نمایشگاه های تاسیسات ، سیستم های گرمایشی و سرمایشی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های تاسیسات ، سیستم های گرمایشی و سرمایشی در دنیا

نمایشگاه نوآوری و فناوری هتل و اسپا HOTEL & SPA TECH LIVE 2019 انگلستان

همراه با شمیران گشت باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین و معروفترین نمایشگاه های تاسیسات ، سیستم های گرمایشی و سرمایشی در دنیا بپردازیم .

 

۱ – نمایشگاه خانه و انرژی HAUS UND ENERGIE  آلمان

 

نمایشگاه خانه و انرژی HAUS UND ENERGIE 2020 آلمان

 

نمایشگاه سالانه خانه و انرژی کشور آلمان ، نمایشگاه HAUS UND ENERGIE در سال ۲۰۲۰ در شهر  زیندلفینگن در ایالت بادن-وورتمبرگ آلمان برگزار میشود . معماری ، حمام ، کفپوش ، رنگ ، مواد عایق ، فن آوری انرژی ، نما ، پنجره ، درب گاراژ ، گرمایش ، کاشی ، آشپزخانه ، فتوولتائیک ، پله ها ، درها ، پمپ های حرارتی ، تصفیه آب و … جز موضوعات نمایشگاه HAUS UND ENERGIE می باشند . نمایشگاه خانه و انرژی چهل سال هست که برگزار میشود و جز نمایشگاه های با سابقه آلمان محسوب می گردد . HAUS UND ENERGIE نمایشگاهی با فواید بهینه سازی انرژی ، ایده های زیادی برای صرفه جویی در مصرف برق و انرژی گرمایشی ، حفاظت از محیط زیست در خانه را دارد ، رویدادی که در سال ۱۹۸۰ با بحران نفت آغاز شد ، امروزه از هر زمان دیگری اهمیت بیشتری دارد! بیش از ۱۵۰ غرفه دار برای ارائه مشاوره ، خدمات ، لوازم و فناوری به شما آماده اند . همه کارشناسان این موضوع به مدت سه روز زیر یک سقف خواهند بود از جمله : صنعتگران ، ارائه دهندگان خدمات ، مشاوران ، کارشناسان امور مالی و بودجه … در Haus & Energie. کارشناسان این نمایشگاه به شما نشان می دهند که خانه هوشمند شما چقدر هوشمند و ایمن است. بسیاری از مباحث مهم دیگر در اطراف خانه نیز کاملاً ارائه شده است: از محافظت موثر در برابر سرقت گرفته تا تعویض پنجره و طراحی تراس … .

 

 

۲ – نمایشگاه فناوری گرمایش و تهویه مطبوع AQUA-THERM PRAGUE جمهوری چک

 

نمایشگاه فناوری گرمایش و تهویه مطبوع AQUA-THERM PRAGUE 2020 جمهوری چک

 

نمایشگاه بین المللی گرمایش ، بهداشت ، کنترل آب و هوا ، فن آوری های گرمایشی و سرمایشی ساختمان که فقط دو سالی یکبار در پراگ پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور جمهوری چک با عنوان نمایشگاه AQUA-THERM PRAGUE برگزار می گردد . Aquatherm Praha نمایشگاهی در زمینه گرمایش ، تهویه مطبوع ، تهویه مطبوع ، تبرید است و یک وسیله بازاریابی ایده آل برای ارائه زیرساخت ها و صنعت خدمات ساختمانی است و بستر فرصت مناسبی را برای فروش محصولات جدید ، تماس با خریداران آماده و بالقوه ، گرفتن نمایندگی را ارائه می دهد. آگاهی و همچنین آموزش بازار و راه اندازی شبکه های تجاری نیز از فواید شرکت در رویداد AQUA-THERM PRAGUE است. بیست و سومین نمایشگاه بین المللی گرمایش ، تهویه مطبوع ، اندازه گیری ، تنظیم ، بهداشت و محیط زیست در PVA EXPO PRAHA برگزار میشود .تنها نمایشگاه تجاری حرفه ای HVAC (تجهیزات ساختمانی) با دامنه ای وسیع در سطح کشور جمهوری چک.
تمرکز  نمایشگاه AQUA-THERM PRAGUE بر موارد زیر می باشد :
دستگاه های گرمایش ، انرژی و فناوری
انرژی تجدید پذیر
تبرید / تهویه هوا / تهویه
اندازه گیری ، کنترل و تنظیم مقررات
تجهیزات و لوازم جانبی
۳ – نمایشگاه بین المللی گازهای صنعتی CRYOGEN-EXPO  روسیه
نمایشگاه های تاسیسات ، سیستم های گرمایشی و سرمایشی در دنیا

نمایشگاه بین المللی CRYOGEN-EXPO در مورد گازهای مورد کاربرد در صنعت مانند کریوژن، هلیوم و تجهیزات خلاء، ، فن آوری های فریزر و سایر گازهای صنعتی می باشد .هجدهمین دوره نمایشگاه Cryogen-Expo در سال ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد . یک نمایشگاه بین المللی تخصصی که درباره تکنولوژی و تجهیزات سرمازایی و فریز از سال ۲۰۰۲ در روسیه فعالیت داشته است،  نمایشگاه “Cryogen-Expo – گازهای صنعتی” در مرکز نمایشگاه های برجسته مسکو – “Fairgrounds Expocentre” برگزار می شود. این نمایشگاه بزرگترین و پرطرفدار ترین رویداد تخصصی در این زمینه است.

 

 

 

۴ – نمایشگاه و کنفرانس تجهیزات تصفیه آب و هوا ISK-SODEX ISTANBUL  ترکیه

 

نمایشگاه و کنفرانس تجهیزات تصفیه آب و هوا ISK-SODEX ISTANBUL 2019 ترکیه

اگر جز فعالان عرصه تجهیزات و وسائل صنعتی جهت تصفیه هوا و آب هستید فرصت مناسبی دارید که از نمایشگاهی تخصصی با این موضوعات در کشور همسایه یعنی ترکیه بازدید کنید . نمایشگاه ISK-SODEX Istanbul 2019 Fair در تاریخ ۲-۵ اکتبر ۲۰۱۹ در مرکز نمایشگاه و کنگره Tüyap برگزار خواهد شد. ISK-SODEX استانبول، نخستین و مهمترین نمایشگاه این صنعت در ترکیه است، رویدادی که هر کسی که می خواهد آخرین روند و تحولات در صنعت تجهیزات تصفیه اب و هوا بدست آورد بازدید از این نمایشگاه را باید به دستور کار خود اضافه کند . ISK-SODEX فرصتی را برای تبادل اطلاعات با غرفه داران و بازدیدکنندگان متخصص از سراسر جهان ارائه می دهد و همچنین برای حمایت از غرفه داران و بازدید کنندگان در موضوعات اصلی گرمایش، خنک کننده ها، تهویه مطبوع، برنامه های حمایتی با همکاری انجمن های پیشرو در این بخش نیز ارائه میشود. فرصت های با حضور در نمایشگاه ISK-SODEX Istanbul Fair استانبول که فرصت ایجاد و توسعه ارتباطات تجاری را فراهم می کند، برای شناخت آخرین نوآوری ها و پیشرفت های این بخش، توسط غرفه داران و بازدیدکنندگان نیز تایید شده است. اولین نمایشگاه در سال ۱۹۹۷ برگزار شد . نمایشگاه ISK-SODEX استانبول، که شامل همه موارد گرمایش، خنک کننده، تهویه مطبوع، تهویه، عایق، پمپ، شیر، نصب، تصفیه آب و سیستم های انرژی خورشیدی است، چشم انداز عمیقی را برای کل بخش های این صنعت ارائه می دهد.

 

 

 

۵ – نمایشگاه مهندسی برق ، بهداشت ، گرمایش و تهویه مطبوع GET NORD  آلمان

 

نمایشگاه مهندسی برق ، بهداشت ، گرمایش و تهویه مطبوع GET NORD 2018 آلمان

 

نمایشگاه فن آوری ها و دانستنی های TRENDSاکتشافات بیشتر در نمایشگاه GET Nord! مجموعه فن آوری های ساختمان با تمام تنوع آن تحت یک سقف. به دنبال ایده های جدید برای تجارت خود هستید؟ از GET Nord به عنوان راه حل موفقیت آمیز استفاده کنید. از ۲۲ تا ۲۴ نوامبر ۲۰۱۸، تنها نمایشگاه تخصصی که در زمینه مهندسی برق، بهداشت، گرمایش و تهویه مطبوع در شمال اروپا وجود دارد. ۵۰۰ غرفه ملی و بین المللی ارائه دهنده منحصر به فرد محصولات، سیستم ها و خدمات در بخش تکنولوژی ساختمان در فاصله سه روز. مهم نیست که آیا شما یک معامله گر یا مدرس کارشناسی ارشد، معمار، مهندس یا مشاور، تصمیم گیرنده، کارمند یا مربی هستید ، GET Nord برای همه کسانی که مایل به آگاهی دقیق درباره فردای دنیا هستند می باشد .

 

 

 

۶ – کنفرانس مدیریت و تصفیه پسماندهای گازی و هوایی WASTE AIR & GAS MANAGEMENT  اوکراین

 

کنفرانس مدیریت و تصفیه پسماندهای گازی و هوایی WASTE AIR & GAS MANAGEMENT 2018 اوکراین

 

کنفرانس و نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فن آوری ها برای تصفیه خانه های شهری و صنعتی، تصفیه گرد و غبار و گاز با نام WASTE AIR & GAS MANAGEMENT 2018 که در نوامبر در شهر کیو اوکراین برگزار خواهد شد  تعداد کل سرمایه گذاری های لازم در صنعت تصفیه هوا و گاز در اوکراین توسط کارشناسان ۲۸.۶ میلیارد دلار برآورد شده است. توافقنامه بین اتحادیه اروپا و اوکراین اجرای مرحله ای از قوانین زیست محیطی اروپا را در اوکراین فراهم می کند. با توجه به دستورالعمل ۲۰۰۸/۵۰  اتحادیه اروپا و اوکراین اصلاح سیستم نظارت بر محیط زیست، کنترل کیفیت هوا را برعهده دارند . طرح ملی کاهش گازهای گلخانه ای در بخش انرژی اوکراین، که در حال حاضر در حال بحث در دولت است، مدرنیزاسیون مرحله ای واحدهای نیروی موجود را فراهم می کند. به طور خاص، استفاده از تکنولوژی desulfurization مرطوب و نیمه خشک، فیلتر کردن ، کاهش غیر کاتالیزوری و کاتالیزوری انتخابی از جمله این موارد هست .

 

 

 

۷ – نمایشگاه ساخت و ساز و دکوراسیون و سایر تجهیزات ساختمانی MUSCON  ترکیه

 

نمایشگاه ساخت و ساز و دکوراسیون و سایر تجهیزات ساختمانی MUSCON 2018 ترکیه

 

نمایشگاه MUSCON هر دو سال یکبار در استانبول ترکیه برگزار میشود . موضوعات این نمایشگاه شامل : ساخت و ساز، دکوراسیون داخلی، طراحی، مصالح ساختمانی، سیستم گرمایشی و سرمایشی، سنگ مرمر و گرانیت، محصولات شیشه ای، لوازم خانگی، پلاستیک و …می باشد . اولین پروژه نمایشگاه High Tech Port توسط MÜSİAD در تاریخ ۲۶ تا ۳۰ نوامبر ۲۰۱۴ با مشارکت و حمایت از H.E رجب طیب اردوغان در مرکز نمایشگاه CNR استانبول اغاز به کار کرد. ۶۲ شرکت و سازمان تولید کننده تنها با منابع ملی در این نمایشگاه شرکت کردند. شرکت های دفاعی و هواپیمایی برجسته ترکیه به همراه ۷۲۵۰ بازرگان خارجی و نزدیک به ۱۵۰ هزار بازدیدکننده داخلی از این نمایشگاه بازدید کردند.

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه ها شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی  ، تور نمايشگاهی کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

سیزده + دوازده =