نمایشگاه های باغبانی و پرورش گل و گیاه در آلمان | ویزای نمایشگاهی | شمیران گشت

نمایشگاه های باغبانی و پرورش گل و گیاه در آلمان

نمایشگاه بین المللی گل، گیاه و تجهیزات باغبانی FLOWERS EXPO 2019 روسیه

با شمیران گشت همراه باشید در این مطلب قصد داریم به معرفی برترین و معروفترین نمایشگاه های باغبانی و پرورش گل و گیاه در آلمان بپردازیم .

 

 

۱– نمایشگاه میوه و سبزیجات FRUCHTWELT BODENSEE  آلمان

 

نمایشگاه میوه و سبزیجات FRUCHTWELT BODENSEE 2020 آلمان

 

نمایشگاه بین المللی و تجاری میوه ، انواع توت ها و سبزیجات که فقط دو سالی یکبار در شهر فریدریشسهافن آلمان با نام FRUCHTWELT BODENSEE برگزار میشود . در نمایشگاه FRUCHTWELT BODENSEE از آخرین تحولات و محصولات در زمینه های کشت میوه ، تقطیر ، ماشین های برداشت ، محافظت از گیاهان ، نهالستان ها ، درختان و همچنین محصولات کشاورزی ، به کشاورزان و تولید کنندگان میوه اطلاع می یابید. طبق معمول ، این نمایشگاه نه تنها با سلیقه کشاورزان بلکه با میوه سازان با طیف گسترده ای از مباحث برخوردار است ، از بازار جهانی میوه و محصولات کشاورزی گرفته تا نبوغ صنعتی تا ارائه انواع جدید سیب در نمایشگاه FRUCHTWELT BODENSEE مورد توجه قرار گرفته است . نکات برجسته حرفه ای ، روزهای کشت میوه ، برنامه سخنرانی در مورد موضوعات فعلی این صنعت از بخش های دیگر این رویداد است. نمایشگاه بین المللی تولید میوه ، تقطیر  و فناوری کشاورزی ، بازدید کنندگان را از آخرین تحولات و محصولات در زمینه های کشت میوه ، تقطیر ، ماشین های برداشت ، محافظت از گیاهان ، نهالستان های درختی ، محصولات کشاورزی و ارائه پیشنهادات برای تولید کنندگان خانگی آگاه می کند. .

 

 

 

۲– نمایشگاه فضای سبز و فضای باز شهری GALABAU  آلمان

 

نمایشگاه فضای سبز و فضای باز شهری GALABAU 2020 آلمان

 

نمایشگاه فضای سبز و فضاهای شهری GALABAU فقط دو سالی یکبار برگزار می گردد و در سال ۲۰۲۰ شهر نورنبرگ کشور آلمان میزبانی رویداد را بر عهده دارد .نمایشگاه بین المللی تجاری فضاهای سبز و باز شهری GaLaBau نمایشگاه تجاری اروپا برای محوطه سازی و نگهداری و ساخت زمین های ورزشی ، زمین های گلف و زمین بازی و فضاهای سبز است. نمایشگاه GaLaBau 2020  پیشرو نمایشگاه بین المللی تجاری برای فضاهای سبز و باز شهری است . نمایشگاه برتر تجاری برای محوطه سازی ، نگهداری و ساخت فضاهای شهری و فضای سبز و زمین های ورزشی ، زمین های زمین گلف و زمین بازی ، درهای خود را برای بیست و چهارمین بار از ۱۶ تا ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۰ باز می کند. این تنها نمایشگاه برای ارائه طیف وسیعی از محصولات از گیاهان تا ماشین آلات در یک مکان است. بیش از ۷۰،۰۰۰ بازدید کننده و ۱،۲۵۳ غرفه دار در ۱۴ سالن بر جایگاه والای GaLaBau در بخش باغبانی و محوطه سازی تأکید گذاشته است. بازدید کنندگان تجاری شرکت هایی از بخش باغبانی ، مدیریت کننده های مناظر و بخش های ساخت فضاهای باز ، معماران منظره و همچنین برنامه ریزان از مقامات دولتی ، ایالتی و شهرداری ها هستند. GaLaBau دارای مناطق جذاب ، نمایش های ویژه و سخنرانی ها نیز می باشد .

 

 

 

۳ – نمایشگاه باغبانی و گل و گیاه GARTENTRÄUME LINGEN  آلمان

 

نمایشگاه باغبانی و گل GARTENTRÄUME LINGEN 2020 آلمان

 

نمایشگاه سالانه باغبانی و گل گیاه GARTENTRÄUME LINGEN که هر سال در شهر لینگِن در غرب ایالت نیدرزاکسن آلمان برگزار می گردد . نمایشگاه تجاری باغ و گل گیاه جز بخش های ضروری از صنعت سبز است. در نمایشگاه محبوب باغ به طور متوسط بیش از ۱۰۰ شرکت منحصر به فرد خدمات و محصولات خود را به ۳۰۰۰۰۰ بازدید کننده ارائه می دهند . نمایشگاه محبوب یک رویداد با بیش از ۳۰ سال سابقه است. نمایشگاه Gartenträume برای باغبانی و محوطه سازی و گل است. با بازدید از نمایشگاه باغ Messe Lingen ، رویای کامل باغ به واقعیت تبدیل می شود. در نمایشگاه باغ در لینگن ، بازدید کنندگان می توانند با بهترین متخصصان این صنعت دیدگاه های خود را مبادله کنند ، مدل باغ ها را تحسین کنند و آخرین محصولات باغبانی را امتحان کنند. کدام مبلمان باغ مرسوم است ، مد روز؟ آیا لاله ها مدرن هستند؟ چگونه استخر رویاهای خود را طراحی کنم؟ همه این سؤالات و سوالات بیشتر با خوشحالی توسط کارشناسان سبز در نمایشگاه پاسخ داده می شود.

 

 

 

۴– نمایشگاه گل و گیاه IPM  آلمان

 

نمایشگاه گل و گیاه IPM 2020 آلمان

 

IPMعنوان نمایشگاه گل ها و گیاهان ، تجهیزات گل فروشی ها و تبلیغات برای فروشی بین المللی است . نمایشگاه IPM رویدادی سالانه می باشد  که سالانه در شهر اِسِن یکی از شهرهای کشور آلمان با عنوان نمایشگاه IPM Essen برگزار می گردد . IPM نمایشگاه برتر صنعت باغبانی دنیا که در مورد راه حل ها و نوآوری ها در بخش سبز فعالیت دارد. نمایشگاه بین المللی گیاهان از سال ۱۹۸۳ همه ساله در اسن برگزار می شود. در اینجا غرفه داران محصولاتی را ارائه می دهند که پایدار و مناسب برای تغییرات آب و هوا هستند. این محصولات شامل انواع گیاهان و بوته هایی که در مقابل گرما و تحمل سرما هستند می باشند . محلول های سازگار با محیط زیست، کودهای آلی ، گلدان های ساخته شده از مواد پایدار و تجزیه پذیر از جمله دیگر خدمات در نمایشگاه IPM می باشند . از ۲۸ تا ۳۱ ژانویه سال ۲۰۲۰ ، بخش بین المللی باغبانی در IPM ESSEN  علاوه بر دامنه گسترده ای که از غرفه داران در دسترس است ، نمایشگاه برتر باغبانی در جهان یک بار دیگر یک برنامه حمایتی اختصاصی و آموزنده نیز ارائه می دهد. مسابقه هایی از جمله Show Show Colors Award ، کنگره آینده باغبانان و مناظر ، نمایش های زنده مد روز در FDF World یا نمایشگاه نوآوری .

 

 

 

۵– نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD  آلمان

 

نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD 2019 آلمان

 

این روزها که توجه مردم به محصولات طبیعی و ارگانیک زیاد جلب شده ، نمایشگاه های ارگانیک هم رونق زیادی در دنیا پیدا کرده اند . اینبار نمایشگاه محصولات ارگانیک BIONORD در کشور آلمان . نمایشگاهی سالانه که در سال ۲۰۱۹ در شهر هانوفر یا هانوور یکی از شهرهای آلمان برگزار میشود . نمایشگاهی تجاری با حمایت از محیط زیست و ارائه محصولات ارگانیک . BioNord یک نمایشگاه منطقه ای برای خرده فروشان موادارگانیک است و در سراسر کشور برگزار میشوند و جز نمایشگاه های “BioOst”، “BioSud” و “BioWest” است که به عنوان انجمن و محل ملاقات برای صنایع غذایی تأسیس شده اند. این رویداد نه تنها دروازه ای برای مشتریان و تامین کنندگان است بلکه امروزه بازیکنان صنعت نیز در آن نقش ایفا می کنند. این نمایشگاه، تجای ارگانیک محصولات با کیفیت را توسط پلت فرم مستقل ارائه می دهد . در مجموع در سال ۲۰۱۹ ، ۴۰۵ غرفه دار و ۴۰۳۵ بازدید کننده از BioNord در هانوفر استقبال کردند.امسال BioNord در تاریخ ۱۳.۱۰.۲۰۱۹ در هانوفر برای شانزدهمین بار برگزار میشود .

 

 

 

۶- نمایشگاه صنایع غذایی ، کشاورزی INTERNATIONAL GREEN WEEK BERLIN آلمان

 

نمایشگاه صنایع غذایی ، کشاورزی INTERNATIONAL GREEN WEEK BERLIN 2020 آلمان

 

نمایشگاه هفته جهانی سبز برلین با عنوان INTERNATIONAL GREEN WEEK BERLIN سالانه در شهر برلین آلمان برگزار می گردد . نمایشگاه صنایع غذایی ، کشاورزی و باغداری برلین از سال ۱۹۲۶ در ژانویه سال ۲۰۲۰ برگزار می شود. نمایشگاه INTERNATIONAL GREEN WEEK BERLIN رویدادی محبوب در بین مصرف کنندگان و بازدید کنندگان تجاری است. IGW منشأ مجمع جهانی غذا و کشاورزی (GFFA) است. اینجاست که بیش از ۸۰ وزارتخانه بین المللی و تولیدکننده مواد غذایی با یکدیگر ملاقات می کنند ، این نمایشگاه دنیای جذاب صنایع غذایی و آشامیدنی را نشان می دهد. نمایشگاه INTERNATIONAL GREEN WEEK BERLIN جایی که سنت و آینده با هم ملاقات می کنند. هرکسی که از سال ۱۹۲۶ در این منطقه به سر می برد ، می داند که چگونه سنت ها حفظ می شود  و همچنین اینکه چگونه نوآوری ها برای اطمینان از تداوم ایجاد می شود. منابع تجدید پذیر ، کشاورزی ارگانیک ، باغبانی و توسعه آینده روستایی در هفته بین المللی سبز همچنان اهمیت خود را دارند. بنابراین در ماه ژانویه با ما همراه شوید و از نمایشگاه ما دیدن کنید و از هفته سبز لذت ببرید.

 

آژانس شميران گشت همراه و مشاور شما در زمينه تهيه اخذ ویزای آلمان تضمینی و مقدمات ورود به اين نمايشگاه شامل تهيه کارت و بليط نمايشگاه و وقت سفارت آلمان، ويزا نمايشگاهی آلمان ، تور نمايشگاه آلمان ، رزرو بليط هواپيما جهت سفر ، ویزا فوری آلمان ، ویزای کاری آلمان ، رزرو بهترين هتل ها در محل اقامت ، مشاوره در تکميل مدارک و سفارت و ارائه بيمه مسافرتي مي باشد . ۱۲ اکسپو برگزار کننده تور هاي نمايشگاهي و اطلاع رسان تخصصي درباره ي تقويم نمايشگاه هاي اروپايي و تقویم نمایشگاه آلمان مي باشد .

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای امتیاز دادن به آن روی ستاره ها کلیک کنید!

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

تاکنون رأی داده نشده ! اولین کسی باشید که این مطلب را ارزیابی می کنید

اگر این پست را مفید یافتید ...

ما را در اینستاگرام دنبال کنید!

مطالب مرتبط
نظر خود را به اشتراک بگزارید

5 − دو =