نمایشگاه های بسته بندی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های بسته بندی در دنیا

نمایشگاه بین المللی بسته بندی ENVASE 2019 آرژانتین

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم به معرفی برترین و مشهورترین نمایشگاه های بسته بندی در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه بسته بندی صنایع غذایی PAKFOOD  لهستان

 

نمایشگاه بسته بندی صنایع غذایی PAKFOOD 2019 لهستان

 

نمایشگاه بسته بندی برای صنایع غذایی دو سالی یکبار با نام PAKFOOD برگزار می گردد ، در سال ۲۰۱۹ شهر پوزنان میزبانی این رویداد را در عرصه بسته بندی مواد غذایی بر عهده دارد . نمایشگاه بین المللی تجاری پوزنا میزبان دو نشست تجاری برای صنعت بسته بندی مواد غذایی است. نمایشگاه PAKFOOD و نمایشگاه تجاری TAROPAK اما فقط در طول نمایشگاه PAKFOOD افراد صنعت بسته بندی مواد غذایی شانس استفاده از پتانسیل رویدادی را دارند که صرفاً برای بسته بندی مواد غذایی اختصاص داده شده است. نمایشگاه تجاری POLAGRA-TECH ، که همزمان برگزار می شود ، فرصت های شغلی بیشتری را برای غرفه داران ارائه می دهد. در کل بازار بسته بندی ، بیش از ۶۰٪ از محصولات برای استفاده در صنایع غذایی اختصاص داده شده است. PAKFOOD مکانی برای ارائه روندهای جهانی در تکنیک های بسته بندی ، فناوری تولید بسته بندی برای صنایع غذایی و طراحی بسته بندی است. جلسات و گفتگوهای مربوط به آینده بخش بسته بندی مواد غذایی و تالار گفتمان راه حل های مدرن از جمله بسته بندی ، ماشین آلات و مشاوره فنی با هدف گروه متمرکز دریافت کنندگان همه در اینجا برگزار می شود.

 

 

 

۲ – نمایشگاه بسته بندی فلزی METPACK  آلمان

 

نمایشگاه بسته بندی فلز METPACK 2020 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی بسته بندی فلزی فقط سه سالی یکبار در شهر اسن آلمان برگزار میشود . عنوان نمایشگاه METPACK می باشد . گروه اصلی كالا‌های نمایشگاه METPACK تجهیزات و لوازم مربوطه – ماشین آلات بسته بندی – مواد بسته بندی – تكنولوزی بسته بندی  مواردی مانند قوطی ها می باشد . نمایشگاه METPACK  نمایشگاه برتر جهانی در زمینه بسته بندی های فلزی است . هر سه سال یک بار مسی اسن با برگزاری نمایشگاه METPACK به مهمترین مکان ملاقات دنیا برای صنعت بین المللی بسته بندی فلزی تبدیل می شود. تعداد زیادی از بازیگران جهانی راه حل های پایدار و مقرون به صرفه برای تولید ، پالایش ، رنگ آمیزی و بازیافت بسته بندی های فلزی در این نمایشگاه تجاری پیشرو در جهان را ارائه می دهند. Metpack هسته ای برای نوآوری و یک بستر ارتباطی در همان زمان است. جایزه نوآوری METPACK نیز در هر نمایشگاه تجاری ارائه می شود. اخیراً موارد مربوط به یک سیستم UV LED با کارایی بالا برای جوهر چاپ ، لاک و چسب روی بسته بندی های فلزی نیز به آن اضافه شده است .

 

 

 

۳ – نمایشگاه بین المللی بسته بندی TAROPAK  لهستان

 

نمایشگاه بین المللی بسته بندی TAROPAK 2019 لهستان

 

نمایشگاه بین المللی فناوری بسته بندی و لجستیک دو سالی یکبار تحت عنوان TAROPAK برگزار میشود و در سال ۲۰۱۹ در شهر پوزنان لهستان برگزار خواهد شد . TAROPAK بزرگترین نمایشگاه جامع شامل تمام شاخه های صنعت بسته بندی است. از شیشه تا فلز، کاغذ و پلاستیک و سایر موارد و مسائل مربوط به برچسب گذاری و ذخیره سازی و بسته بندی و حمل و نقل. سری جدید این رویداد شامل بیش از صد نوآوری در زمینه های مختلف است که در آن از راه حل های بسته بندی و برچسب زنی استفاده شده است .

 

 

 

۴ – نمایشگاه بسته بندی SCANPACK  سوئد

 

نمایشگاه بسته بندی SCANPACK 2019 سوئد

 

نمایشگاه بسته بندی SCANPACK فقط هر ۳ سال یکبار برگزار میشود بنابراین در سال ۲۰۱۹ فرصت دارید در این نمایشگاه شرکت نمایید . محل برگزاری نمایشگاه SCANPACK گوتِنبُرگ یا یوتِبُری، دومین شهر بزرگ سوئد می باشد . Scanpack راه حل های بسته بندی درجه یک را با حداکثر رساندن بازده سرمایه گذاری در کل زنجیره بسته بندی را ارائه می دهد. برند های پیشرو ، عمده فروشان و خرده فروشان جدیدترین نوآوری ها در زمینه طراحی بسته بندی ، مواد ، فناوری ، تجهیزات ، روشهای تولید و لجستیک را ارائه خواهند داد. این نمایشگاه تنها بستر بین المللی منطقه نوردیک است که در خدمت جامعه صنعت بسته بندی است. ۴۵۰ غرفه دار از سراسر در Scanpack شرکت می کنند . مدیران ، بازاریاب ها ، مدیران برند ها و همه افراد درگیر در زنجیره بسته بندی و طراحی تا تولید و لجستیک باید در این نمایشگاه شرکت داشته باشند . در سمینارهای رایگان ما با کارشناسان و رهبران این صنعت آشنا شوید و از تجربات آنها بهره مند گردید .

 

 

 

۵ – نمایشگاه بین المللی بسته بندی ENVASE  آرژانتین

 

نمایشگاه بین المللی بسته بندی ENVASE 2019 آرژانتین

 

نمایشگاه بین المللی بسته بندی ENVASE دو سالی یکبار برگزار میشود و در سال ۲۰۱۹ میزبانی این رویداد صنعتی و تجاری بسته بندی با شهر بوئنوس آیرس پایتخت کشور آرژانتین و بزرگ‌ترین شهر و بندر آن کشور است . نمایشگاه بین المللی ماشین آلات و تجهیزات و خدمات فناوری اطلاعات و فن آوری ENVASE Expo فرصتی برای شما که به ارائه محصولات و خدمات  خود به صورت مستقیم با مخاطبان متخصص بپردازید. این یک رویداد مهم در تقویم صنعت بسته بندی و شرکت های بین المللی است که به عنوان یک نمایشگاه برای نمایش آخرین نوآوری های محصولات شرکت ها استفاده می شود. این نمایشگاه چهار روزه از ۱۰ تا ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ در مرکز نمایشگاهی کاست سلگوور برگزار خواهد شد.

 

 

 

۶ – نمایشگاه فناوری بسته بندی WARSAW PACK  لهستان

 

نمایشگاه فناوری بسته بندی WARSAW PACK 2019 لهستان

 

نمایشگاه سالانه فناوری بسته بندی WARSAW PACK 2019 لهستان ، وَرشَو نام پایتخت کشور لهستان و بزرگ‌ترین شهر لهستان است که نام نمایشگاه نیز از این شهر گرفته شده است . نمایشگاه تجاری فناوری بسته بندی WARSAW PACK یک نمایشگاه بین المللی در زمینه تجهیزات بسته بندی، مواد بسته بندی و Intralogistics است. Warsaw Pack یک رویداد تخصصی است که همه شاخه های صنعت بسته بندی را شامل میشود. این نمایشگاه با موضوعات مختلف شامل تکنیک های بسته بندی، اتوماسیون های بسته بندی ،مواد بسته بندی، چاپ و برچسب گذاری، تدارکات و ذخیره سازی برگزار میشود . در طول این رویداد، با طیف گسترده ای از بسته بندی مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی، دارویی، بسته بندی مواد شیمیایی، بسته بندی حمل و نقل، بسته بندی صنعتی و همچنین تمام روش های حمل و نقل داخلی و خارجی آشنا خواهید شد. ماشین آلات تولیدی و بسته بندی نیز در نمایشگاه به نمایش در خواهند آمد .

 

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشورها می باشد .

 

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

سه × 1 =