نمایشگاه های بیو تکنولوژی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های بیو تکنولوژی در دنیا

نمایشگاه صنایع شیمی و بیوتکنولوژی CHEMBIO FINLAND 2019 فنلاند

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های بیو تکنولوژی در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه و کنفرانس زیست پزشکی JOURNÉES DE L’INNOVATION EN BIOLOGIE  فرانسه

 

نمایشگاهی و کنفرانس زیست پزشکی JOURNÉES DE L'INNOVATION EN BIOLOGIE 2019 فرانسه

 

در نمایشگاه و کنفرانس JOURNÉES DE L’INNOVATION EN BIOLOGIE نوآوری های زیست شناسی و زیست پزشکی را در سال ۲۰۱۹ بیابید . رویدادی  سالانه که در سال ۲۰۱۹ در شهر پاریس فرانسه برگزار خواهد شد .کنفرانس سالانه زیست شناسی ، نمایشگاهی گسترده با یک کنگره علمی برتر زیست پزشکی است که برای زیست شناسان و مسئولان بیمارستانی ، دانشجویان کارورزی ، محققان ، تکنسین های آزمایشگاهی و دبیران برای شرکت مناسب می باشد . زیست شناسی در خدمت پیشرفت پزشکی ، همه چیز مبتنی بر یک نمایش آماده است ، اگر بخشی از سلامت وجود داشته باشد که انقلابی را رقم بزند ، این زیست شناسی پزشکی است. همه چیز تغییر می کند ، همه چیز شتاب می گیرد … JIB برای پیش بینی و همراهی این تغییرات ، باید محور خود را تغییر دهد. به همین دلیل زیست شناسان پزشکی ، صنعتگران و تأمین کنندگان پزشکی برای بازپس گیری زیست شناسی پزشکی به سود همه و مهمتر از همه درمان بیماران دور هم در این رویداد مهم جمع میشوند . JOURNÉES DE L’INNOVATION EN BIOLOGIE (JIB) با فراهم کردن مکانی برای اکتشاف ها ، جلسات ، مباحث و آموزش ، سهم مهمی را در این بخش بازی می کند .

 

 

 

۲ – نمایشگاه محیط زیست و مواد ارگانیک NATURISSIMA  فرانسه

 

تور نمایشگاه محیط زیست و مواد طبیعی و ارگانیک NATURISSIMA 2019 فرانسه

 

نمایشگاهی بین المللی برای بخش های بیو تکنولوژی و محیط زیست که سالانه با نام NATURISSIMA برگزار می گردد . در سال ۲۰۱۹ شهر گرنوبل از شهرهای استان ایزر در ناحیه رُن-آلپ کشور فرانسه میزبانی رویداد را بر عهده دارد . Naturissima یک نمایشگاه سلامتی و طبیعت در منطقه گرنوبل است. جنبش ارگانیک در واکنش به صنعتی شدن کشاورزی متولد شده و هر ساله اهمیت بیشتری پیدا می کند. بیشتر مصرف کنندگان به سمت طبیعی بودن محصولات روی آورده و به دنبال مواد غذایی سالم تر ، مغذی تر ، با مزه تر و دوستدار محیط زیست هستند. نمایه نمایشگاه NATURISSIMA شامل جدیدترین فناوری ها ، راه حل ها ، سیستم ها ، تجهیزات و خدمات در کلیه زمینه های مدیریت محیط زیست و فناوری شامل تصفیه آب ، مدیریت پسماند ، کنترل آلودگی هوا ، انرژی پاک ، مدیریت تمیز کردن و کنترل آفات است.

 

 

 

۳ – نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD  آلمان

 

نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان

 

این روزها که توجه مردم به محصولات طبیعی و ارگانیک زیاد جلب شده ، نمایشگاه های ارگانیک هم رونق زیادی در دنیا پیدا کرده اند . اینبار نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD در کشور آلمان . نمایشگاهی سالانه که در سال ۲۰۱۹ در شهر هانوفر یا هانوور یکی از شهرهای آلمان برگزار میشود . نمایشگاهی تجاری با حمایت از محیط زیست و ارائه محصولات ارگانیک . BioNord یک نمایشگاه منطقه ای برای خرده فروشان موادارگانیک است و در سراسر کشور برگزار میشوند و جز نمایشگاه های “BioOst”، “BioSud” و “BioWest” است که به عنوان انجمن و محل ملاقات برای صنایع غذایی تأسیس شده اند. این رویداد نه تنها دروازه ای برای مشتریان و تامین کنندگان است بلکه امروزه بازیکنان صنعت نیز در آن نقش ایفا می کنند. این نمایشگاه، تجای ارگانیک محصولات با کیفیت را توسط پلت فرم مستقل ارائه می دهد . در مجموع در سال ۲۰۱۹ ، ۴۰۵ غرفه دار و ۴۰۳۵ بازدید کننده از BioNord در هانوفر استقبال کردند.امسال BioNord در تاریخ ۱۳.۱۰.۲۰۱۹ در هانوفر برای شانزدهمین بار برگزار میشود .

 

 

 

۳ – نمایشگاه و کنفرانس میکروبیولوژی APPLIED MICROBIOLOGY  ایتالیا

 

نمایشگاه و کنفرانس میکروبیولوژی APPLIED MICROBIOLOGY 2019 ایتالیانمایشگاه و کنفرانس میکروبیولوژی APPLIED MICROBIOLOGY 2019 ایتالیا

 

کنگره جهانی و نمایشگاه میکروبیولوژی کاربردی APPLIED MICROBIOLOGY سالانه برگزار میشود . این رویداد در سال ۲۰۱۹ در شهر رم کشور ایتالیا برگزار خواهد شد .کنفرانس APPLIED MICROBIOLOGY با مسئولیت محدود، برگزار کننده رویداد علمی جهانی، از همه سخنرانان، نمایندگان، محققان، دانش آموزان و صنعتگران دعوت می کند تا در ششمین دوره ” World Congress and Expo on Microbiology Applied” در تاریخ ۲۱-۲۲ اکتبر ۲۰۱۹ در رم، ایتالیا در مورد موضوع جاری شرکت کنند. تحقیقات و نوآوری های آینده در میکروب شناسی را بشناسند. با توجه به موفقیت قبلی کنفرانس کاربردی میکروبیولوژی برگزار شده در ادینبورگ، اسکاتلند از ۱۲-۱۳ نوامبر ۲۰۱۸ و ۲۹ نوامبر – دسامبر ۰۱، ۲۰۱۷ در مادرید، اسپانیا ما در حال حاضر خوشحالیم که برگزاری این نمایشگاه با هدف ارائه فرصت برای همه شرکت کنندگان برای ملاقات، تعامل و تبادل ایده های جدید در زمینه های مختلف میکروبیولوژی را فراهم اورده ایم . برنامه های کاربردی نوآورانه و جدید در زمینه میکروب شناسی به طور قابل توجهی در همه زمینه ها از جمله تولید، بیوتکنولوژی، داروسازی، محیط زیست و بازارهای الکترونیکی وارد شده است.

 

 

 

۴ –  نمایشگاه و کنفرانس بیوتکنولوژی و آزمایشگاه ANALYTICA ANACON INDIA  هند

 

نمایشگاه و کنفرانس بین المللی بیوتکنولوژی و آزمایشگاهی ANALYTICA ANACON INDIA 2019 هند

 

نمایشگاه بین المللی و کنفرانس تحلیلی در موضوعات بیوتکنولوژی، تکنولوژی و خدمات آزمایشگاهی دو بار در سال در کشور هند با نام ANALYTICA ANACON INDIA برگزار میشود . محل برگزاری رویداد پایتخت کشور هند شهر بمبئی است .نمایشگاه حیدرآباد با ۹،۶۴۱ بازدید کننده و ۲۶۱ غرفه دار و نمایشگاه ANALYTICA ANACON INDIA و نمایشگاه PHARMA Pro & Pack Expo بهترین نتیجه را در تاریخ دهه گذشته خود در هند به دست آورده اند و از همه انتظارات فراتر رفته اند. همکاری سالانه با PHARMA Pro & Pack و  همکاری بین نمایشگاه ها منجر به نتایج جدید شده است. بازدیدکنندگان داروها، مواد شیمیایی، مواد پردازش مواد غذایی، تحقیق و توسعه در میان بخش های دیگر، آخرین نوآوری های تکنولوژی آزمایشگاهی، تجزیه و تحلیل، بیوتکنولوژی، تشخیص، بسته بندی و پردازش دارویی را بررسی می کنند. 

 

 

 

۵ – نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک BIO EXPO WARSAW  لهستان

 

نمایشگاه بین المللی محصولات ارگانیک BIO EXPO WARSAW 2019 لهستان

 

نمایشگاه بین المللی BIO EXPO WARSAW با موضوعات مواد غذایی آلی و ارگانیک و به طور کلی محصولات ارگانیک ( غیر غذایی ) امسال در شهر وَرشو پایتخت کشور لهستان برگزار میشود . یک رویداد جدید در لهستان و کل اروپای مرکزی و شرقی است که به صنعت ارگانیک اختصاص دارد. در طول این نمایشگاه، در یک مکان و در یک زمان، تولید کنندگان و توزیع کننده های پیشرو، خریداران، صاحبان مغازه های خرده فروشی ویژه و همچنین مواد غذایی و نوشیدنی و عمده فروشان عمده به منظور ایجاد و توسعه ارتباطات تجاری در یک فضای راحت و همچنین برای بحث در مورد وضعیت فعلی این صنعت و چشم انداز توسعه آن در یک محل جمع می شوند. BIOEXPO Warsaw یک رویداد از نوع B2B است؛ یکی از روزهای نمایشگاه (جمعه، ۱۱ اکتبر) صرفا برای مشتریان تجاری است، در حالی که شنبه (۱۲ اکتبر) و یکشنبه (۱۳ اکتبر) برای مصرف کنندگان باز خواهد بود.  BIOEXPO ورشو فرصتی عالی برای شرکت کنندگان است که با مشتریان فعلی خود ارتباط برقرار کنند، ارتباطات تجاری جدیدی را ایجاد کنند و نوآوری های بازار خود را ارائه دهند و همچنین با جدیدترین روند صنعت ارگانیک آشنا شوند.

 

 

 

۶ – کنفرانس بین المللی زیست پزشکی BIOMEDICAL SCIENCE CONGRESS  انگلستان

 

کنفرانس بین المللی زیست پزشکی BIOMEDICAL SCIENCE CONGRESS 2019 انگلستان

 

کنگره علوم زیست پزشکی تحت عنوان BIOMEDICAL SCIENCE CONGRESS که اختصاص به رشته زیست پزشکی دارد . این رشته در کشور ما نیز ایجاد شده است و برای متخصصین این رشته فرصت مناسبی است که با شرکت در کنفرانس BIOMEDICAL SCIENCE CONGRESS تجربه ای جهانی را در شغل و رشته خود بدست آورند . کنگره بین المللی علوم زیست پزشکی دوسالی یکبار برگزار میشود و در سال ۲۰۱۹ در شهر بیرمینگهام انگلستان برگزار خواهد شد . نمایشگاه و کنگره ترکیبی از تجارت، شبکه و تبادل اجتماعی است و نمایندگان را قادر می سازد که تجهیزات و محصولات جدید را ببینند، آگاهی عمومی از تکنیک ها و فن آوری ها را گسترش داده و با نمایندگان شرکت های نمایشگاه ارتباط برقرار کنند. در این رویداد رایگان، سخنرانان از طیف وسیعی از موضوعات زیست پزشکی پوشش گسترده ای از این دانش و شغل، امنیت استخدام و آزمایشگاه در علوم زیست پزشکی را ارائه می کنند . این رویداد از ساعت ۱ بعد از ظهر آغاز می شود ، بزرگترین نمایشگاه علمی پزشکی در  زمینه زیست پزشکی در بریتانیا که شامل بسیاری از شرکت های برجسته و سازمان هایی هستند که تجهیزات و  خدمات حرفه ای خود را از جمله مشاوره استخدام را ارائه می کنند.

 

 

 

 

۷ – نمایشگاه صنایع شیمی و بیوتکنولوژی CHEMBIO FINLAND  فنلاند

 

نمایشگاه صنایع شیمی و بیوتکنولوژی CHEMBIO FINLAND 2019 فنلاند

 

نمایشگاه CHEMBIO FINLAND هر دو سال یکبار برگزار می گردد و امسال در سال ۲۰۱۹ شهر هِلسینکی پایتخت و بزرگ‌ترین شهر کشور فنلاند میزبان این رویداد مهم در صنعت شیمی است ، جالب است بدانید هلسینکی در زمرهٔ بهترین شهرهای دنیا از لحاظ کیفیت زندگی قرار دارد. فنلاند مهمترین رویداد برای متخصصین شیمی و بیوتکنولوژی در کشورهای شمال اروپا و مناطق بالتیک را تحت عنوان CHEMBIO FINLAND برگزار خواهد کرد . در رویداد CHEMBIO FINLAND آخرین اطلاعات مربوط به صنایع را با متخصصین برجسته، شرکت ها و تصمیم گیرندگان آنها را به اشتراک می گذارد. این رویداد مهمی برای دانشگاه واز لحاظ علمی به همراه صنایع و دنیای کسب و کار است. کنفرانس هایی نیز در حاشیه نمایشگاه در این موضوعات نیز برگزار میشود .

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها  ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشورها می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

2 × 4 =