرانشیز THE FRANCHISE EXPO – TORONTO  کانادا
نمایشگاه فرانشیز THE FRANCHISE EXPO - TORONTO 2020 کانادا

نمایشگاه ها بخش مهمی از فروش و بازاریابی اند. در مدیریت رویدادهای ملی ، ما نه تنها سعی می کنیم انتظارات شما را برآورده کنیم بلکه از آنها فراتر برویم. ما برخی از بهترین و درخشان ترین متخصصان مدیریت نمایشگاه در صنعت و تکنیک های مدیریت زمان نمایشگاه های آزمایش شده را بر اساس دو دهه نتایج برجسته ارائه می دهیم. سازمان مدیریت رویدادهای ملی در حال حاضر سالانه ۳۶ رویداد را در سراسر آمریکای شمالی با دفاتر در تورنتو و مونترال برگزار می کند. رویدادهای NEM شامل صنایع مختلفی از جمله ، فرانشیز و سرمایه گذاری ، بازار کار زنان ، گلف ، ورزش های ماجراجویی و مسافرت است .

 

 

۴ – نمایشگاه واردات و صادرات EUROTRADE FAIR STOCKLOTS TRADE FAIR  هلند

 

نمایشگاه واردات و صادرات EUROTRADE FAIR STOCKLOTS TRADE FAIR 2020 هلند

 

نمایشگاه تجاری اختصاص یافته به واردات و صادرات با نام کامل EUROTRADE FAIR STOCKLOTS INTERNATIONAL FIRAD که به اختصار نمایشگاه Eurotrade نامیده میشود . نمایشگاهی پیشرو که شرکت های وارد کننده پیشرو در اروپا را گرد هم می آورد. شرکت های سهام خصوصی و ملی و بین المللی طیف وسیعی از شرکت ها و برندها در این نمایشگاه حضور خواهند داشت . محل برگزاری نمایشگاه EUROTRADE در سال ۲۰۲۰ اوترخت یکی از شهرهای هلند و نیز مرکز و پرجمعیت‌ترین شهر استان اوترخت است. اوترخت همچنین یک شهر مهم و دانشگاهی در هلند و اروپا است. آیا می خواهید سریع و آسان سهام خود را بفروشید؟ یا به دنبال محصولاتی برای خرده فروشی با کمترین قیمت هستید؟ نمایشگاه تجاری Eurotrade ، این یک رویداد منحصر به فرد است که عرضه و تقاضای انبارها ، سبد سهام ، کالاهای عمده و کالاهای برند را شامل میشود . از زمان آغاز به کار نمایشگاه در سال ۲۰۱۱ ، Eurotrade چهار بار در سال با حدود ۷۰ غرفه دار از سراسر اروپا اقدام به برگزاری نمایشگاه های بین المللی در اوترخت کرده است. این یک گروه انتخابی از تأمین کنندگان متخصص در انبارهای کالاهای مصرفی است.

 

 

۵ – نمایشگاه پوشاک و هدایای تبلیغاتی CTCO  فرانسه

 

نمایشگاه پوشاک و هدایای تبلیغاتی CTCO 2019 فرانسه

 

نمایشگاه سالانه پوشاک و هدایای تبلیغاتی CTCO در سال ۲۰۱۹ با میزبانی شهر لیون فرانسه برگزار خواهد شد . لازم به ذکر هست لیون سومین شهر بزرگ فرانسه، پس از پاریس و مارسی، محسوب می‌شود و یک مرکز بزرگ اقتصادی است که در بین پاریس و مارسی قرار گرفته‌است و به عنوان پایتخت فرانسه در خوش‌گذرانی، شهرت پیدا کرده‌است. متخصص تبلیغات Cadoa از سال ۲۰۱۲ طیف وسیعی از مدل های جدید تبلیغاتی مانند نوت بوک ها، قلم و خودکار، لیوان، کیسه و پلاستیک، محصولات USB، تی شرت، پیش بند و … را در این نمایشگاه ارائه کرده اند . امسال هم در نمایشگاه CTCO شرکت تبلیغاتی فرانسوی ای کیف تبلیغاتی خود را با نام “Bio Miami” ارائه میکند ، این محصول جدید دارای طراحی فوق العاده و مقاوم در برابر ضربه می باشد ، این محصول ترکیبی از طبیعت و صنعت است. دیگر شرکت های برند در این صنعت نیز به مانند هر سال محصولات تبلیغاتی جدید خود را ارائه خواهد کرد .

 

 

۶ – نمایشگاه بین المللی تیرانا PANAIR NDËRKOMBËTAR  آلبانی

 

نمایشگاه بین المللی تیرانا PANAIR NDËRKOMBËTAR 2018 آلبانی

 

نمایشگاه بین المللی PANAIR NDËRKOMBËTAR که در سال ۲۰۱۸ با میزبانی کشور جمهوری آلبانی که در جنوب شرقی قاره اروپا است و در پایتخت این کشور شهر تیرانا برگزار میشود .این نمایشگاه بیست و چهارمین دوره این رویداد مهم برای کشور آلبانی هست . این نمایشگاه شامل بخش های گوناگون و متفاوتی همچون : انرژی و مواد ، برق ، ماشین آلات فلزکاری،  معدن و متالورژی ، فن آوری تهویه مطبوع و خنک کننده ها ، بسته بندی صنعتی ، تکنولوژی حفاظت از محیط زیست ، کشاورزی، پردازش مواد غذایی و نوشیدنی ها ، پوشاک و مد ، الکترونیک و برق ، IT و توسعه نرم افزار ، تولید کنندگان ، مبلمان و محصولات چوبی، بهداشت و پزشکی، صنایع دستی ، خدمات هتل داری ، بانک ها و خدمات مالی ، خدمات آموزش و پرورش ، صادرات و …. می باشد .

 

 

۷ – نمایشگاه و کنفرانس مارکتینگ طلایی GOLDEN MARKETING EXPO  لهستان

 

نمایشگاه و کنفرانس مارکتینگ طلایی GOLDEN MARKETING EXPO 2018 لهستان

 

کنفرانس GOLDEN MARKETING EXPO 2018 که فقط دو سالی یکبار برگزار می گردد اینبار شهر پوزنان که یکی از شهرهای بزرگ و مهم لهستان در غرب این کشور، در نزدیکی مرز لهستان و آلمان واقع شده‌است میزبان آن است. نمایشگاهی صنعتی و تجاری در زمینه مارکتینگ و تبلیغات ، اما چه مواردی در این نمایشگاه آنرا با ارزش کرده است ؟
۱۸ سخنران دارای سبک و مقالات حرفه ای :
به جای یک لیست طولانی از سخنرانان، ما جالب ترین شخصیت ها را دعوت کردیم – هجده نفر از کارشناسان صنایع. آنها عالی و افرادی با کارایی بسیار عالی هستند که دانش و تجربات خود را با طنز و تعهد انتقال می دهند. انتظار اجرایی بالا در سطح جهانی!

سخنرانی های ۳۰ دقیقه ای : 
شما چند دقیقه سخنرانی را با شعارهای جذاب و بدون جزئیات شاید انتظار نداشته باشید. اما بعضی ها فکر می کنند که سخنرانی های طولانی خسته کننده هستند چیز اشتباهی نیست ، سخنرانی های کوتاه و مفید را در این رویداد تجربه خواهید کرد .

شبکه های INSPIRING
در طول این رویداد، متخصصان نه تنها افرادی هستند که روی صحنه شرکت می کنند، بلکه شرکت کنندگان نیز هستند. ما در گفتگوها، تبادل تجربیات و ارتباطات شما را درگیر خواهیم کرد. 

از این رویداد متخصصان برجسته بازاریابی، صاحبان شرکت های بزرگ، مدیران بازاریابی، نمایندگان آژانس های تبلیغاتی و مترجمان آزاد دیدار خواهند کرد.

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه ها شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها، ويزای نمايشگاهی کشورها ، ویزای تجاری کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر به کشورها، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تورهای نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپايی و تقویم نمایشگاه های کشورها مي باشد.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

سه × 3 =