نمایشگاه های تبلیغات ، بازاریابی و خدمات تجاری در کانادا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های تبلیغات ، بازاریابی و خدمات تجاری در کانادا

نمایشگاه بین المللی تبلیغات و فن آوری های چاپ دیجیتال SIGN ISTANBUL 2019 ترکیه

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و مشهورترین نمایشگاه های تبلیغات ، بازاریابی و خدمات تجاری در کانادا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه فرصت های فرانشیز و کسب و کار THE FRANCHISE EXPO – OTTAWA  کانادا

 

نمایشگاه فرصت های فرانشیز و کسب و کار THE FRANCHISE EXPO - OTTAWA 2019 کانادا

 

نمایشگاه و رویداد THE FRANCHISE EXPO – OTTAWA رویدادی جذاب برای فرصت های فرانشیز و کسب و کار منطقه آمریکای شمالی است که در شهر اتاوا کانادا برگزار خواهد شد . THE FRANCHISE EXPO – OTTAWA با موضوعات سرمایه گذاری ، روش های کسب و کار ، اقتصاد و تجارت سالانه برگزار میشود . اُتاوا یا آدوا یا آتوا پایتخت کشور کانادا و چهارمین شهر بزرگ این کشور است یک نمایشگاه ۲ روزه با امکان دیدار با چهره های شرکت های مطرح این زمینه .این تنها فرصتی است که شما برای دیدار با داغترین کسب و کارهای کانادا روبرو می شوید. سؤال ها را بپرسید و اطلاعاتی را که در محیط بدون استرس نیاز دارید را دریافت کنید. پول بیشتری را ایجاد کنید: فرانشیز کردن راه آسانی برای داشتن یک کسب و کار است.ساختن آینده خود ، درآمد خود را افزایش دهید، مسیر خود را برای یک شیوه زندگی بهتر پیدا کنید. دریافت اطلاعات مورد نیاز برای پیدا کردن کسب و کار مناسب برای شما در اتاوا کانادا!

 

رویداد کسب و کار THE FRANCHISE EXPO – CALGARY 2018 نمایشگاهی سالانه به میزبانی شهر کَلگِری در جنوب استان آلبرتای کانادا است ، این شهر یکی از مهم‌ترین قطب‌های اقتصادی کشور کانادا به‌ شمار می‌آید .فرصتی ویژه برای شما جهت بازدید و مقایسه تمام گزینه های مالکیت کسب و کار در زیر یک سقف! – صرفه جویی در صدها ساعت از زمان برای تحقیق در این موضوع مهم با دیدار با چهره ها و شرکت های کارایی اثبات شده این موضوع، این تنها فرصتی است که شما برای دیدار با داغترین کسب و کارها رو به رو هستید. پول بیشتری را ایجاد کنید : فرانشیز کردن راه آسانی برای داشتن یک کسب و کار خوب هست. اطلاعات مورد نیاز برای پیدا کردن کسب و کار مناسب خودتان را در این نمایشگاه دریافت خواهید کرد .فرصت های کامل و پاره وقت در دسترس اند در همه صنعت ها با هر سطح سرمایه گذاری.سمینارهای رایگان با موضوعات : مشاوره حقوقی، نحوه انتخاب کسب و کار برای شما، گزینه های مالی، برنامه های کمکی دولت و خیلی بیشتر.

 

 

 

۲ – نمایشگاه فرانشیز THE FRANCHISE EXPO – TORONTO  کانادا

 

نمایشگاه فرانشیز THE FRANCHISE EXPO - TORONTO 2020 کانادا

 

آینده خود را انتخاب کنید! یک حرکت جسورانه انجام دهید و در یک سرمایه گذاری شرکت کنید. نمایشگاه Franchise در ۲۶ شهر در آمریکای شمالی در حال انجام هست! نمایشگاه نزدیک خود را پیدا کنید و امروز آینده خود را انتخاب کنید! از نمایشگاه Franchise Expo در شهر خود بازدید کنید و با بهترین ، موفق ترین و خلاقانه ترین فرصت های شغلی و شرکت ها از آمریکای شمالی ارتباط برقرار کنید.

نمایشگاه ها بخش مهمی از فروش و بازاریابی اند. در مدیریت رویدادهای ملی ، ما نه تنها سعی می کنیم انتظارات شما را برآورده کنیم بلکه از آنها فراتر برویم. ما برخی از بهترین و درخشان ترین متخصصان مدیریت نمایشگاه در صنعت و تکنیک های مدیریت زمان نمایشگاه های آزمایش شده را بر اساس دو دهه نتایج برجسته ارائه می دهیم. سازمان مدیریت رویدادهای ملی در حال حاضر سالانه ۳۶ رویداد را در سراسر آمریکای شمالی با دفاتر در تورنتو و مونترال برگزار می کند. رویدادهای NEM شامل صنایع مختلفی از جمله ، فرانشیز و سرمایه گذاری ، بازار کار زنان ، گلف ، ورزش های ماجراجویی و مسافرت است .

 

 

 

۳ – نمایشگاه فرانشیز و فرصتهای کسب و کار THE FRANCHISE EXPO – OTTAWA  کانادا

 

نمایشگاه فرانشیز و فرصتهای کسب و کار THE FRANCHISE EXPO - OTTAWA 2018 کانادا

 

نمایشگاه THE FRANCHISE EXPO  شهر اُتاوا یا آدوا یا آتوا که پایتخت کشور کانادا و چهارمین شهر بزرگ این کشور می باشد. این رویداد فرصت های فرانشیز و کسب و کار در آمریکای شمالی را فراهم می کند. در این نمایشگاه فرصت های رو به رشد و فرصت های تجاری را با هزاران نفر متخصص و شرکای تجاری که مایل به سرمایه گذاری هستند ارائه میشود. تنها فرصت شما برای دیدن و مقایسه تمام گزینه های مالکیت کسب و کار در تحت یک سقف! صرفه جویی در صدها ساعت زمان تحقیق! تنها در
۲ روز فقط! دیدار چهره به چهره با شرکت های فعال ثبت شده. پول بیشتری را ایجاد کنید: فرانشیز کردن راهی آسان برای داشتن یک کسب و کار است.

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای نمایشگاهی کانادا و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کانادا، ويزای تجاری کانادا ، تور نمايشگاهی کانادا ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کانادا مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

بیست − هجده =