نمایشگاه های برق و انرژی در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های برق و انرژی در دنیا

نمایشگاه انرژی و منابع طبیعی E-WORLD OF ENERGY 2019 آلمان

با شمیران گشت همراه باشید در این مقاله قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های برق و انرژی در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION  بلژیک

 

نمایشگاه انرژی خورشیدی INTERSOLUTION 2020 بلژیک

 

نمایشگاه بین المللی انرژی خورشیدی INTERSOLUTION فقط دو سالی یکبار برگزار میشود . در سال ۲۰۲۰ نمایشگاه INTERSOLUTION در شهر خِنت یا گِنت یا گان در شمال کشور بلژیک در ناحیهٔ فلاندرز برگزار خواهد شد . InterSolution 2020 ، نمایشگاه تجاری اروپا برای انرژی خورشیدی است . نهمین سری از InterSolution ، نمایشگاه شماره یک و تجاری شبکه ای انرژی خورشیدی در بنلوکس ، در چهارشنبه ۱۵ و پنجشنبه ۱۶ ژانویه ۲۰۲۰ در Flanders Expo در گنت ، بلژیک برگزار می شود. علاقه به انرژی خورشیدی به تازگی رو به افزایش است و شرکت ها بیشتر و بیشتر در راه حل های خورشیدی سرمایه گذاری می کنند. انرژی خورشیدی انرژی آینده است و ماندگار خواهد بود . پیش بینی میشود مثل دوره های قبلی میانگین ۳۸۰۰ بازدید کننده از InterSolution 2020 بازدید کنند . همچنین این نمایشگاه دارای یک انجمن بین المللی B2B برای صنایع خورشیدی است که در آن عرضه و تقاضا برآورد میشود . تأمین کنندگان پیشرو در سراسر اروپا آخرین نوآوری های خود را در پانل های خورشیدی و ذخیره انرژی ، سیستم های مونتاژ و تکنیک های کنترل ، نرم افزار و نظارت نشان می دهند. به همین دلیل ، بازدید از InterSolution برای هر حرفه ای که با تجارت انرژی خورشیدی از جمله نصب کننده ها ، برق ، پیمانکاران ، بام سازان و معماران در تماس باشد ، مفید است.

 

 

 

۲ – نمایشگاه انرژی و آب E-WORLD OF ENERGY  آلمان

 

نمایشگاهی انرژی و آب E-WORLD OF ENERGY 2020 آلمان

 

نمایشگاه انرژی و منابع طبیعی E-WORLD OF ENERGY که سالانه در شهر  اِسِن یکی از شهرهای کشور آلمان برگزار میشود . نمایشگاهی برتر در صنعت انرژی و آب دنیا ، مکانی که عوامل صنعت انرژی اروپا در آن گرد هم می آیند. E-world که به عنوان یک بستر اطلاعات برای بخش انرژی خدمت می کند ، هر ساله تصمیم گیرندگان بین المللی را در شهر اسن جمع می کند. بیش از یک پنجم شرکتهای نمایشگاه در خارج کشور مستقر هستند. اکثر غرفه داران بین المللی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می آیند. نمایشگاه تجاری اروپا E-WORLD OF ENERGY برای صنعت انرژی ، ایده آل برای کشف روندها و آغاز روابط تجاری جدید است. برای شما به عنوان یک غرفه دار ، فرصت های حمایت مالی ما به عنوان ابزاری مناسب برای بازاریابی برای جلب توجه گروه هدف و ایجاد برند خود به عنوان غرفه دار در E-world است.

 

 

 

۳ – نمایشگاه اتوماسیون های هوشمند و دیجیتال SPS / IPC / DRIVES  آلمان

 

ویزا تجاری نمایشگاه اتوماسیون های هوشمند و دیجیتال SPS / IPC / DRIVES 2019 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی اتوماسیون های هوشمند و دیجیتال سالانه با نام SPS / IPC / DRIVES برگزار می گردد . SPS – Smart Production Solutions یکی از بزرگترین نمایشگاههای بین المللی فناوری اتوماسیون است. این نمایشگاه ویژه نه تنها تمام مؤلفه ها بلکه سیستم ها را نیز در بر می گیرد. بدین ترتیب یکی از معدود نمایشگاه هایی است که راه حل های اتوماسیون یکپارچه را ارائه می دهد. SPS با مفهوم منحصر به فرد خود ، طیف وسیعی از اتوماسیون هوشمند و دیجیتال را پوشش می دهد ،از حسگرهای ساده گرفته تا راه حلهای هوشمند ، از آنچه امروزه عملی است تا چشم انداز آینده صنایع دیجیتالی . تمرکز بیشتر روی راه حل های عملی برای حوزه تجاری خاص شما است. پاسخ به نیازهای فعلی خود و همچنین راه حل های ممکن برای چالش های فردا را در نمایشگاه SPS بیابید. با مشارکت غرفه داران و بازدید کنندگان بسیار ماهر ، مبادلات با شرایط مساوی تسهیل می شود که یک بازدید ارزشمند و موفق را تضمین می کند. SPS – Smart Production Solutions در طی ۳ روز از سه شنبه ، ۲۶ نوامبر تا پنجشنبه ۲۸ نوامبر ۲۰۱۹ در نورنبرگ آلمان برگزار می شود.

 

 

 

۴ – نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV  اتریش

 

نمایشگاه فتوولتائیک RENEXPO PV 2019 اتریش

 

RENEXPO PV نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تجاری با موضوع فتوولتائیک ( فتوولتائیک سیستمی است که قادر به تبدیل مستقیم انرژی خورشیدی به انرژی الکتریسیته می‌باشد ) است . این رویداد سالانه امسال در شهر زالتسبورگ چهارمین شهر بزرگ اتریش و مرکز ایالت زالتسبورگ در غرب اتریش برگزار میشود . RENEXPO INTERHYDRO بزرگترین نمایشگاه تجاری همراه با کنگره در منطقه آلمانی زبان و نقطه ملاقاتی برای صنعتی برق آبی است. در اینجا کارشناسان نوآوری و پتانسیل های آینده منبع احیا کننده انرژی را ارائه می دهند .انرژی ای ابتکاری ، زیست محیطی و پایدار. در سمینار: ساخت و بهره برداری از جایگاه های سوخت رسانی الکتریکی در نیروگاه های کوچکی برق در روز جمعه ۲۹.۱۱.۲۰۱۹ ، توسط Kleinwasserkraft Österreich بررسی میشود و مهمترین سؤالات در مورد ساخت و بهره برداری از ایستگاه های برقی در نیروگاه های کوچک برقی روشن خواهد شد . نمایشگاه RENEXPO PV رویدادی تخصصی است که در زمینه فتوولتائیک  برگزار میشود .

 

 

 

۵ – نمایشگاه محیط زیست و انرژی ENVIRONMENT & ENERGY TECH  کره جنوبی

 

نمایشگاه محیط زیست و انرژی ENVIRONMENT & ENERGY TECH 2019 کره جنوبی

 

نمایشگاه انرژی و محیط زیست ENVIRONMENT & ENERGY TECH با محوریت تکنولوژی های این عرصه سالانه برگزار میشود . در سال ۲۰۱۹ میزبانی نمایشگاه ENVIRONMENT & ENERGY TECH با کلان‌شهر بوسان یا پوسان یکی از مهم‌ترین و بزرگترین شهرهای کشور کره جنوبی است. سیزدهمین دوره رویداد ENVIRONMENT & ENERGY TECH که موفق ترین بازار برای محیط زیست و انرژی در کره جنوبی است در مرکز نمایشگاهی BEXCO در ۱۸-۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد. ENTECH 2019 بر تمام روش های فعلی صنعت محیط زیست و انرژی تمرکز خواهد داشت و یک پلت فرم کنفرانس و جلسه برای Global Professionals خواهد بود. ۳۲۰ شرکت، ۸۰۰ غرفه دار از ۱۰ کشور دنیا در موضوعات ، محیط زیست: آب، تصفیه پساب، هوا، ضد آلودگی و غیره و انرژی: قابل بازیافت (بادی، خورشیدی، سلول سوختی، ژئوترمال، بیومس)، برق، گاز، تولید برق، بهره وری انرژی و غیره شرکت خواهند داشت.

 

 

 

۶ – کنفرانس بین المللی صنعت آب و برق HYDRO  پرتغال

 

کنفرانس بین المللی صنعت آب و برق HYDRO 2019 پرتغال

 

کنفرانس بین المللی صنعت آب و برق HYDRO سالانه برگزار میشود . پورتو شهری در شمال غربی شکور اروپایی پرتغال میزبان رویداد HYDRO در سال ۲۰۱۹ است. در نمایشگاه فنی HYDRO 2019 بیش از ۱۸۰ شرکت فعال در زمینه مهندسی آب و برق حضور خواهند داشت. برنامه کنفرانس HYDRO 2019 در بیست و ششمین دوره این نمایشگاه نیز برگزار خواهد شد .پرتغال یک کشور اروپایی میزبان ایده آلی برای جامعه انرژی آبی است، با داشتن تجربه و تخصص فراوان برای به اشتراک گذاشتن در تمام انواع نیروگاه های آبی،از تاسیسات بزرگ و کوچک صنعت آبی. در مراسم افتتاحیه نمایشگاه HYDRO سخنرانان کلیدی از پرتغال و جامعه بین المللی صنعت اب و برق یک ارائه کلی از چالش ها و پیشرفت های این صنعت ارائه می دهند. پروفسور آنتون اسلایس نیز به افتخار  مقدمه ای را برای رویدادهای HYDRO اعلام می کند .

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاهی کشورها ، تور نمايشگاهی کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزای توریستی کشورها ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور های نمايشگاهی و اطلاع رسان تخصصی درباره ی تقويم نمايشگاه های اروپایی و تقویم نمایشگاهی کشورها می باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

پنج + چهار =