نمایشگاه های برق و انرژی در آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های برق و انرژی در آلمان

نمایشگاه و کنفرانس انرژی های بادی WINDEUROPE CONFERENCE & EXHIBITION 2019 اسپانیا

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های برق و انرژی در آلمان بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه اتوماسیون های هوشمند و دیجیتال SPS / IPC / DRIVES  آلمان

 

ویزا تجاری نمایشگاه اتوماسیون های هوشمند و دیجیتال SPS / IPC / DRIVES 2019 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی اتوماسیون های هوشمند و دیجیتال سالانه با نام SPS / IPC / DRIVES برگزار می گردد . SPS – Smart Production Solutions یکی از بزرگترین نمایشگاههای بین المللی فناوری اتوماسیون است. این نمایشگاه ویژه نه تنها تمام مؤلفه ها بلکه سیستم ها را نیز در بر می گیرد. بدین ترتیب یکی از معدود نمایشگاه هایی است که راه حل های اتوماسیون یکپارچه را ارائه می دهد. SPS با مفهوم منحصر به فرد خود ، طیف وسیعی از اتوماسیون هوشمند و دیجیتال را پوشش می دهد ،از حسگرهای ساده گرفته تا راه حلهای هوشمند ، از آنچه امروزه عملی است تا چشم انداز آینده صنایع دیجیتالی . تمرکز بیشتر روی راه حل های عملی برای حوزه تجاری خاص شما است. پاسخ به نیازهای فعلی خود و همچنین راه حل های ممکن برای چالش های فردا را در نمایشگاه SPS بیابید. با مشارکت غرفه داران و بازدید کنندگان بسیار ماهر ، مبادلات با شرایط مساوی تسهیل می شود که یک بازدید ارزشمند و موفق را تضمین می کند. SPS – Smart Production Solutions در طی ۳ روز از سه شنبه ، ۲۶ نوامبر تا پنجشنبه ۲۸ نوامبر ۲۰۱۹ در نورنبرگ آلمان برگزار می شود.

 

 

 

 

۲ – نمایشگاه انرژی و آب E-WORLD OF ENERGY  آلمان

 

نمایشگاهی انرژی و آب E-WORLD OF ENERGY 2020 آلمان

 

نمایشگاه انرژی و منابع طبیعی E-WORLD OF ENERGY که سالانه در شهر  اِسِن یکی از شهرهای کشور آلمان برگزار میشود . نمایشگاهی برتر در صنعت انرژی و آب دنیا ، مکانی که عوامل صنعت انرژی اروپا در آن گرد هم می آیند. E-world که به عنوان یک بستر اطلاعات برای بخش انرژی خدمت می کند ، هر ساله تصمیم گیرندگان بین المللی را در شهر اسن جمع می کند. بیش از یک پنجم شرکتهای نمایشگاه در خارج کشور مستقر هستند. اکثر غرفه داران بین المللی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا می آیند. نمایشگاه تجاری اروپا E-WORLD OF ENERGY برای صنعت انرژی ، ایده آل برای کشف روندها و آغاز روابط تجاری جدید است. برای شما به عنوان یک غرفه دار ، فرصت های حمایت مالی ما به عنوان ابزاری مناسب برای بازاریابی برای جلب توجه گروه هدف و ایجاد برند خود به عنوان غرفه دار در E-world است.

 

 

 

۳ – نمایشگاه انرژی و منابع طبیعی E-WORLD OF ENERGY  آلمان

 

نمایشگاه انرژی و منابع طبیعی E-WORLD OF ENERGY 2019 آلمان

 

نمایشگاه سالانه  انرژی و منابع طبیعی E-WORLD OF ENERGY در دومین ماه سال ۲۰۱۹ در شهر اِسِن آلمان برگزار خواهد شد . E-WORLD OF ENERGY نمایشگاهی پیشرو در صنعت انرژی است .در این نمایشگاه خدماتی به عنوان یک پلت فرم اطلاعاتی برای بخش انرژی ارائه میشود . E-world هر ساله تصمیم گیری های بین المللی را در این زمینه در شهر اسن بر عهده می گیرد.اهمیت این نمایشگاه بین المللی به طور مداوم افزایش می یابد. نمایشگاه E-WORLD OF ENERGY موضوعاتی متداول مربوط به هوشمندسازی شهرها و راه حل های آب و هوا و ترویج فناوری های هوشمند، خدمات و زیرساخت ها را بر عهده دارد . از تولید انرژی، حمل و نقل و ذخیره سازی تا تجارت انرژی، بهره وری و فناوری های سبز ، صرفه جویی در انرژی، سیستم های غیر متمرکز و خدمات انرژی در نمایشگاه ارائه خواهد شد .

 

 

 

۴ – نمایشگاه صنعت برق بادی HUSUM WIND ENERGY  آلمان

 

نمایشگاه صنعت برق بادی HUSUM WIND ENERGY 2019 آلمان

 

نمایشگاه صنعت برق بادی HUSUM WIND ENERGY رویدادی که در زمینه فن آوری و تجهیزات نیروگاه های بادی در جهت تولید برق هر دو سالی یکبار برگزار می گردد . در سال ۲۰۱۹ نمایشگاه HUSUM WIND ENERGY در هوسوم که یک شهرک در نوردفرایسلند آلمان است برگزار خواهد شد . HUSUM | هامبورگ، ۱۸ ژانویه ۲۰۱۹: پیتر آلتمایر، وزیر اقتصاد و انرژی فدرال آلمان ، موافقت کرد که حامی رویداد HUSUM Wind شود که در ۱۰ تا ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد. نمایشگاه بین المللی صنعت بادی در ماه سپتامبر در انتظار بازدیدکنندگان و بازرگاناین از آلمان / DACH و بازارهای اصلی همسایه اروپایی مانند بنلوکس، دانمارک و لهستان است. نمایشگاهی با ارائه محصولات نوآورانه و فن آوری های پیشرفته از آلمان و خارج از آلمان و همچنین بهترین نمونه های عملیاتی از منطقه مدل # ۱ آلمان برای انرژی بادی . موضوعات مهمی که در نمایشگاه HUSUM WIND ENERGY خواهد بود شامل : توزیع هوشمند و ذخیره انرژی بادی، پذیرش عمومی و استفاده از توربین ها پس از سال ۲۰۲۰ ،  مسائلی مانند مفاهیم استفاده از جایگزین برای  انرژی باد، از قبیل Power-to-X و فن آوری ذخیره سازی نوآورانه، و راه حل های پس از EEG . برنامه نمایشگاه شامل کنگره و کنفرانس نیز میشود .

 

 

 

 

۵- نمایشگاه تجاری برق و الکترونیک ELTEC NÜRNBERG  آلمان

 

نمایشگاه تجاری برق ELTEC NÜRNBERG 2019 آلمان

 

نمایشگاه تجاری برق ELTEC NÜRNBERG 2019 هر ۲ سال یکبار در شهر نورنبرگ کشور آلمان برگزار میشود . تمرکز این نمایشگاه تقویت صنعت الکترونیک است! Eltec نمایشگاه ای منطقه ای تخصصی حرفه ای های برای صنعت برق می باشد . در این نمایشگاه حدود ۲۳۰ غرفه دار محصولات و راه حل های جدید خود را به نمایش می گذارند. Eltec در یک برنامه حمایت کننده گسترده، سخنرانی هایی را در زمینه موضوعاتی از قبیل بهره وری انرژی، دوره های آموزشی و سمینارهای تمرینی، در حوزه هایی موضوعی مانند E-House یا دوره عملی TechnoCamp برای کارشناسان آینده ارائه می دهد.

 

 

 

۶ – نمایشگاه و کنگره بیوگاز BIOGAS  آلمان

 

نمایشگاه و کنگره بیوگاز BIOGAS 2019 آلمان

 

نمایشگاه و کنفرانس سالانه BIOGAS در سال ۲۰۱۹ با میزبانی شهر اوفنبورگ آلمان برگزار میشود . کنگره بیو گاز از ۲۹ تا ۳۱ مارس ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد .نمایشگاهی تجاری با تمرکز سه جانبه بر بازارهای هدف آلمان، فرانسه و سوئیس ، این رویداد با موقعیت جغرافیایی آن که در جنوب غربی آلمان می باشد و شرایط ایده آل برای وصل کردن آلمان به بازار سوئیس و بازار در حال ظهور فرانسه را ایجاد می کند. در سال ۲۰۱۹، انرژی زیستی به عنوان بخشی از FORST برای اولین بار ارائه خواهد شد . کنفرانس سالانه با موضوعات صنعت جنگل داری و صنایع چوب، استفاده از انرژی چوب و زیستی، طیف وسیعی از خدمات را با تحولات و نوآوری های متعددی ارائه می دهد. جهان FORST با ترکیبی از یک نمایشگاه تخصصی و کنفرانس تمرینی بر شخصیت انرژی های زنده بدون تردید تأکید می کند . همکاری انرژی های سوخت چوبی، بیو انرژی و بیوگاز شما را با پیش نیازهای جدید برای اطلاعات جامع و بین رشته ای در مورد آخرین فن آوری، روند بازار و تحولات جاری فراهم می کند. به طور خاص ترکیبی از نمایشگاه تجاری و سخنرانی در مورد موضوع های زیست انرژی و بیوگاز به شما مشاوره خوب و دانشی عمیق از تمرین و تحقیق را می دهد.
سوخت های زیستی – کشاورزی هیدروژنی – انرژی های تمیز برای ماشین آلات کشاورزی – انرژی های تجدید پذیر انرژی حفاظت از محیط زیست تولید و حمل و نقل از موضوعات نمایشگاه می باشند .

 

 

 

 

۷ – نمایشگاه بین المللی انرژی NEW ENERGY WORLD  آلمان

 

نمایشگاه بین المللی انرژیNEW ENERGY WORLD 2018 آلمان

 

نمایشگاه NEW ENERGY WORLD 2018 هر دو سال یکبار فقط برگزار می گردد . نمایشگاه و کنفرانسی با موضوع انرژی های جدید جهانی که به اطلاعات و ارتباطات ، فرصت ها و خطرات ناشی ،راه حل ها برای شبکه های تولید ،کارآمدی، اقتصاد ، ایمنی و نقش های جدید بازار اختصاص داده شده است . در رویداد، برنامه کنفرانسی با سطح کیفیی بالا ارائه میشود که به طور موثر همراه با ارائه سخنرانی شرکت ها و موسسات شناخته شده است. کارشناسان صنعت راه حل های فنی و روند و همچنین زمینه های اقتصادی و حقوقی در سخنرانی های تدریجی، نمونه های بهترین کارها و کارگاه های آموزشی را ارائه خواهند داد.

 

وبسايت ۱۲ اکسپو همراه و مشاور شما در زمينه تهيه ويزای آلمان و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت  آلمان ، ويزای نمايشگاهي آلمان، تور نمايشگاهی آلمان، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتی می باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپایی و تقویم نمایشگاهی آلمان مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

یازده − 2 =