نمایشگاه های باغبانی و پرورش گل و گیاه در دنیا | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های باغبانی و پرورش گل و گیاه در دنیا

نمایشگاه بین المللی گل، گیاه و تجهیزات باغبانی FLOWERS EXPO 2019 روسیه

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های باغبانی و پرورش گل و گیاه در دنیا بپردازیم .

 

 

۱ – نمایشگاه گل و باغبانی INTERNATIONALE GARTENBAUMESSE TULLN  اتریش

 

نمایشگاه گل و باغبانی INTERNATIONALE GARTENBAUMESSE TULLN 2020 اتریش

 

نمایشگاه بین المللی گل و گیاه و باغبانی تولن که سالانه برگزار می گردد . نمایشگاه INTERNATIONALE GARTENBAUMESSE TULLN  بزرگترین نمایشگاه گل اروپا است که ۳ تا ۷ سپتامبر ۲۰۲۰ این رویداد بزرگ در زمینه باغ و گل و گیاه در کشور اتریش برگزار خواهد شد . محل برگزاری هم که با توجه با نام رویداد مشخصا شهر TULLN یک شهر کوچک در کشور اروپایی اتریش می باشد . نمایشگاه باغبانی اتریش دارای ۵۳۰ غرفه دار از دوازده کشور که همه چیز مربوط به باغ و گیاهان و گل ها را در زمینی به مساحت ۸۵،۰۰۰ متر مربع ارائه می دهند می باشد . نمایشگاه بین المللی باغبانی Tulln مهمترین تاریخ برای همه باغبان ها و متخصصان باغبانی و گل و گیاه است. در نمایشگاه GARTENBAUMESSE TULLN بهترین نکات و پیشنهادات مربوط به برنامه ریزی ، طراحی ، تجهیز و نگهداری از باغ خود را در یک مکان خواهید یافت. ایده آل برای انجام خریدهای خانه و باغ و اطلاع از محصولات جدید در یک نمایشگاه تجاری. GARTENBAUMESSE TULLN = بزرگترین نمایشگاه گل و باغ اروپا .

 

 

 

۲ – نمایشگاه فضای سبز و فضای باز شهری GALABAU  آلمان

 

نمایشگاه فضای سبز و فضای باز شهری GALABAU 2020 آلمان

 

نمایشگاه فضای سبز و فضاهای شهری GALABAU فقط دو سالی یکبار برگزار می گردد و در سال ۲۰۲۰ شهر نورنبرگ کشور آلمان میزبانی رویداد را بر عهده دارد .نمایشگاه بین المللی تجاری فضاهای سبز و باز شهری GaLaBau نمایشگاه تجاری اروپا برای محوطه سازی و نگهداری و ساخت زمین های ورزشی ، زمین های گلف و زمین بازی و فضاهای سبز است. نمایشگاه GaLaBau 2020  پیشرو نمایشگاه بین المللی تجاری برای فضاهای سبز و باز شهری است . نمایشگاه برتر تجاری برای محوطه سازی ، نگهداری و ساخت فضاهای شهری و فضای سبز و زمین های ورزشی ، زمین های زمین گلف و زمین بازی ، درهای خود را برای بیست و چهارمین بار از ۱۶ تا ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۰ باز می کند. این تنها نمایشگاه برای ارائه طیف وسیعی از محصولات از گیاهان تا ماشین آلات در یک مکان است. بیش از ۷۰،۰۰۰ بازدید کننده و ۱،۲۵۳ غرفه دار در ۱۴ سالن بر جایگاه والای GaLaBau در بخش باغبانی و محوطه سازی تأکید گذاشته است. بازدید کنندگان تجاری شرکت هایی از بخش باغبانی ، مدیریت کننده های مناظر و بخش های ساخت فضاهای باز ، معماران منظره و همچنین برنامه ریزان از مقامات دولتی ، ایالتی و شهرداری ها هستند. GaLaBau دارای مناطق جذاب ، نمایش های ویژه و سخنرانی ها نیز می باشد . GaLaBau با بسیاری از مناطق و ارائه های ویژه همراه است که اطلاعاتی در مورد نوآوری ها ، محصولات ، روندها ، خدمات و راه حل ها را ارائه می دهد. رویدادهای اضافی مانند Garden of Dreams یا Tree Care LIVE نشانگر تنوع این صنعت سبز است.

 

 

 

۳ – نمایشگاه بین المللی گل و گیاه FLORA BRATISLAVA  اسلواکی

 

نمایشگاه بین المللی گل و گیاه FLORA BRATISLAVA 2020 اسلواکی

 

نمایشگاه گل فلورا براتیسلاوا ، نمایشگاه گل کشور اسلواکی که سالانه با نام FLORA BRATISLAVA برگزارمیشود . نمایشگاه بین المللی گل و و گیاه و باغ FLORA BRATISLAVA بزرگترین نمایشگاه گل و باغبانی در اسلواکی با هدف ارائه همهه موارد لازم  برای دوستداران گل ، باغ و هر آنچه که مربوط به آنها است می باشد. به نمایشگاه FLORA BRATISLAVA بیایید و از جدیدترین روندها در کاشتن گل و ایجاد باغ الهام بگیرید! در این نمایشگاه گل ها و گیاهان داخلی و خارجی ، درختان بونسای ، کاکتوس ها ، دانه ها ، تجهیزات باغبانی ، ابزارها ، سنگهای زینتی ، مبلمان باغ ، تراسهای باغ ، استخرها و سایر موارد مرتبط با گل و باغ به نمایش گذاشته می شود. این نمایشگاه با یک مسابقه گل و گیاه به نام Flora Cup 2020 و یک برنامه همراه غنی خواهد بود. مساحت ۱۱۰۰۰ متر مربع با بیش از ۱۶۹ غرفه دار و فروشنده از اسلواکی ، جمهوری چک ، ایتالیا ، لهستان ، مجارستان و سایر کشورها ارائه می شود . برگزار کننده رویداد FLORA BRATISLAVA در کشور اسلواکی یکی از برترین برگزارکنندگان رویدادها در این کشور می باشد .
۴ –  نمایشگاه گل و گیاه HAMPTON COURT PALACE FLOWER SHOW  انگلستان
نمایشگاه گل و گیاه HAMPTON COURT PALACE FLOWER SHOW 2020 انگلستان

نمایشگاه و جشنواره گل و گیاه HAMPTON COURT PALACE FLOWER SHOW رویدادی در زمینه گل و گیاه می باشد که سالانه برگزار می گردد .مولزی یک شهرک در بریتانیا است که در المبریج واقع شده‌است و محل برگزاری نمایشگاه HAMPTON COURT PALACE FLOWER SHOW در سال ۲۰۲۰ می باشد. نمایشگاه بین المللی گل Hampton Court Palace یک بستر عالی را برای فروش و بازاریابی شرکت شما ارائه می دهد. پوشش گسترده رسانه ای در سراسر تلویزیون ، رادیو ، روزنامه ها و وب یک مزیت منحصر به فرد این نمایشگاه می باشد . ۷۰۰ هزار خریدار اختصاصی ، ۷۰۰ برنامه تبلیغاتی همه این موارد باعث افزایش فروش شما خواهند شد . انجمن سلطنتی باغبانی انگلستان جز برگزار کنندگان این رویداد می باشد. هدف ما این است که زندگی همه را از طریق گیاهان غنی کنیم و انگلستان را به مکانی سبزتر و زیبا تر تبدیل کنیم. ما دانش خود را از طریق کتاب ، وب سایت ، پادکست و مجله به اشتراک می گذاریم ، مجموعه های جهانی کتابهای باغبانی و هنر گیاه شناسی را در سطح جهانی نگهداری می کنیم و بهترین گیاهان و هدایای باغبانی را می فروشیم.

 

 

 

۵ – نمایشگاه باغ GARDEN SHOW OSLO  نروژ

 

نمایشگاه باغ GARDEN SHOW OSLO 2020 نروژ

 

نمایشگاه باغبانی اسلو سالانه در این شهر کشور نروژ برگزار می گردد . نمایشگاه GARDEN SHOW OSLO به گل و باغ و باغچه و درختان و مبلمان و تجهیزات باغ ها اختصاص دارد . محل برگزاریلیلستروم که یک شهرک در نروژ است که در استان آکرشوس واقع شده‌است در سال ۲۰۲۰ می باشد . نمایشگاه باغ (نمایشگاه باغ اسلو) شروع بهار را برای همه علاقه مندان به باغ مشخص می کند. در اینجا شما می توانید انتخاب مهیجی از گل ها و گیاهان ، ابزار باغبانی ، دریافت مشاوره از متخصصان و ایده های خود را برای تغییر در فضای بیرون از خانه خود پیدا کنید. در نمایشگاه باغ اسلو ۱۷ تا ۱۹ آوریل در نمایشگاه تجاری نروژ (نمایشگاه های تجاری نروژ) در لیلسترام برگزار می گردد .سه روز نمایشگاه ، با حضور ۲۰ هزار بازدید کننده و ۲۵۰ غرفه دار! نمایشگاه باغ بزرگترین نمایشگاه مخاطبان نروژی برای باغ ها و فضاهای باز است و مخاطبان از سراسر کشور به این نمایشگاه می آیند. هدف از این نمایشگاه ارائه ایده ها و الهام بخشیدن به باغ و فضای بیرونی ، تراس و بالکن است. این نمایشگاه مهمترین عرصه فروش کشور برای همه موضوعات در صنعت سبز است. با تقریبا ۲۵۰ غرفه دار ، Hagemessen محتوای متنوع و هیجان انگیزی را ارائه می دهد. محصولات عالی و معاصر را در گل ها و گیاهان ، مبلمان باغ و انواع ماشین آلات و تجهیزات خواهید یافت. ما به شما قول انتخاب گسترده ، تخصص بالا و پیشنهادات عالی را می دهیم!
آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ويزای کشورها و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت کشورها ، ويزای نمايشگاه کشورها ، تور نمايشگاه کشورها ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، دعوتنامه تجاری کشورها ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاهی کشورها مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

هفده + بیست =